Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Akit érdekel az asztrológia fórum

Akit érdekel az asztrológia (beszélgetős fórum)


392. Ilcsi Mama (válaszként erre: 388. - Júliusi)
2012. jan. 11. 14:39

Kedves"nyári szellő" Erre gondoltam, ez így bizonyosan értehető lesz mindenki számára.

Csak türelemmel kell a végére érni, mert csak akkor van értelme.


Asztrológiai értelmező 2. rész.


Nagyon örülök, ha ilyen módon érthető a leírás, legalább is privi visszajelzésben, azt írjátok. Örülnék, ha nem csak ott, hanem itt a fórumon, is megosztánok a gondolatokat velem és másokkal is.


Azt is el kell mondanom nektek, hogy ma kaptam egy olyan üzenetet, hogy Ő azért nem mer írni a fórumra, mert attól fél, hogy esetleg helyesírási hibát vét, vagy olyant kérdezz, amit nem ért és ezért a többiek, kinevetik. Ettől nem kell félni, mindenki véthet hibát, hiszen emberek vagyunk. Nem ez a lényeg!


Pedig a kérdésekből mindannyian csak tanulhatunk, még én is, hiszen minden horoszkóp más.


No, erre én csak annyit tudok mondani, hogy örüljünk neki, hogy HOXA ezen a portálon olyan lehetőséget biztosít nekünk, hogy a feltöltött anyaghoz bárki, aki bejelentkezik, szinte ismeretlenül ”Inzert névvel”, bármikor visszanézheti, letöltheti a neki tetsző anyagokat.

Nagyon jó megoldási lehetőséget írt nekem priviben ez a hölgy. A saját gépén nyitott egy mappát- asztrológiai ismeretek névvel és oda másolja be, amit úgy gondolja, hogy neki jó lenne.

Például most az előző magyarázatra azt írta, hogy már novemberben megkapta tőlem a horoszkóp körét, de csak most értette meg igazán a lényeget.

Azonban egy kicsit türelmetlen is, mert azt kérdezte, hogy azt mikor tudja megnézni a képletéből, hogy például az egészség szempontjából lesz-e problémája?

Aztán írtam neki, és nektek is mondom, hogy türelem.

Ehhez szükséges, hogy a saját képlet alapján először ismerjétek meg, hogy a saját magatok képlete, mit mond el rólatok. A sors pakli keretei között mi van rátok kijelölve, ekkor lehet a viselkedés mintáinak a javításán dolgozni.

Aztán majd, amikor már minden jegynek-háznak bolygónak, a fényszögnek értjük a saját horoszkópszerinti jelentés tartamát, akkor már feltehetjük magunknak a kérdéseinket.


Ugyan is a saját születési horoszkóp kör alatti baloldali”EKL” táblázatban ° fokszámmal jelölt jegyek-házak és azok fényszög kapcsolatit láthatjuk a külső körön a színes jelekkel jelzett fényszög és bolygó jeleknél. Amit az állandóan, körforgásban lévő „úgynevezett TRANZIT” bolygók állandóan bekapcsolnak. A gyorsabb bolygó hatások, csak kevesebb ideig éreztetik akár a jó, akár a rossz hatásukat, a lassú bolygók pedig sokszor éveken keresztül is, amelyet a gyors bolygók által, például egy TRIGON, vagy szextil jó fényszögekkel, akár még a rossz hatásokat is jobbá teheti.

És itt jön majd a mi megtanult ismeretünk. Amikor látjuk, hogy például 6. betegség házban pirossal jelzett úgynevezett figyelmeztető Qvadrát jelek vannak, és ott halad éppen valamilyen bolygó, vagy oda éppen egy Tranzit bolygó fényszöget vet, akkor van módunk nekünk saját magunknak is „sajátakarattal” elébe menni a dolgoknak, hogy például nagyobb figyelemmel egy balesetet, megelőzhessünk, vagy esetleg időben orvoshoz forduljunk.

De addig még sok van hátra, hogy ezeket a dolgokat jól megértsétek. Jó, lenne, ha aki komolyan gondolja, hogy szeretné megismerni az asztrológiai ismereteket, akkor szánna rá egy kis időt, hogy az alap dolgokat elsajátítsa.


Ahogy haladunk majd előre meglátjátok, kinyílik a világ, és ami most esetleg érthetetlen("júniusi" szerint kanai"), lassan megértésre talál nálatok.

Ehhez kívánok egy kis türelmet és szorgalmat, aminek meglátjátok meglesz a gyümölcse.

391. Ilcsi Mama (válaszként erre: 386. - HnéViktória)
2012. jan. 11. 14:21
Kedves Viki. Nagyon jó az, hogy ilyen kis korban átesik ezen egy fiú gyermek, mert később már kihatással lehetne majd a férfiasságára is. Túl lesz gyorsan, csak ne kaparja el a hegeket. Vegyél a gyógynövény boltban diófa levelet és főzz belőle teát(1 evőkanál 1/fél deci vízben forráskor bele tenni, egyet - ketőtt buggyanjon, le takarni és kb. 15 perc múlva leszűrni) és azzal, a hólyagokat, géz lap, vagy steril vatta segítségével kenegesd. Csak minden egyes ecseteléshez új géz-lapot használj, nehogy a hólyagokban lévő nedv ismételten a sebre kerüljön. Bencének gyors gyógyulást kíván Ilcsi Mama.
390. Ilcsi Mama (válaszként erre: 388. - Júliusi)
2012. jan. 11. 14:02

Kedves "júliusi". Majd meglátod, amit most

-többek kérésére - készítettem, az annyira olvashatóan magyarázó, hogy megfogjátok érteni. Csak egy kicsike időt kell rá szánni, de higyétek el, - mindannyian - megéri a fáradtság. Hiszen Ti még fiatalok vagytok és még sokáig hasznát vehetitek a megszerzett ismereteknek.

Nagyon örülök a sok érdeklődésnek, de sajnos már, mindenkinek nem tudok képlet fejtés készíteni. Sajnos a lelkiismeretem nem engedi, hogy azt csak, úgy gyorsan összecsapjam.

389. Ilcsi Mama (válaszként erre: 387. - Nyári szellő)
2012. jan. 11. 13:55

A többi kérdésedre is előre veszem a válaszolást, mert látom nagy szükséged van most rá. Persze azért kell, hogy ilyen módon írjam, mert a képleted alapján Te magad is láthatod azt, amit én látok. És akkor nem arra gondolsz, hogy csak vigaszt akarok nyújtani neked. Hidd el hamarabb jön a megoldás, mint azt hinnéd.

No, ezért kell, hogy ismerjétek meg a saját képlet alapján -sajátmagatok- látni a dolgokat. Akkor magatoknak olyan kérdéseket tesztek fel amilyent csak akartok, hiszen benne van a megoldás is válaszban. Csak figyelmesen olvassatok.

Ma írtam itt a hoxán priviben választ, hogy e-mailben vagy itt a Hoxapriviben szeretnéd a további elemzést megkapni? Nem volt egyértelmű,az üzenetben, hogy - hogyan szeretnéd.

388. júliusi (válaszként erre: 383. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 11. 13:27

Köszi!Le a kalappal!

De ehhez is érzék kell,mint sok máshoz,nekem meg az értelmezés kínaiul van...:)

Sokkal jobb,ha Te írod le, amit látsz belőle:))

2012. jan. 10. 21:48

Ezúton is köszönöm szépen a személyes horoszkópom!

Hihetetlen,hogy ki tudott olvasni az Ön számára ismeretlen dolgokat is.

Még nem teljesen világos számomra minden,de igyekszem tanulmányozni:)

Még egyszer köszönöm szépen!

386. HnéViktória (válaszként erre: 384. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 10. 20:31

Igyekszem:)Csak egy kis nyugalom kellene hozzá-picifiam most gyógyul a bárányhimlőből...

KÖSZÖNÖM

2012. jan. 10. 19:37
Hol vagytok nebulók????
384. Ilcsi Mama (válaszként erre: 381. - HnéViktória)
2012. jan. 10. 19:36
Büszke is vagyok rád! Remélem, hogy kezedbe veszed a tanulási lehetőség kulcsát és. Meglátod, hogy sikerül, mert van afinitásod rá.
383. Ilcsi Mama (válaszként erre: 371. - Júliusi)
2012. jan. 10. 07:51

Asztrológiai ismeretek egyszerűen értelmezve. (zárójelben írom majd, hogy milyen számon található meg bővebben a hozzátartozó leírás)

.

1 rész: Akkor most el kezdjük a legelejéről. Horoszkópértelmezést: A születés időpontjában az asztrológiai égitestek együttállásának konstellációinak Grafikai ábrázolása a

H O R O S Z K Ó P. Csillagok és csillagképek állatövi jeleiből a planéták, az égi utak elhelyezkedéséből sok minden kiolvasható. Ők formálják, személyiségünket, abban a pillanatban, amikor életet és lelket kapunk.

Ide adok nektek egy szép leírást is.(akik már kaptak tőlem képletfejtést, ők ismerhetik)


A Nyugati asztrológia szerint is a születés pillanatában benne van az egész sors.

Ennek a szent pillanatát mutatják meg

CSILLAGKÉPEK.


A fény kialszik, az angyal lassan visszatér,

Új sors jele az égen- elindul a SZ Ü L E T É S.

Az anyag húz – húz a fénybe, már nincsen vissza út!

Az ember édesanyja testétől elválik,

A köldökzsinór elvágásával, az első lélegzetvétellel,

Megkezdődik egy Új ÉLET.

Ráncos a kéz, ráncos az arc, fázik a LÉLEK.

Itt vagyok a Földön, eszmélek, ÉLEK – ÉLEK…


Senki nem kérdezte akarsz-e megszületni,

és a távozásról is más fog dönteni.

De a közte lévő idő a TE kezedben van.

Ne hagyd veszendőbe menni!

Élj soká! És legyen élted,

Mint derűs nap, tiszta, víg,

Mely piros hajnalból támad,

és ismét abban áldozik, sok boldogságot.


►A képletértelmezéshez elsősorban szükséges egy pontos születési idő ahhoz, hogy a képletfejtés jó és pontos, legyen. (Akinek már van képlete nagyon egyszerű, akinek még nincs, nagyon szívesen megküldöm, ha kéri: Születési év, hó nap hely és pontos óra/perc, és e-amail –cím, megjelöléssel)

Ugyan is ez-az alapja és a legfontosabb eleme a horoszkópnak: az Aszcendens, mint az I. ház, kezdete, ettől függ a többi ház és jegy helyzet is horoszkóp körben. (lásd. 68. szám)

►A NAP jegyét általában mindenki ismeri (lásd 58. szám). KOS, BIKA, IKREK , RÁK, OROSZLÁN , SZŰZ, MÉRLEG, SKORPIÓ, NYILAS, BAK, VÍZÖNTŐ, és a HALAK.

Ebből már azt is látjuk, hogy a NAP melyik házban és jegyben, van a képletben: Amikor Nap belép valamelyik csillagképbe, akkortól abban az időben születettek, ahhoz a „12- Állatövjegyhez „tartoznak, mert tudjuk, hogy a Nappályakörét (a horoszkóp külső 360 fokos körét) 12 részre osztották fel. Mindegyik szakasz 30 fokot tartalmaz, függetlenül attól, hogy kinek-kinek a horoszkópjában, kisebb vagy nagyobb terjedelemmel van jelen a ház mérete. A házcsúcs mindig a jegyet jelző két vonal közül az első. Az lehet a következő jegyben, jegy vonalán, vagy egy harmadik (következő) jegyben is. Vagyis egyház terjedelme, akár több jegyet is felölelhet.

Ennek a jegyek uralkodói bolygóinak hatásai miatt is, van jelentősége.

Vagyis: A hagyományos asztrológiában a MUNDÁN Ház a zodiákus egy matematikailag meghatározott része, amely az élet egy adott területére utalnak, vagyis amikor nem konkrét személynek a horoszkópját nézzük, akkor az I. ház mindig a Kos jeggyel kezdődik és a 12. Házzal a Halak jeggyel végződik.

(Az egyéni horoszkópban pedig az Aszcendens dönti el, hogy milyen állatöv-jegy lesz az első ház, és ebből kiindulva sorban mind 12. jegy-ház.

(Az általam megküldött horoszkóp körben minden jegy mellett fel van tüntetve a jegy uralkodó bolygója.)


Ebből aztán már meg tudjuk állapítani az illető személyi bolygóját is, amelyik bolygó a legerősebb a születésünkkor, és amelyet a csillagok állása is meghatároz az lesz az erősebb a jellemünkben”.

Vagyis az Aszcendens/ASC. jegy uralkodó bolygója, és ha van benne bolygó, az is.

Maga a NAP, háznak a jegye, annak a jegynek az uralkodó bolygója ahol amilyen házban, jegyben áll a képletben.

Vegyünk erre egy példát: valakinek a Napja a Szűzben áll, annak az uralkodója a Merkúr, tehát a Nap mellett a Merkúr is személyi bolygó. Ráadásul, ha a Merkúr még lokálisan is a Szűzben található, akkor az illetőre a Merkúr hatások nagy jelentőséggel bírnak. (de ha Merkúr más jegyben található, akkor annak a jegynek az urát kell nézni, ez csak egy példa.)

- Az ASC a Mérlegjegyben van, van, annak az uralkodója a Vénusz bolygó, akkor a Vénusz is, személyes bolygó.

Most megnézzük, hogy lokálisan a Vénusz melyik házban, milyen jegyben található. Itt ebben a példában a Vénusz a 11. házban/ a Szűz jegyben van. A Szűz jegynek az uralkodója a Merkúr. Tehát a Merkúr többszörösen is személyi bolygónak tekintendő.

A Mérleg Aszcendens I. házban például lokálisan benne áll a HOLD, akkor ebben az esetben a Hold is személyi bolygó. (de ha más bolygó áll itt, akkor az is személyes bolygó)

- Vagyis ebben a példában: NAP – Merkúr – Vénusz - Hold az illető személyi bolygói.

Ezek hatásai nagyobb jelentőséget tulajdonítanak az egyénnek.


►Sarokházak a tetteket jelölik. Ezért kell elsősorban a kérdések tekintetében a képletben a négyességet vizsgálni, hogy ki az egyén, vagyis a személyisége. ASC I. ház.

Vele szemben az I-VII. Tengelyen: a VII. ház, kivel akar tovább menni. (külvilág, a párkapcsolatok háza)

IV. I. C. ház, vagyis a képlet legmélyebb pontja, honnan jött az illető, (család, otthon háza).

És a X. Ház, M. C. Ez a képlet legmagasabb pontja, az ég teteje, hová szeretne az egyén elérni, (Karrier, hívatás, érvényesülés, az élet útjának az alakulása)

Ez a négy a KENTRA tengely és ezeknek, a házaknak az uralkodóbolygóik, motiválják az illető cselekedeteit. (58. szám)


►Szintén nagyon fontos jelölő a horoszkópban, a naprendszerben, mint a Föld kísérője, második fővilágosítónk a HOLD. Mert a születési horoszkópban a HOLD helye egy egész életen át elkíséri az illetőt, abban az értelmezésben, hogy melyik jegyben és melyik házban áll a képletben. Ugyan is utalást add a lelki otthonra, a vágyakra, az anyaságra és a családra.

(bővebben: 54. Szám.)

A Hold jegy elárulja jellemet, az érzelmeket, viselkedési formákat, és főleg motiváltságot, a képlet szempontjából. A Hold például a Női horoszkópban az illetőt, jelenti.

(a férfiéban pedig ugyan ezt a Mars jelenti, a Hold állása, pedig a női társat jelöli meg.)

Mindkét horoszkópnál (férfi-nő) a Hold jegy-ház hatása, az édesanyával a gyermekkel sőt még a nagyszülőkre való viszonyra is add utalást.

Hold a Nap visszatükröződését adja, ezzel a női személyiséget mutatja meg. Jelenti a női horoszkópban az anyai hajlamot. Hold a női energia szimbóluma.

Tehát saját horoszkópban ahol, amelyik házban-, jegyben található a Hold az adja meg a fejtés – értelmezés lényegét.

►Az egyes állatövi jegyek - egészségügyi szempontból, betegség hajlamok, műtéti beavatkozások idejének jól behatárolása szempontjából is, a - különféle- a test területeire ható – hold hatásimpulzusairól is eligazítást add a képletben a HOLD állása.(84. számon olvasható, hogy milyen jegyhez milyen testrész tartozik, betegséghajlam szempontjából.)


A Hold segít abban is, hogy például a rossz szokásainkat, hogyan győzhetjük le. Gondolok itt az egészség megőrzés témakörre, fogyókúra stb. (lásd: 84 szám), valamint: Megtalálhatjátok az oldalon a Kos jegytől a Halak jegyig: folyamatosan: 78. szám: Kos jegy, 79: Bika, 85: Ikrek, 87: Rák, 93: Oroszlán, 94: Szűz, 97: Mérleg - Skorpió, 98: Nyilas - Bak, Vízöntő és a Halak jegyek 101.


►Az általános MUNDÁN horoszkópban, (tehát nem egyéni születési időre felállított horoszkóp), ahol az I. ház mindig a Kos jeggyel kezdődik, RÁK - jegy/ HOLD uralkodóval, vagyis a IV. ház jelenti az otthont, a családot, összefogó anyaságot. (Néha előfordul, hogy a személyes horoszkópban, mivel az apát általában a X. ház jelenti, sokszor csak az dönti el, hogy melyik ház az apa és melyik az anyaháza, hogy melyik a gondoskodóbb szülő, tehát ezekben, az esetben ez fordított jelentősséggel is bírhat, hogy képletben a IV.- házban az apára van jelentősebb utalás és fordítva. )


Remélem, így érthető! Jelezzétek, ha nem akkor megpróbálkozom másként is. Most a fentieket építsétek be a saját képletben és már egy jó nagy lépéssel, ismeritek saját magatokat.

Ehhez még ki-ki, olvassa el saját napjegy szerinti (Kostól –Halak-jegyig) Nyugati horoszkóp általános jellemző leírást is.)

A 12 állatöv jegy általános jellemzése megtalálható: Kos. 1. szám. Bika jegy: 72. szám. Ikrek jegy: 19. szám. Rák jegy 23. szám. Oroszlán 11. szám. Szűz jegy: 27. szám. Mérleg jegy: 28. szám. Skorpió jegy: 10. sorszám. Nyilas jegy: 71. sorszám. Bak jegy: 14. sorszám. Vízöntő: 17. szám és Halak jegy: 20. számon olvasható.


A képlet értelmezés szempontjából ugyan így járunk el majd a többi bolygó esetében is, amelyről majd a további folytatásokban írok, ha így megfelel nektek az útmutatás.


Most jó sok feladatot kaptatok, de, higgyétek el, hogy - akit érdekel,- megéri ezekkel megismerkedni. Mire a végére érünk kis csillagászok, lesztek mindannyian, és lesz, mit átadjatok a gyermekeknek, barátoknak ismerősöknek, ha esetleg őket is érdeklik majd ezek a dolgok.

Itt vannak a hosszú téli esték én, úgy hiszem, hogy otthon a jó meleg lakásban könnyebb (esetleg unaloműzés ellen, vagy álmatlanság esetén is), ilyen módon ismereteket szerezni.

Írjátok meg a véleményeiteket, hogy így gondoltátok –ezen magyarázó szöveget?


Folytatás következik.

382. guzmi (válaszként erre: 379. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 9. 22:00
Köszönöm és puszillak Ilcsi Mama!
381. HnéViktória (válaszként erre: 373. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 9. 16:25

Néhány idézet ismerős:)


Én továbbra is tartom mióta megkaptam a fejtést,nem ismerek magamra...annyit változtam pozitiv irányba,hogy el sem hiszem még mindig,hogy ez én vagyok.

Elötte mindig féltem a holnaptól,de már nem.Pedig folyamatosan pengeélen táncolunk,minden bizonytalan körülöttünk,de mégis másképp élem meg.

És ezt csak Neked köszönhetem Ilcsi Mama!

2012. jan. 9. 12:46

Megjött a február hó is.


Február

JÉGBONTÓ hava.

A nyomába járó.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


7-én O

14-én ©

21-én ●


A január végi napok időjárása lesz a jellemző a februári kezdő napokra is.

6.-tól kevés felhővel, szeles, derengős napok lehetnek, majd ismét szél - viharral kísért, hideg, fagyos idő várható.

14.-i nap, környékén, több helyen nagyobb mennyiségű havazás lehetséges, melyet 16-val enyhébb, párás ködös idő vált fel és már csak hószállingózás, havas-eső lehetséges.

18-tól. Csökken a felhőzet, enyhül az idő és elszórtan lehet már csak futó hózápor,

23.-tól, a hónap végéig, hideg reggelekre, szeles, borongós, napos - napok jönnek.


/Babits Mihály/A második ének.


Minden embernek a lelkében dal van,

És a saját lelkét hallja minden dalban,

És akinek szép lelkében az ének,

Az hallja a mások énekét is szépnek.

379. Ilcsi Mama (válaszként erre: 378. - Guzmi)
2012. jan. 8. 22:03
Nagyon örülök, hogy rendben megérkezett a küldeményem. Jó pihenést a Wellneszhez. Lányodat pedig sok szeretettel üdvözlöm és minden jót kívánok neki. Hidd el Ő tudja, hogy mit kell tennie.
378. guzmi (válaszként erre: 374. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 8. 20:30
Drága Ilcsi Mama!! Megkaptam az időjárás előrejelzésedet nagyon köszönöm, már februárban jól jön, mert ajándékba kaptunk egy wellness hétvégét és az időjárásnak megfelelően foglalok időpontot:)) Köszönöm a biztatást a lányommal kapcsolatban, most is kérdezte, hogy Ilcsi Mama mit írt, ennek most nagyon örült. Feszültek vagyunk mindannyian és szeretnénk ha rendeződnének a dolgaik. A barátságod és írásaidból áradó szereteted, törődésed nekünk nagy ajándék és tudd, hogy mi is nagy szeretettel és hálával gondolunk mindíg rád!! Úgy szeretném, ha ilyen lehetne a világ ami körülvesz minket.Tudom hogy ez sok okból kifolyólag lehetetlen, de minél többen törekszünk a jóra, barátságra, megértésre,kedvességre és, hogy segítsünk ha tudunk, annál kevesebb rossz marad. A fórumod Ilcs Mama ezt is szolgálja azon kívül, hogy mindannyian akik idelátogatunk másképp látjuk az egész világot, és az nagyon jó. Megismerünk általad sok nem éppen hétköznapi dolgot, az általános műveltségünknek is nagyon jót tesznek az írásaid. Sok-Sok köszönet érte!! Puszi Magdi
2012. jan. 8. 19:54

Ilcsi Mama várható időjárás –előrejelzése- 2012. év. 1-12 hónapra.


Kedves Barátaim és Ismerősök! Ezúton is szeretném, megköszöni mindazoknak, akik visszajelzéseikkel biztatást adtak nekem ahhoz, hogy továbbra is, készítsem el a következő évre is az időjárás előre jelzést. Bevallom, nagyon jól esnek ezek az elismerő szavak.

Hiszen több évtizede kapjátok meg tőlem - az év első hetében, - <ajándékként> a leírást, főleg azért, hogy a szabadidő eltöltésére a legjobb időket tudjátok előre megtervezni.

Az előjelzésem, - mint mindig-: Népi megfigyelések, népi regulák alapján, és főleg

- csillagászati szempontból - a „HOLD, mint a második fővilágosítónk” holdciklus fázisainak, figyelembe vételével, és nem utolsó sorban több évtizedes saját megfigyeléseim alapján készült.

Mindenkinek: Nagyon jó évet, jó pihenést és nagyon jó egészséget kívánok.

Szeretném nektek jelezni, hogy a 2012. évi időjárás előre jelzést, úgy, mint már az előző évben is, megnézhetitek a GOOGLE-START lapon, a kertesőbe „Ilcsi Mama” beírásával, illetve, „HOXA” Portál több fórum oldalán is.

2012. évre is, elkészítettem a „SZOLUNÁRIS” halfogást, jelzőtáblát is, nagyon szívesen megküldöm, annak, aki kéri és szeret horgászni.


Amikor első alkalommal találkoztam egy naptárban, hónapjaink magyar nevével, olvasás közben végig pergett előttem egy teljes év.

Láttam a hó fergeteget, ahogy végig száguld az utcákon, az olvadó jeget a folyón, a tavasz első óvatos virágait, a hűvös szél által borzolt réteket és legelőket.

Az éledő fákat és bokrokat, ragyogó smaragdzöldbe öltözködve, az életet adó áldott Nap aranysárga sugaraival borított virágos mezőket.

A terméstől roskadozó gyümölcsösöket, az érett kalászokat amint a szélben lágyan hajladoznak.


Az aratókat a földeken, a frissen kaszált tarló illata betölt mindent.


Gépek és ember szorgoskodnak mindenütt, s a kis magoncok félősen megbújnak a földben.


Az erdők tarka ruhába öltöznek, majd ruhájukat félősen a földre ejtik, és a vastag lombtakaró alatt, az új életről álmodik „Földanyácskánk”. E – régies megnevezésekkel látom el én is,

- havonta - az előre jelzésemet.


Január


FERGETEG hava.

Az elől járó.


Jelmagyarázat:

● = Újhold

Ď = első negyed (növekvő hold)

O = holdtölte (telihold)

© = Utolsó negyed (csökkenő hold)


1.-én Ď

9-én O

16-án ©

23-án ●

31-én Ď


1-től változékony időre számíthatunk, hol párás, néhol meg derengős napsütés mellett hószállingózással, ónos esővel, csúszós utakkal is találkozhatunk.

3.-tól, kisebb melegfront hatására éjszakánként és hajnalban ködfoltok képződnek, amely csak sokára oszlik fel. Elszórtan és helyenként, eső havas-eső is előfordulhat.

6-8.-tól viharos szél következtében a felhők tovaszállnak, és napütéses időben lehet részünk.

11-től egyre több felhő borítja az eget és előbb havas-eső, majd havazás várható, több helyeken az erős szél következtében hófúvás is lehetséges.

17.-től, néhol a borongós idő megmarad, de sok helyütt kevéssel fagypont alatti hőmérséklet mellett havas-eső, havazás lehet.

24.-29.-ig, hidegebb, fagyos napok jönnek, majd hideg és meleg frontok váltakozása következik, ebben az időben havas-eső- havazás is, ismét várható.

30-tól. Elszórtan és helyenként, főleg Nyugaton - havas eső, ónos eső, más helyeken hószállingózás, hózápor, az északi megyékben pedig havazás lehetséges.

2012. jan. 8. 19:53

És akkor most nektek is küldöm a 2012. évi időjárás előre jelzésből a január hónapot.

Hoxa is megkapta tegnap az egész évet. Azt írta nekem, hogy a Hoxa portálon több helyen is megfog jelenni.

375. Ilcsi Mama (válaszként erre: 367. - Guzmi)
2012. jan. 8. 19:48

És még kedves "Guzmi" ez neked is aktuális. Az időjárás előre jelzésre küldte nekem a bodaanikó blogon:


/Eliz Minny/ Évszakok.


Az élet, olyan, mint az évszak,

Van tavasz, nyár, ősz, tél.

Tavasz van, Te akkor játszó gyermek,

Jön a nyár, belőled lesz kisdiák,

Ősszel már Te vagy önmagad,

S eljön a tél, mely egy élettel felér.


Van családod, barátod, s most ha rátaláltál,

Vigyázd! - a boldogságot!

Furcsa évszak a tél,

Néha enyhe, szinte melengető,

Olykor hideg, fúj a szél,

Máskor fagy, havas a táj.


De Te ne bánkódj!

Eljön még a télben a nyár!

Van gyermeked, neveld úgy,

Hogy tudja azt, mily

Gondtalan a tavasz,

Mire tanít a nyár.


Tudását hasznosítsa ősszel,

De ha eljön a tél, keresse

Meg azt, akivel

Egy örök életen át egyformán

Van tavasz, nyár, ősz, s

Boldogságot, örömet hozó kemény tél.


Eliz Minny küldte nekem a Bodaanikó Blogon.

374. Ilcsi Mama (válaszként erre: 367. - Guzmi)
2012. jan. 8. 19:41

Kedves "Guzmi".

Sok minden van, amit szívesen adnék Nektek. . .

Szeretnék Nektek bölcsességet adni,

de azt csak a múló évek hozhatják meg.

Szeretnék Nektek sikert adni,

de annak csak akkor van értéke, ha megdolgozunk érte.

Szeretnék Nektek boldogságot adni,

de az oda vezető utat mindenkinek magának kell megtalálnia.

De van olyan ajándék, amit adhatok Nektek,

amely mindig veletek lesz és az nem más,

mint a barátság és a szeretet!"./anonim/ (Bidaanikó blogról.)

373. Ilcsi Mama (válaszként erre: 372. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 8. 18:33

Folytatva a 375. számon "júliusi"-nak adott választ.

Kedves Fórumlátogatók. Különös tekintettel azokra, akik szeretnének tanulni is az asztrológiai ismeretekből: hogy csak a legszorgalmasabbakat említsem: „Hné Viktória”, „Guzmi”,”zalakriszti”, „juliusi” Természetesen a többieket sem kihagyva, adta az ötletet, hogy segítsek nektek a gyakorlati dolgokban.

►Idézet a sok levél közül egy néhányból: Mivel nem tudtam aludni, elkezdtem olvasni. ..És nem tudtam abbahagyni!) Annyira érdekes érzés, mintha nem is olvasnék,hanem egy kedves Hölgy "meséit" hallgatnám.:) És közben érzem a szeretetet, jóságot, segítőkészséget, amit az emberek felé sugároz:) KÖSZÖNÖM EZT AZ ÉRZÉST!!!:) Az írásai alapján sok mindenben magunkra ismertem. ) Pl. a kínai horoszkóp szerinti jellemzés is teljesen passzol a páromra és a családtagjaimra is.

A színekkel kapcsolatos írás is teljesen igaz a jegyemre vonatkozó színnel. Még a lakásunkban ez az uralkodó szín:)) Szeretném jobban is megérteni a dolgokat.

►Idézet egy másik levélből: Olvasom soraidat, és csak ámulok. . ., hogy egy születési adatból, hogyan lehet ennyire mindent látni. Igen, nagyon sok minden úgy van, ahogy írtad nekem.

► Drága Ilcsi Mama! Nagyon köszönöm mindig kapok Tőled valami bíztató jó szót! Köszönöm Neked ezerszer is! Bár én is tudhatnám ennek az ismeretnek, akár csak tizedét is.

►Válasz privi levélre: Kedves Amália. Mit, ne mondjak szívet melengető az üzeneted felém. Már csak azért is, hogy ilyen fiatalon alig múlt 20 évesen igyekszel a megküldött képlet alapján saját magad is belemélyedni a horoszkópfejtés tanulmányzásba.

► Köszönöm szépen, hogy időt szánt rám. Sok mindenre rájöttem az ön segítségével. . .

Igyekszem megfogadni a jó tanácsokat. Nem tudom elégszer megköszönni!!! Isten áldja magát!!!

►Nekem igencsak szükségem volt a segítségedre, nagy hasznát vettem. .. Köszönet, mindenért!

►Nem tudom miért, de rám mindig meg nyugtatólak hat, amit írsz.

►Nagyon sok mindenben segítettél, életem több dolgában is látom az okokat, így már kicsit más szemlélettel nézem a körülöttem lévő világot, és benne önmagamat, és másokat is

►Halas köszönet, amiért időt tetszett áldozni önzetlenül a képletem tanulmányozására. Helytállóak a feltételezések…. Nem is értem honnan tetszik tudni, ezekről, a dolgokról, hiszen én még csak nem is Magyarországon élek, és még azt írta, hogy külföldon vagyok. Párkapcsolati témakörben is úgy van minden, ahogyan tetszett írni. Igyekszem megfogadni az előre jelzéseket. Talán jobb boldogulásom reményében tényleg haza költözöm, már régóta foglalkoztat ez a gondolat……

►A múltkorában tetszett készíteni nekem egy elemzést és teljesen el voltam ájulva tőle! Egyszerűen nem fért a fejembe hogy hogyan rendelkezik egy születési képlet, ennyi információval, meg azt is megírta nekem, hogy 10 eves lehettem, amikor egy trauma ért. Valóban úgy volt 9 éves múltam, amikor meghalt egy hozzám közel álló személy. Fantasztikus! Őszintén szólva megnyugodtam, egy kicsit mikor megkaptam a képletem, hisz nem is volt olyan rossz amilyennek azt én eddig hittem:) Igen, és értek mindent-minden igaz, de nekem is, változnom kell ezt is, tudom!!!!! Soha nem gondoltam volna, hogy engem egyszer hatalmába kerítenek az ilyen dolgok, mint pl. a Sorselemzés. Az életem nagy sorsfordulatot vett az óta, és úgy érzem, ha most rosszul döntöttem volna, az kihatna az egész jövőmre. Voltam már jósnőnél is, de sajnos nem kaptam válaszokat a kérdéseimre. Viszont a pénztárcám az nagyon megbánta. Soha többet nem teszem. Köszönet:)

►A horoszkópfejtésben jó sok dolog illik rám. Úgy kb. 90 százalékban minden igaz, amit leírt rólam. Nem is értem hogy van ez benne csupán egy születési: év. Hó. Nap. Hely és pontos születési idő adatában?


No,kezdetkor, mind ezekért gondoltam, hogy elindítom az asztrológiai fórumot.

Aztán kiderült, hogy milyen sokakat érdekel ez a dolog, még az úgynevezett

„SKEPTUKUSOKAT” is. Így aztán csak sokasodik a képletfejtési kérés. Amit már szinte lehetetlen teljesíteni.

Van, akit már előre vettem, már látva a képletét nem tűrt halasztást, hogy egy félévvel később kapja meg a választ a kérdésére, amire neki mostanság lenne nagy szüksége. Ugyan is, azzal is igyekeztem a teljes mindenre kiterjedő fejtést rövidíteni, hogy csak konkrét kérdésre irányuljon a kérdésfeltevés és válasz is. Úgy gondoltam, talán ezzel kevesebb időben telik a kérések teljesítése és hamarabb sorra kerülhetnek mások is.


De a megoldás nem ebben van, hanem abban, amit egy kedves fórumlátogató is megfogalmazott: "Az, nagyon jó lesz, ha magyarázod is, mert én hiába nézegetem, nekem kínaiul van. . . :)"


Tehát a lényeg abban van, hogy akit érdekel és szeretné, ha maga is, láthatná a képletéből a kérdésekre adandó választ is, akkor ismeritek azt a bibliai mondást, hogy:

„NE A KIFOGOTT HALAT ADD SZERETTEIDNEK, HA NEM TANÍTSD MEG ŐKET HALÁSZNI:”


Itt az újév az új lehetőség, legtöbb tudni való már fent van a fórumon. Nem kell hozzá más,

(ami nem is kerül olyan sokba), hogy akinek már van saját horoszkóp képlete, (és akinek még nincs a pontos adatok alapján szívesen megküldöm), azt fontos, hogy színesben, több példányban másolja le, vagy ha nincs színes nyomtatója érdemes ezért egy kis pénzt is, kiadni, sok helyen 20-30 Ft-ért már készítenek színes nyomtatást.

{Talán többet is ér, mint a drága magazin megvásárlása, amelyben vannak ugyan a jegyekre általános horoszkóp megállapítások, - amelyek nem azt mondom, hogy nem jók,- de azért a saját képlet szerinti az, más az egyénre szabva add eligazítást.)


Ugyan is, ha Ti nem is tudjátok mindenkor, hogy melyik bolygó éppen mikor-melyik jegyben halad én majd időközönként feltöltöm a fórumra (csak a gyors bolygók, sorrendben: Merkúr, Vénusz, a Föld bolygója a Hold, és a Mars, haladása változik gyakrabban, a lassú bolygók: Jupiter, Szaturnusz, Uránusz, Neptunusz és a Plútó, olyan, amely évekig is egy jegyben tartózkodik. (Erről a 40-41. számon bővebben olvashattok.)

Nincs mit tennetek, mint a külső kör mellett bejelezni, hogy melyik bolygó éppen hol melyik jegyben halad - mettől meddig és a külső körön a színes képlet már megmutatja, hogy milyen házban-jegyben, milyen fényszög hatása lesz az ott haladó bolygónak. És annak milyen hatása és milyen összefügge van a saját születési képletre.

Ha az jó "TRIGON,vagy Szextil" fogadjátok szeretettel, ha nem jó, vagyis Qvadrát vagy szemben állást jelez, akkor viszont mivel tudatában vagytok vele, van módotokba azt figyelmbe venni és -saját akarattal- tenni érte, hogy az a legjobb legyen számotokra. Ennyi és nem több. Aki ismeri a képletadta határokat, tud tenni is érte, hogy az neki alegjobb lehessen.


Fontos még az is, hogy a feltöltött részekből másoljátok és nyomtassátok ki. (Akinek nincs nyomtatója, érdemes venni pendrife= pendrájtot, ami már szintén elérhető áron kapható, mert arra átmásolva az általatok kimásolt részt, bármely másolóban arról el tudják készíteni a megfelelő példány számot.)

A feltöltött anyagok sorszámát már többször is leírtam, azért, hogy az újak is láthassák a és könnyebb legyen rá keresni a fórumon.

(Vagyis, hogy a sorozatban, mikor milyen számon jelent meg, illetve, hogy mit hol lehet megtalálni. Például összesítve a 251. számon. Továbbá az első asztrológiai sorozat I. rész 54. számon mit jelent a Hold, egy nagyon fontos mutató a horoszkópban ez egyes jegyekben címmel, éppen úgy, mint a Nap állása, ami megmutatja, hogy milyen is az „ÉN”, milyen a személyiség. Valamint megmutatják az illető jellemét és az Aszcendens pedig, utal az EGÓRA az „ÉN” megteljesülésére és a személyiségre is.

II. rész 58. szám: Honnan jöttünk hová tartunk az életünk folyamán. A 4 „KENTRA „tengely, vagyis a horoszkóp kör legfontosabb mutatói. IV. ház/IC. X. ház/MC. I. ház Aszcendens és vele szemben lévő VII. Ház Deszcendens. A bolygók, a jegyek és azok időpontjainak összefüggései.

III rész: 68. szám. Az Aszcendens, mint az I. ház kezdete, a többi házak jelentései és összefüggései. Házak jelentései: 117. 121. számon. Valamint fontos még a jegyek uralkodó bolygói, és: az általános horoszkóp házak jelentés tartamai 122. számon. (Innen aztán mindenki a saját képlete szerinti házak vonatkozásaiban helyettesítheti az értelmezést.)

IV. rész: 70. szám: A házakban álló bolygók jelentőségei. Szaturnusz/ sorsbolygó/40-41 számon/. Lassú és gyors bolygók, valamint, mit is jelent a STELLIUM állás, vagyis, mikor egy jegyben legalább három bolygó állás is, található. A bolygók keringési ideje.

70. szám: A házakban álló bolygók jelentőségei. A bolygók fényszög kapcsolatainak jelentései: 40. szám.

A 12 nyugati állatöv jegy általános jellemzése pedig megtalálható: Kos. 1. szám. Bika jegy: 72. szám. Ikrek jegy: 19. szám. Rák jegy 23. szám. Oroszlán 11. szám.

Szűz jegy: 27. szám. Mérleg jegy: 28. szám. Skorpió jegy: 10. sorszám. Nyilas jegy: 71. sorszám. Bak jegy: 14. sorszám. Vízöntő: 17. szám és Halak jegy: 20. számon olvasható.

Kínai asztrológia pedig a 282-348. számokon található meg. }


Teszem ezt azért, hogy az új látogatók is tudják, mert vannak sokak nem tudni miért, de inkább priviben írnak, mint sem itt a fórumon. Pedig a mások írásaiból, mindenki más is, tanulhat.

És persze én igyekszem a személyi adat védelmet megtartva válaszolni, a feltett kérdésekre. (Hiszen főleg „Inzert névvel írom a megszólításokat, csak azokat jelzem saját keresztnévvel, akik vagy saját maguk már itt a fórumon, azt megírták, vagy priviben felhatalmaztak annak a közlésére)


Innen aztán majd a folytatásban, szépen aprólékosan leírom a folyamatot és ki-ki a saját képletének megfelelően, állíthatja fel a kérdését és találja meg benne a választ is.

Hiszen én csak az általatok megadott születés időket ismerem és mást nem, de ki ismerhetné a legjobban saját magát, mint Ti saját magatok mindannyian.


Indiában a bölcsek úgy tartják, hogy a születésekor jövőjét mindenki magával hozza. A születés pillanatát megragadva az egész életet megérthetjük.

Ha hisztek ezekben, a dolgokban, ha nem.

Folytatás következik.

372. Ilcsi Mama (válaszként erre: 371. - Júliusi)
2012. jan. 7. 20:48

Kedves Gabriella. Nem annyira nehéz majd meglátod. Csak addig másold ki a jelzett számokon található bolygók (54, 70,)és házak (68, 122.), jelentés tartamait, melyik bolygónak mennyi a keringési ideje (131). A jegyek és azok uralkodói,(58), valamint, hogy a bolygó mennyi ideig tartózkodik egy -egy jegyben. Ez azért fontos, mert a külső körön látható "Látens" fényszögek mutatják meg, hogy mikor hol jár a bolygó. Illetve milyen fényszöget vet a saját horoszkópszerinti házra és jegyre.

Látens fényszög pontja: ezt azért nevezik látens fényszög pontnak, mert akkor aktiválódik, amikor valamilyen bolygó erre a pontra érkezik, vagyis bekapcsolja a születési horoszkópban meg lévő állásokat és dolgokat.

371. júliusi (válaszként erre: 369. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 7. 14:48

BÚÉK Ilcsi mama!

Az nagyon jó lesz,ha magyarázod is, mert én hiába nézegetem,nekem kínaiul van...:)

370. Ilcsi Mama (válaszként erre: 368. - Zalakriszti)
2012. jan. 7. 13:46
Köszönöm szépen a jó kívánságokat, nektek is minden jót hozzon ez - az év.
369. Ilcsi Mama (válaszként erre: 367. - Guzmi)
2012. jan. 7. 13:45

Köszönöm szépen. Most nagyon elvagyok foglalva, mert az időjárás előre jelzésen dolgozok gőz erővel. Majd itt is feltöltöm a Hoxán, illetve küldöm Hoxának is, illetve majd elküldöm neked a hosszabb változatot is.

Amennyiben ezen túl leszek, - mivel priviben is, többeken kéritek tőlem -, egy értelmező gyakorlati magyarázó szöveget is elkészítek, majd főleg azoknak, akiknek már már megküldtem a horoszkóp körüket, hogy saját magatok is lássátok belőle, akár előre is amire kiváncsiak vagytok.

A kis Magdival kapcsolatosan meg nyugi-nyugi, minden rendben jön.

2012. jan. 6. 00:15
Drága Ilcsi Mama!Kicsit késve de annál boldogabb Új Évet Kívánok Neked,és mindenkinek itt a fórumon is!Megvagyok ám elteltek az ünnepek a Vikiékkel egy jót szilvesztereztünk.Tárgyalás ügyben még mindig semmi,kicsit elhúzódik bár jó lenne már ha vége lenne az ügynek.Kívánok jó egészséget és szép napokat!Kriszti
367. guzmi
2012. jan. 5. 18:31
Ilcsi Mama! Köszönöm ! A férjemmel eléggé megviselnek a gyerekek dolgai, a férjem főleg kiborul, de ha ez látszik a képletében is, akkor remélem majd csak megoldódik. csak ne tartson sokáig! Szeretjük a vőlegényét is nagyon, Ő is kínlódik, de két makacs ember....hát nem tudom.És remélem tényleg tudja mit csinál! Sok puszi Magdi Olyan jó, hogy vagy nekünk!!
366. Ilcsi Mama (válaszként erre: 360. - Guzmi)
2012. jan. 5. 17:49
Kedves Magdi. Ez mostanság a képlet szerint sajnos adott, mert a Vénusz most a Vízöntő jegyben halad, annak meg az uralkodója az Uránusz bolygó, amely a lányodnál a IV. család otthon házában egy kis rombolást jelent. Olvasd el csak az 5. oldalt a képlet fejtésben. Neki a Vénusz a VII. házában van a születési képletében, amely a szerelemben behoz, egy kis galibát. A Mars is most a Merkúrral Qvadrát állásban van, ezért a kommunikációs dolgokba zavart jelent neki. Ugyan is Mars bolygó tulajdonsága, hogy ahol tud gáncsot vet. Már pedig a lányod VII. párkapcsolatok háza a születési képlet szerint Kosjegyben található/ annak meg az uralkodója Mars bolygó. És most ebben az időben a Vénusz is Qvadrát vagyis megoldandó feladatokat jelez neki. De fel a fejjel, ő nagyon ügyes tudja mit kell tenni, ebben az ügyben, ahhoz hogy az neki a leg jobb legyen.
365. HnéViktória (válaszként erre: 364. - Ilcsi Mama)
2012. jan. 5. 16:39

Köszönöm Drága Ilcsi Mama!

Azt hiszem erre a témára még egy pár évet aludnom kell:-)

364. Ilcsi Mama (válaszként erre: 361. - HnéViktória)
2012. jan. 5. 16:10

Kedves Viktória. Vedd elő a horoszkópodat, és érteni fogod, amit én is

látok.


Az 5. ház a gyermekek háza. VII. ház az első gyermek háza. 9. a második

gyermek háza, és 11. lenne a harmadik élve született gyermek háza. Ha

megnézed az 5. házad a Vízöntő jegybe esik és annak az uralkodója az Uránusz

és másodlagosan a Szaturnusz sorsbolygó.


A 11. ház szemben áll az 5. gyermekek házzal, ebben a bolygó fényszögek nem

mutatnak rossz állásokat a 3. gyermek születésével kapcsolatosan, de nézd

meg a külső körön szaladozó kis bolygó jeleket, amik a mindenkori fényszög

kapcsolatokat jelzik.


Ebből viszont az olvasható ki, hogy Nap - Neptunusz a Mars és Hold is jó

(zöld jelzésű) fényszögeket adnak, de olyan 25° fokon ott található az

Uránusz, (piros Qvadrátba), amely ellentétet, váratlan szembe helyezkedést

jelent az 5. gyermek házzal, vagyis nem biztos, hogy a gyermekeid, főleg a

Bettina szívesen fogadnák-e? Egy új kis testvérérkezését.


Persze ezt nektek kell eldöntenetek, mérlegre tenni minden lehetőséget. Én

csak azt írom, ami képletedből is látható, de ezt Te magad is láthatod, ha

figyelmesen jól megnézed.


Tudod Vikikém, nagyon keveseknek adódik meg, hogy ilyen rendszerű saját

születési képlet, - vagyis horoszkóp kör- van a birtokukban, mint neked,

amiből szinte mindent kiolvashatsz ha figyelmesen tanulmányozod a fórumon

leírtakat.


Üdvözlettel Ilcsi Mama

363. Ilcsi Mama (válaszként erre: 362. - B859985507)
2012. jan. 5. 16:06

Kedves "irmamami" Örülök, hogy tetszett neked. Olvasd el a születési idődnek megfelelő nyugati és Kínai asztrológiai leírársokat is. Az alábbiakban jelzem neked és másoknak is, hogy mi hol, milyen számon lett feltöltve.

„Hold járása hold jegyekben feltöltött részeket.”


Megtalálhatjátok az oldalon a Kos jegytől a Halak jegyig: 09. 26-tól folyamatosan: 78. szám: Kos jegy, 79: Bika, 85: Ikrek, 87: Rák, 93: Oroszlán, 94: Szűz, 97: Mérleg - Skorpió, 98: Nyilas - Bak, 101. számon a Vízöntő és a Halak jegyek is.


Valamint: 84. számon található asztrológiai sorozat VIII. részét „gondolatok a Holdról”, 87. számon: a IX. részben a „Legyünk testünk őrei”, 92. számon a X. részben: „az emberi szervezet hatása az életerőre”, 95. számnál: „Víz hatása keringésre” részeket. De talán a többi feltöltött részek is érdekelhetnek, és segítségül szolgálhatnak számotokra.


Ezen kívül itt is jelzem, hogy a sorozat, mikor milyen számon jelent meg: Első asztrológiai sorozat I. rész /2011. 09. 22/. 54. számon Mit jelent a Hold, egy nagyon fontos mutató a horoszkópban ez egyes jegyekben címmel.

II. rész 58. szám: Honnan jöttünk hová tartunk az életünk folyamán. A 4 „KENTRA „tengely, vagyis a horoszkóp kör legfontosabb mutatói. IV. ház/IC. X. ház/MC. I. ház Aszcendens és vele szemben lévő VII. Ház Deszcendens. A bolygók, a jegyek és azok időpontjainak összefüggései.

III rész: /09. 23./ 68. szám. Az Aszcendens, mint az I. ház kezdete, a többi házak jelentései és összefüggései.

IV. rész: /09. 24/ 70. szám: A házakban álló bolygók jelentőségei. Lassú és gyors bolygók, valamint, mit is jelent a STELLIUM állás, vagyis, mikor egy jegyben legalább három bolygó állás is, található. A bolygók keringési ideje.

V. rész /09. 24/ 73. szám. VI. rész / 09. 26/ 74. szám: A Karmikus Szaturnusz bolygóról, Uránusz, Neptunusz, Plútó lassú bolygókról, amit tudni kell.

VII. rész: / 09. 27/ 80. szám: Leszálló és Felszálló holdcsomópontok és ezeknek a Karmikus összefüggései.

VIII. rész: /09. 30./ 84. szám: Hold helyzete és összefüggése a jegyekre vonatkozó betegséghajlamok tekintetében.

IX. rész: / 10. 01. / 87. szám: Újholdról és a Telihold hatásairól, ezeknek összefüggései a Karmával, - valamit a jegyek alapján - a testünkre való holdhatások jelentőségei. Tudatosan legyünk a testünk őrei címmel.

X. rész: / 10. 02./ 92. szám: Kínai orvoslás az asztrológiában. Az életerő áramlás, valamint a keringéssel összefüggő vízhiány.

XI. rész:/ 10. 03./ 95. szám: Az arcon is látható betegségek ismérvei.

És az első rész vége: XII. rész / 10. 04./ 97. számon olvasható: Étkeink az egészséges táplálkozásért.


A 12 állatöv jegy jellemzése pedig megtalálható:

Kos.1. szám. Bika jegy: 72. szám. Ikrek jegy: 19. szám. Rák jegy 23. szám. Oroszlán 11. szám.

Szűz jegy: 27. szám. Mérleg jegy: 28. szám. Skorpió jegy:10. sorszám. Nyilas jegy: 71. sorszám. Bak jegy: 14. sorszám. Vízöntő: 17. szám és Halak jegy: 20. számon olvasható.

14. 155. számokon: A Nagy Precessziós Napciklus, a 2012. évi mendemondákkal összefüggésben. Benne, NOSTRADAMUS jövendölései is.

Majd ezt követi a 163. 169.172. 175. 176.179.180.181.182.183.186.187.188.195.201. és a 205. számokon: Arany János két verse, valamint a „ Csodaszarvasról” szóló mesém leírásai.

Kínai asztrológia pedig a 282-348. számokon található meg.


Jó böngészést.


Várok mindenkit szeretettel a fórumra: 7X-en túli Ilcsi Mama.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook