Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak fórum

Akik már 30-40 kilót ledobtak itt tanácsokat adhatnak (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2008. júl. 9. 11:27
Te is fogyózol?
426. csiperke33 (válaszként erre: 423. - 4536f43062)
2008. júl. 9. 11:25
Már néztem. Elég félelmetes. Pont ezért próbálok mindenféle tornagyakorlatot megismerni, hogy ezt elkerülhessem. Hátha nem lesz olyan vészes a hasam, ha lassan fogyok és tornázok is mellette. Meg hát nem fogok rövid topban sétálgatni az utcán:)
2008. júl. 9. 11:23
Bocs, azt hittem nem ment át, mintah lefagyott volna.
424. 4536f43062 (válaszként erre: 422. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 11:22
Csiperke! Nem biztos, hogy lógni fog a hasad, legalábbis annnyira, hogy műtetni kelljen! Nézd meg Szilvit mínusz 49 kiló után is feszes mindenhol! Jó, tudom, ő nem átlag, de akkoor sem bizti, hoygy neked is annyira csúnya lesz, hogy szike kell hozzá. Orsinak sem kellett 40 kiló mínusz után. TORNÁZZ SOKAT!!! Nézd meg itt van a Hoxán hasplasztikás fótum, hát elég elrettentő képek és vágások is vannak benne, és nem csak friss sebekről. Némelyiknél még a nagyon lógó bőr is "szebb"...
423. 4536f43062 (válaszként erre: 422. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 11:22
Csiperke! Nem biztos, hogy lógni fog a hasad, legalábbis annnyira, hogy műtetni kelljen! Nézd meg Szilvit mínusz 49 kiló után is feszes mindenhol! Jó, tudom, ő nem átlag, de akkoor sem bizti, hoygy neked is annyira csúnya lesz, hogy szike kell hozzá. Orsinak sem kellett 40 kiló mínusz után. TORNÁZZ SOKAT!!! Nézd meg itt van a Hoxán hasplasztikás fótum, hát elég elrettentő képek és vágások is vannak benne, és nem csak friss sebekről. Némelyiknél még a nagyon lógó bőr is "szebb"...
422. csiperke33 (válaszként erre: 420. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 11:12
Köszönöm a válaszokat, most már nem nyaggatlak tovább, nagyon kedves vagy. Sajnos még nem tartok ott, hogy plasztikai sebészhez kelljen fordulni a túl sok bőr miatt:( De remélem jövő nyáron már közelebb leszek hozzá. Nem akarom siettetni a fogyást, pont azért, mint ahogy írtad, nem akarok koplalni, mert csak jojózok tőle. Így hát van még kb egy évem, hogy normál súlyba kerüljek. Még egyszer köszi. Pussz.
421. 2577cdcc12 (válaszként erre: 419. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 11:09
A csípőbillentés az gyakorlatilag a csípőemelés könnyített formája, amikor felemeled a lábad, behúzod a térded, és a csípőd billentésével a térdedet közelíted a mellkasodhoz. De ez csak annak kell, aki nem bírja megcsinálni a csípőemelést.
420. 2577cdcc12 (válaszként erre: 418. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 11:08

Ha rendesen diétázol, és mellé kardió mozgást végzel, akkor le. Persze kitartás kell hozzá, és az, hogy ne éheztesd magad, mert ha nem eszel elég tápanyagot, akkor a bőröd mégrosszabb lesz.

A bőr viszont ott fog maradni, ezt maximum plasztikai sebész tudja eltüntetni. Esetleg ha már ott tartasz, akkor nézz majd utána, mert egyes esetekben támogatja a TB, legalábbis régebben így volt.

419. csiperke33 (válaszként erre: 417. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 11:01
Hasprést és csípőemelést is szoktam csinálni. De milyen a csípőbillentés? Amikor felváltva csinálod a két oldaladat? Mert olyat is szoktam csinálni (Bíró Ica után szabadon)
418. csiperke33 (válaszként erre: 416. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 10:56
Semmi baj, azért kérdezlek, mert sajnos ebben a témában nem sok mindent tudok. És a hasról a zsír (hájtömeg) le fog menni diétával? Mondjuk abban biztos vagyok, hogy nem lesz soha lapos kockahasam, de azért előfordulhat, hogy nem néznek terhesnek?
417. 2577cdcc12 (válaszként erre: 415. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 10:54
Elfelejtettem, nem csak a felülés, sőt túlsúllyal szerintem nem a legjobb, inkább a hasprés, és a csípőemelés, csípőbillentés.
416. 2577cdcc12 (válaszként erre: 415. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 10:53

Bocsi, tudom, hogy nem ezt a választ vártad :o(

Egyébként szerintem teljesen felesleges (mármint esztétikai szempontból) hasizom gyakorlatokat végezni, mert ameddig a zsír fedi, addig úgysem látszik. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne csináld, mert kell, mert ugye a hát és hasizom tartja a derekat, gerincet, de a has lefaragásában semmit sem segít.

415. csiperke33 (válaszként erre: 414. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 10:30
Igen ettől féltem:( Akkor hasra csak a felülés marad? Egyébként köszi a válaszokat, nagyon drága vagy:))
414. 2577cdcc12 (válaszként erre: 413. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 10:29
Ezek a gyakorlatok, amiket írsz, a közhiedelemmel nem has, hanem csípőhorpasz erősítő gyakorlatok, persze a hasizom is dolgozik, de csak mint segédizom. Egyébként nem akarlak elkeseríteni, de a problémádra nincs gyakorlat,és ha fogyni fogsz, akkor vélhetően a helyzet romlik, lévén a kötőszövetet nem tudod erősíteni, és a Te problémád a kötőszövet gyengeségtől van. Ez genetika, sajna :o(
413. csiperke33 (válaszként erre: 412. - 2577cdcc12)
2008. júl. 9. 10:26
Igen, pont ezért kérdeztem:) Mert a súlyzós mozgást nem hiszem, hogy most kellene elkezdenem, vagy csak kicsi súllyal. Az aerob jellegű torna viszont elég jól felviszi a pulzusomat. Arra tudsz nekem valami ötletet adni, hogy a kötényhasra milyen gyakorlatot lehet csinálni? Egyáltalán használ rá valami? Én lábemeléseket szoktam csinálni, mármint földönfekve, kéz csípő alatt (különben a derekam iszonyúan fáj), illetve ugyanilyen testhelyzetben biciklizek.
412. 2577cdcc12 (válaszként erre: 405. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 10:17
Nem ezt mondtam, hanem azt, hogy fő a változatosság, amit otthon nem tudsz elérni. Egyébként szerintem egy duci nőnek pulzusemelő mozgás kell. Az, hogy ezt ki mivel éri el, az a fogyás szempontjából mellékes. Viszont ilyen helyen többféle kardiógép van, és a gépeket, súlyzókat is kipróbálhatod, és hátha megszereted. Mondjuk aki duci, az nagyobb súllyal ne végezze az edzést, mert az ő esetükben nem cél a nagyobb izmosodás, lévén, ha izmot építesz a zsír alá, akkor a zsírt sokkal nehezebben tudod lefogyni róla.
411. 78b7883de8 (válaszként erre: 408. - 7004ca251b)
2008. júl. 9. 10:15
Szia Drága! Ismételten teljesen igazad van :D Sokszor gondolok én is arra, amiket tőled tanulok. Az is érdekes szerintem, hogy az "izomagyak" nem a lekezelő cicababáknak segítenek, hanem súlyfüggetlenül annak, akin látják, hogy komolyan gondolja :D Ahogy mi mindannyian :D
2008. júl. 9. 10:13

Kedveseim!

Ha ezen múlik, lemegyek Ceglédre és, ha szeretnétek, még a "védőembert" is rábeszélem :D Én ma mozgásképtelen vagyok, mert három napig egymás után lejött valem a terembe és épp csak annyira variálta meg az edzéstervemet, hogy megint azt érezzem, hogy ott halok meg, de használ :D És eszméletlen jó és élvezem :D Pár héten belül úgyis kell nagynénit látogatnom Ceglédbercelen, úgyhogy, ha gondoljátok mehetünk :D :d a lehető legkomolyabban :D

409. csiperke33 (válaszként erre: 408. - 7004ca251b)
2008. júl. 9. 10:12
Szerencsére én már túlléptem ezeken a dolgokon, hogy ki mit gondol és mond rólam, és teljesen világos, hogy akiben van egy kis intelligencia, nem a kinézet alapján ítél. Végülis uncsi lenne, ha mindenki ugyanolyan lenne:)
408. 7004ca251b (válaszként erre: 407. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 10:09
Tudom,hogy biztos nagyon nehéz.Én csak azt mondom,hog én rendszeresen járok kondiba,és ott is vannak túlsúlyos csajok,és még soha senki nem szólt be nekik,persze vannak lányok akiken látom,hogy lekezelően nézi a ducibb lányt vagy ,hogy a zuhanyzóban kibeszélik,de nyílvánosan nem bántanak senkit,szerintem sehol nem fogja megalzás érni,ráadásul mindenkit érnek atrocitások.Én ugyanúgy kapom a megjegzéseket a kondiban is,igaz nem a súlyom miatt,de ezer más miatt igen.É meg kell tanulni,hogy nem az a fontos mit mondanak,hanem az,hogy KI mondja...akármilyen nehéz is,Szóval hajrá csajok:)
407. csiperke33 (válaszként erre: 406. - 7004ca251b)
2008. júl. 9. 09:48
Teljesen igazad van. De egyedül nagyon nehéz elkezdeni. Ha van valaki, akivel elmehetsz, mindjárt könnyebb. A túlsúlyos nők sajnos elég önbizalomhiánnyal küzdenek ahhoz, hogy egyáltalán az utcára is ki merjenek menni, hát még egy edzőterembe. Nekem is volt időszakom, mikor szinte állandóan a 4 fal között voltam, annyira szégyelltem magam.
2008. júl. 9. 09:43

sziasztok lányok!


bocsi,hogy belekotyogok,de Orsi ne félj az edző teremtől!hidd el,aki kellően intelligens az még lehet segíteni is fog vagy tanácsot ad,mit hogyan csinálj,aki meg van annyira balfék,hogy nem a küzdeni akarásodat értékeli és becsüli,hanem beszólogat,vagy csúnyán néz,annak meg nagy valószínűséggel,ez a nap legnagyobb öröme,és akkor pont megis érdemli azt ahogy él.

Biztos nagyon nehéz,de arra gondolj,hogy Neked mi a célod,hogy Neked mi a fontos.Az aki annyira hülye,hogy beszólogat esetleg-bár nem hiszem,hogy azért ilyet bárki is tenne-az soha nem fogja mevenni helyetted a patikában a drága gyógyszert a magas vérnoymásra,vagy a cukorbetegségre,vagy bármire amit a túlsúly okozhat számodra.És nem neki kell majd kimenni úgy a ruhaboltból,hogy már megint nemtudja megvenni azt a szoknyát ami tetszik,hanem ezt mind-mind Neked kell megélned majd!Úgyhogy tessék emelt fővel besétálni,arra gondolva,hogy változni mentél oda,és aki ezt nem tudja becsülni,az kb annyira hülye,hogy azt sem érdemli meg,hogy egy pillantásra is méltasd!

2008. júl. 9. 09:42

Szia Villers:)

Szerinted az edzőtermi kondigépes torna hasznosabb egy nagydarab nőnek, mint a duci tornák?

404. 2577cdcc12 (válaszként erre: 402. - Szelorsi)
2008. júl. 9. 09:39
Hát ha mondjuk az egyik legdurvábbal (spinning) kezded, akkor ne csodálkozz, hogy kidőlsz. Főleg ezek olyan dolgok, hogy azért kell neki némi idő, hogy a szervezeted hozzászokjon! Főleg azért mert nem kell ajtóstul rontani a házba, szép fokozatosan kell hozzászoktatnod magad, és a bicikli, meg az otthoni torna nem feltétlenül legideálisabb. Hidd el, egy "ilyen" helyen sokkal gyorsabban érsz célt, és gondolom ez a cél. Ennek meg az az ára, hogy le kell sz...ni a többieket a saját érdekedben. És ha beszólnának mi van? Kik ők neked? Senkik!
403. csiperke33 (válaszként erre: 402. - Szelorsi)
2008. júl. 9. 09:34
Orsi! Fel a fejjel! Lélekben melletted leszek (az edzőteremben)
402. szelorsi (válaszként erre: 401. - Muzsa)
2008. júl. 9. 09:24

Mozgok én, csak otthon tornázok vagy szobabiciklizek. Hát nem tudom, nem nagyon győztetek meg, ne haragudjatok! :-((((

Nagyon gátlásos vagyok én. Kéne egy barátnő aki eljárna velem. Egyszer elmentem spinningelni amikor 75 kg voltam, azt hittem meghalok az egy óra alatt és én voltam a legkövérebb, ott 55 kg fölött nem volt senki. Ja, és ez akkor volt amikor már egy éve fogyóztam és a legjobb edzettségi állapotomban voltam!

401. muzsa
2008. júl. 9. 09:13

orsi, most aztán jól kitolsz a cicababákkal:S

tessék eljárni mozogni, egyrészt ösztönzően hat hogy látod a többieket is edzeni, másrészt a bőrödnek felbecsülhetetlen, és állóképességet is javít.

400. 2577cdcc12 (válaszként erre: 392. - Szelorsi)
2008. júl. 9. 09:08
Ne hagyd magad! Igenis menj el, legalább ösztönözni fog. Hidd el, tényleg senki nem fog foglalkozni veled! Az 50 kilós "cicababák" egymással versenyeznek, nem veled! Én a munkám miatt elég sokat járok ilyen helyekre, és ők is tisztelik, amikor egy "nagyobb" csaj lemegy közéjük, és meg is dicsérnek, ha fogysz. Ez pedig jól fog esni, majd meglátod. És gondolj csak bele, mennyivel "könnyebb" neked leadni 10 kilót, mint nekik :o)
399. szelorsi (válaszként erre: 398. - Csiperke33)
2008. júl. 9. 09:06
Így nem veszem észre, talán az arcomon igen. sajnos a hasamról megy le legnehezebben, pedig ott van a legtöbb.
398. csiperke33 (válaszként erre: 397. - Szelorsi)
2008. júl. 9. 08:51
Szerintem az alkatodhoz képest pont jó. Ha kisebb lenne, már furán néznél ki. Én is így nézek ki kb. Te is "felülről" kezdtél fogyni inkább? Nekem az arcomon, a vállamon és a mellkasomon lehet észrevenni, hogy fogyogatok.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook