Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


272. guzmi
2011. nov. 28. 21:58
Kedves Ilcsi Mama! Itt vagyok ám minden nap figyelek és olvasgatok!! Sok puszi Magdi
271. Ilcsi Mama (válaszként erre: 260. - HnéViktória)
2011. nov. 28. 17:55

Vikikém, ha van időm szívesen segítek, ha tudok.

Aztán van, akit - nem bántóan,- de el kell utasítanom, azt is nagyom sajnálom, remélem nem haragudnak meg érte. Mivel nagyon sok a kérés, megnézem , hogy ki miért is kéri a fejtést és a születési képletben, éppen aktuális-e az segítség szempontjából. Így volt ez nálad is..... ... Ezért is jó, ha valaki jelzi, hogy mire vonatkozik a kérdése, mert természetesen teljes képlet fejtést nem áll módomban készíteni.

(Egyrészről, időhiányában, más résszről pedig, ahhoz sokkal több egyéni adatra van szükség, mint a születés ideje)

270. Ilcsi Mama (válaszként erre: 265. - Júliusi)
2011. nov. 28. 17:40

Kedves" Júliusi" Nagyon szívesen de tudnod kell, hogy sokan várnak előtted. Addig is, ha érdekel az asztrológia, akkor neked is azt szeretnén javasolni, hogy fórumon néz utána egy-két dolognak. Talán a képleted alapján is sok mindent meg tudsz fejteni - addig is, míg sorra kerülsz, - talán saját magad is.

A 255. számon megtalálod, hogy mi hol, milyen számon van feltöltve. Jó böngészést és türelmet. Szeretném, ha jeleznéd, hogy itt a fórumon kéred a választ? Vagy küldesz esetleg e-mail címet és nagyon szívesen elküldöm már előzetesként a horoszkóp körödet is, hogy addig is próbáld saját magad is fejtést gyakorolni.

Szeretettel Üdvözöllek: Ilcsi Mama.

269. Ilcsi Mama (válaszként erre: 257. - Zalakriszti)
2011. nov. 28. 17:27

Kedves Kriszti. Örülök, hogy jelentkeztél, már hiányoltalak. Hogy sikerült a tárgyalás?

Nem feledkeztem el rólad, csak nem volt időm rátok.


Akinek a képletében ilyen csodálatosan szép zöld háromszög van egy szabályos 5. szögben a csúcs pedig a X. ház csúcsán az Ikrek jegyben szintén Merkúr uralkodóval van és még a Szaturnusz sorsbolygód is ebben X. házban áll. Kérdem én az, hogyan is letehetett volna az előző életében szamár? Persze ez csak egy játék, de azért mindig van valamilyen elgondolkoztató is benne.

Ugyan is Te előző életedben 1275 körül a mai romániai területen éltél, és próféta voltál. Ősi feliratokat kutattál, ezért az emberek, azokban az időkben, csodabogárnak tartottak. Talán ezt jelzi a jelenlegi életedben a zöldszínű fel és a leszálló sárkány mintázat is. Valamint az is, hogy a reinkarnációs karma szerint: bensőnkben átalakuláson esünk át, mert az öröklétünk folyamán folytonosan transzformálódunk, mivel lelkünk – tökéletesedése közben- egyre jobban és jobban fejlődik. Természetes adottságaink miszerint, olyan dolgok, amelyekben jelenlegi inkarnációnk előtt már munkálkodtunk. Mivel azonban az emlékezeteink, őrzi az összes átélt események negatívumait is, ezért a jelenlegi életünkben is képesek azok ránk befolyással lenni. Ezért a múltbéli tapasztalások szimbolikusan ismételten előfordulhatnak.

A nagy Buddha tanítása szerint” az vagy, amit gondolsz, és azzá lettél, amit gondoltál”, vagyis minden oknak meg van az okozata. Minden egyes inkarnációban az ember önmagára kell, hogy találjon, tegyen bármit, mennyen bárhová, és gondolkodjon bármiképpen. Minden egyes élettapasztalat segít az önnön, „Én”továbbfejlődésében, abban, hogy az „Én” a lelkét tökéletesebben kifejezhesse. Ez a KARMA törvénye. Aki hisz benne, aki nem!


Nagyon sokan kéritek, hogy vajon mi is lehettem az előző életben?


A reinkarnációra példaként idézek nektek egy régi keleti példázatot:


„Két hernyó barátságban volt egymással, s amikor egyikük elpusztult, a másik a teteménél napokig gyászolta barátját.

Egyszer csak, amint felnézett, meg látott egy szép lepkét, amely őt figyelte. Miért sírsz? Kérdezte a pillangó. Mert elvesztettem a barátomat felelte a hernyó.

A színektől pompázó szép pillangó, ekkor így felelt. Hiszen én vagyok a barátod!”

Míg a hernyó számára a reinkarnáció nehezen volt érthető, addig a szép pillangó számára ez már tényt jelentett. Ugyan is egyik fizikai alakból a másikba ment át, miközben a valódi mivoltát az átalakulásban sem veszette el.

Tudjuk azt is, hogy az új szülöttek egy bizonyos személyiséget hordozva jönnek a világra, ami már az első napokban megfigyelhető rajtuk.

De álljon még itt egy Bibliai idézet is (Gal6.7) ”A nevetőknek meg kell tanulniuk a sírást is, azért, hogy akik sírnak meg tanulhassanak nevetni is. Minden könnyel és minden mosollyal új karmát alakítunk ki jövőnkre, azzal, ha közelebb jutunk Önmagunkra találásához.

Az emberekben a Karmikus feladatai képezik a térképet, ahhoz az úthoz is, amely esetleg rosszal is ki van végig kirakva. Ezeket, az akadályokat kell legyőzni ahhoz, hogy a lélek a teljesség állapotát elérje, amelyben ismét azonosulhat a legtisztább szellemmel, az emberrel.


Kedves Kriszti. Jelenlegi életben bizonyosan magad is rá csodálkozol sokszor, hogy a mai életedben, szinte mindent más szemszögből nézel, mint a környezeted. Bízz magadban, az intuíciód mindig megsúgja, hogy mit tegyél. Már csak azért is, mert a Napod az Oroszlánjegyben/ NAP uralkodóval, van és az I. házad pedig a SZŰZ jegyben Merkúr az ÉSZ ISTENE uralkodóval, ráadásul még a Merkúr bolygó lokálisan is, az I. házban áll. És az is nagyon érdekes, hogy a képletedben szinte minden bolygó vagy a saját házának az ura, vagy a bolygó erőben áll a házban. És ami legfontosabb: I. vagyis a személyes én az EGO házadban, IV. család és otthon házban és a X. Karrier, érvényesülés, az életútjának alakulása, és jövő házában. És ha még azt is, ehhez vesszük, hogy

A Szaturnusz most a Mérleg jegyben halad, az meg Holddal Jó fényszög kapcsolatban áll, akkor ez neked jót is hozhat. Ugyan is, a hold az anyagi dolgokkal is összefüggésbe hozható.


Az is érdekes nálad, hogy a Plútó a 2. házban,

27°52 ’ fokon az anyagiak házában áll. Sextilben vagyis jó fényszögben a Jupiterrel,

(a nagyszerencse bolygójával, amely mostanság a 11. vágyak remények házában jár.) ”JUPITER bolygó bölcsessége igazság érzetet és a törvény iránti tiszteletet képviseli. Nálad pedig lokális a Jupiter a IV. család otthon házában, a Skorpió jegyben van Plútó uralkodóval. A Plútó a szellemi „Szuper”energia, „SZUPER EGÓ” jelzés értékű. Plútó az átalakulást előidéző erejénél fogva a megújulást, pénzügyi téren is behozhatja majd számodra.

Vagyis: az –az érdekes, hogy képletben a Plútó, melyik házban van, milyen erős a saját házában, és milyen fényszögei vannak. Ezek a saját, született adottságok, ahogy az ember a Plútó energiáit önmagában megélheti. Sok éves tapasztalatom (az életórával) szerint Plútó az egyéni életben mindig nagyobb belső változást (transzcendenciát) kíván az embertől hatóidejének első felében, majd a második felében, a már átalakított "Én" képes olyan dolgokra, amelyek szükségesek, de a korábbi gondolkodásmód és emóciók nem engedték volna a cselekvést. Azt is tapasztaltam, hogy a belső, majd a külső átváltozás elmulasztása sorsszerűségeket hoz. Mint minden planéta szimbólum szerinti energiát megélhetjük fizikai szinten – és ilyenkor jönnek a súlyos, kemény következmények -, vagy érzelmi szinten, amikor esetleg szintén szenvednünk kell. Ha, azonban szellemi szinten éljük meg a személyes életfeladatot, akkor mindig valami nagyon jó eredmény keletkezik belőle következményként.

A Plútó most a Bak jegy 6° körül halad, és nagyon sokáig ebben, jegyben grasszál majd.

A Bak jegy neked pedig a részben az 5. házad is. Tehát ne add fel a reményt a vállalkozás terén sem. (5. ház jelentése: életörömök, szerencse, vállalkozó kedv, és gyermekek háza).

268. dafde15949 (válaszként erre: 263. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 28. 11:37

Kedves Ilcsi Mama!

Megérkezett,nagyon szépen köszönöm.

Köszönöm a fáradozást,a kedvességedet.

Minden szépet,és jót kívánok neked.

267. Ilcsi Mama (válaszként erre: 266. - Alidamolnar)
2011. nov. 27. 18:12
Nagyon sok örömöt és boldogságot kívánok neked kis családod körében.
2011. nov. 27. 16:56

Drága Ilcsi Mama!


Ma megkaptam a horoszkópomat, nagyon szépen köszönöm Neked!

Nagyon sok mindenben segítettél, életem több dolgában is látom az okokat, így már kicsit más szemlélettel nézem a körülöttem lévő világot, és benne önmagamat.

Még egyszer nagyon-nagyon köszönöm a sok munkát, amit bele fektettél!

Csókollak, és minden jót kívánok Neked!!!! Alida.

2011. nov. 27. 16:26

Kedves Ilcsi mama!

1968.07.18.án Ózdon születtem,3 óra 30 kor.

Szeretnék kérni én is egy jellemzést,és hogy mit hoz a jövő a házasságomban, és az egészségemben.

2011. nov. 27. 16:22
Köszönöm Ilcsi Mama! Még nem érkezett meg,de várom türelmesen:)
263. Ilcsi Mama (válaszként erre: 262. - Dafde15949)
2011. nov. 27. 16:01
Elküldtem, a születési képletet jó böngészést kíván: Ilcsi Mama
262. dafde15949 (válaszként erre: 261. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 27. 13:09
Nagyon szépen köszönöm Ilcsi Mama:)
261. Ilcsi Mama (válaszként erre: 259. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 27. 11:55

Kedves „Nes68”Ági. Megkaptam a születési időd pontosítását. Már is elkészítem neked a horoszkóp körödet és el is, küldöm, hogy ezzel egyrészről leteszteljük az E-mail címedet. Mert ezt, formátumot nem ismerem, hogy mennyi MB, a befogadó képessége? Másodsorban pedig azért, hogy ha érdekel az asztrológia, akkor a fórumon már néz utána egy-két dolognak, Talán a képleted alapján is sok mindent meg tudsz fejteni - addig is, míg sorra kerülsz, - talán saját magad is. A 255. számon megtalálod, hogy mi hol, milyen számon van feltöltve. Jó böngészést és türelmet.

Tudod nagyon fontos a pontos születési időnek pontos óra-perc ismerete, mert egyébként egyáltalán nem pontosak azok az információk, (és akkor annak nincs semmi jelentősége sem) amelyek az aszcendens mint I. ház kezdet szerint kijelölésre kerül. Mert, hogy ez dönti el a többi állatöv-jegy, ház, és bolygóknak a házakban elfoglalt helyzetét is, a születési képletben. Üdv, 7X-en túli Ilcsi Mama.

260. HnéViktória (válaszként erre: 257. - Zalakriszti)
2011. nov. 27. 09:07

Zalakriszti!

Ne tessék még itt is kísérteni.Te csacsi:)

Ilcsi Mama sem tud unatkozni tőlünk :)

2011. nov. 27. 02:17
Kedves Nes68. Priviben kérted a horoszkóp jellemzésed. Csak hogy a pontos születési idő perc-pontossággal és a születési hely megadása nélkül, nincs semmi értelme sem, mert az nem mond rólad szinte semmit sem. Sokan várnak előtted, ezért egy kicsit várnod kell. Egyben javaslom, hogy itt a fórumon előzetesként olvasd el a 71.76. számokon felrakott Nyilas jegyre vonatkozó jellemzést is. És esetleg, a jobb megérthetőség kedvéért, még ha érdekel más egyéb tudni valókat is. Főleg a jegyek, a házak és fényszögek vonatkozásában. Hogy mit, mely számokon találsz meg? Olvashatod a 251. számon. Üdv: Ilcsi Mama.
258. Ilcsi Mama (válaszként erre: 242. - Alidamolnar)
2011. nov. 27. 02:05
Kedves Alida. Ma átküldtem - ajándékként - a horoszkóp fejtés levelet is. Használd, az értelmezéshez, amár megküldött horoszkóp kört illetve a fórumon való feltöltött ismeret anyagokat is. Jelezz itt vissza, hogy rendben át ment-e? Üdv. Ilcsi Mama
2011. nov. 26. 22:58
Drága Ilcsi Mama!Én is megjöttem és vissza olvastam elég jól a történéseket,nekem is lehet megkérdezni hogy mi lehettem előző életem során?Remélem nem egy szamár......Üdv:Kriszti
256. Ilcsi Mama (válaszként erre: 253. - Timira)
2011. nov. 26. 16:37

Kedves Timira. Nem voltál gonosz ember, de az előző életek lenyomata, mint karma rányomja a bélyegét, erre az életre is, azért, hogy abból tanuljon a lélek.

A kérdésed, hogy vajon mi lehettem előző életemben? Egy játéknak is fel lehet fogni, azonban a Karma, hogy mit hoztunk magunkkal ebbe az életünkbe az, más.

Ugyan is, itt ebben az életünkben megyünk a kijelölt úton, de közben saját döntéseket hozhatunk.

Azt is mi választjuk meg, hogyan járjuk be utunkat – egyenesen vagy kitérőkkel, eltévedünk, vagy állandóan megállunk pihenni, és az sem utolsó szempont, hogy mit hogyan fogadunk el.

Mint írtam is neked már a Szaturnusz sorsbolygó a képletállás szerint főleg az I. ciklus tájékán sorsszerűen határozzák meg az emberi életeket. Kronosz az idő: Ha eljön az idő, akár jó akár rossz, a bizony eljön. Szaturnusz dolgon sem szabad azonban rágódni. Sőt Őt egy nagy tanítóként kell felfogni, minden, amit általa tanulsz meg, annyira hozzátartozik az életedhez, mint a levegővétel. Minden nehézséget, azért kapunk az életben, hogy abból erényt, vagy inkább erőt kovácsoljunk, és azt a javunkra fordítsuk.

Földön minden lélek csupán átutazó. Az asztrológia célja nem az, hogy megjövendölje például, kit mikor ér baleset, hanem annak a feltárása, hogy a lelkünkben milyen tudattalanul működő energiák blokkja okozhatna ilyen dolgot az életünkben. Ha ezt a lelki gátat önmagunktól feloldjuk és átültetjük cselekedeteinkbe, már sokat tettünk önmagunkért.

Az indiaiak számára különleges jelentőséggel bír az asztrológia e szerint Te régi életben a mai Vietnam területén élhettél olyan 900 évek tájékán, vándorló életet folytattál.

Az előző életedben gyakran élhettél meg rabságot is. Ezért mostani életedben igyekszel fellazítani minden keretet, és görcsösen óvakodsz attól, hogy szigorú szabályok közé szorítsanak, illetve lekössenek. Fontos feladatod meglátni, hogy nem minden kötöttség korlátozás. Találd meg azokat, melyek előbbre visznek.

Ha kapcsolatodban nem tudsz esetleg kiteljesedni, könnyen elképzelhető, hogy az okot nem a jelenlegi, hanem valamely előző életedben vagy életeidben érdemes keresni. Nem kizárt ugyanis, hogy nehéz Karmikus örökséged akadályoz a boldogságban.

Ugyan is a boldogság akkor talál rád, ha az ésszerűség határain belül hajlandó vagy lejjebb adni a szabadság iránti vágyadból.

Jelen életed Halak adta hatásként pedig: A boldogság kulcsa, hogy meg tanuld szeretni magad, amihez az első lépés az önbizalom kifejlesztése.

2011. nov. 24. 00:46

KEdves Ilcsi Mama!

Halas koszonet amiert idot tetszett aldozni onzetlenul a kepletem tanulmanyozasara.Helytalloak a feltetelezesek.A negativabbacskak is. :)

A pozitivakat is igy erzem.

Minden Jot!

Udv:Rita

254. guzmi (válaszként erre: 253. - Timira)
2011. nov. 23. 20:50
Ez csak játék, ezt Ilcsi Mama már megírta, de nemtudom, hogy az úgynevezett reinkarnációs utazásokon mi derülhet ki, persze engem is érdekel, de nem merném kipróbálni:)
253. timira
2011. nov. 23. 19:04
Draga Ilcsi Mama!A multkoraban tetszett csinalni nekem egy elemzest es teljesen el voltam ajulva tole!Egyszeruen nem fert a fejembe hogy hogyan rendelkezik ennyi tudassal es meg azt is megirta hogy 10 eves lehettem amikor egy trauma ert.Fantasztikus!Oszinten szolva megnyugodtam egy kicsit mikor megkaptam a kepletem,hisz nem is volt olyan rossz amilyennek hittem:))Koszonet:)Olvasgatom a forumot,es egyszeruen nem hagy nyugodni egy kerdes vajon en mi lehettem elozo eletemben?En valahol ugy gondolom ha ebben az eletben szenvedunk akkor az elozo eletunkben rossz emberek lehettunk.Valoszinu lehet hogy en gonosz ember lehettem Ilcsi Mama??
252. HnéViktória (válaszként erre: 250. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 23. 08:14

Köszönöm szépen.


És a szaturnuszi ciklusom érzem ... elég keményen,megtanít sok mindenre,és sok változást hozott.

2011. nov. 22. 22:56

Mivel már jeleztem, hogy hamarosan elkezdem a Keleti asztrológiából a Kínai asztrológiai sorozatot, ezért most idevágó a következő Kínai közmondások:

> Ha megakardod ismerni a múltad, vizsgáld meg a jelenlegi körülményeidet.

> Ha tudni akarod a jövődet, figyeld meg a jelenlegi cselekedeteidet.

> A boldogság mindig az álatalad nyitva hagyott ajtón jön be.

> A saját tudatlanságunk felismerése, tudásunk legértékesebb része.

> Két év elég ahhoz, hogy meg tanulj beszélni, de egy élet kell, hogy mag tanulj kellő időben hallgatni.

> Az embernek, akinek elrendeltetett a boldogság, nem kell sietnie meg találni azt.

250. Ilcsi Mama (válaszként erre: 231. - HnéViktória)
2011. nov. 22. 22:35

Kedves Viki. Neked még adósod vagyok egy játékkal, mert azt hogy mi voltál előzőéltedben csak egy játéknak szabad felfogni. ( és válasz ide még a 247. szám is)

Tehát nagy valószínűséggel Te szintén nő voltál, és az 1450 évek tájékán éltél a mai USA területén. Sokat utaztál, mert gyógynövényekkel foglalkoztál. Feladatot, amit magaddal hoztál, az, hogy növeld a saját Ön becsülésedet és a szeretetedet is, de a benned rejlő szeretetből adj másoknak is.

És, hogy a Karmikus feladatok szempontjából mit jelent, annyiban vehető figyelembe, hogy a lélek a leszületésekkor magával hozza a már előző életében megtanultakat, illetve azokat a feladatokat, amelyet ebben az életében még meg kell oldani. Már csak azért is mert a Földön minden lélek csupán átutazó.

Az Aszcendens egyben a jelen életünkben a fizikai testünk, az első ház pedig az életutunk. Ha ott állunk az Aszcendensen, a házak előttünk sorban bontakoznak ki, a XII. ház pedig a hátunk mögé esik, tehát a benne lévő dolgok rejtve maradnak. A jegy uralkodója (aszcendens jegye, vagyis nálad az a Merkúr az ész Istene és az I. ház folytatás a Mérleg/ Vénusz) és a házban álló bolygók például a Szaturnusz is, a megélt Karmikus múltat írják le, ezeknek a tapasztalatait pedig, ebben az inkarnációnkban tudod hasznosítani. Ugyanis a Szaturnusz 28 éves korig eleve zárva tartja az általa érintett életterületeket. 28 éves kora után nyílik fel a sorompó és adja meg a lehetőségeket a mostani életünkben a feladatok teljesítésében. Azért, mert a tranzit bolygó azon házon keresztül hat, amelyben a születésed pillanatában állt. A tranzit által érintett ház pedig, az uralkodóján keresztül. És neked ugye most jött el itt a Mérleg jegyben a Szaturnuszi első ciklusod.

2011. nov. 22. 22:13

Nagyon-nagyon Jó kezekben :) Nekem azóta átértékelődött az életem mióta Ilcsi Mama megcsinálta a képletemet.

Változtam jó irányban- nagyon nagyon hálás vagyok,hogy idetévedtem,pedig nem szoktam még a horoszkópomat sem olvasgatni!Valami idevezetett,mert akkor már nagyon mélyponton voltam,és mindenképp kiutat kerestem.

248. guzmi
2011. nov. 22. 21:12
Hát igen, ez a korrekt és nem az, amikor borsos áron tényleg csak újságokban megjelenő általánosságokat mondanak ahelyett, hogy felvilágosítanák az embert az őra perc elengedhetetlenségéről a pontos horoszkóp érdekében, de ha még az is megvan akkor is nagy tudás és gyakorlat kell az értelmezéshez. Szóval egyáltalán nem mindegy, hogy kihez is fordulunk. Mi itt a fórumon jó kezekbe kerültünk!!!!! Jó éjszakát, szép álmokat rózsás csókokat. Puszi Ilcsi Mama
247. Ilcsi Mama (válaszként erre: 246. - Guzmi)
2011. nov. 22. 20:54

Kedves Magdikám. Látod azért is, örülök, hogy elkészítettem neked a 255. számon azt a nem valós adatokon alapuló leírást és Te erre itt válaszoltál is, mert ez is azt igazolja, hogy jól teszem, amikor visszautasítom mindazok kérését, akik csak megközelítően, vagy egyáltalán nem tudják a születési időpontokat. Pedig néha van, aki neheztel érte, hogy másoknak, miért és neki, miért nem írok a kérdésére véleményt.

Hát igen azért írtam neked, hogy sajnos nem akarják sokan megérteni, hogy a pontos születési időpont nagyon fontos!!!!

Azért mert csak a születés pontos pillanatát megragadva állíthatunk fel jó horoszkópot, aminek alapján lehet jó képletfejtést elkészíteni, amiből akár az egész életet megérthetjük.


Azt, hogy amit a küllemedről leírtam, azért sem stimmel, mert hogy az aszcendens sem jó. Mert ugye itt alapul vettem az általad közölt Teleholdkor való születési időt.

Az a pár konkrétadat, amit a gyermekeid születésének az adatai, csak arra adott eligazítást, mintahogyan Te is írtad, hogy a családvonatkozású dolgokat jól jelezze.

Mivel a keleti égbolton a pontos születési időben felkelő pont jelzi az Aszcendens jegyét, ezért írtam neked még a kezdet - kezdetén, hogyha a tiédet nem ismerjük, nem érdemes kísérletezni vele, mert az nem visz sehová sem, vagyis téves megállapításokat takar.

Örülök, hogy ez ezzel be is bizonyosodott és Te ezt meg is értetted.

Remélem mások is, megértik majd, és Te és mások is nem úgy veszik, hogy nem szeretnék segíteni.

Ez is, a bizonyíték arra, hogy, veled kapcsolatosan csak azok a lassú bolygók által adott helyzetek stimmelnek, amelyek a születési év, hó nap alapján felállíthatók voltak a képletben.

Illetve mivel Te is azt írod, hogy a gyermekeid vonatkozásában pedig teljesen jók, azért, mert ott a születés időpontjaik pontosak voltak. És akik eddig jó születési időpontokat írtak, ők is azt igazolták vissza, hogy stimmelnek a dolgok.

Az, hogy nálad, az általános képletedben benne van szerencsét is, jelző háromszög az, biztos, amelyet igazol, az együtt eltöltött sok - sok év is, amit az aranyos férjeddel már eltöltöttetek. Hiszen azt Te magad is úgy látod, és az is biztos, hogy nagyon jó családszerető tyúkanyó vagy, de ez a jellemedből is, adódik. Nagyon köszönöm neked, mert ezzel igen csak megnyugtattál, hogy inkább nem teljesítek olyan kérést, ami nem vezet sehová sem.

246. guzmi
2011. nov. 22. 19:25

Kedves Ilcsi Mama!

Azt, hogy teleholdkor születtem csak az asztrolgus mondta, én tőle hallottam. Hogy nem lehet semmi konkrétat mondani ahogy Te is mondtad ez esetben, akkor inkább ne mondott volna semmit,mert már komolyan elhittem, hogy szerencsés vagyok:) Egyébként igen, az vagyok!! Mert ha vannak is néha problémák, de van két nagyon szép gyerekem, okosak is, a lányom horoszkópjában írtad, hogy valószínű diplomás, és az is. A fiam most államvizsgázik januárban. Mindketten nagyon jól beszélnek angolul, németül sem lehet eladni Őket. A férjem nagyon rendes dolgos ember, imádja a családját, de nem mindíg könnyű vele, de velem sem:) Szóval 31 éves házasok leszünk decemberben. Nekem voltak egészségügyi problémáim, de mindíg szerencsésen kerültem ki belőlük, gyakorlatilag teljesen rendben vagyok. Engem egész életemben csak a családom boldogulása érdekelt igazán, férjemmel mindent megtettünk annak érdekében, hogy minden rendben legyen. Hogy mégis vannak problémák amit Neked privátban már leírtam, háááát nem is tudom, talán ezt a genetika és a bolygók állása okozhatta:) Összességében nagyon is elégedett boldog ember vagyok, kis szomorúságokkal, de mindíg abban bízom, hogy minden jóra fordul. Mindkét gyerekemről olyan jellemzést írtál, mintha ismernéd Őket és még a családunkat is. Nagyon jól írtál például a férjem édesanyja okozta problémáról, sajnos a mai napig, pedig már 9 éve nincs közöttünk konfliktusokat okoz:( Visszatérve az előbb küldött jellemzésedre, hát óra perc nélkül tényleg nem megy most már én is belátom. 177 cm magas vagyok hosszú lábakkal, az arcom nem tudom milyen, de semmiképpen nem szögletes, sötétbarna hajam van / eredetileg is/

február 3.-án ismerkedtünk meg a férjemmel és december 20.-án házasodtunk. Akkor még nem volt hosszas hezitálás, tudtuk mit akarunk és lám még mindíg együtt vagyünk és remélem ez így is marad az időnk végezetéig.Eddig is nagyon érdekelt az asztrológia, ezotéria, de mióta Veled összehozott a szerencse és a fórumod méginkább. Valamint,hogy igaz, ha fórumozva is de napi szinten válthatok veled írást. Nagyon boldoggá tesznek az írásaid és az EMBERI mivoltod. Sok puszit küldök és köszönöm!!!!

245. Ilcsi Mama (válaszként erre: 244. - Guzmi)
2011. nov. 22. 15:35

Kedves Magdi anyu. Mivel ide a fórumra raktad fel az adataidat, ezért a választ is itt írom le neked. Valószínű, hogy azért is mondhatta az asztrológus, hogy szerencsés, vagy, mert a születési éved napra vetített horoszkóp a lassú bolygók tekintetében azt jelzi.

De ez nem mindenben igaz, mert a főbb sors adatok ház, jegyhatások csak is pontos időpont alapján mondanak az illetőről valamit. Tehát a többi csak általános találgatás úgy, mint azt a különböző bulvár újságokban, általános jegyekre vonatkozóan jellemzést írnak.


Persze ha valamelyest ismeri az ember, az illetőt és az élete során bekövetkezett pontos történéseket és azt, összerakjuk, akkor nagyon nagy munkával meglehet állapítani, illetve ki lehet következtetni az Aszcendens állását.


Már az a tény, hogy azt mondod, hogy teliholdkor születtél az is jelző érték. Ugyan is a születési hónapod alapján 06. 24. szerint a nap jegyed: Rák/ Holduralkodó bolygóval.

Mivel a Rák jegy elejére esik a Napjegy, ezért akkor tényleg telehold ideje lehetett.

Így aztán a RÁK jegyben áll a holdad is. Nem ismerlek, de ha ez igaz rád, akkor a termeted közepes, kicsit rövid lábakkal, szögletes arccal, eredeti szőkés-barnás hajjal.

Esetleg még az arcodon lehet egy kis szemölcs, vagy egy kis aranyossá tevő szeplő jegy is.

A logikád összhangban van a megérzéseiddel. Tyúkanyó típus vagy, különbséget tudsz tenni a jövő és múlt sérelmei között. És ha még a pároddal a megismerkedésetek, vagy az összekerülésetek időpontja is az Ikrek jegy időpontjaira tehetők, vagyis: VI. 22 -VII.-21- ig, akkor a bizonyosan vélhető aszcendens időpontja is jó lehet.

Már most a gyermekeid időpontjai is mérföldkőnek számítanak az életedben, ezért – mert nagyon kíváncsi vagy rá-, ezek figyelembe vételével igyekeztem egy megközelítő horoszkópot készíteni neked. (amelyet el is küldök)


Napjegyed Rák. Az aszcendensed is a Rák jegy vége, már majd nem Oroszlán. Mert az I. házad az Oroszlán jegyben folytatódik. Az Oroszlánnak meg az uralkodója a Nap. Az I. házban áll az Uránusz, amely ujjat is, teremt, mert a Vízöntő jegy uralkodója.

És ez azért is igaz lehet nálad, mert a VII. párkapcsolatok háza Szaturnusz sorbolygó uralma alatt kezdődik és szintén a ház folytatása a Vízöntő jegyben, van, aminek meg az

Uralkodója: Uránusz/ Szaturnusz. Tehát a pároddal az összekerülés a sokévi együttlét már sorsszerűnek is tekinthető.

Rákjegyben a 12. házban, együttállásban van a HOLD, Nappal és a Vénusz bolygóval (vagyis saját magadat jelző planéta, mert női horoszkópban, a HOLD nyer központi jelentőséget, és válik a személy jelölőjévé.)

És ami a szerencsére utalhat, hogy Két zöld három szög is, van a képletedbe, és a Szerencse pontod a IV. család és otthon házának 11°18” fokán található.

Az egyik háromszög csúcsa a NAP-VÉNUSZ- HOLD -nál, még pedig Trigont bezáró két Szextil, jó fényszögekkel.

A másik háromszög pedig a 2. házban(az anyagiak házaában) Plútó csúcson két szextil és Neptun Nap-Vénusz Hold átfogóval.

Mivel a Jupiter az 5. Nyilas házban van/ Jupiter uralkodóval, ezért az a gyermekekre is, utal. A képletedben a Mars (a férfi jelölő) a Bika jegybe, áll Vénusz uralkodóval, amelynek jó fényszöge az 5 házhoz ad jó Trigon fényszög kapcsolatot. Ráadásul a IV. család és otthon házad is a Mérleg kegyben /Vénusz uralkodóval található, ezért ez, azt jelzi, hogy a párkapcsolatod kezdeti szakaszában főleg a férjed szüleidnek a hatására, ugyan voltak gondok, de férjed mindazon mellett is kitartott melletted, és már hosszú ideje rójátok életetek rögös útjait. De a szeretet az egymás megbecsülése, mindennél nagyobb kapoccsal köt össze benneteket életetek végéig.

Ez még azért is igaz lehet, mert a IV. házad a Mérlegjegyben kezdődik és a Skorpió jegyben, folytatódik, aminek az uralkodója Plútó bolygó.

Már pedig az egyéni életben a PLÚTÓT, amely nálad a 2. házadból jó fényszöget ad a IV. házban álló Neptunusznak, amely egy egyébként egy kicsit ködösít, de ha szellemi szinten éljük meg, a személyes életfeladatot - a mindenkori jó fényszög segítségével -, akkor mindig valami nagyon jó eredmény keletkezik belőle következményként.

Ugyan is a Plútó szellemi szintű megélésének legfontosabb változata, ha a ránk ragasztott ítélkezés, elhagyása után, vállaljuk a saját utunkat (ezek Szaturnusz analógiák, amit Te a IV. ház jelentés tartama miatt főleg a férjed édesanyától kaphattál) Teljes felelősséggel önállóvá válunk, nem engedjük magunkat manipulálni. Konkrétan például mások rosszallása vagy megvetése ellenére is, bátran vállaljuk spirituális beállítottságunkat, és utunkat.


Vegyünk a jövőbe mutató dolgokból is egy keveset. A Jupiter mostanság már nyár elejétől a Bika jegyben halad nálad. Az életed férfi tagjai a Te képleted alapján a párod és fiadnak meg a VII. párkapcsolati háza van Bika jegyben, ezért ebben a Jupiteri egy évben egészen a következő év nyaráig nála is előre lépés lehet párkapcsolati dolgok terén. Ami lényeges jó irányba mutató változást hozhat a fiad életében. Ami nektek, egy nagy erőt, adó dolgot jelentene.

A Lányodnál pedig a Bika jegy szintén érintett a VII. házas ügyben, mert a Deszcendensén rajta áll a Vénusz bolygó együttállásban a Mars bolygóval. A Mars pedig mostanság a Szűz jegyben halad, majd 2012. 07. 03- án áthalad Mérleg /Vénusz aszcendens jegyén, (és ugye tudjuk, hogy a bolygók a Tranzitok = áthaladások során, a Nap jegyen és az aszcendens vonatkozásban hozzák a legtöbb változásokat az emberek életében), nála pedig, 2012 ősszel az I. házas Skorpió jegyben haladva, meghozhatja részetekre, a várva - várt baba projektet is.

Hát röviden csak ennyit.

244. guzmi
2011. nov. 22. 11:42

Kedves Ilcsi Mama!

Amikor régebben voltunk asztrológusnál, nekem azt mondta, hogy bár az óra percet nem tudjuk, hogy szerencsés csillagzat alatt születtem és nagyon jó a horoszkópom. Telihold volt amikor születtem. Nem tudom, hogy igaza lehet-e ? Budapesten születtem 1960. 06. 24.-én Ha megnéznéd nagyon köszönném, vagy óra perc nélkül nem is lehet semmit mondani? Puszi Magdi

243. HnéViktória (válaszként erre: 237. - Ilcsi Mama)
2011. nov. 21. 18:24

Drága Ilcsi Mama!

Mindig könnyet csalsz a szemembe....


Köszönök mindent :)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook