Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
525. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 524. - Mothertiger)
2010. jan. 28. 15:33

Lehet, hogy konzultál valakivel :). Vagy -ez puszta feltételezés- lehet, hogy a fizetősöket veszi előre. Bár nem hiszem, alapból szimpatikusnak tűnik. Legyen inkább a.) válasz :-).

Ne légy kishitű, miért ne tudnád tartani? Ha meg se mozdulsz, csak diétázol, akkor is van időd júniusig.


Hú, csajok. Ma minden azt akarta, hogy ne mozogjak, de nem adtam fel :-). 1 órát vívtam a számítógéppel, gondoltam ellipszisezek, de az olyan unalmas, hogy filmet szoktam nézni közben :-). Na, nem jött össze, lehet ő is megérett egy újrahúzásra. Aztán válogattam a 2 millió tornázós cucc között. Na, megálmodtam Cindy régi dvd-jét. Meg is találtam a neten angolul. (elnézve, most tuti nem lenne modell. Nem fér bele a botsáska bagázsba). Meg se kottyant. Nem is értem, mitől voltam úgy meghalva anno. Bár amennyire rémlik, a combom másnapra durrant be mindig. De a súlyzókat meg se éreztem. Itthon csak másfeles van. Aztán megcsináltam 2 (16-16 perc) rövid Cathe Friedrich has illetve törzserősítést. Iszonyú jó, és komplex. Néninek a szeme se rebben, amikor az enyém már félig kifolyt :-) . Na, az ő Pilatese se gyenge. Bár kicsit lassabb, mint a többi órája.

2010. jan. 28. 12:04

Még nem válaszolt a bemutatkozásomra. :(

Kapom a motivációs írásokat, de eddig semmi konkrét. Ez gondolom az "alapozás," de asszem most már ideje lenne valamit kezdeni magammal, ha be akarom tartani a kitűzött határidőt...


Ilyen bokával tényleg car, de majdcsak lesz valami. Ha nem segít rajtam, majd segítek magamon. :)

2010. jan. 28. 11:59

Nekem is van egy 25 prces pilatesem otthon.. ér annyit mint 3 másik, na ha ennyit beszélünk róla majd előveszem, de közben olyan nagymamásnak érzem magam. Súlyokkal kevésbé. De hát ugye tudjuk, hogy nem csak a dagadó bicebsz, hanem a mélyizmok is milyen fontosak. Van egy fitt lapbda dvd-m. Lényegében az is pilates, lasztival is kevésbé nagymamás. Csak azt képzeljétek el, hogy hazaérsz, gyorsan körbefutsz a porszívóval, bedobod a mosógépet, elrendezed a kutyákat, felrakod rotyogni a kaját... és akkor elkezdek tornászni. Ilyenkor olyan sziten pörgésben vagyok, hogy felmegy a pumpám a lassú gyakorlatoktól. Úgy vagyok vele, hogy csináljuk, csináljuk, soha nem leszek kész... A legpoénosabb rész az amikor a torna vége felé a kajaszag ellepi a hatalmas lakást...na az kemény!


A boka az az egyik legrosszabb, de én sem hiszem, hogy ne lenne rá megoldás.

Ha tud neked segíteni a nő, akkor kifizetem azt a rohadt pénzt, és utána majd modellkedésből fogok élni!!!

522. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 521. - Mothertiger)
2010. jan. 28. 11:48

A vízszintes kocogás is sport. Mégpedig igen jóféle :-).


Na, ezzel nem tom mit kezd Ildikó. A boka csak elmegy valahogy, de a hátaddal nagy súlyokkal.......Bár ha jobban belegondolok, a boka még rosszabb sport szempontjából. Nincs meg a rugalmas talajra érés, és a talp gördülése. Persze mindent meg lehet oldani. Biztosan segíteni is fog.


Éva: Pilates nekem is rohadt unalmas. De azon a linken, van egy olyan, hogy 8 perces pilates. Kezdő, közép és haladó. Én azt szoktam, mert 8 percben szünet nélkül elég keményen megdolgoztatja a hasamat. Igaz, kettesével szoktam őket, de ebben tényleg nincs üres idő. Egymásból indulnak a gyakorlatok, no pihenés

2010. jan. 28. 11:21

Én nemtomkiaza Rezső. Egyetlen Rezsőt ismerek, de az más jellegű tornával foglalkozik; tudjátok, amit általában fekve végeznek... :P


Berni: el van merevítve a bal bokám, meg eltört egy csomó mindenem. 13,5 éve volt egy nagy autóbalesetem. Tehát nem vagyok 100-as. XD

520. Spiritus (válaszként erre: 519. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 28. 10:02

Na ezt nem hittem volna. Czanik, Rezsőőőő nem szereted? Én is amikor Rezsővel először bohóckodtam.. játszottunk repülőset, azt mondta, holnap fáji fog a hátam nem hittem neki, aztán majd besz*rtam... Szóval szerintem jó nagyon. Én Czanikot is nagyon szeretem, bár forradalmi nincs benne az biztos:) Ja ja pilatesezni kéne az tuti,de ami dög unalom az dög unalom.

De abban egyetértsz velem, hogy Rezső jó lenne anyatigrisnek!!! Csak topgni kell, de mégis besz*rsz, lgalábbis én igen. Czanik meg izzaszt, és ha stresszes vagy, és szeretnél felfrissűlni,mozogni, örjöngeni, akkor nagyon jó!!

2010. jan. 28. 09:39

Ilyenkor én szeretek ilyen könyveket olvasni. Huszadszor Norbit, vagy a yoyo-s könyvet. Ezek mindig motiválnak. Ja, meg imádok kézimunkázni. És mindig csorgatom a nyálam a dögös horgolt csipkecuccok láttán, de az meg dagin elég nevetséges. De én akkor is olyat akarok :-). Úgyhogy nass helyett dögös csajokat nézegetek szép ruhákban :-). Tudom, Margit nooormááális! :-)

Meg még valami. Ezt valami testépítős csávónál is láttam, de régebben a yoyos könyvemben olvastam: minden kaja után fogmosás. Ha csak este nassolsz, akkor is. Nekem nagyon bejött. Valahogy nem esik jól enni utána.

Rezsőnek egy anyagát láttam, de kinyúltam a röhögéstől, mikor bejött 2 db 2ajtós tölgyfaszekrény pali, szinte láttam, ahogy kiszálltak a sötétített üvegű A8-ból, és ott aerobic-bohóckodtak :-). Meg amikor jön a Czanik, és előadja, hogy most egy forradalmian új módszert mutat, és olyan jó, hogy besz.....sz, közben meg az alapelveit Pilates Józsi bácsi már 1934 körül lefektette :-)


Tigriske: mit értesz azon hogy mozgássérült? Már nem merem komolyan venni:-).

518. Spiritus (válaszként erre: 517. - Mothertiger)
2010. jan. 27. 20:13

Mit írt az akin elpirúltál?! Néha nagyon szép dolgokat olvasni a témával kapcsolatban, és tényleg betalál, és akkor kapsz egy kis kitartást, lenfületet, Kíváncsi leszek mit mond neked.. de jó, hogy akkor, tényleg mindenkit egyenként "nyomon követ", meg ismer. Na már lassan elgondolkodok, hogy megveszem. Igazság szerint az érdekelne, hogy tényleg tud-e otthoni súlyzós gyakorlatokat.

Tényleg ti ismeritek Tatarek Rezsőt! Nagyon jó!! Szerintem annak a nagy részét te is tudnád anyatigris! Piszok egyszerű, de hatásos. Na jó mennem kell, mert hiába nézek csúnyán a ruhákra nem vasalják ki magukat...

2010. jan. 27. 19:40

Sziasztok.


A szentélyben vannak fórumok, bemutatkozások, naplók, célkitűzések.

Még kapok privát üzenetben motivációs tréningeket, hihetetlenül aranyos írások, és igazak.

Valamelyik annyira belülre talált, hogy szinte elsírtam magam. (pirulokénis)

Hehe, kicsit érzékeny vagyok, de hát ez van! :)


Még nem nagyon kontárkodok a fórumon, mert mindig előbb megvárom a napi feladatot. Már így is: két feladatot előbb csináltam meg, mint ahogy kiadta volna Ildikó... :P

A bemutatkozásomra eddig nem reagált, pedig az lett volna igazából a lényeg, hogy meglássa abban miket írtam le. Nektek is leírom: vázoltam benne az egészségi állapotomat, meg a lábaim, hátam állapotát, de eddig még nem írt rá semmit. Elvileg ez lenne a fontos nekem...


Én már azon is gondolkoztam még az Ildikó programja előtt, hogy írok a Norbinak egy privát levelet valahol ahol el lehet érni.

A Norbit nagyon csípem, meg minden... Csak attól tartottam, hogy majd kihívásnak veszi, hogy egy mozgássérült embert felturbózzon, és majd tévére akarja vinni, vagy valami... :D

Olyan kisdózer egy gyerek (pozitív irányban), nem akartam, hogy népszerűsége érdekében "bedaráljon..."

Lehet, nem tette volna meg, de na. Jobb a békesség! :D


Ja, ott a fórumokon a többiek nem érdekelnek, csak a saját felkészítésemen jár az eszem. XD

516. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 515. - Spiritus)
2010. jan. 27. 15:47

MOndtam, hogy izomból vágom ketté a kiflit :-).

Este meglátta azuram, hogy a Meztelen harcost olvasom. Kicsit kiakadt, hogy" ugye nem egy orosz katonai edzőtől akarsz megtanulni edzeni G.I. Jane? :-)"

Azért szó mi szó, sokat tanultam a levelekből. De egy idő után úgyis mindenki kicsit a saját feje után megy. Én is belekontárkodtam főleg ma, az erőedzésbe, pedig még nem telt le az 1 hónap alapozás (pirul). Kipróbálom azt az edzéstervet, amit az uccsó levelekben írt. SZó mi szó, úgy elfáradtam, mozdulni is alig birok :-). Kezdem érteni, mire fog elmenni a plussz energia:-). Valamiből erőt kell meríteni, hogy holnapra összekapirgáljam magam :-)

515. Spiritus (válaszként erre: 514. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 27. 14:14

Nem hiszem! Adnak egy könnyű gyakorlatot.. csináld 10-10 kilóval és nehéz lesz :)

Amúgy mrg ha EM ért a dolgához, és valamennyire ért ezt el kell fogadni, akkor fel KELL ismernie a benned lakozó ERŐT. Amúgy anyatigris a szentélyben miket találtál??? Fórumok??? Ki, hogy halad stb??? Megöl a kíváncsiság!!!

na de Igen Berni!!! Mi már igazából olyan kemények vagyunk, hogy mi nem is akarjuk kikérni mások tanácsát meg ilyenek. Csak toljuk meg nyomjuk a súlyokat és kész!!! Ettől leszünk ilyen kemények :)

514. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 513. - Spiritus)
2010. jan. 27. 14:04

Én már ajánlottam :-). Sőt, ha belegondolok, már előbb is ajánlottam magánszorgalomból 2 barátnémnek :-).


Az a baj, hogy szerintem nekem adnának valami langyi kezdőt, mert 20 kilóm van :-). Nekem meg mindig saját elképzelésem van a világról, és ide nekem az oroszlánt is, és különben is én majd tudom mi kell nekem :-)

513. Spiritus (válaszként erre: 512. - Mothertiger)
2010. jan. 27. 11:34
Hogy te mekkora mázlista vagy!! Na majd lehet, hogy én is ajánlom valakinek az EM-t, hátha én is nyerek :)
2010. jan. 27. 10:49
Én holnap vagy holnapután kapom ki az ukázt, hogy melyik csomagot kell hogy válasszam, alkatomnak, egészségemnek, és miegymásnak megfelelően! :)
511. Spiritus (válaszként erre: 510. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 27. 10:10
Köszi így sokkal érthetőbb!! Na igen akkor azt hiszem jól csinálom... Oda van készítve elém többféle súlyzó, és azt kapom fel amivel az adott feladatsort bírom :) fél kilótól a 2,5 ig... nekem ez még elég. + sok olvasás után rájöttem, hogy Alexandra lendületben DVD-je metabolikus köredzésnek vehető, tehát az csak jó ha azt csinálom :) már alig várom a mai önszivatásomat, a vasárnapi mérlegeléssel kapcsolatban meg tűkön ülök, mert feszülök mint állat, a zsír patakokban olvad le rólam, és félek ha ezen a héten leadom mind a 4 kilót amit nyárig le akarok adni, akkor milyen cél marad elöttem? :) persze csak viccelek. Fél kiló az már ok lesz nagyon :)
510. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 507. - Mothertiger)
2010. jan. 27. 10:05

Á, addig simán meglesz. Teljesen ésszerű határidő. Ha ez vigasztal, bár tudom, hogy nem :-), nekem még legalább 18-20 kilót kellene addig leadnom. Ami szintén nem lehetetlen. Még ha csak heti 1-gyel kalkulálok is. Bár most rondán bűnöztünk azurammal esténként. Talán elrettent, hogy tegnap majd meghaltam, úgy fájt a gyomrom. Szegény, már nincs ilyen mennyiséghez szokva. És reggel megállapodtunk enyém pasival, hogy vacsi után lakat a hűtőn, legfeljebb 1 natúr joghurt, kefir, oszt slussz. Mingyá' megyek is gyúrok vazze :-).


Spiritus Éva: az egyik levélben leírta, hogy hogyan találd ki mekkora súllyal. Tudod, az az RM-es. És az utolsókban meg benne voltak az ismétlésszámok. Azt hiszem talán 15 volt az első napon, de nem biztos. Tehát, meg kell találnod azt a legnagyobb súlyt az adott gyakorlatokhoz, amivel még 15 ismétlést meg tudsz csinálni. Aztán következő edzésen növeled a súlyt, és csökkented az ismétlést. (de a komplett tervet le is írta).e

Még jó, hogy ilyenkor szinte senki sincs az edzőteremben, mert időnként Szeles Mónikát megszégyenítő nem éppen kéjes nyögésekkel csinálom meg az uccsó 2-őt :-). De most viszek pulzusmérő övet is, mert a végén elkezdtem futni (padon), de nem akarom kinyírni a szivemet egy 190-es pulzussal. Igaz, még csak 10-15 perceket futok,olyan levezetésképpen, de az intervallum még mindig nagyon gázos. Futópadon nehéz is beállítani ilyen rövid szakaszokat. Az ellipszisen könnyebb.

509. Spiritus (válaszként erre: 507. - Mothertiger)
2010. jan. 26. 21:01

Nagyon várom a tudást! Az izmaim nőni akarnak :)Én is mostmár heti célomat tűzök ki magam elé,és mellette rögzítem a távolabbiakat is.

De amúgy az EM az utolsó levelében nekem azt írta, hogy attól, hogy nem rendeltem meg a cuccát attól még kapok további leveleket, de azóta semmi... szóval kicsit átverve érzem magam.

Főleg az érdekel, hogy szerinte hány kilós súlyokat kell emelgetni...

508. mothertiger (válaszként erre: 506. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 26. 19:12

Ja, 60 körüli még nem vagyok (ettől függetlenül sokkal többnek érzem magam), viszont még áll a "könnyebb átugrani, mint megkerülni"- szituáció. :)


Ha neadjisten kivágnak innen valamiért, már tudom a következő nickneveimet: DonnaTonna, vagy TankAranka. :)

2010. jan. 26. 19:09

Nem vagyok nagyravágyó... Nem akarok azonnal, de május-júniusig mindenképp szeretném elérni a célomat, ami mínusz 10 kiló. Régen nem voltam má hatvan (mégse evett meg a Batman:)), tehát ezt tűztem most ki magam elé.


Beengedtek a "szentélybe," vagyis az Ildikó weboldalára, és most ott bolyongok. Tegnap fél egyig fenn voltam, hogy eligazodjak rajta, de még új voltam, és mindenfelé írkáltam jó sok sületlenséget. :DDD


Most megkaptam a motivációs leckét, ahol ki kellett tűznöm magam elé a célokat.

Egész érdekes írás, bírom ezt a csajt, de tényleg.:)

506. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 500. - Mothertiger)
2010. jan. 26. 13:17

Arany Mucikám, de szeretnék már ott tartani :-). Ahogy eddig itt írtál, elképzeltem egy kb. 60 körüli nőt, akit könnyebb átugorni, mint megkerülni. :-).

Hú, de megdógoztat ez az Ildikó a nyereményedért. Ez a nő nem tudja, hogy aki fogyni akar, az azonnal akar :-)?. Pedig már furdal a kíváncsiság.

505. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 501. - Spiritus)
2010. jan. 26. 13:12

Tény, hogy nem vág földhöz a telítettség :-). Én azt szoktam, hogy 6-7 körül megiszom (már amikor a turmixos korszakomat éltem nyáron)a brutált :-), és ha később éhes vagyok, saját készítésű natúr joghurtot kanalazgattam. Ami üveg kancsóba 1l tégladobozos másfeles tej ( tovább eláll és finomabb lesz a joghurt, legalábbis én jobban szeretem, egyébként sima tejet iszunk), bele 1 doboz élőflórás bármilyen joghurt (activia, de mással is jó), 1 napig radiátor vagy ki a napra, és kész is.

Vagy pl mozzarella, paradicsommal.


Na, most megbosszulom, hogy nem járta erre pár napig :-). Anno kitaláltam, hogy én Alexandrást eszem. Diéta a site-ján. Na ott adtam fel, amikor azt mondta, ebédre fél mozarella. Az 5 teljes deka. Na, attól pont éhen halsz :-)

504. bf3f2dc3a8 (válaszként erre: 498. - Pirosalma)
2010. jan. 26. 13:05

Az a baj, hogy akár még logikus is lehet, és rohadt sok cikket találtam róla, de ez még nem jelent semmit. Meggyőzve nem vagyok róla, sőt én is a kamu felé tendálok.

Fene tudja hol, belefutottam, hogy ehetek -e este nyakló nélkül narancsot? Persze egyik fele állította, hogy igen, mert negatív kalóriás, a másik meg, aki ugye ragaszkodott az élettani folyamatokhoz, hogy de hova a büdös bánatba tűnik a fruktóz ? :-). Persze nem jutottak konszenzusra. Bár én továbbra is azt tartom, tök mindegy mit zabálsz be este- itt szándékosan használtam ezt a szót, feltételezve egy nagyobb mennyiséget, abból bizony zsír lesz. Még akkor is, ha egész nap nem ettél, és este tolod le azt a 1200-1400 kalóriát. Akkor lesz csak igazán.


Talán csak annyiban jó, hogy leves, meg rost és eltömít, de nem kizárólag ezt egész nap.

Na az ATkins is megéri a pénzét. Visszaveszi a szénhidrátot, oszt jól megtolja zsírral. Zseniális. A másik ilyen kamu kedvencem a testkontroll. Tudományosan sosem bizonyították. De ha belegondolunk a 90 naposba is, keményítő nap= szénhidrát, gyümölcsnap= szénhidrát, szénhidrát nap= szénhidrát. Akkor mit is eszel folyamatosan? Mondjuk nekem amúgy is erőltetett, és nem is tudom betartani. AZuram kergetett vele a sírba, mert szereti a hasát, szerinte betartható (persze csendben jegyzem meg, hogy sosem tudta tökéletesen betartani :-) és ilyen bontásban már komolyan a mákos lecsót fontolgattam :-).


Igen, sajna sokan figyelmen kívül hagyják, mennyit ártanak a koplalással, mert a mérleg jókat mutat. Egy ideig. Mert nem számolnak a test amúgy, egyébként már igenis szerintem szükségtelen raktározásával:-). Na jó, csak viccelek, de néha eszembe jut, hogy már igazán megtanulhatta volna egészségesnek nyilvánítani a csokit, és a raktározás helyett sokkal szükségesebb lenne átállnia egy fokozott zsírégető funkcióra, hiszen mostanában sokkal hamarabb kinyírja a népet az elhízás, mint az éhezés. :-). Ja, és szőr sem kell, nincs jégkorszak :-). Haj maradhat, mert a sapkát utálom.


Egyébként nekem mindig az működik a legjobban, ha legalább 5x eszem, ebben van mindenféle táplálék, különös tekintettel a teljes kiőrlésű gabonákra. Szombaton olyat bűnöztem a lenmagos meleg kenyeremmel, és meg se kottyant a mérlegnek :-)

503. mothertiger (válaszként erre: 502. - Spiritus)
2010. jan. 25. 10:59

XDDD


Jaj, te szegény!

2010. jan. 25. 07:48
Egy kis sajt azért becsúszott a fehérje után mert azt hittem kiesik a szemem, és a párom mellettem tolt be egy fél pizzát, meg egy nagy pohár joghurtot. Még a kutyák kajáját is megkivántam :)
2010. jan. 24. 15:37
Ma kezdtem a fehérjeporos "életmódot". Elvileg vacsi helyett lesz minden nap. Jó lightos cucc, kemény lesz, mert olyan érzés mintha megittál volna egy pohár vizet :) De nagyon bizakodó vagyok, jövő vasárnap dől el minden. Cél vasárnapig a 60,4 kg..
2010. jan. 23. 10:05

Nincs derekam. Bojlertestem van. :)

173 centi magasságomhoz 70-72 kiló. Bihiiii! :(((


Képet elküldtem, most megint várok! :)

499. Spiritus (válaszként erre: 497. - Mothertiger)
2010. jan. 22. 20:49
Na jó, én elhittem, hogy tényleg bálna vagy. Állati jól nézel ki!!! Hajrá az edzésekhez, és várom a tudományt a tudást. Nekem is kell!!!
498. Pirosalma (válaszként erre: 493. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 22. 20:24

A negatív kalória nekem inkább kamunak tűnik.


Az anyagcserét leginkább a túl alacsony energia- vagy szénhidrátbevitel lassítja le, ebben a káposztaleves-kúra és hasonlók, valamint az Atkins-diéta élen jár.


1 hét alatt 9 kg fogyás nemcsak hogy általában nem kifizetődő a fogyás szempontjából, de veszélyes is.

497. mothertiger (válaszként erre: 489. - Bf3f2dc3a8)
2010. jan. 22. 20:10

Hali!

Megkaptam a nyereményutalványt.

De ez még csak a kezdet. Még nem kaptam meg magát a nyereményt, azt majd csak ezután fogom.

Bálnás jellegem még megvan, egyszerűen nem tudok ellenállni a kajának. Képtelen vagyok motiváció nélkül sanyargatni magam, nem megy és kész.

Ildikó programja KELL nekem, tudom, hogy Ő majd segíteni fog rajtam!!!


Szép hétvégét kívánok nektek! :*


(Ajándékomhoz csak a magamról és a megnyert utalványról készült közös fotónk :D elküldése után juthatok hozzá. Kép a naplómban, ha valaki kíváncsi bálna fejemre!XD)

2010. jan. 22. 19:28

Na most szólt be a párom, hogy szerinte nem érdemes ilyen porokat inni, mert kajából kell bevinni, egyek sok banánt meg tejet.. én mondom neki, hogy nem érted.. a megfelelő mennyiségű fehérhe bevitelemhez kb megduplázódna a kalóriabevitelem... hacsak nem natúr csirkemellet ennék csak, de hát ugye akkor meg hol van a többi tápanyag. Most azért elkeseredtem, hogy nem ért meg. Igen az hogy ilyen ízesített vackok az nem tetszik, de maga az hogy fehérje abban nincs semmi gáz. Főleg, hogy látom magamon, hogy hiába edzek mint a güzü, szinte megállt a fejlődés.

Mostanában fokhagymalevesre álltam át, jobb az íze, és a napokban az is kiderült számomra, hogy egészz türhető a fehérje aránya :) És ez is nagyon olcsó de egészséges!! Szeretem az ilyen kajákat :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook