Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
2009. nov. 7. 22:14

voltam a www.-jén, igen

de nem most kezdte szerintem

csak szervezi most is, mindig valami új, gondolom...

2009. nov. 7. 21:51

Ne ítélkezz,hogy ne ítéltessss,nagy igazság.....

Olyan rossz.hogy nem tudlak megszólítani,eszméletlen....,szóval beléptél az oldalára?láttad,volt valami táboruk,honnan tudták az ott lévők,nem igazán volt propagálva az ügy,most kezdi...mellette a munka

2009. nov. 7. 21:48

Egyetértés:DD

Holnap elkezdem olvasni,,,,majd elmondom,mi a lényege

2009. nov. 7. 21:45

ne ítélkezzünk mazsi!

ismerd fel a problémékat és oldd meg, egyiket a másik után.

keresd meg Gyöngyit mielőtt lemondasz az aktív támogatásáról, ha tényleg nincs ideje, jobb is,ha nem ígér olyat, amit nem tud tartani...

és így tovább...

2009. nov. 7. 21:43

pedig te lehetnél a követője, a hirdetője és a terjesztője a te városodban, akár úgy, hogy te adod tovább a tudását, stb..

nem ?

na jó, nem üzletelek, ez nem az a hely..:-))

310. a22d4e01f3 (válaszként erre: 309. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 21:41

lehet,

most egy másik fontossági sorrendet tart talán,

az egyén talán hátrébb szorult,

talán az iskola, és a módszer bevezetése maga fontosabb, és a tömeg elérése fontosabb, mint egy-egy egyedi eset....

nem tudom....

igen, ahhoz képest, hogy te tényleg egy nagy kihívás lehetnél neki, nem tud bevállalni, de ezt mondta is: nincs ideje fórumozni...

309. afb21f7623 (válaszként erre: 308. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 21:34
Nem is akar igazán,,,,pedig azért kezdte a témát:((
2009. nov. 7. 21:24

Gyöngyi nagy hibája, hogy nem tud aktív fóruméletet élni, ugye?! ahogy írta: időhiány...

:-((

307. a22d4e01f3 (válaszként erre: 306. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 21:23

mérd fel, hogy elég vagy egyedül magadnak ebben a harcban

hoxa fórumok vannak, lehetnek itt társaid, de egy fórumot kellene indítanod csak magadnak, és a lelki társaidnak, és dönts, hogy elég-e, hogy elérd a célod.

Ha nem, akkor több kell, több támasz.

A világ érdekeken alapul, ezt fogadd el, próbáld beleilleszteni a te vágyaidat ebbe, kapni akarsz, ajánlanod kell érte valamit. Önzetlen segítség szeretet vagy szerelem alapon lehet, esetleg valamiféle felelősségérzetből.

Ha nálatok otthon ez nem téme, akkor ki kell menned a való világba, és elfogadnod a szabályokat. Tegyél érdekeltté valakit, hogy téged lefogyasszon.

Vagy tedd te magad érdekeltté, hogy lefogyj:-))

Lehet, hogy te is egy olyan ember leszel, aki a nagy változása után hivatássá teszi a tapasztalatait.:-))

Neked kell tudnod, hogy amíg tart a küzdelem rész, milyen segítségekre van szükséged.

ha gondolkodsz magadon, az jó! Gondold ki ezt is!

De az ipar támogat: van internet, van light étel!

régen ezek nem voltak.

Jahh, igen, akkor az életmód miatt nem volt elhízott sem...vagy csak nagyon kevés...

2009. nov. 7. 20:51
Most értitek mire akarok kilyukadni,ha mindennek a másik oldalát is megvizsgáljuk,nem az a hírtelen döntő típus vagyok,mindent körbejárok,hogyan jövök jól ki a dologból:)))Szeretem a dolgokat maximálisan átlátni,és magamévá tenni a gondolatot,ha én akarom akkor a jó,nem???
305. afb21f7623 (válaszként erre: 301. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:47
Nincs az az isten akinek a kedvéért közszemlének tenném ki magamat!Akármilyen példaértéket is képviselnék....gyalázatosak az emberek,hidd el...én még nem találkoztam önzetlen emberrel,mindíg mindennek megvan a kis maga mozgatórugója,hidd el.........megvettem a könyvet ,meg is akartam ,de látod azt mondta vegyem meg,amit meg is tettem,mert meg akartam,nem azért faggatóztam,hogy ezáltal megússzam a vásárlást,nem nagy összeg,csak maga az elv...beszélgetni szerettem volna mit gondol,hisz ő írta a könyvet,és még most is azt mondom bevállalnék agy ilyen összejövetelt,amit szervez,de szállodástól,minden egyébig120-ba kerül,nos ez teszem azt egy minimálbéres családnál,ahol többen is vannak,nos meg tudnák fizetni?????
304. a22d4e01f3 (válaszként erre: 302. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:43

abban igazad van. hogy ha mindent magad csinálsz = olcsóbb, mintha spec. diétás főzést kifizetsz,

de szerintem ez a drágább diétás főzés is olcsóbb, mint a te régi kaja költséged.

én ha sokat eszem, az sokba kerül..és nem biztos, hogy luxuskaják miatt, egyszerűen azért, mert a csoki drága, és mert nem 1-2 kockát eszem..:-))

(én a kenyérre nem csábulok el) zsemlét most is eszem..

303. a22d4e01f3 (válaszként erre: 301. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:41

vagy akár folyamatában is nyilvánosan vállalhatnád

mint a nagy fogyiverseny a tv-ben?

én nem láttam, csak 1-2 részt, de az interneten megnéztem a fotókat, mi van velük most vajon??

302. afb21f7623 (válaszként erre: 300. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:40
Na,jó csak példa,de nincs igazam???
301. a22d4e01f3 (válaszként erre: 299. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:40

hátha mégis...

érdek alapon működik minden, te pénzt nem ajánlasz,de lehetsz bármilyen cégnek a reklámarca

(siker esetén-utólag)

ha én ilyen céget vezetnék bevállalnálak, de nagyon szigorú feltételekkel, tehát mindig feladni és mindig újrakezdeni és jojózni évekig azt nem engedném!

mit gondolsz...?

300. a22d4e01f3 (válaszként erre: 296. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:37

anyagilag sezrintem jobban jársz, ha fogyózol, mert tuti, hogy nemcsak kenyérre költöttél,

én amit csokira és fagyira el tudok költeni...brrr


szóval szerintem egy rendszeres és fogyós étkezéssel kevesebbet költesz,mert mennyiségileg annyival kevesebbet eszel!

299. afb21f7623 (válaszként erre: 297. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:37
Na olyan nincs....
298. afb21f7623 (válaszként erre: 294. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:36
Nyers zöldséget ettem fasírttal,nem hagytam el a nyerset:))))Tudjátok mit mondanak a főtt halott.......komolyan ha meg van csinálva a lecsó,imádom:)))),de meghalok tőle,ugyan az az alapanyag nyersen meg se kottyan,mi a fene változik meg benne,a feldolgozhatóság,meg voltam ijedve mi lesz a salátámba rakott hagymával,,,hát semmi,és még azt se lehet mondani,hogy hagymaszagú a leheletem,érdekes .nem????
297. a22d4e01f3 (válaszként erre: 292. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 20:34

arra gondolok, hogy kellene azért egy társ ebben neked, ez a fórum jó lehet ebben, de még egy tanácsadóféle is..aki vigyáz rád

nem tudom, milyen alapon és kit lehet ilyennel megbízni, de ez jót tenne neked..

akire hallgatsz, akit elfogadsz!

és aki téged elfogad!

296. afb21f7623 (válaszként erre: 293. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 20:31
Figyeljél,annyi oldalt végigrágtam már és alig van ember aki meg tudná magyarázni a szétválasztást mégis működik.Írtam Béky Lászlónak,ismerős a neve??Szóval természetgyógyász és a lúgosítás híve,de írtam neki és a szétválasztó diétát ajánlotta ,azt mondta ne kérdezzem miért,nem tudja,de működik.Nekem személy szerint az a meglátásom,hogy valójában a szénhidrát túlzott bevitele káros,a magyar ember kenyeres,meg a leggazdaságosabb,most melyik a kifizetődőbb,megvenni agy kiló kenyeret,vagy gyümölcsöt zöldséget varázsolni egy 5 tagú család asztalára..Sajnos a táplálkozás elérte a gazdaságosságot,nem elsődleges az egészség,nem elérhető.Meg tudjátok mire gondoltam???Kellene nekem valaki aki,mindíg megcsinálná a kis kajácskámat,nem kellene vele foglalkozni..Van egy ilyen házhozszállításos ételfutár cég és ott is lehet megrendelni a szétválasztásos diétához a heti menüt,és mennyi a gyümölcsnapra az 1 kg gyümölcs???900ft,na honnan hozzák,ezt a 900ft.os gyümölcsöt,meg ugyanannyi télen,nyáron,nem reális...Én gondoltam jó lenne,azt eszel amit adnak,ki van számolva,de ennek is az anyagi vonzata.... :(((
295. a22d4e01f3 (válaszként erre: 293. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 20:29

Igaz, nagyon igaz: hogy hatni tudj valakire, hogy akarj segíteni neki, hogy támogató legyél és úgy szigorú, és ott legyél:

igen, mindez fontosabb a tudományois fokozatoknál,

nyilván alapismeretek kellenek, de senki nem diplomázik evésből, mégis eszik úgyhogy valahol ez a tanácsadás is elfogadható külön erről szóló diploma nélkül, ha meg tömegeket mozgat meg, akkor úgyis mellészegődik egy szakképzett tudós csoport...:-))

egyébként anélkül, hogy nagyon tudnám a napi ételeidet, azt gyanítom, hogy kb. hasonló beállítottságúak vagyunk...

294. a22d4e01f3 (válaszként erre: 293. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 20:25

én sem vagyok a szétválasztás híve, és én nem tudok gyümölcsöt enni reggelire,

de én tudok mértéket tartani, tudok kcal-t számolni, ami miatt "megúszom a szétválasztást"

mazsi a kcal-számolást akarja "megúszni", és bevállalja a szétválasztást és a gyümölcsreggelit.

főleg, hogy ő eddig nyers zöldséget evett: na most : párolt zölsdég hússal:

mint tudjuk: minden relatív...

:-))

293. 85055abb64 (válaszként erre: 286. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:16

Én nem hiszem, hogy egyrészt nem lenne korrekt, másrészt nekem Gyöngyi szimpi. Én nem tudom, hogy az ő módszere mennyire jó vagy mennyire nem, mivel én a szétválasztás ellen vagyok, így csak nagyjából olvastam bele az ő módszerébe.

De már arra is rájöttem, hogy nem feltétlen az a legjobb tanácsadó vagy edző vagy nem tudom minek nevezzem, aki mindenben a toppon van szakmailag, (persze nem árt). Szerintem az a legjobb, aki a legnagyobb hatást tud tenni úgy az emberekre, hogy le is fogyjanak és kár se keletkezzen a személyben, sem egészségileg sem pszichésen. Persze ezzel nem azt mondtam, hogy a hülyéké a világ és azt is tudom, hogy az étkezési tancsácsadók nem babusgaásra és ösztönzésre vannak :) Tehát, ha Gyöngyi módszerével sokan lefogynak úgy ahogy fent írtam, akkor ő a legjobb, akár egyet ért vele a többség, akár nem.

292. afb21f7623 (válaszként erre: 289. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 20:07

Hát sokáig voltam fennt,dolgoztam úgyhogy 10-kor bevállaltam 1 almát ,tulajdonképpen ez már benne volt a következő étkezésben,de jó volt:)))

Na ,és nálad a gyümölcs reggelire????Most komolyan nekem ez a legmegoldhatóbb,és a legegyszerűbbnek tünik,kicsit rákerestem a testkontrollra,azt bogarászom,tulajdonképpen Gyöngyi irányadója,átformálva arra ami neki volt a kivitelezhető.Amúgy meg látjátok,kinek,mi válik be,én csináltam az öcsikémmel egy 90napos diétát,nm tudom ismerős e nektek ahhoz egy rakás narancs ,saláta joghurt,felvágott,meg a fene se tudja mi kellett már,na mindegy 2 hétig bírtuk,na az is kemény volt.Győzött az éhség.mindegy éhesen nem lehet lefogyni,mert bánatos leszel,az a telítettség érzés kell,Mondtam már,hogy az elején iszonyatosan jól voltam lakva,mégis az éhenhalást éltem meg.....Mióta fórumozgatok,ill azért kezdtem el,mert beszélnem kell róla,,ez van itthon kit terheljek vele...itt meg sorstársak vannak akik fogyásban vannak,vagy sorstársak akik elérték a célt....nem nagy a variáció.Az ember eszmét cserél.Megnéztem a súlykontrollt is,na az is számolgatós,ilyen pontérték meg olyan....

291. afb21f7623 (válaszként erre: 282. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:51
Na másik dolog,hogy az evés testi,mert jóllaksz,lelki,mert élvezed az evést,kielégülést okoz,ez nagy igazsád,de mi van az elmével,látod a tudatalatti dolgozik,mert mindjárt bekódolta a tilosat,és csak arra GONDOLSZ,amire nem szabad,na ezzel mi a teendő?Mi van a tudatos programozással?Hogyan legyen egyém,nem a tudás a MEGGYŐZŐDÉS???????Naaaaaaaaaa???
290. a22d4e01f3 (válaszként erre: 288. - Afb21f7623)
2009. nov. 7. 19:47

egész nap ennyi?

biztos, hogy így le fogsz fogyni...

és az is szerintem kódolva van, hogy közben váltanod kell egy bírhatóbb módszerre, mert ez túl kemény! de ha bírod, akkor bírd, aug-szept-okt-nov= 3 hónap, aug. közepétől.... sok! nem szabad elszúrni!

kiváncsi vagyok kriszcsike véleményére...

gondolom te is,

egyébként a vége az lesz, hogy lezs neked egy mazsi módszered, és az lesz neked a legjobb!

2009. nov. 7. 19:44

nem felejtettem el! :-))

legyőzted az ehetnékedet?

288. afb21f7623 (válaszként erre: 285. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:44
Mazsi evett ma két körtét,2db sárgarépát,és vegyesváoottat 4 db kis,fasírttal!!!!!!!
287. afb21f7623 (válaszként erre: 278. - A22d4e01f3)
2009. nov. 7. 19:42
Kicsikém ....nem elfelejteni,hogy incurpincurként,na azért nem annyira,de túlsúlyos gyerekként kezdtem.A rendszertelenség,112kilós koromban kezdődött:((((
286. a22d4e01f3 (válaszként erre: 284. - 85055abb64)
2009. nov. 7. 19:39

na, mesélj valamit a gondolataidról

én nem figyelmesen vettem át, hanem nagy vonalakban

érdekelne a véleményed!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook