Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell fórum

Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Amit a koplalásról feltétlenül tudnod kell

105. 64cb523242 (válaszként erre: 102. - 85055abb64)
2009. okt. 18. 15:13
Ha jól értettem elolvastad a 90 napos diétába a hozzászólásom.Nem tudom mikor írtam oda először,eddig nem is tudtam létezik ez a hoxa.Soha az életben nem mondtam még el mit is érzek valójában,nehéz megnyílni,most tanulom,idáig mindenkiben csalódtam,az emberek elítélnek,kigúnyolnak.Nem tespedek,dolgozom,lehet ha meglátnátok el sem hinnétek mennyi a súlyom.Kicsi korom óta rengeteg megaláztatáson mentem keresztül,az oviban senki nem játszik vekled,nem fogják meg a kezedet,mert zsíros....Mindíg az ovónénivel voltam,egyszer még el is zavart,hogy menjek a többi gyerekkel játszani,és én akkor elmentem ,de nem tudtam magammal mit kezdeni,bántottak.Az iskolában,ha klubdélután volt,ha táncolni akartam mindíg nevettek rajtam,és ezeket soha nem mondtam el kinek is mondhattam volna el.Itt vagyok 33 évesen,egy 9 éves kapcsolattal a hátam mögött,amit most számolok fel.Ilyen kövéren nem kellek senkinek sem,rettenetesen szégyellem magamat,nem tudok ruhát venni,a moziban a székbe alig férek be...Kinek kell egy kövér ember?Egy -két belémrugás..már mit számít.
2009. okt. 18. 15:03
Én nem vagyok normális. Egy pár napig alig eszem, de nem azért mert nem akarok, hanem mert egyszerűen nem vagyok éhes.Ilyenkor pl egy levestől is úgy jóllakom, hogy mást nem is eszem ( nem húsleves, hanem tartalmasabb levesre kell gondolni, ragu, krémlevesek, bableves, szóval amiben van anyag is nem csak lé)Aztán ezután jön egy pár nap, amikor meg éhes vagyok, ilyenkor eszem többet.Ezek ciklikusan változnak nálam, és többé kevésbé egyensúlyban vannak.Nagyrészben a havi ciklusomtól függ az egész.Ez már a kamaszkorom elejétől így van, sosem voltam túlsúlyos.Nem tudok diétázni sem, mert ha nem vagyok éhes, akkor nem bírok enni, mégha a diéta ezt írja elő akkor sem.Próbáltam a napi ötszöri étkezést, de ahelyett hogy fogytam volna, híztam, mert akkor is ettem, mikor nem éreztem szükségét.Ez a szülés után volt, attól a hat kilótól akartam így megszabadulni amit felszedtem a terhességgel. Két évig nem ment le egy deka sem.A végére kisült, hogy kalcium hiányom van.Mikor ezt pótoltam lementek maguktól a kilók.Azóta megint ez van.Pár napig nem vagyok éhes, pár napig igen:) Mindent eszem, nem zárok ki semmit az étrendemből.Hát ilyen is van:)
103. kerkira (válaszként erre: 100. - 64cb523242)
2009. okt. 18. 14:41
Hát persze, hogy éhes vagy és szenvedsz! Ezért mondják, hogy fejben dől el az egész. Nézd meg azoknak a fogyinaplóját, akik 30-40-50 kilótól szabadultak meg... nagyon tanúlságos. Nem lehet bűnözni és kész. Nagyon szeretnék neked segíteni, teljesen át tudom érezni amiket írsz.
102. 85055abb64 (válaszként erre: 100. - 64cb523242)
2009. okt. 18. 14:38

Nem, félre értettél, mondtam, hogy nálam zavar volt, ezért írtam le, mert meg akarom érteni.

Ok, most kitisztult valamennyire.


Jól értettem, hogy az két hét volt az orvosi kezelésés keveset fogytál, (4 kilót, mérleg szerint) ezalatt?


Sajna tudom azt, hogy milyen az, hogy ha korog a gyomrod és a kedvenc ételedet főzik meletted, nem kívánom senkinek, ezért is próbálok veled kommunikálni.

101. kerkira (válaszként erre: 98. - 85055abb64)
2009. okt. 18. 14:29

Már én is megírtam félig a levelet bébyfókának, de aztán mégsem küldtem el, nem akartam bántani, vagy még én is bele rugni. Egyébként valami hasonló lett volna a lényege amit te írtál. Végigolvasva a hozzászólásait rengeteg hibát követ el, úgy hogy nem is tűnik fel neki.


Bébyfóka! Olyan nincs, hogy diétázol és belefér 2 túró rudi, merthogy úgyis tornázol!!! Nem, egy fél sem fér bele. Neked komoly 70 kilótól kell megszabadulni, tehát nem tehetsz engedményeket magadnak.

Nekem van egy gyanúm, hol rontod el. Napokig esetleg hetekig kínzod magad zöldségekkel, 0 kalóriás diétával, majd utána rád tör a farkasétvágy és visszaszedet a dupláját. Te magad teszed tönkre a saját anyagcseréd, az össze-vissza étkezéssel.

Nem akarlak bántani, sajnos tudom miről beszélek. Én is kín keservesen adtam le 35 kilót, úgy hogy vagy 50-szer nekikezdtem mire sikerült.

Ha gondolod folytatom még, de mondom mégegyszer nem akarlak bántani.

100. 64cb523242 (válaszként erre: 99. - 85055abb64)
2009. okt. 18. 14:27

A szüleimmel élek de nem fizikálisan,együtt de mégsem,Kétfelé lakunk,Tavalyig egyedül laktam,a nővéremék ide költöztek,mert építkeznek.Nagyon bonyolult életem van.17 éves korom óta egyedül élünk,a szüleink nélkül és mégis velük.Tudom ,zavaros a dolog nem akarok bővebben belemenni.Igen aug 17.én kezdtem.És a múlt héten sütöttem túróst meg kóstoltam,meg a croissont is.De nem zabáltam halálra magamat,és duplán tornáztam!!!!!Tisztában vagyok vele,hogy más is családban él ,ahol normális esetben főznek,és akkor képzeljétek magatokat a helyembe,hogy illatok vannak az én éhező korgó gyomrommal szemben,iszonyú nehéz megállni.A főzelékről meg annyit ,hogy gondoltam beiktatok a salátám mellé egy kis paraj,brokkoli kelbimbó főzeléket,amit meg is csináltam,Fél cs. spenót,3 db brokkoli,4db kelbimbó,meg tettem rá 2 dl vizet,1 dl tejet,na képzeld el ezt a mennyiséget,ennek még a felét sem ettem meg,a többit meg másnap kiöntöttem,Szóval szent nem vagyok,hazudozni meg nem igen van értelme.Sajnáltatni nem akarom magamat,csak érdekelne más mit csinál,hogy fogyjon és tartsa is a súlyát.Én ezzel a fét hónap alatt fogytam,de rettenetes éhségrohamok jönnek most már rám,egyre nehezebb tartanom magamat,A testvérem főz a családjának nekem meg csorog a nyálam,jobb volt egyedül,de hátha nemsokára elköltöznek,Gyereke van ,süt neki,nekem is vannak kötelességeim,gondold el születésnapok ,névnapok,házassági évforduló,sütöttem és meg se kóstoltam!Ezek a

a legrosszabb hónapok.A 600 kcal-ról meg annyit nem tudom,nem írtam,hogy kórházi fogyókúrán voltam?Ami annyit jelent hogy ugye bennt kellett feküdnöm,és azt ettem amit adtak,semmi mást.Amit most csinálok nem jó,nem embernek való,csupa lemondással jár,nem azért mert nem ehetsz,hanem azért,mert Tudod,hogy nem eheted meg!Alig-alig eszem csokit,de tényleg,nem heti rendszerességgel,de most,hogy elvileg nem szabad enni a tudatom állandóan kívánja,hiába mondogatom én magamnak,hogy ez nem lemondás,állandóan azon gondolkodom mit lehetne enni,és ,hogy az milyen jó volna.....Reggel is megettem a salátám,a testvérem meg a gyereknek bundáskenyeret sütött,nagyon szeretem.El tudod képzelni,hogy korgó gyomorral vagy,csinálják a kedvenc kajádat és te nem ehetsz egy darabot sem?Tehát,ha most adnál agy túrórudit,megenném,83 kcal,ha jól emlékszem.....ez nem a világ,és a kínzó vágyad csillapítja,és kielégítette az édességehetnékedet.És igen ettem egyet nem tudom melyik nap, a 60 nap alatt.......

2009. okt. 18. 13:54
Még annyit kérdeznék, hogy amikor azon az orvsi 660(jól emlékszem?) kalóriás kezelésen voltál, jól értettem, hogy az két hetes orvosi felügyeletet jelentett?
2009. okt. 18. 13:38

Kedves Bébifóka,


Sokáig gondolkodgam azon, hogy írjak-e, mert előfordulhat, hogy bántásnak fogod vélni, de előre mondom, szándékomban sem áll megbántani.


Másfél órámba került, hogy átolvassam a hozzászólásaidat (az összesen végig mentem).


Olyan szintű ellentmondásokat írsz a táplálkozásodról (augusztusi kezdés óta), amivel nem a szavahihetőségedet vonom kétségbe. Zavar az egész (olvastam benne túrórudit, nápolyit, rákóczi túróst, kroászont, főzeléket) visszacsatolásoknál ezekre általános mértéktartást írsz, de olvastam valahol olyt is, hogy nem tudsz mértéket tartani, szóval nem értem.


Nem derül ki számomra, hogy egyedül élsz (egszer jelenleg és régóta igen) máskor azt állítod még szüleiddel, élsz mégakik miat. Ebben sem a szavahihetőségedet kérdőjelezem meg, teljesen mást, de most nem részletezem.


De még számtalan ellentmondást sorolhanék.


Még egyszer hangsúlyozom, nem a szavahihetőségedet vonom kétségbe!


Ha az orvosok nem találtak nálad komolyabb problémát, akkor biztosan igazuk van, de ne feledd, ők csak a szervezetedet vizsgálták.

2009. okt. 18. 13:24
Margitnéni!Pontosan mit is csinálsz?Csökkentetted a kalóriabevitelt?
96. 64cb523242 (válaszként erre: 95. - Nattine)
2009. okt. 18. 13:22
Kedves Nattine,érdekelne a link.Egyébként nem akarom forszírozni a dolgot,de az Ildikónak mennyit kellett fizetni?
95. Nattine (válaszként erre: 85. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 22:17

Ezt el sem hiszem, hogy van ilyen! Szörnyű! Mi vagy te, basszus, egy kísérleti nyuszi, vagy tananyag? Meg se kérdezték, hogy mit szólsz hozzá? Sírva rohantam volna ki, az tuti!


Egyébként ami az anyagcserét, és a kalóriákat illeti: tényleg nem szabad ennyire keveset enni. Ha tényleg csak nyers zöldséget eszel, az nagyon nem jó! Illetve egészséges, méregtelenít, stb., na de nem hosszútávon, max. 1-2 hétig. Tudok egyébként egy helyet, ahol tudnának segíteni neked (egy fogyis "klub"), de sajnos az is elég drága, amikor én ott jártam kb. 2 éve, a 6 hetes program olyan 42ezer körül volt. De ha érdekel, elküldöm a linket. Egyébként én akkor 115 kiló voltam, és ahhoz, hogy fogyjak, 2100 kcal/nap-ot számoltak ki nekem. És csodák csodája, tényleg fogytam vele (ez persze napi 5 étkezésre elosztva, ez NAGYON FONTOS!!!). Csak aztán azt is elbaltáztam, elnassoltam...

94. Nattine (válaszként erre: 93. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 21:53
Nem, nem kamu. Ha befizetsz, tényleg jogosult leszel részt venni a programban, aminek a lényege az edzésterv, edzés-videókkal, étkezési terv és kapsz hozzáférést egy fórum-oldalhoz, ahol személyesen tehetsz fel kérdéseket az Ildikónak, ill. beszélgethetsz a többiekkel (bár ez nem nagyon működik, mármint a beszélgetés).
93. 64cb523242 (válaszként erre: 91. - Nattine)
2009. okt. 17. 21:23
Most akkor nem vágom a dolgot!Mennyit kellett fizetned?Én most kaptam meg az első rész utolsó linkjét és ugye azt írta kérdezzek,mondjam el a véleményem,Akkor fogok kapni több részt is?és veled hogyan foglalkozott személyre szólóan? Akkor nem kamu ez az egész?
2009. okt. 17. 20:22
HÁT kíváncsi leszek rá:)
91. Nattine (válaszként erre: 77. - 2d5a00656a)
2009. okt. 17. 20:19

Akkor fórumosan: nem kell semmi terméket megvenni a végén, előfizetni lehet egy programra, mármint nem szoftver, hanem egy életmód-program. Eddig még csak egyszer fizettem, az elején, azóta nem kellett, és már kb. fél éve tag vagyok. A program elején volt egy motivációs rész, házi feladatokkal, aztán kaptunk étkezési terveket, különböző napi kalória-értékkel kiszámolva, meg edzések vannak, amiket le lehet tölteni, különböző testrészekre kidolgozva, hozzá edzésterv, napi részletességgel. Van kezdő edzésterv, zsírégető és súlyzós.

Az egész egy nagyon jó kis program, nagyon jó az ötlet, csak az az érzésem, hogy az Ildikónak nem jut annyi ideje rá, mint ahogy az elején eltervezte. De velem pl. személy szerint rengeteget foglalkozott már, elég nehéz eset vagyok, teljesen motiválatlan, állandóan belekapok a fogyókúrába, és két nap után abbahagyom. Próbált engem az Ildikó kihúzni a hajamnál fogva ebből a tespedtségből, de nem sikerült sajnos neki sem.

De tényleg lehet mindent kérdezni tőle, főleg az edzések apró finomságaival kapcsolatban rengeteget tud segíteni.

Szóval, összességében szerintem nem rossz ez a dolog, meg talán később, ha már jobban kiforrott, még jobb lesz.

90. Margitnéni (válaszként erre: 88. - 2d5a00656a)
2009. okt. 17. 20:16

Nekem kivették a pajzsmirigyemet, és azóta gyógyszert szedek a hormon pótlására. Ezért ellenőrzésre kell járni, hogy minden rendben van-e. A véreredményem szerint rendbe van, de közben többször is volt olyan, hogy kb. két hónap alatt híztam 20 kg-t, azonos táplálkozás és mozgás mellett. Ez évek óta így ment, egy darabig tartottam a súlyomat, aztán egyszer csak elkezdtem hízni látványosan.

Ez a hormonháztartás annyira összetett dolog, szerintem vannak dolgok, amit tudnak, de vannak még fehér foltok a nyugati orvoslásban.

89. Margitnéni (válaszként erre: 80. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 20:09

Szia Bébyfóka! Nagyon meg tudlak érteni, hiszen én is átéltem már, amit te, bár ez az orvosi bemutató nekem szerencsére kimaradt.

Sok-sok kínlódás, fogyás és visszahízás után most 1200-1300 kalórián vagyok, vagyis számolom a kalóriákat. Egy hónap alatt kb. 8 kg-tól szabadultam meg, bár ebben biztos sok a víz. Sajnos én tornázni a térdem miatt jelenleg nem tudok. Én is Norbi ducitréningjére nyomtam egy darabig, de már ez sem megy, örülök, hogy állni tudok.

Szeretnék neked bölcsességeket mondani, hogy így, vagy úgy csináld, de én is csak kapisgálok. Mindenféle emésztési gondjaim vannak, ill. voltak talán elfelejthetem, most hogy így változtattam az életemen.

Én nagyon bízom benne, hogy sikerül lefogyni, most itt énekel a tévében Lajcsi, neki is sikerült, akkor nekem is fog! Szorítok neked is Bébykém, rá kell állítani az agyunkat, és akkor menni fog!

2009. okt. 17. 20:03

De azt azért még mindig nem értem,és kérdezem,hogy az orvosi kivizsgálás mit mutatott?

Mert azért nem hiszem hogy normál magasságú emberek 150-171 közötti nők,hogyan lesznek 150 kiló felettiek,ha nincs semmi baj a hormonháztartásukkal???

87. Margitnéni (válaszként erre: 81. - 2d5a00656a)
2009. okt. 17. 19:54

Szia Csalánlevél!

Amit Bébyfóka írt, szinte én is leírhattam volna. 150 kg már akkora súly, hogy mindenképpen orvosi eset. Én annyi helyen megforudltam orvosnál,kértem segítséget, de ilyen nem létezik. Sőt, amikor beutalót kértem egy kórházba, ahol elhízottakkal foglalkoznak, csak annyit mondott a dokim, hogy hülyeség. Egyszerűen nincs hova fordulni, ill. egyszer sok évvel ezelőtt egy maszek helyre mentem el. Na ott elmondták a tutit, állandó ellenőrzés alatt lettem volna, olyan dolgokat mondott a doktornő, amiről addig nem is hallottam. De többe került volna, mint a havi fizetésem.

86. 2d5a00656a (válaszként erre: 85. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 18:34
Fúúúú ez brutál,és nem kérted ki,vágtad szájon,perelted be/mondjuk ebben a sorrendben??/
85. 64cb523242 (válaszként erre: 83. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 18:22
Még ezt gyorsan,oktató kórházban voltam,és egy nap hivattak,nem tudtam miért.Az adjunktus,mint kiderült előadást tartott az elhízásról.Én voltam a példa huszon egynéhány évesen,kinnt ültem pizsiben a placcon,mindenki engem bámult....nem kívánom senkinek sem,NEM VOLT JOGA így megalázni!!!!!Az életben nem felejtem el mutatópálcával mutatta a nyakamon felgyülemlett zsírt,buffalo nyaknak hívjuk,mondta.,majd elsírtam magam..........Én az életben oda többet nem megyek,én nem vagyok ember??????pedig vissza kellett volna kontrollra járni...ezekhez?Soha!Nincs ember a földön aki el ne ítélne,végső elkeseredésemben írtam ide...nem ért meg senki,szánakoznak rajtam...szomorú ez!
84. 2d5a00656a (válaszként erre: 82. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 18:17

Okés,azt hiszem elnézés kéréssel tartozom neked!Először is ezt szerettem volna elmondani.Itt a fórumon annyi hisztis,semmit nem tevő ámde elégedetlen ember fordul meg,hogy nehéz ezt kiszűrni,ki miért nem szereti ,és miért nem elégedett magával.Te úgy tűnik már végigzongoráztad a dolgokat,és tényleg eléggé gázban vagy.

Az hogy a z orvos azt mondta hormonálisan rendben vagy engem megrettent.Ugyans 170 centihez 20 évesen 150 kiló felet,valami nagy gondnak kell lennie.Ha nincs hormonális deffekt,akkor nem értem mi lehet ennyire gáz...Biztos ,hogy kivizsgált vérképpel "cakkumpakk "a doki???

Mindent megnézett,vér,hormonháztartás????

Egyszerűen nem hiszem!Vess rám követ,de nem hiszem hogy rendesen kivizsgált!!!Szóval mi volt a HELYZET????

83. 64cb523242 (válaszként erre: 82. - 64cb523242)
2009. okt. 17. 18:12
Ja,még csak annyit a sok-sok edzés,minimális kaja csak arra elég,hogy ne hízzam többet,szinten tartom magam,pici eltérés,elég 1 kiflivel több és máris hízom!!!!
82. 64cb523242 (válaszként erre: 79. - 2d5a00656a)
2009. okt. 17. 18:08
170cm magas vagyok ,súlyom nem tudom,az orvos azt mondta hormonálisan rendben vagyok,Pontosan azt mondta amikor kiengedtek a kórházi fogyókúráról,hogy örüljek,mert én lennék az utolsó ember a földön,aki meghal,ha éhínség lenne,mert annyira leáll a szervezetem az anyagcserével.és ezzel ki lettem segítve,Haza engedtek,orlistatot írt fel ami nem engedi a zsírt felszívódni,ennek az volt az eredménye,hogy még dolgozni sem tudtam menni a hasmenéstől,még ha húslevest ettem is,akkor is probléma volt.Havi 10000 ft volt az ára,17 évesen teronacot ettem,annyira le akartam fogyni,hogy a 30kilóm lement egy hónap alatt,napi 1 liter tejjel,Tudom ,hogy hülyeség volt.....78 kiló voltam,2 kanál húslevest se tudtam megenni,kihánytam.Már nem emlékszem ,de ittam ,olyan 96 környékén valami tisztító teát a sunridertől,másfél évig nem volt vérzésem utána,úgy bekevert a hormonháztartásomba,Fogyókúrán, klinikán pedig 2005-ben voltam,a súlyom miatt van amikor 3-4 hónapig sincsen meg,megvizsgáltak,semmi,Most meg a múlt héten olyan vérzésem volt,azt hittem elvérzem...óránként zuhanyozni...vasárnap már felkelni sem bírtam...és rendesen vége lett,mintha minden rendbe lett volna,és ezt pedig szintén egy tisztítóteának köszönhetem.Pedig megfogadtam többet nem iszom semmi ilyesmit.Ez a tea,ill teák,jáva,és zöld tea.Valahol olvastam,hogy a méreganyag a havi vérzéssel távozik a szervezetből.Nem tudok másra gondolni,csak arra a tea okozta,mert a teát 9 napja iszom.Szóval röviden ennyi,a zöldség jó,de nem hosszútávon,ez eddig bevált.Most hogyan tovább? Tanácstalan vagyok,a szétválasztó diétát járható útnak látnám,de ha nem válik be és visszaszedem az eddig leadott kilóim?
2009. okt. 17. 17:52

Bebyfoka!

Ha ennyit edzettél ,ennyit nem ettél,ennyit küzdötél,gondolomelőtte kivizsgáltak.

Mik voltak az eredményeid,nagyon kíváncsi lennék,hiszen ekkora erőfeszítéssel amit írsz,már rég 100 alatt kéne lenned...KIderült már mi az oka????

80. 64cb523242 (válaszként erre: 63. - Margitnéni)
2009. okt. 17. 17:45
Kedves Margitnéni,Nem tudom milyen korú vagy ,és utólagos engedelmeddel,a tegeződést választom.Sajnos tényleg így van ,hogy a tornaszerek nem a mi súlycsoportunknak készültek,Valamelyik évben vettem szobakerékpárt az is 130kilóig van kalibrálva,majdnem 40000 volt,de bevált.Tudnám ajánlani a duci trénong 1.et,az nagyon jó,már a kettő nem igazán,sőt norbi gladiáto aerobikját is szeretettel tudnám ajánlani,nekem bejött.Meg teljesen megszokja az ember,persze nekem sincs mindíg kedvem,meg vagyok olyan fáradt,hogy alig állok a lábamon,de megcsinálom.Milyen diétát csinálsz?Mik a tapasztalataid?Én a nyers zöldséget tudnám ajánlani,nagyon kemény,de tényleg megszokható,és milyen érdekes,nem is tudjuk,hogy a zöldségek nyersen milyen finomak.csak tényleg ez hosszú távon hiánybetegséghez vezet,Viszont érdemes lenne egy étkezést ezzel kiváltani,Komolyan mondom úgy megszoktam és olyan jó enni ezeket,csak ne lennének este ezek a hihetetlen éhségrohamaim,bár mihelyst megeszek egy almát elmúlik.....Szeretném,ha elmondanád,te mit csinálsz,.mozgás ügyben is.Nagyon fáj a fogam egy futópadra.ez nem terheli meg a térdet annyira.A kórházban futópadon intenzív gyaloglást csináltam,jó volt.Na mindegy,majd ha soványabb leszek......Szia,bebyfoka.Egyébként hány kiló vagy most?Mennyi ment le?Azért elmondanám a 150kg-ig mérő digitális mérleg nem mér meg,szóval nem tudom mennyi lehetek,nekünk még ez sem adatik meg egy tetves mérleg.....Kiírja ,error,már meg se próbálom megmérni,pedig az 5 évvel ezelőtti nadrágom is lőtyög rajtam...és akkoriban 140kg lehettem,nem értem miért nem jó a mérleg!
2009. okt. 17. 17:39

Jó akkor kezdjük előlről!Hány kiló/centi/körméret

Mit tettél/ettél/orvosi gond

ha mindet tettél,mindent vizsgáltak ,mi az eredmény???Hormonális ,genetikai,emésztési gondok???

LEHET átmennünk privire,de ha akarod legyen tanúlságos is...szóval kezdjük..alapadatok:

78. 64cb523242 (válaszként erre: 58. - 2d5a00656a)
2009. okt. 17. 17:21
Szia kedves Csalánlevél!Igaz nem írtam ide mindent le magamról,de tévesen látsz engem!!!Nem kapok ide -oda.Sajnálatos módon én nem egyik percről a másikra híztam meg,az lenne a könnyebb számomra ,mert akkor tudnám,hogy keveset egyem és akkor teljes a siker,mert fogyok.Fizikai munkát végzek úgyhogy maximálisan jó kondiban vagyok Rendszertelen az életem és ezáltal az utóbbi időben napi egyszer étkezem az is hideg élelem,Problémás az étkezésem,mert epekövem van,ezért eddig a napi ennivalóm kimerült a krémtúró,kifli,joghurt virsli variációkban Rendszeresen tornázom 14 éves korom óta.Súlyzóval aerobik,stb,Tavaly köldöksérvem lett és abbahagytam a tornát,mivel a hasprés alatt mindíg kintebb-kintebb jött a köldököm,Még mindíg nem műttettem meg magamat,de rettenetesen elkeserített,hogy mióta nem tornázom a gyomrom tájára is elkezdtek rakódni a kilók Szóval keresgélem mit tehetnék a tartós és maradandó fogyásért.Nem is tudom hogyan találtam meg ezt az oldalt itt a neten,de most kapóra jött nekem,mert talán segítséget kapok,információt gyűjtögetek,hogy kinek mi vált be.Jelenleg a nyers zöldséget láttam megfelelőnek,ami pillanatnyilag bevált,mert úgy látom fogyok.Sajnos én idáig is annyira minimálisat ettem,és mégsem fogytam semmit,tartottam a súlyom.Próbálnék valami olyan módszert kiokoskodni magamnak ,amivel lehet élni anélkül,hogy tartós hiányállapot lépne fel.A 90 napos diétát találtam meg elsőnek,oda írtam,azután láttam mennyi fórum van fogyókúrával kapcsolatosan.Ott elolvashatod bővebben,ha érdekel milyen is a sorsom,mert aki kicsi kora óta túlsúlyos az nagyon sok mindenen megy keresztül.A rengeteg megaláztatást,csúfolást elég elviselni,a kiközösítést.Alig vártam,hogy felnőtt legyek,hogy véget érjen a sok bántás,de csak még rosszabb ,Mindenki azt hiszi halálra eszem magam,meg lusta vagyok,nem mozgom,pedig....,de mindegy minek is magyarázkodni bárkinek.Szóval a 90 napos diétán írt egy lány,hogy segít....ott maradtam,járható útnak látnám a szétválasztó diétát.Fejben már eldőlt gyerek koromban le kell fogynom,de nem megy ,Nem találok senkit aki segítene,Hiába mentem orvoshoz,ott is megaláztak.Senki nem azt nézi neked mi lenne a legjobb.,a nagy általánosságokat,amit én is nagyon jól tudok azt mindenki elmondja,de azon kívül a kövér ember dögöljön meg,minek segíteni rajta.A nagyszüleim,mind a két nagymamám,az ö testvéreik az apukám a nagynénéim a keresztapám,a testvéreim,az öcsém,a nővérem bár ő nagyon vékony volt 17 éves koráig,szóval mindenki kövér!Anyukám azt mondta kicsi koromban sem ettem semmivel többet mint a nővérem,aki egy évvel idősebb mint én,akkor ő miért volt kis vézna én meg kövér???Szóval én azt mondom,nincs olyan ember aki személyre szabottan tudna segíteni,mi lenne a jó.Most aug 17 _én eldöntöttem fordítok időt magamra ,pedig rengeteget dolgozom,de mégis megcsinálom a napi 8 km-es szobabiciklit,mégha éjfélben de akkor is ,meg a norbi duci tréning 1-et,meg emellett 100 törzsfordítás,törzsdöntés,nyújtó gyakorlatok farizom gyakorlat stb.Tehát ide azért írtam,hogy vajon mi újat mondhat az edzés mester,de idáig nem lettem okosabb,ill semmi olyat nem mondott,amit már egyébként ne tudtam volna.Pont ma 2 hónapja,hogy nyers zöldségen vagyok,már megszoktam,2-3 sárgarépa,ha van 1 saláta,1 uborka,2 lilahagyma,2 paprika,fél marék napraf.mag,fél marék tök mag,esetenként reszelek a salátába karalábét,sütőtököt,retket,attól függ mi van itthon,Vagy teszek bele egy konzervbabot,Az első időben úgy éreztem hogy iszonyúan jól vagyok lakva,de mégis éhenhalok.Szóval ezt a mennyiséget valamikor 2 napig is eszem,ez attól függ,hogy eszem e 1 almát,vagy 1-2 fürt szölöt,Az a baj,hogy most értem el,hogy éhségrohamok jönnek rám,és nem tudom mi tévő legyek,Ezt így nem folytathatom sokáig,tanácstalan vagyok,Félek,hogy megszokja a szervezetem ezt a kalóriát és megint takarékra veszi magát,és akkor kezdődik minden előről.....
2009. okt. 17. 17:17
Akkor fórumosan küldd!
76. Pirosalma (válaszként erre: 74. - Nattine)
2009. okt. 17. 16:21
Jöhetne nekem is a véleményed!:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook