Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! fórum

Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
104. AndR3a (válaszként erre: 103. - Sziszikeccs)
2010. dec. 15. 16:36
Még sosem hallottam erről a diétáról. Tudnál írni egy kicsivel több infót, vagy leírhatnád, hogy te mit eszel egy nap :)
2010. dec. 15. 16:10

Igen. Weight watchers diétát követem. Itt az ételek be vannak pontozva és meg van adva, hány pontot lehet enni egy nap.

Most 1 hónap alatt lement picivel több mint 3 kg.

102. AndR3a
2010. dec. 15. 15:04
Sziszi te diétázol?
2010. dec. 15. 12:35
Az is jó taktika. Én meg nem vagyok képes lemondani az édességről:D Bár már minimális az adagom. Szerencsére a teremmel tudom kompenzálni, nem akadályoz a fogyásban.
100. AndR3a
2010. dec. 15. 12:13
Nem, ugyanis "kicsit" válogatós vagyok, így nehéz diétázni, mert nem eszek meg mindent :( Azon gondolkodtam, hogy megpróbálom csökkenteni a mennyiséget és inkább napi 5x-6x enni
2010. dec. 15. 11:50

Biztos, hogy hat már, és nem csak beképzeled!

Én otthon nem szoktam. Amikor csak tudok megyek a terembe és ott vagyok másfél órácskát. A többi nap pihenő. Követsz valamilyen diétát is?

98. AndR3a
2010. dec. 15. 10:00
Sziasztok! Kb 5-7 kg az amitól megszeretnék szabadulni, aztán alakformálás a célom. Lassan egy hete elkezdtem szobabiciklizni és már most kicsit feszesebbnek érzem magam, bár lehet csak beképzelem :)A konditerem mellett ti még tornáztok otthon is vmit?
97. 8285925b39 (válaszként erre: 95. - AndR3a)
2010. dec. 15. 06:21
Van ott ember arra, aki megmutatja, hogy melyik gép hogyan működik (hogy ne szerezz sérülést). :)
2010. dec. 15. 06:15

Szia!

Én egyedül járok, de ha minden igaz, majd jön velem a barátnőm is. Bár én szeretek egyedül is edzeni, egyfajta kikapcsolódás. Én nem sok mindent hordok magammal: váltócipő, edző ruha, víz, törülköző és könyv (ez a biciklizéshez kell, mert amúgy unok 50 percet ülni rajta és lesni ki a fejemből:)

Szerintem jó dolog, én nagyon szeretem. A héten lesz egy hónapja, hogy elkezdtem és már nagyon látni a formálódást.

Hány kilót szeretnél leadni?

95. AndR3a
2010. dec. 14. 22:36
Sziasztok! Januártól én is szeretnék konditerembe járni, csak sajna lusta emberekkel vagyok körülvéve :( Ti egyedül jártok? Még életemben nem voltam konditeremben..elárulnátok, mi hogy működik, mit kell magatokkal vinni stb? Köszi
2010. dec. 14. 16:21
Biztosan jó lehet:) Én biciklizni imádok, de a többi gépet is szeretettel használom:D
2010. dec. 14. 16:12
A lényege az, hogy egy szőnyegen végig csak csúsztatod a lábad, és nem erőlteti meg az ízületeket sem. Ez a szőnyeg kb 1-1.5m hosszú és "csúszik":). Ha minden jól megy akkor 800Kcal égetsz el.
2010. dec. 13. 13:57

Én 1 hónapja járok és 3 kg ment le. A testem pedig tényleg kezd átalakulni, formálódni. Szerintem jó ez az edzésforma is, nekem már egyszer bevált.

Mit takar ez a slide nevű edzés?

2010. dec. 13. 10:21

Sziasztok:)

Olvastam, hogy inkább tornáztok, de ezzel csak a testetek fog átalakulni, a kilók nem mennek le, sőt talán még több is lesz. Én egy slide nevű órára járok,a mi Budapesten egyetlen helyen van csak. Az óra úgy telik el mintha csak 20perc lenne. Nagyon élvezem. Fél éve járok le, és hat kilót sikerült leadnom. Az edzés zsírégető, de egyben nagyon sok izomcsoportot mozgathatunk meg.

2010. dec. 9. 21:26
Én is bicajozni szeretek a legjobban. Az érdekes, hogy otthon is van (igaz, most anyánál, ide nem fér el:), de a terembe mégis nagyon élvezettel használom. Valahogy jobban motivál, hogy emberek között vagyok. Ügyesek vagytok Ti is, hajrá, hajrá! Remélem a héten elérem az 5. kilómat. :)
2010. dec. 9. 18:33
Sziasztok én is itthon tornázom. A kondiban csak az volt a jobb, hogy társaságban voltam .Jövőre megy a kicsi oviba én meg újra a konditerembe már nagyon hiányzik húzó erő volt .
2010. dec. 9. 18:30

SZiasztok!:)

Imádom az edzőtermet:) bár én itthon is tornázom, van hogy csak szobabicózom:), minden esetre jó a kondi terem, ma is jót edzettem, utána még úsztunk kicsit, meg gőz szaunáztunk, kész Kánaán:) majd kipurcanva ebéd főzés:D

2010. dec. 9. 15:33
Tudod, a ww nálam is bevált. Szerencsére szeretem a konditermes mozgást. Súlyzózni is szoktam, de csak kis súllyal. Nekem is vannak gépeim itthon, de itt nem vagyok képes csinálni:S Ez most úgy látszik így hatásos lesz, mert lassan elérem a -5 kilót:)
2010. dec. 9. 08:32

Kedves Sziszi,

Én, mikor fogyóztam kb 4-5 kilótól akartam megszabadulni. Először elkezdtem a kalóriákat számolni, aztán megtaláltam a ww diétát, ami jóval egyszerűbbnek látszott. Elkezdtem konditerembe járni, kétszer egy héten, mellettek 1-2 alkalommal asztaliteniszeztem. A teremben azt mondta az edző, hogy a kardió mozgás mellett súlyoznom is kell, mert a több izom több kalóriát eszik, szóval hosszú távon az izomtömeg növelése segít a súlytartásban. Amúgy rám is fért a súlyzós edzés, főleg vállra, karra és mellizomra. Szóval azt is csináltam, és egyáltalán nem lettem túl izmos tőle, csak szépen formálódtam.

Szorítok neked, kitartást kívánok:)

De a lényeg szerintem azon van, hogy élvezzed azt a mozgásformát amit csinálsz, mert másképp pár hét, pár hónap alatt belefáradsz és nem lesz már kedved menni.

Most otthon konditermezek, van szobabicó, taposó, láb és felsőtest súlyzók, valamint egy tv dvd lejátszóval, mindez a pincében. Így még jobban tetszik, mert közben nézem a sorozataimat:)

85. 77db34f8a9 (válaszként erre: 84. - Sziszikeccs)
2010. dec. 7. 15:06

Semmi gond, de ha annak gondolsz, akkor nem értem, hogy miért akarsz velem csevegni.

Átengedlek a többieknek inkább. :)))

2010. dec. 7. 14:23

Lynnee!

Remélem, nincs harag!

De már tudod az okát...

Mész ma terembe?

83. 77db34f8a9 (válaszként erre: 82. - Sziszikeccs)
2010. dec. 6. 21:59
Azt hittem fogyis napló. De nem tudtam, hogy csak csevegők olvashatják. :o) No, mindegy, nekem meg ez volt a fura.
2010. dec. 6. 20:49
Csak furi volt, hogy egy nap írsz r9gt9n jogot kérsz, utána meg totál eltűnsz...
81. 77db34f8a9 (válaszként erre: 80. - Sziszikeccs)
2010. dec. 6. 19:52
Szia! Én nem adtam fel, csak nagyon nincs miről írni, inkább csak olvasgatni szoktam. Na téged már nem, mert látom, aki nem cseveg itt veled, attól gyorsan visszaveszed az olvasási jogot. :o)
2010. dec. 5. 15:39
Látom, feladta mindenki:(
2010. dec. 3. 06:31
Ma végre ismét eljutok a terembe. Rendesen hiányzik már:) Ti mentek ma?
2010. dec. 1. 20:53
3.5 kilót fogytam egy hónap alatt. Én álladóan diétázom:D Hol lefogyok, hol vissza:D
77. 77db34f8a9 (válaszként erre: 76. - Sziszikeccs)
2010. dec. 1. 20:46

5-ször és másfél órát? Atyaég! Igen, diétázok 5 hete, eddig heti kétszer otthon tornáztam, fogytam is 4 kilót már, gondoltam, kicsit rásegítek. Még van 8 kilóm, most vagyok 70 :(, 174 centi.

Sajna volt egy zűrös időszakom, amikor bánatettem, aztán feljött rám 3 hónap alatt 7 kiló, de gondoltam, ha már fogyok, akkor most lemegyek a rendes súlyomra.

Te hány kiló vagy? Mennyit fogytál eddig?

2010. dec. 1. 20:31

Nem vagyok profi:)

Régen (5 éve) jártam, de most újra elkezdtem.

Én annyiszor megyek, ahányszor csak tudok. Múlt héten 5-ször voltam. Szobabiciklizni, lépegetni, ellipszis trénerezni, futópadon gyorsgyaloglás, felülés... Ilyesmiket szoktam. Másfél órát vagyok ott általában.

Diétázol is mellette?

75. 77db34f8a9 (válaszként erre: 74. - Sziszikeccs)
2010. dec. 1. 20:29

Szia!

Még csak egyszer voltam, de jövő héttől kétszer szeretnék menni. Egyelőre körülnéztem, futópadoztam fél órát és emelgettem egy kis súlyt.

Te már profi vagy akkor? Milyen gyakran jársz és miket csinálsz?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook