Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak fórum

Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak (beszélgetős fórum)


2008. jún. 20. 13:14

Hát, le a kalappal, nagyon ügyes vagy,Pamela...

Hát , sajna nekem is le kéne fogynom vagy 20 kg...de nálam az elkezdeni nehéz...címü müsor van..Pár évvel ezelőtt sikerült leadnom több, mint 20 kg-ot, de azóta vissza is híztam, meg közben született egy csöpp lányom is...pontosabban tavaly nyár végén, azóta meg mindig csak mondom,hogy elkezdem...szóval még egyszer gratula.

6. szelorsi (válaszként erre: 5. - 7ccca78f49)
2008. jún. 20. 12:50

Gratulálok a -37 kg-hoz, csak fejet tudok hajtani. De ahogy elnézem a képeidet, aminél azt írod, hogy százvalahány kilós vagy rajta nekem azon sem tűnsz kövérnek. Én 90 valahány kilósan 165 cm-el sokkal dagadtabb vagyok, borzalmas egy látvány!

Igen a megtartás az igazán nehéz, nekem nem is sikerült, de talán észbekaptam mielőtt mind a 40 leadott kiló visszajött volna.

2008. jún. 20. 12:41

Most láttam,hogy indítottad ezt a topicot Ancsika.

Veled már priviben értekeztünk, de beírok ide is, hátha tudok valakinek segíteni, vagy motiválni.

Jelenleg -36kilónál tartok, az adatlapomon el lehet olvasni, hogy mit csinálok.

De ez nem azt jelenti, hogy csak ez a jó módszer, hanem azt, hogy bármilyen diétába is kezdtek bele, a lényeg az akaraterőn és a KITARTÁSon van, hogy bármibe is fog bele a diétázó, ki miben hisz, vagy hogy tudja megállnia lemondásokat, hogy ne hagyja idő előtt abba, mert ez hosszú küzdelem, de viszont megéri! Sőt egy életen át tartó küzdelem, hiszen meg is akarjuk majd tartani ugyebár amit elértünk, de nincs annál jobb érzés, mint lefogyva végre csinosan öltözködni, végre az ember könnyebben mozog stb. stb.

Nekem még nem volt semmilyen egészségkárosodás szerencsére, de akinek van, biztos hogy arra is jó hatással van, szóval ezer oka van hogy elérjük és megtartsuk a célunkat, de minden a fejben dől el először is!

2008. jún. 20. 12:14
Én is fogytam már le 75 kg-ra, a 90 napos diétával, de sajnos mind visszajött. Most én is Norbi módszerét alkalmazom, majd meglátjuk mi sül ki belőle:))
2008. jún. 17. 13:37

Hali!

Én nem érem el ezt a 30 kg-os szintet,de a Norbi diétával már én is fogytam 27kilót.de...terhes lettem,gyorsan mozgás és diéta abba maradt,így szülésig 17-et fölkaptam,utána még 5öt. :(((

Szóval ez van.Február óta sima diétát tartottam a kódrendszer betartásával,de 3és fél hónap alatt csak 6 kilótól szabadultam meg,így most rákapcsoltam a szálkásító programmal.

Valóban nem éhezem,csak kívánnám a finomságokat!

Na meg ugye kidobok egy csomó kaját,mert a gyerekek nem eszik meg.(én is konyhamalacként működöm)

Rengeteg víz ürült a szervezetemből,de csak a kúra végén fogok mérlegre állni.

A nadrágok nem csalnak,azon érezhető a változás!

Nehéz a mindennnapokat csoki és süti nélkül élni...!

De ha egyszer lefogyok!!!

Reggelire Rákóczi túróst fogok enni!

2008. jún. 16. 15:27
Sziasztok! Nekem egyszer már sikerült 40 kg-tól megszabadulni, 2005. április 8-án kezdtem Norbi módszerével és kisebb kilengésekkel kb. másfél év alatt sikerült megszabadulni 40 kg-tól. Akkor az induló súlyom 115 kg volt.:-((( Persze nagy volt az öröm, a túlzott elbizakodottság és abbahagytam az egészet, ami miatt mostanra több mint 20 kg vissza is jött. Most az a célom, hogy próbáljak megszabadulni ezektől a kilóktól, ismét Norbi módszerét alkalmazva.:-)))
2008. jún. 16. 14:43
Sziasztok! Sokan vannak itt olyanok, akik már 30-40-50-60 kilót is képesek voltak hatalmas akaraterővel lebombázni magukról. Ez számunkra nagyon inspiráló, gyertek ide, meséljétek el nekünk a történeteteket, hogy példáitok által erőt kapjunk kisebb zsírréteg eltüntetéséhez is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook