Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aliexpress tapasztalatok fórum

Aliexpress tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
784. Hitch73
2015. máj. 2. 13:34
Castia!Köszönöm,arra gondoltam én is,csak hülyén fejeztem ki magamat.Egyébként a hamisított termékeket hogy veszik Alin?Kaptam egy fake Lenovo telefont,amiről gondoltam,hogy az csak jobb minőségben reménykedtem.Megérkezett egy ultra gagyi készülék.100 euróért vettem és írtam főhősünknek,hogy 70 euró vissza,mert most éppen mindenkit szeretek.Erre ő felkínált 10 dollárt ha adok neki 5 csillagot komment nélkül.Mondtam,hogy nem,70 euró és beszéhetünk a csillagozásról.Eltelt 2 nap,még van kb 15 órám a vásárló védelemből,úgyhogy módosítottam "full refund"-ra és a telefon marad mivel úgyis fizettem kb 30 euró vámot rá.Raktam fel képeket,de igazából az az ütős,hogy kaptam egy Lenovo s850c max telefont android 4.4.5 op.rendszerrel.Egyik sem létezik hivatalosan.:-)Remélem nem csesztem el a változtatással.
783. Castia (válaszként erre: 781. - Bobita66)
2015. máj. 2. 10:38
Ha nem reagál, automatikusan visszakapod a pénzt.
782. Castia (válaszként erre: 779. - Hitch73)
2015. máj. 2. 10:35
A vita lehetősége jelenti magát a védelmet, tehát a megadott idő az, amin belül vitát nyithatsz. Aztán az zárul, ahogy zárul, megegyezés szerint. A vita lezárása, és a továbbítása az ali felé két külön dolog, előbbinél születik megegyezés az eladó és a vevő között, tehát a vitára többet nincs szükség, lezárható; utóbbinál nincs megegyezés, ezért a vevő az ali döntését kéri az ügyben (escalate dispute). Ne keverd össze a kettőt, mert ha lezártad a vitát, nincs lehetőséged újra megnyitni.
2015. máj. 1. 21:03
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mi van akkor ha vitát nyitotam hamis tracking number miatt (már az állítólagos feladás is 22 nap után történt rengeteg e-mail után) kértem a termék tényleges postázását követhetó tracking numberrel. Tehát nem visszatérítést kértem, hanem mindenképpen a terméket szeretném megkapni. ILyen estben az Aliexpress felszólíthatja az eladót, hogy küldje a csomagot, vagy ha letelik az 5 nap a vita indítás után és az eladó nem reagál akkor automatikusan full refundot ítélnek meg, én hiába ragaszkodnék a megrendelt termékemhez?
780. bobita66 (válaszként erre: 778. - Bagira 2011)
2015. máj. 1. 20:54
Szia! A vita lezárása után úgy tudom, hogy 30 nap áll rendeékezésedre az értékelés leadására. Legalábbis nekem április 18-án zárult le egy vitám és még 17 napot jelez az értékelés leadására.
779. Hitch73
2015. máj. 1. 19:55

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne.Mi van akkor ha a vásárló védelem előtt 4 nappal nyitottam egy vitát,de az eladóval nem jutok dűlőre 4 nap alatt.Ugye neki 5 napja van dönteni.A kérdés tehát az,hogy ha vitát nyitok,akkor onnantól védve vagyok,vagy magamra maradtam,ha lejár az idő.Illetve mégegy kérdés.Ha jól értelmezem akkor a vita indulását követően 3 nappal nyílik egy vita lezáró gomb és le tudom zárni a vitát ami azonnal az ali elé kerül?Előre is köszönöm.

2015. ápr. 30. 17:38
Sziasztok! Annyi kérdésem lenne,hogy ha lezárul a vita alin,utána lehet még értékelést leadni,vagy csak előtte? Köszi,ha valaki válaszol
777. youlcsi (válaszként erre: 776. - Palveva3)
2015. ápr. 30. 11:57

csak várni kell.

legalábbis én sosem tettem semmit és mindig visszajött a pénz. (mindig, azaz talán 3 alkalommal)

776. palveva3 (válaszként erre: 774. - Youlcsi)
2015. ápr. 30. 10:12
Van még valami dolgom? Vagy csak várnom kell?
775. palveva3 (válaszként erre: 774. - Youlcsi)
2015. ápr. 29. 15:25
Köszönöm szépen. :)
774. youlcsi (válaszként erre: 773. - Palveva3)
2015. ápr. 29. 15:11
igen, visszakapod ezt az összeget.
2015. ápr. 29. 15:10

Sziasztok. Nyitottam egy vitát, mert január 3-én kifizetett csomagom, a mai napig nem jött meg és a rendelésszám sem követhető.

Most az írja, hogy vége a vitának.

Refund Amount: US $ 5.86


Ez azt jelenti, hogy visszaadja a pénzt?

2015. ápr. 27. 18:20
Hát az nagyon aranyos lehet, ha az eladó még le is fényképezi a csomagot. Én most éppen kifogtam egy olyan eladót, hogy a 22. napon adta fel állítólag a csomagomat, de számtalan e-mail után. Azért írom, hogy állítólag, mert ugyan van TN, de egy hét után sem követhető. Kérdésemre azt írja, hogy legyek türelemmel, csak az a baj, hogy a csomag állítólagos feladásáig is mindig azt válaszolta mikor érdeklődtem, hogy ugyan mikor küldi már a dzsekit, hogy legyek türelemmel. Hát ez az eladó nem a cuki fajtából van. KIváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége, de ha 10-12 nap után sem lesz követhető, azt hiszem vitát nyitok, mert már kezd elegem lenni a sok hitegetésből.
771. youlcsi
2015. ápr. 27. 15:03
találkoztam már olyan eladóval is (többel is), akik lefotózzák a megcímzett csomagot feladás előtt, és elküldik üzenetben a képet róla. ez olyan cuki :D nem mintha attól még nem tudná megtenni, hogy nem adja fel... de akkor is :D
770. bobita66 (válaszként erre: 769. - Hucsacsu)
2015. ápr. 27. 13:19
Köszönöm szépen a választ, közben már az eladó is megírta, hogy hol tudom követni. (na nem csak úgy magától, én kérdeztem, hogy ugyan ez a szám melyik postához tartozik?) Hát remélem annak ellenére, hogy Yanwen-es szállítás megérkezik belátható időn belül. Itt is már többen írták, hogy ezek a csomagok is megérkeznek rendben és még csak nem is több idő, mint a China Post.
769. hucsacsu (válaszként erre: 767. - Bobita66)
2015. ápr. 27. 10:38
Departured from Yanwen GuangZhou Sorting Center and Despatched to the Post Office
768. hucsacsu (válaszként erre: 767. - Bobita66)
2015. ápr. 24. 22:05

Passz, várni kell.

[link]

2015. ápr. 24. 17:26
Sziasztok, tegnap rendeltem egy ruhát, ma már kaptam is e-mail-t, hogy feladták. A tracking number a következő: UA638497475YP. A China Post általában szerintem R.....CN jelű. Tudja esetleg valaki, hogy ez milyen posta?
2015. ápr. 19. 12:51
Örök hálám 😉
765. hucsacsu (válaszként erre: 764. - Monyka2222)
2015. ápr. 19. 11:54

Newest women sports active clothing set lady


New 2014 sports sets Autumn Fashion High Quality women's


2014 thin casual sports set female neon green long-sleeve sportswear


és a rokontalálatok közt tudsz molyolni.

2015. ápr. 18. 16:41

Sziasztok

olyan kérdésem lenne, hogy keressek rá jó replika melegítőkre, amit látok, hogy mások árulnak. Mindenhogy próbáltam de egy két db jön be. Cipő is érdekelne. köszi előre is

763. hucsacsu (válaszként erre: 762. - Belozsa)
2015. ápr. 18. 07:21
Próbáld ékezetek nélkül.
762. belozsa
2015. ápr. 17. 23:46
Sziasztok :) kezdő vagyok a ALi-ba rendelni akartam egy ruhát és mikor beírtam a címem (város: Székesfehérvár, Utca: stb.) ki írta hogy "Please enter English only" :( hogyan írjam le máshogy, akkor meg itthon nem értik meg címem, és miért így kéri?
761. hucsacsu (válaszként erre: 760. - Liliom321)
2015. ápr. 17. 14:17
Ha az eladó elfogadja az érved, a vita lezárva, és a pénz visszautalásra kerül. Itt valami más lehet.
760. liliom321 (válaszként erre: 759. - Hucsacsu)
2015. ápr. 17. 09:46
Kösöm, h válaszoltál..:) De azt nem értem, h ha elfogadja az eladó, mi az az ok, ill, h 30-ot számol vissza a rendszer? Az miért van?
759. hucsacsu (válaszként erre: 758. - Liliom321)
2015. ápr. 16. 20:59
Továbbra sincs tracking number? A pénz számlán való megjelenése akár 10 napot is igényebevehet.
2015. ápr. 16. 08:39

Gyerekek! Segítsetek már légyszi!

Voltak termékek, amik nem érkeztek meg, ill hiányoztak a csomagból.Vitát nyitottam, azzal, h "no traking information" az eladó ezt elfogadta, de a pénz visszaérkezése helyett azt látom, h egy olyan helyre kerültek a termékek, ahol 30 nap számol vissza..Szóval ez mit jelent? Ha letelik a 30 nap én kapom meg a pénzt, vagy az eladó? Biztos hülye kérdés, de nem értem a menetét...Nagyon köszönöm a segítséget..

757. Geissler Alexandra (válaszként erre: 748. - Mszabo0308)
2015. ápr. 11. 14:44

Esetleg tudnál segíteni, hogy ezt hol tehetem meg és hogy? most csinálok ilyesmit először és még eléggé bizonytalan vagyok. Köszönöm válaszod!

Mi történik ha az eladó nem egyezik bele?

756. bobita66 (válaszként erre: 755. - Hucsacsu)
2015. ápr. 10. 11:14
Szia! Azt tudom, hogy nem én indítom a számlálót a pénz átutalásával, nekem csak az a furcsa, hogy amikor megrendeltem 20 nap processing time-ot láttam ezért úgy gondoltam, hogy 20-ról indul a számláló. Más megrendelésnél ez így is volt. Traking number nincs mivel még fel sem adta a csomagot. Már kétszer azt írta, hogy nagyon sok a megrendelése, várjak türelemmel. Hát ha tudom, hogy így elhúzodik a feladás akkor biztos más eladót választok. A dzsekivel egyidejűleg rendeltem a férjemnek is 3 terméket más eladóktól, azok már mind úton vannak. Én természetesen nem kértem az idő növelését, hiszen nagyon várom már a dzsekit, ezért bosszant, hogy miért nem arról a napszámról indult amit láttam még a megrendeléskor.
755. hucsacsu (válaszként erre: 752. - Bobita66)
2015. ápr. 10. 09:36
A anpok száma nem fog növekedni, kivéve ha te kéred, erre van talán az extended .... time, én talán 1x használtam. Az eladó indítja a számlálót és nem te a pénz átutalásásval. Tracking number? A lényeg hogy a vitanyitás idejéből ne fuss ki, ha kiírt időn belül (ez akár ill. a szállitási idő 50-60 nap is szokott lenni) nem kapod meg a terméket, akkor nyiss vitát és visszakapod a pénzed. Az is elő szokott fordulni, hoyg ha gázos az eladó az ali automatikusan lezárja az eladó oldalát és mindenki visszakapja a pénzét, történt már velem ilyen. Nyiss vitát, ha úgy látod, hogy nem kapod meg a terméket.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook