Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! fórum

Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. jan. 4. 20:51

sziasztok :)

Szerencsere (es legnagyobb meglepetesemre) az unnepek alatt en sem hiztam, pedig sutottem-foztem jo haziasszonyhoz meltoan :) :O

Ma meg mar mentem is edzeni megint, nagyon jol esett, kellett mar :)

2011. jan. 4. 17:05

Lassan elindulok én is, de jelen pillanatban megmozdulni sincs kedvem:D

Krisztinucika, te nagyon ügyes vagy, irigyellek!:)

Milyen volt az edzés Noémi?

162. cc0db063d6 (válaszként erre: 161. - Krisztinucika)
2011. jan. 4. 12:06
Ügyes vagy!
2011. jan. 4. 12:02
Nekem szerencsém volt, nem jött fel semmi az ünnepek alatt, de azért tovább nem kísértem a sorsot, tegnap elkezdtem az edzést:)
2011. jan. 4. 11:47
Sziasztok! Az ünnepek nekem is +2kg-ot eredményeztek! De már kezdek visszaállni,ma már edzés,hot ironra megyek! :-) Alig várom!
2011. jan. 4. 11:35

Az ünnepi forgatag plusz 2 kilót eredményezett nekem:S Mától már újra konditerem, remélem gyorsan helyreállítom magam. azért a -5.4 kg jobban hangzik, mint a 3.4:D

Heti 3-szor szeretnék az idén is menni minden héten.

Ti merre vagytok? Nagyon eltűntetek:(

2010. dec. 31. 09:24
Mindenkinek nagyon boldog, békés, konditermes új évet kívánok!!!!
157. krisztinucika (válaszként erre: 156. - Sziszikeccs)
2010. dec. 30. 13:15
Mindenkin másképp oszlik el, semmi bajom nem lett volna a súlyommal, ha nem mind az alsó felemen raktározódott volna el:) De azért bevallom amíg nem is láttam magam nagyfenekűnek addig valamivel boldogabb voltam:) Pl nem feküdtem rendszeresen éhesen le.
2010. dec. 30. 08:27

Szép jó reggelt!


Húú, én az 57 kilótól fényévekre járok:D

Annyit tornázunk, hogy muszáj jó alakunknak lenni. Meg lesz a gyümölcse, csak ne adjuk fel!:)

155. krisztinucika (válaszként erre: 154. - Panna!!)
2010. dec. 29. 22:30
Az én alakomon is lenne még javítanivaló, de hát úgy se leszünk soha tökéletesek. Mindenesetre magamnak is sokkal jobban tetszem, mint 57 kilósan. Neked is jó lesz, meglátod:) És persze Sziszinek is, mert ő szép homokóra, arányos testalkat.
154. Panna!! (válaszként erre: 153. - Krisztinucika)
2010. dec. 29. 19:05

Akkor simán van esély, hogy nekem is olyan jó alakom legyen mint Neked:)

Úgy érzem muszáj sokat kardióznom, mert anélkül ezek a kritikus területek ne, akarnak formálódni..

153. krisztinucika (válaszként erre: 152. - Panna!!)
2010. dec. 29. 18:54
Teljesen ilyen testalkatom van nekem is, mint neked. Helyi fogyás tényleg nincs, de azért ahol több van rajtad onnan többet is adsz le. Sajnos mellből is megy, de nincs mit tenni:(
152. Panna!! (válaszként erre: 151. - Sziszikeccs)
2010. dec. 29. 18:07
JElenleg 5 kilót :) aztán majd meglátjuk:) most vagyok 56 kb, ami néha lemegy, néha vissza jön:)
2010. dec. 29. 10:18

Az otthoni szobabiciklim (ami anyánál van), az nekem is sokkal durvább volt. Az nem fekvő, hanem rendes. De azon én is kegyetlenül izzadtam, és pár éve annak volt köszönhető a fogyásom.

Mindenesetre remélem, jó ez is:)

Te hány kilót akarsz még leadni?

150. Panna!! (válaszként erre: 149. - Sziszikeccs)
2010. dec. 29. 10:14

nálunk is van olyan a teremben bevallom még nem próbáltam:D:D

Hát ha én tekerek, akkor leizzad a hátam az 1óra végére és jól elfáradok, nem túl lassú nem is túl gyors tempóban tekerek, bár szoktam néha intervallumosan tekerni:)

Nekem a csípő, fenék, popsi terület a leggázosabb és érzem hoyg jól mozog a csípő rész, főleg ha előre dőlve tekerek...persze ugye helyi fogyás nincs:)

A pulzusomra én is figyelek, bár nekem nincs nyugalmi állapotban, igyekszem azt a zsírégető tartományt tartani...és érzem hatásos, tényleg tök jó:)


Nem tudom még mi lesz ma majd meglátom:)

2010. dec. 29. 09:09

Jó reggelt csajok!


Látom, nem vagyok egyedül a bicikli mániámmal:) Én azt szeretem a legjobban. A teremben olyan bicaj van, ami szinte már fekvő. Tekerek egy órát de nem érzem, hogy hű de elfáradtam, a pulzusom is szinte nyugalmi állapotban van, de mikor tekerek, nyomkodom a lábamat és érzem, hogy igenis dolgozik, feszül az izom. Szóval remélem, hatásos:)

Mai progi?

148. Panna!! (válaszként erre: 146. - *Csajszi*)
2010. dec. 28. 23:08
KÖszi, igen tekertem 1 órát:) Nagyon szuper volt:) nemrég fejeztem be:)
2010. dec. 28. 21:41
ill nem jol esett hanem jolesett :DDD
146. *Csajszi* (válaszként erre: 145. - Panna!!)
2010. dec. 28. 21:41
remelem osszejott a bicaj es jol esett :))
145. Panna!!
2010. dec. 28. 20:37
Nekem ma tekerés lesz:) MÁr várom, muzsika hangját fogom nézni közben, tegnap már elkezdtem am befejezem:)
144. Panna!! (válaszként erre: 142. - *Csajszi*)
2010. dec. 28. 20:36

Én is olvastam, hogy ha az orvos nem tiltja a mozgást, akkor kocogni lehet amíg jól esik.

Nagyon ügyes vagy:)

2010. dec. 28. 20:07

A mozgásod akkor is megvolt!:)

Én elmentem, de most megint érzem a torokfájást:S De nem az edzés miatt, hanem amíg oda nem értem, éreztem, hogy beszedem a sok hideg levegőt. Holnap attól még megyek:) Ki kell élveznem a szabit, hétfőtől nehezebb lesz megint.

2010. dec. 28. 19:22

hello lanyok :)

Akartam ma menni terembe, de elegge fajt az alhasam, igy gondoltam inkabb csak setalok fel orat. Nah, seta kozben elmult minden fajdalom, setaltam masfel orat, kozben kicsit meg kocogtam is, annyi energiam volt :) Nagyon nem mertem, mert nem voltam biztos benne, h szabad, de most elolvastam kb 200 oldal irodalmat es 90% azt mondja, amig jol esik szabad kocogni (pulzus persze nem menjen fel tulsagosan) :)


Korizni en sem tudok, probaltam parszor, hat nagyon komolyakat estem :SS

2010. dec. 28. 18:05
De jó lesz nektek! Én baromi szerencsétlen vagyok még szárazföldön is:D
2010. dec. 28. 16:39
Van egy kis sípálya tőlünk 20 km-re, oda szaladunk ki néha. Februárban aztán elmegyünk rendesből is egy hétre, valahová Ausztriába. Nemrég tanultam meg én is, Párom segítségével, úgy hogy sosem késő:)
2010. dec. 28. 14:01

Én a síelést még nem próbáltam, korizni pedig nem tudok:D Pedig az tényleg jó sport: fogyaszt és jól is érzed magad közben:)

Mégis elmentem a terembe. 1 órát bicikliztem, picit karoztam, és még csináltam egy gyakorlatot belső combra. Nem mertem azért nagyon kiütni magamat.

Olyan jól esett, rendesen hiányzott ez az érzés:)

Merre voltatok síelni?

2010. dec. 28. 12:29
Ügyesek vagytok. Én síelni voltam, meg korcsolyázni. Amíg van rá lehetőség inkább ezeket csinálom:)
2010. dec. 28. 08:52

Én is eltoltam a tornát holnapra. Még eléggé köhögök, nem merek így. Hétfőtől újra munka, meg kell gyógyulnom.

Itthon viszont én is előveszek valami tornaeszközömet:)

136. Panna!! (válaszként erre: 135. - Sziszikeccs)
2010. dec. 27. 18:01

Bár eltelt a 3 nap mi igyekszünk megtartani a hangulatot itthon:)

Ma sztem RR 91 percest csinálom meg, holnap bicóznom kellene 1órát, és sztem csütörtökön elmegyünk edzőterembe:)

2010. dec. 27. 17:22

Jól, jól, csak olyan hamar eltelt:( Szeretem a karácsonyt, és jó lenne, ha kicsit hosszabb lenne:)

Már kezdek én is jobban lenni, ezért egyre többet játszom a gondolattal, hogy holnap ellátogatok az edzőterembe:)

Ti mentek még az idén?

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook