Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
195. Margitnéni (válaszként erre: 193. - Bobe2315)
2009. okt. 26. 10:53
Ügyes vagy Böbe! Szeretnék már én is itt tartani! De nem sürgetem a dolgokat, tavaszra terveztem kb. ennyit leadni mint, te, úgy látszik akkor ez reális.
194. afb21f7623 (válaszként erre: 192. - Margitnéni)
2009. okt. 26. 09:55

Kedves Margit néni!

Tudnám ajánlani a duci tréning 1-et.Tényleg nagyon jó,azt a fél órát meg lehet csinálni,és nem megterhelő.Igazán a mi súlycsoportunknak lett készitve.Én tegnap már a duci,t.4-et is megcsináltam,meg a szobabiciklin 10km-t.Nem tudom van e szobakerékpárod?Én azt is nagyon megfelelőnek tartom,de belátásodra bízom!Gyere át a duci mozgásra,ott láthatod mik a tapasztalatok!

2009. okt. 26. 09:52

Sziasztok,

Én csak kitartást szeretnék kívánni mindenkinek. Az elmult 6 hónapban én 27kg-tól szabadultam meg. Nem okozott túlzott nehézséget számoltam a kalóriát, odafigyeltem arra, hogy mit eszek, iszok. Néha nyáron egy kis fagyi is belefért, szerencsémre elég sok helyen lehet kapni diétás változatott is. Nem tudom mi a véleményetek de szerintem mindem a fejben dől el. Ha bárkinek biztatásra van szüksége írjon, amennyiben tudok segítek.

Böbe2315

2009. okt. 26. 08:32

Sziasztok!

Már kb. 1 hónapja diétázok, és eddig 8-9 kg körül ment le. Igaz, hogy nem egyenesen, én valahogy úgy működök, hogy lemegy 3, feljön 3, aztán lemegy 4. Valószínű a víz miatt van ez, dagad a lábam, aztán lelappad.

Nagyon örülök magamnak, és főleg annak, hogy idáig tudtam tartani a diétát. Én is számolom a kalóriát, írom füzetbe, hogy tudjam hol tartok.

Nekem még jönnek Ildikó levelei, szükségem is lenne valamilyen mozgásra, de ismerem magam, sok gyakorlatot biztos, hogy nem tudok megcsinálni, és akkor mi értelme van. Segít ő annyit, hogy személyesen rám szabja a feladatokat, mit gondoltok?

2009. okt. 25. 19:10
Nos,én kiléptem a körlevélről.Megkaptam a konkrét ajánlatot:)
190. 85055abb64 (válaszként erre: 189. - Afb21f7623)
2009. okt. 22. 22:57
Jaaa, hogy 13 nem leszel, úgy értetted :-) Hát ezt én is megerősíthetem :-) Hát igen, nagyon át kell gondolni, a bőr itt elég nagy veszély.
189. afb21f7623 (válaszként erre: 188. - 85055abb64)
2009. okt. 22. 22:53

Kedves Kriszcsike!

Az előbb csak tréfálkozni akartam,bár nem írtam,arra gondoltam 13 nem leszek már soha!:-)),de78,IGEN!!!Garázdálkodom az oldalakon,ismerkedem mások tapasztalataival és előbb utóbb megtalálom a magam módszerét.Azért nekem most a fóliázás is beválik,most találtam valami paprikás krémet,ha az amit most használok elfogyott azt fogom megvenni, a hasamat kenegetni,izzaszt,és napi 3-4 órát van rajtam.Hátha nem fog nagyon csúnya lenni a bőröm.Hát...Katinka ég és föld,bár a második linkre azt írta ki 404-es hibakód.De az a 70kiló...másik ember lett,ha jól emlékszem plasztikáztatni kellett magát utána,ez nem kis felesleg....De neki is sikerült,nekem is fog!

2009. okt. 22. 22:31

Szia Drazsi,


Veled örülök, hogy keresed a diétád. :-)

Azért szeretném felhívni a figyelmedet, hogy mennyivel összeszedettebben fogalmazol a témát illetően, és, hogy a leveledből az jött le számomra, hogy elkezdtél dolgozni, és tenni az ügy érdekében.

Az 5 étkezés ajánlott, de lásd egy előtted lévőt, aki nem tudta az életébe beilleszteni az általa leírtak miatt. Törekedni ajánlott az 5 mértékletes étkezésre, de ha valami nem megy, felesleges erőltetni, mert mint ahogy devian is írta, ő többet ártott vele. Az 5 étkezés azért lehet jobb, mert jobban szét tudod osztani az adagokat, kevésbé leszel éhes, a szervezetednek megkönnyíted a munkáját stb., de mint olvashattad devian 3 étkezéssel is fogyott és nem éhezett. Ha neked beválik az ötszöri elosztás az nagyon jó, de ha nem alakítgasd személyedre szabva. Szerintem, lehet, hogy fogalmazhatunk úgy, hogy minimum 3, általában pedig maximum 5 étkezés/ nap. (Persze ezt nem a zöldséges étkezésedre értem).

A fénykép témát csak te tudod megválaszolni magadnak, próbáld ki, hogy beválik e :-) Hogy akkor 13 éves voltál ,miért zárja ki, hogy még egyszer annyi kiló legyél? Semmit nem szabad szerintem kizárni (ha már álmaidban is korlátozod magad, egy jó kis ösztönző eszközt veszel el magadtól), de nem árt azzal tisztában lenni, hogy lehetséges, hogy nem pont az a súlyt sikerül majd elérni, de ha nem törekedik rá az ember, úgy BIZTOSAN nem is fogja az álmait elérni. Nagyon gratulálok neked a fogyásodhoz!!!! Azt remélem, hogy hamarosan nem csak zöldségen fogsz élni, mert nem túl változatos és nem a legegészségesebb diétán vagy jelenleg. Kérlek, nézd meg az alábbi két videót és gondolt át, hogy itt a bizonyíték, hogy nincsen lehetetlen. És el ne felejtsd a jövőben (ha esetleg lassabban megy), hogy sok kicsi, sokra megy :)


KATINKA (-70kg)

Előtte: [link]

Utána: [link]

187. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 186. - Afb21f7623)
2009. okt. 22. 22:16
Szerintem ebből az étrendből mehet az öt étkezés.Amit itt felsoroltál, az mind alacsony kalóriatartalmú étel.Éhezni ne éhezz, mert annak nincs értelme.Ha éhes vagy egyél, ilyeneket szerintem nyugodtan ehetsz.
2009. okt. 22. 21:31
Ja,még valami.Mióta zöldséget eszem többször vagyok éhes,ami 3 óránkénti étkezést igényel,délelőtt megettem,úgy két óra eltéréssel 2 almát,hazamentem a munkából,3-kor ebédeltem salátát,7-kor megint salátát,Szóval akkor most együnk 5-ször vagy együnk 3-szor,vagy amikor korog a gyomrunk.A pszichowellnesses nő azt mondja,kizárólag 3 étkezés.Mit gondoltok?A sűrübb,kevesebb étkezés az anyagcserét jobban fenntartja,nem?
185. afb21f7623 (válaszként erre: 180. - A22d4e01f3)
2009. okt. 22. 21:23
Köszi 49,5 a biztatást!Keresek,kutatok jelenlegi állapotomban,hogy az én szervezetemnek az én életmódomnak mi lenne a legjobb diéta.Amúgy elmondanám,149,9kg-vagyok.Namármost,2 hónappal ezelőtt nem tudtam megmérni magamat,szerintem 10kg lement,már ez is nagy haladás!Hátha sikerülne a másik 10 két hónap múlva!Majd akkor mérlegelek!Addig is folytatom a zöldségeket,míg nem találok jobbat!Egyébként láttátok az új fórumtémát?Az ideális testsúly tanulható,pszichowellness ,3 hétvége Visegrádon 100000ft,hát ,igen,ez is üzlet!Ez a nő írt egy könyvet is ,de abból amit leírt ismertetőként a 90 napos diétát alkalmazza,némiképp átvariálva.Szerintem azért egy tanfolyamért ez egy kicsit sok pénz!Egyébként nem akarok már tényleg orvost keresni.Felesleges,tudod bort isznak és vizet prédikálnak.Engem ne mutogassanak....Lenne egy kérdésem,most,ha eldöntöd magadban,hogy lefogysz,elhatározod,akkor miért mondja mindenki azt hogy az agyadban döntsd el előbb.Most ez lehet hűlyén hangzik,de most ez most arra értendő,hogy mindíg szépen elmondod,tudatosítod magadban a fogyást?Másik,szerintetek tényleg motíváló lehet a fényképnézegetés?Ilyen 78-80kilós képem nekem nincs,ill van 1 azon olyan 13 éves lehetek,namármost most az akkori magamhoz nem hasonlíthatom magamat,nem?Mi a vélemény?Hogy témánál maradjak,még mindíg nem kaptam újabb ismertetőt edzésmestertől,nektek is volt pár nap szünet?
184. 85055abb64 (válaszként erre: 180. - A22d4e01f3)
2009. okt. 22. 20:09

Szia 49,


Én nem számolom a kalóriákat, de ezen a fórumon elég sokan számolják, úgyhogy nem fejtem ki bővebben.


A többi reggelim... há' mindig más, amit megkívánok. Változatosan kajálok. Tegnap pl: egy joghurt volt búzakorpával, ma fogyi kenyeret ettem körözöttel, sonkával és kaliforniai paprikával. Tegnap előtt győri jóreggelet asszem. Most pl.: a pizzát fogom kipróbálni, reggelire. Jó kis reformreceptem van hozzá. De még nem sütöttem meg. Pl. abból egy normál szelet, valószínűleg gazdagítani fogja reggelieim sorát, ha finom lesz.

183. a22d4e01f3 (válaszként erre: 181. - 2d5a00656a)
2009. okt. 22. 19:53

az nagyon jó, ügyes vagy, tehát egy étteremben mondjuk egy adag, legyen éppen kistányéros vagy nagytányéros étterem, egy saját specialitását is belövöd kcal-ra, CH-ra

ez nagyobb játékteret enged, nem kell méregetni és ragaszkodni a saját főzthöz...

és egyetértünk, hogy 1190-1200 a tökéletes szám.


hónapok? évek? szerintem inkább örökre, azzal, ha kivételes nap van, hát kivételes nap van, de holnap már megint a rendszeres


illetve lehet, hogy súlytartáshoz van pár száz kcal többlet lehetőség, de én azt gondolom, hogy az is ugyanilyen fegyelmezett életmódot igényel, vagyis szerintem ezzel kell élni


nem tudom, hogy miért kell manapság ennyire tudatában lenni ezeknek, mert ez 20-40-60 éve nem így volt, de mindenhol abba a válaszba ütközök, hogy igen, ennyit számít az autós életmód.


szerintem ez alkattól függetlenül így van, aki vékony akar lenni az így él, a kcal lehet, hogy eltér egy minit, de nem az a lényeg.

tudatos, fegyelmezett életmód egy életen át


jujjj de el kell dönteni :-))

182. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 180. - A22d4e01f3)
2009. okt. 22. 19:47

Én kb-ra tudom melyik kaja magas kalóriatartalmú, abból keveset eszem, igaz nem emiatt.Sütiket, édességet nem kívánom.Viszont amilyen kajákat szeretek, azokban meg nincs annyi.Emiatt én nem látom értelmét számolgatni.Viszont ha valaki azokat szereti amikben sok kalória van, akkor én is azt mondom, hogy érdemes nekigyűrkőzni:)

A táblázatban is az tetszett, hogy ki lehet számolni egyénre szabottan mennyi az igény.Ezt nagyon jónak találtam, mert nem vagyunk egyformák.Viszont ott volt a napi ötszöri étkezés, amit én próbáltam, de híztam tőle.Nekem ilyen a szervezetem, már gyerekkoromban sem tudtam reggel enni soha.Persze belémdiktálták, és minden nap fájt a gyomrom délelőtt.Ez csak középikolás koromra szűnt meg, akkor hagytam ki előszőr a reggelit.Ez a mai napig így van.Az én gyomrom három órával ébredés után "ébred".Ha elötte eszem, fáj a hasam, de ébredés után három órával éhes vagyok, és akkor eszem.Ébredés után egy tejeskávét iszom, ami elég is.Nyolc körül kelünk, és fél 12-kor eszünk ebédet, utána háromkor valami gyümölcsöt, és este vacsorát eszem.Nálam ez működik.Amikor a napi ötszöri étkezést próbáltam az nekem nem volt jó, mert újra előjött a pocakfájásom, mivel úgy ettem, hogy nem voltam éhes, és a tetejébe még híztam is.

181. 2d5a00656a (válaszként erre: 180. - A22d4e01f3)
2009. okt. 22. 18:02

Hát ,legalább is 50-es szórással meg tudom saccolni.../A kajám kalóriáját,a ch ját 5-ös szórásban/

Egyébként az 1200 azért annyi mert alatta már alarmozik a szervezet ,és raktároz/jo-jo/,felette pedig túl sok a fogyáshoz.

Igen az elsőprő elhatározás stimmel,de nem egy hétre egy dolggal/hiszen bármivel le lehet fogyni kitartóan,de semmivel ilyen rövid idő alatt/hanem hosszútávon..hónapokig,évekig akár!

2009. okt. 22. 17:47

sziasztok,

kriszcsike, köszi a tippeket, és a másik 5 reggeli?

kcal számolgatás: azon tűnődöm, hogy nem lehet megúszni, vagy csak akkor, ha az ember annyira miniket csipeget és annyira kisétkű, hogy tényleg felesleges.

kriszcsike: erről mi a véleményed? (kcal számolás)

amúgy pedig 1200 kcal, ugye? illetve 1200-ig

szerintem.

csalánlevél, te egy hagyományos ételt fogyasztva is tudod mennyit eszel? tehát látod a mit-mennyit?

viszont aki számol, hamar rájön, hogy: érdemes maga főzni, mert akkor enged meg a minőség normálisabb adagokat, a hagyományos főzés mellett tényleg fél adagokkal kellene jóllakni

vagy?? ti mit gondoltok?

mazsidrazsi76, klassz, hogy legyőzted magad és visszajöttél.

miért mentél el? lelkileg nehéz?

tipp: keress egy olyan orvost, aki kihívásnak venne téged, azt hogy veled foglalkozik! és esetleg jó reklámja lennél a jövőben!

mi lenne, ha megkeresnéd schobert norbit?

de biztosan orvosok között is van, aki ezzel a témával foglalkozik, van ideje, türelme, de konkrétan ezzel a kérdéssel/kéréssel fordulj hozzá, először telefonon, és ha érdemes, akkor menj oda!

drukkolok neked!

az meg, amit csalánlevél mond: igen: csak ezen görcsölni-kudarc várható, másrészt mégis kell egy minden mást elsöprő elhatározás!

de ahogy megvan a módszer, akivel/amivel elkezdesz fogyni, onnantól tényleg tereld el a figyelmedet!! minden másra

szép estét mindenkinek

179. 2d5a00656a (válaszként erre: 178. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 22. 14:38

Fúúúú,nagyon,sőt enélkül nem is tudok enni:)

Komolyabban,már automatikusan számolok..

178. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 177. - 2d5a00656a)
2009. okt. 21. 20:39
:D Simán begolyóznék tőle.Fogalmam sincs mennyi kalóriát fogyasztok egy nap, de valamit jól csináltam, mert lassan ment le a hét kiló, igaz azt sem tudom mikor, mert nem mértem magam, csak mikor már észrevették többen is hogy fogytam, akkor álltam rá a mérlegre.Az állandó számolgatás viszont idegesítene.Neked ez megy?
177. 2d5a00656a (válaszként erre: 176. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 21. 19:48

Jaj ne már,begolyóznál?!

/Egy flúgos/

2009. okt. 21. 19:23
Megkaptam a harmadik részt, elég jó, a kalóriatáblázat legalábbis tetszett, bár nem akarok kalóriákat számolgatni, mert attól begolyóznék.:)
2009. okt. 21. 16:52
Jönni fog,ne félj:)ez üzlet,nem hibáznak...
2009. okt. 20. 23:50
Ma nem kaptam semmit az edzésmestertől,a kockahasnál tegnap ismét fel kellett volna iratkozni?
2009. okt. 20. 22:32

Szió Nattine, és 49


Nattine:


Meg fogom írni, de még nem töltöttem fel recepteket, de gondoltam rád, ezért egy nagyon fincsit ideírok neked, ami édesség és szerintem finom. Igaz gyümölcsös, de én aki utálja a gyümit azt mondom, hogy isteni íze van és édes:


őszibarack: kettévágod, kimagozod (mi frissből csináltuk)

pár tojásfehérje: felvered habnak (édesítőszerrel)


Leteszel egy tepsibe sütőpapírt és a félbevágott barira ráteszed a habot (a hab mehet bőségesen, ha nem vagy allergiás rá és szabad enned, nem kell félni a tojásfehérjétől).


Azt hiszem mi 20 percig hagytuk bent, csináltunk hozzá cukormentes szószt is és azzal öntöttük le (két-három evőkanállal) tálaláskor. Nagyon fincsi lett, igaz a hab nem annyira stabil édesítőszerrel, így volt ami a papíron végezte, de a háromnegyede fent maradt.

Nem ismerem az étkezésedet én ezt tízóraira enném.


Amúgy én féltem tőle, elég rosszul hangzott első hallásra, de meglepődtem, mert ne ehető volt nekem, hanem finom.


49:

Én úgy szoktam, a csokitémát megoldani, hogy egy héten kétszer eszem reggelire győri jóreggeltet 4 darabot (nálam ez kb 8 óra), mert a 64g szénhidrátból, 25,4g cukor. Azért evvel viszem be, mert lassan felszívódó szénhidrátokat tartalmaz, én elvagyok 4 darabbal a következő étkezésig bőven. Magas zsírtartalma van, de kevés a telített zsír belőle és elég jó rosttartalma is van. Nem stresszelek be tőle, én a szénhidrátdús reggeliben hiszek. De nem csak ez az egy van, de nekem ez a kedvencem.

A másik a túrórudi, azt általában heti kétszer egy ebédhez csatolok, bár azt valamikor elfelejtem.


Annó volt olyan is, hogy amikor szoktattam magam róla le és nagyon kívántam a csokit, kimentem a konyhába és a nyelvem alá egy csepp édeskét nyomtam. (Bruuuuuuuuutális, de csokira gondolni sem tudtam :-))))


Persze nektek kell eldönteni, hogy az étkezésetekbe ez belefér- e.


Amikor a mostaninál aktívabban sportoltam és a fehérjékre nagyon figyeltem, akkor a fehérje turmixomban szőlöcukor volt, azzal töltöttem vissza, na..., akkor nem volt szükségem semmi trükközésre a szőlőcukortól.

De ez az utóbbi aktív és rendszeres edzések után ajánlott.

172. 2d5a00656a (válaszként erre: 167. - Afb21f7623)
2009. okt. 20. 21:05

Nagyon rá vagy erre fogyásprojectre kattanva???

Mármint úgy tűnik,mintha ez a központi programod lenne?!Ha kicsit felejtőssé tennéd,és más célokkal tennéd tele az életed ,lehet hogy le tudnál lazulni kicsit,és utána egészségesebb szemlélettel/nem rágörcsölve kezdeni../

Nem tudom...az hogy valaki 150 kilósan ne fogyjon semmitől,és nincs semmi orvosi oka??!!Ez tényleg szakember dolga,és felelőssége kinyomozni.Ha olyan a háziorvosod amilyennek írtad,jelentkezz át máshoz,szabad az orvosválasztás Mo.-on.Nem hiszem hogy a te eseted ne indokolná a teljes kivizsgálást...

171. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 170. - Afb21f7623)
2009. okt. 20. 13:54

Igen:) Én is így vagyok vele.Régen pl a zöldség alatt majdnem csak a paprika, és a paradicsom jöhetett szóba, az is szendvicsre, vagy savanyúságként.A többi zöldségfélét meg eleve elutasítottam.Most meg készítek belőlük főfogást, salátát, köretet,főzeléket, leveseket, szendvicskrémet és nagyon megszerettem.Változatosan el lehet készíteni, és ízlik a családnak is.Elötte majdnem csak tésztát, meg húst körettel ettünk.Főzeléket is, kb havonta egyszer.De tényleg most már úgy vásárolok, hogy megnézem mi van a zöldségesnél, és a zöldséghez veszem meg a többi hozzávalót, és nem a húshoz a savanyúságot:)

Én még csak az első részt kaptam meg, de kíváncsi leszek a többire is:)

170. afb21f7623 (válaszként erre: 168. - 4a8c4f0081)
2009. okt. 20. 12:56
Egyébként a zöldségre ma már egészen másként nézek,nem úgy hogy valami mellé esszük,hanem önálló ételként avanzsálta magát a szememben.Ha ránézek egy zöldségre azt látom benne mi mindent lehetne belőle készíteni,és milyen jó az ízük nyersen,Hihetetlen,hogy meg tud változni az ember,más a fontos.Én tegnap az edzésmestertől a kockahasat kaptam,kíváncsian várom a többit.Eddig tényleg olyanokat írt,amikkel szerintem azért mindenki tisztában van.Tények és tévhitek,attól függ kinek a szemszögéből nézzük!
169. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 159. - Nattine)
2009. okt. 20. 10:31
:))Hát ezzel a 16 km-el 30 perc alatt simán!Nem rossz állás egyébként:)
168. 4a8c4f0081 (válaszként erre: 167. - Afb21f7623)
2009. okt. 20. 10:30

Szió:)

Én elhiszem, hogy nem eszel sokat. Nem hiszem, hogy vegának kéne lenned, ha nem tetszik az az étrend.Én pl mindent eszem, de minden napra jut valamilyen zöldség, vagy gyümölcs.( legalább egy étkezés csak ezt tartalmazza)Nagyon megszerettem ezeket.Ha nem ízlene nem tudnám megenni, akkor csak kínlódnék, annak meg sok értelme nincs.Én 0-ás vagyok, nekem meg húst hússal kéne ennem, de azt meg nem szeretem annyira.

A séta is jó, nem kell mindjárt élsportolónak lenni, persze nem a kirakatnézegetős tempó a jó:)

Az agykontroll is nagyon jó:)

2009. okt. 20. 00:13

Sziasztok!

Ismét írok ide,nektek.Talán nem hiszitek el ,de rettenetesen nehéz volt nekem ide írni!Sosem fórumoztam,az utóbbi időben rájöttem,sokkal jobb ha az érzéseimet nem fojtom magamba.Nem igazán olvastátok el,miket is írtam!Amióta az eszemet tudom állandóan fogyókúrázom.Amit a szüleim rámköltöttek...milliomos lehetnék.Ha hiszitek ,ha nem,és inkább nem,nem eszem sokat,bármely átlagember többet eszik nálam,és most ez komoly.Arra a kérdésre pedig,hogy a kórházi fogyókúrán 4kg-tól szabadultam meg,a válaszom :igen. az első 3-4 nap alatt fogytam,azután semmi.Az orvosok meg voltak döbbenve,gondolom akkor többet vártak,a második héten semmi változás.Leáll az anyagcserém.Szóval amióta zöldséget eszem,3 óránként ennem kell.Tehát a szervezetem nagyon hamar meg tudja szokni a keveset,és akkor nincs tovább fogyás.Tényleg le akarok fogyni és le is fogok!!Csak még kisérletezgetem,mert nekem nem jó akármilyen diéta.Már korábban is hallottam a vércsoportdiétáról,én A-s vagyok ,és azoknak az embereknek a zöldségeket ajánlják.Tehát,most vagy vega leszek,amíg élek/amit nem szeretnék/,vagy találok valami köztes megoldást,amit be tudok illeszteni az életembe.Orvoshoz nem megyek,a körzetivel akartam csinálzazni egy vérvételt,és azt mondta nem indokolt,akkor tehát miröl is beszélünk....A kórházban igaz ez már majdnem 5 éve volt,minden vizsgálatot megcsináltak,legalábbis remélem.Labor,szívultrahang,hasi ultrahang ,ekg,mondjuk terhelésest nem csináltak,nögyógyászat.Mindegy,,,,felírták az orlistatot,ha zsírosat ennék,epekővel nehéz lenne,és mondták tornázzak.Ajánlották a futópadot,csakhogy itt nálunk nincs rá mód,még az orvosi rendelőben sincsen ilyesmi.Amúgy még vérnyomásmérőhöz olyan mandzsettájuk sincsen ami a karomra jó lenne,véradó vagyok,ott sem tudnak nekem rendes vérnyomást mérni.A hájas kis karomhoz társul némi bicepsz,ez van!De én vettem magamnak vérnyomásmérőt külön mandzsettával,az legalább reális értéket mutat,Úgyhogy az orvosokról csak annyit,hogy addig jó a beteg amíg nem kell neki segítség.Gondolhatjátok,beutalót kértem,hogy lefogyjak.Lehet pesten több lehetőségem lett volna,csak hát messze van.nagyon...Egyébként az akupunkúrától kezdve a temészetgyógyászatig mindent megjártam már.Most agykontrollt hallgatok,hátha segít!

2009. okt. 19. 22:30
Én feliratkoztam.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook