Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aliexpress tapasztalatok fórum

Aliexpress tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
874. enoid
2015. júl. 17. 19:23

Hello.


Nem igen történik semmi ahogy látom.


Ez mit jelent?:

Dispute in progress

Your refund progress


Your dispute is still in the process, there is no refund information

873. enoid
2015. jún. 29. 15:59
Hello. Na ma intèzem a feltőltèst miután visszautasitottam a nevetsèges ajánlatát. Èrdemes kicsit megfenyegetni, h itt is van lenovo márkakèpviselet ahol szivesen bevizsgálják nem kell nekem postáznom semmit.
872. enoid
2015. jún. 26. 11:04
Hello. Köszi az infit akkor majd oda töltők mèg fotot de inkább videot. 10 dolcsit kibirok max megalkuvok a minősègben ha máshogy nem megy. Vègül is jo a hd ès inkább a dual szim ès h független legyen ami fontos meg h viszonylag erős legyen mert 3-4 èvre akarom. Megnèzem majd az oldalt
871. Hitch73
2015. jún. 26. 10:50
Azért kéne használnod a media fire-t,mert az alira szerintem 1 vagy 3 képet tölthetsz fel összesen 2MB nagyságban ha jól emlékszem,a videó opciót nem használtam.A telefont én már az efox-shop pont com-on vettem,ez hasonló mint ez e-digital és társai,amolyan európai kínai telefon webshop.Kb ugyanott vagy mintha alin vennéd,max 10-15 dollár különbség van,viszont van hova fordulnod ha gáz van.Én alin csak egy tabletet vettem,mondjuk az nagyon gyorsan megjött és a fiam napi szinten órákat nyúzza,de semmi baj nincs vele.
870. enoid
2015. jún. 25. 21:45
Megnéztem a telefonod. Ilyet szerettem volna de sajnos nekem az tul sok és nem kivehető az aksija? A minije is jó lenne kár, hogy nem full hd kijelzős a mini. Esetleg a boltot megtudod majd adni? Akkor te másodszorra sikeres voltál? Szerintem anyum fogja megkapni majd ezt, úgy is érdeklődött utána hogy milyen meg ilyesmi. Neki szerintem jó lesz....
869. enoid
2015. jún. 25. 21:34

Oké. Köszönöm a segítséged. Majd jövő héten kezdek bele. Csak azt nem értem, hogy a media fire-re miért töltsek fel fotókat videót ha a saját oldalukon is lehet illetve töltöttem is fel. Talán valamikor regisztráltam de gondolom nem nehéz. Tuti ilyet fognak kérni? youtube nem jó gondolom. Esetleg a már meglévő videomat ha átküldöm megnéznéd, hogy jolesz e vagy csináljak ujjat?


És mégy egyszer köszönöm, igazán jó fej vagy. Sajnos a családban senki nem tud segíteni így egy kicsit elveszetnek éreztem magam.


Jó éjt. kellemes hétvégét majd.

868. Hitch73
2015. jún. 25. 20:40

Nem,én Ausztriában élek.Ha biztos vagy a dolgodban,akkor a Dispute Escalate-re nyomsz,ezzel zárod a vitát és az Ali döntését kéred.3-7 napot fognak megadni,de lesz az 10-14 nap is.Az e-mail-jeidet figyeld,esetleg a spam mappát is,nehogy lemaradj valamiről.Ahova mondtam,oda töltsél fel képeket videót,mindent amit csak tudsz,de fontos,hogy ne rajzolj bele a képbe vagy emelj ki dolgokat rajta,mert azt manipulált képnek veszik.Amit mondtam,azokat fotózd le jól kivehetően,töltsd fel és linkeld be a mappát Ali-ra,amikor kérik.Majd megint le kell írnod mi a probléma,stb.

Csak egy tipp.Én vettem egy Gionee Elife E7 nevű telefont,hosszas keresgélés és az összes magyar,osztrák és német teszt elolvasása után.Ez egy kínai telefon,de életem egyik legjobb telefonja.Kb 2 hónapja vettem 170 euróért és kb a Galaxy S5 szintjén van.Ha szerencséd van 150-160-ért megkapod,de csak megbízható eladótól vásárolj.Szóval Dispute Escalated,megint kitöltesz beállítasz mindent és vársz.

867. enoid
2015. jún. 25. 19:29
Lenovo A808 Plus 5.0 IPS 1920 * 1080 Eredeti Android 4.4 MTK6592 MTK6582 okostelefon Octa Core 4G RAM 16G ROM GPS mobil telefon
866. enoid
2015. jún. 25. 19:29
ja a tipusa lenovo 808 plusz vagy A808 plusz
865. enoid
2015. jún. 25. 18:57
na szoval most van 10 napom még. Nem pesti vagy véletlen vagy skype-on van képernyő megosztás és akkor láthatod mit bénázok a rizsfejüvel...hogy én mennyire bánom már ezt, hogy azt hittem jó lesz! Kár volt megrendelni....
864. enoid
2015. jún. 25. 18:55
Dispute Order Total: US $ 94.00( US $ 94.00 Product Price and US $ 0.00 Shipping Fee)
863. enoid
2015. jún. 25. 18:55
ja nem! hanem küldjem el a telefont bevizsgáltatni ! ************át ez bolond! :)
862. enoid
2015. jún. 25. 18:52

na valamit vissza irt most 10 nap lett a pár órából. Elfogadta hogy visszaadja a pénzt de a telefont akarja. Pedig írtam neki, hogy 30 dolcsi minuszba vagyok.+posta vissza, lenne. gondolom a harmadik gomb kell a mégsem, jogviták. várj visszaforditatom:

igy jön sorban: accept-modify-chanel dispute-eskaláte dispute.


Van egy ilyen írás: Requests Detail: We sell mobile phones through the normal channels. Phone before sending engineers will conduct the most comprehensive testing. After ensuring that the phone is not the problem,we will send the phone to the buyer. All data are available through most authoritative international Antutu or CPU z test.


ez pedig az uj válasza:

Dear friend:

Are you agree return the phone?


Kiigazodsz rajta?

861. enoid
2015. jún. 25. 18:42
szoval a vitát megnyitottam open dispute vagy mi és ha rákattanok látom a fotó feltőltéseket meg a videot amit feltettem és alatta amit az okossal írok.
860. enoid
2015. jún. 25. 18:27
Nem nézegettem én ezeket az aksi valami gagyi ***** az imeiket se nézegettem, letöltöttem pár dolgot és betelt. Antutu baromságokat ír ki stb. amúgy nincs más gondja. Eddig.....lát vagy 8 müholdat, térkép megy hangja elmegy, állítható minden. ennyi csak a régi telefonom ráver 2 pontal a cpu identtitin.....
859. enoid
2015. jún. 25. 18:22
megnyílt a vita az tuti. Kellet irni az alinak meg ennek a kínai kutyának is külön. fotot feltettem meg egy videot. telefonon futott az antutu. Nekem mindegy is lenne ha clon lenne csak legalább közel az amit leírt. Mondjuk sima hd 3 g rammal és 16g memoval. lehet 8 is. csak ilyen pofátlan **cit még nem láttam! Akkor ha vita megvan nyitva nem gond a számláló, hogy pörög tovább? Az az igazság a google fordítja az oldalt meg amit írok-irnak de nagyon nem tudok angolul se senki igazán a környezetemben
858. Hitch73
2015. jún. 25. 18:08
Akkumulátor.Bocs.
857. Hitch73
2015. jún. 25. 18:07
Ha a my aliexpress menüben a dispute in progress-ben szerepel,akkor a vita megnyílt.azt hadd kérdezem meg,hogy esetleg nem a Milly's AndroidShop-ban vetted?Nálam kb ugyanezek voltak a paraméterek,bár nekem "csak" 50 ezer pont jött ki.Imádom amikor az Antutu az írja ki,hogy You have a Monster!.:-)Ha pc-n nézed,akkor előfordulhat,hogy a számláló tovább megy,nem mutatja a rendes időt.Nálam konkrétan ez volt a jelenség,lehet hogy benyeltem valamit,ami befolyásolta a számlálót.Ugyanezt laptopon kiválóan tudtam követni.A jelenséget nem tudom megmagyarázni,csak azt tudom,hogy létezik,hozzáteszem mindkettőn azonos op.rendszer volt,a pc újratelepítése után megszűnt.A Lenovo hamisítványoknál gyakori hiba:a középső home gomb az eredeti Lenovonál lótuszvirág és nem házikó.A füllhallgató,töltőn nincs gyári jelzés.A telefon dobozán ugyan ott van az imei helye,de nincsen imei szám.Az akumulátor körbe van ragasztva valami öntapadós matricával,az eredeti nincsen.Ha leveszed az aksit és megnézed az imei számot a telefon hátulján az nem fog egyezni a telefonban szereplő számmal.Azt a *#06# kombináció beütése után megmutatja a telefon.Aztán szeretik használni a "c" meg "max" és ehhez hasonló típusjelzőket,amiket azért nem találsz a gyártó honlapján mert a kínai piacra készültek.:-DEz mind kamu,azok konkrétan nem léteznek.Nézd meg,hogy az adott gyári készüléknek hola kamerája,a tiéd garantáltan máshol lesz.Most így hirtelen ennyi jut eszembe,a hogy vizsgáljunk meg egy mobiltelefont kiskönyvből.:-)
856. enoid
2015. jún. 25. 16:25
Irtam most is nekibh egy nagy lopimpilit adok neki ès vissza se küldöm mert azt akarta. Másokon már megszedte magát ugyhogy ezt ne bánja. Szèpen elmondtam neki h maradjon csak magának ha már tudta h egy rakat szart ad nem hogy csak kicsitbgyengèbb
855. enoid (válaszként erre: 851. - Hitch73)
2015. jún. 25. 16:04
Hello. Persze h nyitottam vitát ennyire nem vagyok madár, csak a vusszaszámlálo megy tovább. Ja ja lenovo. Akkor volt furcsa mikor az oldala eltünt. Irtam is neki h minden okè? Te èn olyan kemèny leszek munt a fagyott kutyalább az biztos. Kb 3 èvvel ezelötti konstrukcio. 500ram 4giga helyett megv1g memo 16helyett a kèpernyő is 854*480 a full hd helyet. Egy kolegakisfönököm vett igy azèrt mertem èn is megvaz ecigi frankon megjött ingyen piti áron. Volt vèlemèny is 14 majd már 30 egynehány szoval minden jonak tünt.... A számlálot akkor ne piszkáljam ha már vitába vagyok?
854. Hitch73 (válaszként erre: 853. - Styvy999)
2015. jún. 25. 15:03
Persze,csak ez nem Európa.Itt az a jogod amit az Ali biztosít neked.Ha az ember nem reagál neked,akkor az általam posztolt linken tegyél panaszt illetve bejelentést.Egyébként az Ali eléggé vásárló párti illetve amíg tudja védi a jogaidat.Az ember hall ilyen urban legend-eket,hogy az ember 2 hónap múlva a buyer protection lejárta után is visszakapta a pénzt,de én még nem beszéltem olyannal.Persze nem zárom ki,de az egy hosszabb procedúra lesz az biztos.
2015. jún. 25. 14:25

Hali.

Oksi, köszi szépen.

Sikerült beszélnem a dologról egy emberkével, nyugtatgatott, de nem vagyok nyugodt :).

Maga az óra szuper, csak nem működik, kifizettem, és szeretném használni.

Azt mondta visszaigazoltam, hogy megérkezett...

Online vásárlás esetén akkor is vannak jogaim, ha a termék nem működik, vagy nem?

852. Hitch73
2015. jún. 25. 13:25

Styvy:Neked meg ezt tudom ajánlani.

[link]

A helyzeted nem reménytelen de alapszabály,hogy ha megkapod az árút,ami technikai eszköz vagy kopó,forgó,azt csak az utolsó pillanatban igazoljuk vissza és feedback-eljük.

851. Hitch73
2015. jún. 25. 13:18
Nyissál vitát,mert benyalod.Kínai barátunk arra hajaz,hogy kifutsz az időből,magyarul húzza az időt.Ha rákattintasz az open dispute-ra,abból neked bajod nem lesz,bármikor megegyezhettek még 2-3 hétig kb.De a vita indításától védve vagy a vita lezárásáig.Viszont ha kifutsz az időből,akkor sincs minden remény veszve,de az egy hosszú procedúra mire pénzt látsz belőle.Egyébként milyen telefon?Illetve milyen nem?:-)70 ezer pont?Atyaég,ezek nem normálisak...A legjobb telefonok tudnak most 50 ezer körül.A leggyakoribb a Lenovo hamisítvány tudtommal,annak megvannak a stílusjegyei,hogy mi nem egyezik az eredetivel.A vita nyitásnál jelöld be,hogy az árút megkaptad,de kéred vissza a pénzt(full refund) és a telefon is marad nálad(azaz nem küldöd vissza),mivel neked vámot vagy áfát kellett fizetned,de a telefon hamis(counterfeit product vagy valami hasonló).A telefon kb annyit is ér,durván 20-30 euróért,esetleg ötvenért el tudod majd adni.Főhősünk iszonyúan felháborodik majd,naponta üzenget,hogy egyezzetek meg,aztán fenyegetőzik,majd a végén már könyörög.De te kemény maradsz mint a kádszéle és nem tágítasz.Képeket és videókat rakhatsz a (media fire pont com)is ilyen hülyén kellett leírnom,mert nem engedte posztolni a hoxa rendszere.Bármi gondod van,akkor sikíts,megpróbálok napont,kétnaponta benézni.De a legfontosabb,hogy nyissál vitát!Most!:-)
850. Hitch73 (válaszként erre: 847. - Enoid)
2015. jún. 25. 13:02
azonnal katt az open dispute-ra.
2015. jún. 25. 11:57

Sziasztok.

Gyakran vásárolok az Aliexpressen, leginkább feleségemnek kisebb meglepetéseket. Minden hibátlanul megérkezett.


Viszont saját részre vásároltam egy okos órát (15e forint), ami meg is érkezett.

Használtam 3-4 órán keresztül, beállítottam mindent, hibátlanul működött, ezért visszaigazoltam, hogy megérkezett.

Értékelést még nem adtam le.


Mivel lemerült tölteni akartam, a saját töltőjével, 1 perces töltés után azt írta az óra, hogy töltési probléma (charging error). Semmivel sem tudom tölteni, micro usb-s.

2 napja írtam az eladónak, képet is küldtem neki, hogy teljessen lemerült az óra, és nem veszi fel a töltést. Semmilyen válasz nem érkezett a levelemre.


Vitát már nem tudok nyitni, vagy nem tudom, hogyan lehetne.

Szerintetek mit tegyek?

Köszi előre is a válaszokat.


Üdv!

848. enoid
2015. jún. 25. 00:25

Nem ment be a telefonos üzenetem:(


Köszönöm, hogy írtál....nem is írtam :(


Úgy megörültem :)

847. enoid (válaszként erre: 846. - Hitch73)
2015. jún. 24. 19:22

Uh szia.


De örülök, hogy visszairtál! Irt a fozser de már csak 2 nap van hátra Mit kell tenni ilyenkor? Nem baj ha lejár?


Ezt válaszolta:

Kedves barátom:

Szeretnénk megoldani vita.

Mi a gondolkodás?

Ha teljeskörű cserébe, meg kell visszatérni telefont vissza.

Várjon érted.

Köszönöm.


Ugy vettem észre csak 3 fotott lehetett feltőlteni és egy videot 200mb-ig ezt is elküldtem ugy hogy elöbb az antutut lefutattam 70 ezer pont lett! Aztán sorban megnyitottam amire nem volt beoptimalizálva és ott mutogattam a dolgokat. Nem tudom jól csináltam-e? igy is bukoba vagyok 30 dolcsi áfávan nem majd még fizetek! Kivagyok!

846. Hitch73 (válaszként erre: 845. - Enoid)
2015. jún. 24. 08:42

Én visszakaptam a pénzt is meg a telefont is megtarthattam.

A folyamat a következő.

Nyitsz egy vitát,hogy a termék hamis,gyenge és a leírásban jelzed milyen eltérések vannak a hirdetett és kézhez kapott telefon között.Itt kiválasztod melyik opció felel meg neked.Én teljes visszatérítés mellett a telefon megtartását választottam.Ezt csak akkor ajánlom ha biztos vagy a dolgodban és tényleg hamis terméket kaptál.Csinálj fotókat a telefonról illetve egy benchmarkot futtass le,az megmondja mit tud a telefonod ténylegesen.Arra figyelj,hogy az An-tu-tu-t át tudják verni,mivel a telefon rootolt és az android manipulált

Erre az eladónak 5 napja van,hogy reagáljon. Biztosíthatlak,fel fog háborodni és tulajdonképpen te csak meggondoltad magadat azért nyitottál vitát.:-)

Aztán ha sok képed van,akkor egy az alin jelzett helyre kell feltöltened őket illetve a videókat is,a linket pedig ott kell megosztanod,ahol a vitát nyitottad.Mivel ez egy hatalmas automatikus,elektronikus piac,kb 20-25 nap után érsz el odáig,hogy ember is lássa mi a vita köztetek.

Az Ali a legvégsőkig próbálja azt elérni,hogy megegyezzetek,de a te esetedben ez felejtős.

Tartsál ki az igazad mellett,mert a legvégén Neked videóval vagy képekkel,az embernek meg hivatalos gyári számlával(amin imei szám van)kell igazolnia a telefon eredetét.Mondanom se kell,hogy nem lesz neki.Ha bármi kérdésed van még,akkor csak sikíts.

845. enoid (válaszként erre: 837. - Hitch73)
2015. jún. 20. 13:58

Szia.


Hol tartasz most mert nekem is ilyemni a gondom de még ha csak klon lenne de kb 2013 as szériás telefon messze nem azt tudja ami elvárható vagyis nem az a proci sem ram se semmi. van olyan tesztelő amire nem tudta a nyomoronc rákalibrálni. Videot is küldhetek? Az egyszerűbb is folyamatában látszik a dolog kizárhatóbb, hogy én is csalok esetleg. Másik elég csak a open dispute-re rámeni és akkor ott kell majd feltöltögetni a dolgokat?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook