Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tud valaki segíteni abban, hogy milyen tornagyakorlatokat lehetne végezni, ha szeretnénk a derekunknál és a csípőnknél vékonyodni, fogyni? fórum

Tud valaki segíteni abban, hogy milyen tornagyakorlatokat lehetne végezni, ha szeretnénk a derekunknál és a csípőnknél vékonyodni, fogyni? (tudásbázis kérdés)


17. megryan (válaszként erre: 16. - Huncutka84)
2008. szept. 26. 15:43
nekem is az van, úgy de úgy bokán tud verni, ha leejted...
2008. ápr. 5. 23:01
Vettem fahullahoppot!!!:-)
2008. ápr. 3. 10:19

Egyéb gyakorlat: csípőkörzés mindkét irányba, majd terpeszbe állsz, úgy hogy a térded kicsit "megrogyasztod" megfogod a térdeidet a kezeddel és kinyomod a popód majd behúzod előre, amennyire csak tudod.

Másik: hasra fekszel, kezedidet előre nyújtod, lábaid hátra nyújtva és összezárva. Elemeled a kezeid és a lábaid egyszerre a talajtól majd leengeded, de fontos nem teljesen.A gyakorlat akkor hatásos, ha nem teszed le soha teljesen a lábaid és a kezeid, hanem megtartod és onnan emelgeted felfelé.

Következő: hátadra fekszel, térdeidet felhúzod, hogy a talpad érje a talajt és megtámaszkodsz a könyökeiden (ekkor elvileg már csak a popód éri a földet).Ezután popó kinyom felfelé és vissza.Ezt a gyakorlatot szépen lassan kell csinálni, egy picit mindig megtartani és utána leengedni, de fontos, hogy ne combból csináld csak csípőből.

14. esztella100 (válaszként erre: 9. - Ankhesen)
2008. ápr. 3. 08:08
Helyes:))
2008. ápr. 3. 08:05
Callanetics. Lásd Tracsi adatlapján az érveket...
2008. ápr. 3. 07:31
A hulllahoppal én is egyetértek. Ezen kívül javaslom még az olyan tornát/DVD-t/aerobik órát, ahol "rúgdosni" kell, pl kickbox, thai-geri. A lábemelések miatt a csipő, has és derék izmai is intenzíven dolgoznak. Én a thai-geri hatását azonnal itt éreztem meg. Kilóra nem igazán fogytam, viszont a környezetem szerint látványosan átalakultam.
11. timi,,
2008. ápr. 3. 04:59
Én is csak a hulahoppot tudom ajánlani!Én megtöltöttem sóval,és néha 2 vel csinálom!!!!!
2008. ápr. 2. 23:02
Anyum szokta: áll a tv elött terpeszben, kezeket vízszintesen kinyújtja oldalra és közbe csipőből egyik oldalról a másikra dől... hullahopp helyett:-)
2008. ápr. 2. 23:00
nekem fa hullahoppom van igazan hatasos es nem olyan veszes! de a hullahoppot mindenkeppen ajanlom en is
8. lucullus (válaszként erre: 6. - Dinadin)
2008. ápr. 2. 22:56
Sportszerüzletben, de tescoban is van állítólag. A neten is lehet rendelni, játékboltban eléggé ritka a 90 cm-es, mert ott gyerek méretre vannak berendezkedve.
2008. ápr. 2. 22:35
twister
6. Dinadin (válaszként erre: 5. - Lucullus)
2008. ápr. 2. 21:31
Ez nagyon jó ötlet, úgy is készülök vásárolni a napokban, majd beszerzek egyet! De hol is lehet ilyeneket kapni? Tesco, játéknagykerek, jók?
5. lucullus (válaszként erre: 4. - Dinadin)
2008. ápr. 2. 21:15

Van hozzá házipraktika is :)

A 90 cm-es műanyag karikát tele kell tölteni valami rizzsel, homokkal, ki mivel, s úgy van súlya is, amitől könnyebb tekerni, s hatásosabb is, és így nem kerül 4-5 ezerbe, csak töredékébe.

A fára azt mondják, hogy nagyon szadista, én nem próbáltam még.

4. Dinadin (válaszként erre: 2. - Lucullus)
2008. ápr. 2. 21:12
Köszi, erre nem is gondoltam! De azt hiszem, hogy vennem kellen, mert sak kis méretű van itthon, még ami kiskoromban volt! :) azt meg ugye...
2008. ápr. 2. 21:10
B.A. dvd-jére tornázom, de szeretnék egy kis változatosságot bevezetni a napjaimba. Minden lehetséges tanács érdekel!
2008. ápr. 2. 21:10
hullahop
2008. ápr. 2. 21:09
Tud valaki segíteni abban, hogy milyen tornagyakorlatokat lehetne végezni, ha szeretnénk a derekunknál és a csípőnknél vékonyodni, fogyni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook