Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
285. a22d4e01f3 (válaszként erre: 277. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 19:38

És még egy szó:

a test és az idegrendszer és a lélek is:

nagyon szereti a kiegyensúlyozott életet, mint pl. a rendszeres (minig ugyanakkor, hasonló módon ejtett) étkezéseket!

tehát ez ellen nem fog lázadozni semmid, sőt erőt ad a fizikai fáradtság legyőzéséhez

na mazsi!

rajta!

284. 85055abb64 (válaszként erre: 281. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:36
Ja, értem :D pedig olvasom azt a fórumot, csak én nem értek egyet Gyöngyi módszereivel, amivel nem azt mondom, hogy nem lehet tőle lefogyni, mert egyértelműen le lehet, ha valaki végig csinálja.
283. a22d4e01f3 (válaszként erre: 279. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 19:34

Bocs, összekevertem

a másik fórum az:

az ideális testsúly tanulható

és ha összeveted mazsival = ??? nem telitalálat?

jó időben jó helyen egy komplett program!

282. a22d4e01f3 (válaszként erre: 280. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:32

és a legfontosabb!

mazsi, te rájöttél, hogy a rendszertelenség a legnagyobb hiba!

szokd a gondolatot: napi 3-szor, csipogóval!

van 2 órás intervallumod!

és nyugi: ha jól laksz, és úgy laksz jól, akkor éhes sem leszel, és figyni is fogsz! és ehetnéked sem lesz, szerintem hamarabb elmúlik, mint gondolnád!

szerintem"ehetnéked" akkor van, amikor csinálod a diátád, de valahogy nem kapsz kielégülést.

és éhesen vagy nem kielégülten állsz fel az asztaltól, de az akaraterőd veled van, viszont egy gyenge pillanat elég, és ehetnéked lesz.

Ezért kell megtalálni a kielégítő étkezést!

Gyöngyi módszere kell, hogy ebben is jó legyen neked!

281. a22d4e01f3 (válaszként erre: 279. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 19:27

szia

mPszi: Bányai Gyöngyi módszere, ő ennek a fórumnak az anyja, lsd, cikk és lsd. naplója

lehet, hogy jó, engem meggyőzött, csak én egy másik úton járok már sok-sok éve, ami nekem jó

....

de érdekeseket írt, jókat

280. a22d4e01f3 (válaszként erre: 278. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:24

= szóval akaraterő, lelkierő nagyon kell! vigasztalásul: főleg az elején, utána már egyre könnyebb, nő a megszokottság érzése, alkalmazkodik a gyomor, és előbújik a hiú nő...

fáradtságod: nem jó dolog, nehezíti a feladatot, de ha elhatároztad magad, akkor nem baj, ha a fáradtságod már "megszokott" vagyis nem egy új munkahely, akkor az is talán könnyíti, gondolj arra: "nem keresek kifogást, mert nekem kell tudnom, hogy akarom-e vagy nem, ha kifogásokat keresek és találok, akkor mindezzel csak magamat gyöngítem, mert ezekre gondolok, nem! másra gondolok, arra gondolok, hogy ha nehezebb dolog akadályozna, akkor sem tántorodnék el...."

de mindenki tudja, hogy nem könnyű, tehát sok elismerő szót fogsz kapni, nyugi! majd...

279. 85055abb64 (válaszként erre: 278. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:10
mi az az eMpszi?
278. a22d4e01f3 (válaszként erre: 277. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 19:02

nahh, öntök egy kis lelket beléd...:-))

1. a kcal számolás téged stresszel, van ilyen, elhiszem, ez kétféle módon működik, valaki dobbingol, valakit frusztrál =

semmi gond! ha felismered, ha megfogalmazod a problémát, akkor már jó, akkor már lehet rajta segíteni:

nem sok okos ötletem lenne kcal.számolás helyett, de ez a fórum pont erről szól: hogy igenis van egy ugyanilyen jól működő dolog: lsd. eMpszi

VAGYIS= neked ez lesz majd a módszered!!

2. magaddal törődés, fáradtság, akaraterő:

talán a legelső plusz kilónál lehetett volna azzal vádolni, hogy hé! ne hagyd el magad! de valóban: a helyrehozás, a korrigáció az nem egyenlő a szintentartással, tehát egy vékony sportos nőnek megtartania a szintet könnyebb, legfőképpen lelkileg könnyebb, mint fogynivágyó társának! És még egy dologban is neki könnyebb, hogy a sportos, jólevős élete már RUTIN, vagyis már működő és bevett szokás!

mindjárt írom tovább!

277. afb21f7623 (válaszként erre: 276. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 16:29

Puszika....

Én nem vagyok nagy fagyis,a nyáron egyszer ettem.....Nem akarok kalóriát számolni,valamikor én is ezt csináltam,betéve tudtam minek mennyi a kalóriaértéke:(((((ezt nem akarom,soha többet,hogy mindíg azon parázzak lehet nem lehet,meg volt már az 1000,vagy több is,így nem akarok élni.......Sokat gondolkodom,azon is például,tegnap istentelenül el voltam már fáradva,és tudod min vettem észre magamat???azon gondolkodtam mit kéne enni............ezt eddig is tudtam,hogy eszel egy jót és mégy tovább,de ez most TUDATOSULT bennem,hogy ennék,hogy bírjam...na ilyenkor mi a teendő,mi van akkor ,ha csinálni kell,mert muszály????Elmondanám,hogy 1-kor feküdtem le.és 4-kor kelnem kellett volna,itt csörgött a telefon és nem ébredtem fel,nem hallottam,4,40-kor ébredtem magamtól,Most meg nem tudok aludni,pedig állni is alig bírok....Nos nagyon sok oka lehet a túlevésnek,lásd,fáradtság,alvatlanság,rendszertelenség.Mondják változtass,de mikor nem teheted meg,hogy többet foglalkozz magaddal,vagy mikor könnyebb megenni egy szelet kenyeret,mint fözni valami egészségeset,hiszen az is idő,ami nincs!!!!!Hiszen élni kell valamiből,fizetni a számlákat........és akkor hol marad az ember,a foglalkozzunk magunkkal,mert elhanyagoljuk magunkat,,és ez igaz,mert minden és mindenki előrébb való,mint saját magunk....Mit gondoltok??

2009. nov. 7. 10:42

a kalóriákkal nagyon-nagyon régóta tisztában vagyok, akkor is, ha közbe nem számolom, vagy sok kalóriát eszem, tényleg rutinná tud válni, nem is kell nagyon számolni, és rutinná válik,

nem tudom, mióta van ez, de ma már egyre több készételen is rajta van a kcal.érték, illetve sok étterem, ételküldő szolgálat is odaírja az ételei mellé a kcal. értékét,

plusz, régen nem voltak az ételek ennyire kcal.szegénnyé téve, az utóbbi években mintha kikísérletezték volna mindennek (szinte mindennek) a light-os változatát, még a sonkának is, tej, joghurt, én csokiban is láttam kisebb kcal-t, kenyérfélék, üdítők nullásak (minden ízben), rostosok is, fagyi!!! :-))


szóval szerintem ez jó, működik, kell, igény van rá, és számon is tartják ezt az igényt a gyártók..


ami engem illet, na igen, vannak nagyon fegyelmezett időszakaim, értsd bele a sportot legfőképp, és vannak lazábbak, amikor aztán nagyon szeretek és tudok sokat enni! én 50 kg körül érzem jól magam, a nevem lett itt a súly célom, és most én sem mértem magam, de még biztos, hogy több, mint +10 kg fogynivaló van,

volt ez több is néhány hete, és valahogy nem tudtam belekezdeni, ki tudja miért,

kell egy lelkiállapot, indíttatás, rákészülés, hogy kedved legyen megszépülni,

én nem tudom kedv nálkül legalábbis, nekem kell, hogy jól érezzem magam benne, bármit is teszek!


és te hogy állsz, mazsi?!írtad, hogy bizonyos kötöttségeket nem viselsz el, másokat pedig igen, sőt azokhoz nagyon-nagyon elszánt vagy...

te hogy állsz a kcal-kal, Gyöngyi tanaival, és a zöldségekkel?

coca zero, nahh igen, én is leszokom közbe-közbe. és fogok is, de nem most, amikor más a feladat.

másik gyengám: fagyi :-D

szép napot

2009. nov. 7. 01:09

Vóna egy kila bijo lisztem ,eladó,nem kéne valakinek ezer pengőjért??????

:))))))))).én magam ŐRÖLTEM,a más malmába.....úgyhogy tuti a bijoság:DD puszika

274. afb21f7623 (válaszként erre: 273. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 01:04

Kedves.......mióta is tetszik számlálgatni a kalóriákat????és hány kilók is vagyunk????

A kóládat én támogatom:)))))Képzeld a kistesóm kólafüggő,mindegy mi van otthon vagy mi nincs kóla az kell:))),szóval mondom neki mi lenne,ha lemondanál róla,ill kicsit korlátozná a fogyasztását,szerintem egy hete kezdte,tegnap bejelentette,nem akar kóla nélkül éni:))))amúgy mi nagyon rég óta a light- ot isszuk,én speciel semmit,megvagyok nélküle,amúgy is az 5 liter gyógytea mellett:D,viszont tonic párti vagyok,hogy állsz vele?Amúgy semmi káros szenvedélyem nincs,ja,vagy elég káros vagyok én magamra???:DDDDD

2009. nov. 6. 10:39

na az meg a másik baj, igen, hogy én sem vagyok meggyőződve, hogy valami bio, ha rá is van írva..

ezért mondtam, hogy ez egy életforma, egyrészt te magad is termelsz vagy ilyen körökkel közvetlen kapcsolatba kerülsz,

ezen a téren én csak azt hiszem el, amit látok,

felmértem az alaphelyzetet, én nem tudok ebbe résztvenni, emiatt végig sem gondoltam, hogy mennyivel lenne jobb vagy egészségesebb

a kcal szegény ételek számomra is egy kiválasztható, elkészíthető, számontartható, ellenőrizhető életforma, vagyis ez nekem is egy szórakoztató, sikerélményt adó életforma, azzal, hogy néha kivételt tenni, egy-egy alkalom, maradandó következmények nélkül, de az alap ez!

így iszom coca zero-t, eszem canderel-t (ez mondjuk egészséges, orvosilag támogatott) a cola kevésbé:-((

szép napot!

2009. nov. 5. 22:01
Ja ez kimaradt,kicsit durvának találom én is ezt az árat,lehet ajándék volt benne????Tudod mi a megbotránkoztató7-800ft.1 liter kecsketejért....ezen mindíg megdöbbenek,pedig benne vagyok......
271. afb21f7623 (válaszként erre: 270. - 85055abb64)
2009. nov. 5. 21:58

Egyébként minden ami egészségesnek"mondott" az átlag embernek megfizethetetlen..........Most komolyan,tökmagolajat vettem 1280-volt,meg nem mondom most mennyi is van benne ,icipici:((((

Én is sok mindent megvennék,ha nyomdám lenne:)))))

270. 85055abb64 (válaszként erre: 269. - Afb21f7623)
2009. nov. 5. 21:47

:-)))))) Hát igen, én sem értem sok esetben, hogy mitől bio, mert sehogysem tudom belepaszírozni azokba a követelményekbe, aminek meg kellene felelnie, vagy csak tudatlan vagyok hozzá.

Én sem vagyok bio-s, de azért van pár dolog, amiben veszem, de nem azér mert bio, hanem a kalória összetétele miatt.

Amúgy meg sem tudnám fizetni, 1 000 Ft 1 kg lisztért..., és az csak egy liszt... hol a többi élelmiszer? Jaj, nagyon sok píz...

2009. nov. 5. 21:40
Egyébként megnézném én ezeket a bio termékeket...tudjátok min ,egy lakatlan szigeten kellene élni ahhoz,hogy a bio ,bio legyen,kamu az egész.....
268. afb21f7623 (válaszként erre: 264. - 85055abb64)
2009. nov. 5. 21:38
Nem volt bio minősítése????Ja ,de:)))nos a bio termékeket annyiért kell árulni, amennyiért a minősítést végző cég megállapítja ,ha 1000ft-ért,akkor annyiért,mindegy ha a kutya se tudja megvenni:(((((
2009. nov. 5. 21:36

azt hiszem én ennyire nem tudok bio lenni

szerintem az egy életforma, amihez sok idő és energia kell!

2009. nov. 5. 17:40
Há semmi, csak úgy tudtam eleve nem vegykezelik, mivel tök igénytelen a tönkölyb., de lehet én tudtam rosszul.
2009. nov. 5. 07:15
???
2009. nov. 4. 22:31
Na, ma meghaladta valami a képességeimet, hátha ti tudjátok a választ. Akartam ma venni lisztet, és kezembe került egy bio tönkölyliszt, 1 000 forintért. Ez mitől másabb, mint a többi tönköly liszt?? Nem volt időm elolvasni mi van ráírva pontosan. (Nem vettem meg, azé 1000 froncsi egy lisztért...)
263. afb21f7623 (válaszként erre: 261. - 85055abb64)
2009. nov. 1. 22:40

Jól van :))))))

És 49 nem kérdés ,tény csaj,és homályban tart bennünket,nahhhh ki is érti a nőket???????:)))))én,nem.Mindenkinek jó éjt,

262. a22d4e01f3 (válaszként erre: 260. - 85055abb64)
2009. nov. 1. 21:45
rendben!
2009. nov. 1. 21:06
Mazsi, ne izélkodjál má jóva?! :-)
2009. nov. 1. 21:06

49 csakis csajos lehet :-)))

Majd fogok válazolni, de bevallom most nincs erőm írni :-) Kukkants be a honlapomra addig is.

259. 00346cf747 (válaszként erre: 253. - A22d4e01f3)
2009. nov. 1. 20:12
:)))
2009. nov. 1. 20:09
Amúgy ki kapja még az edzésmester e-mail-eit???Nekem van pár ,el kéne olvasni...:DD
2009. nov. 1. 19:20
Rossz kislány....tessék szót fogadni a néninek:))))
2009. nov. 1. 19:19
Neked is:)))),de nem láttam új üzenet érkezését....
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook