Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! fórum

Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2011. jan. 14. 18:19

Az otthoni edzés is jó:) Másfél órácskát voltam ma, jól esett. Érdekes, hogy néha alig van kedvem elindulni, de ott meg már nem akarom abbahagyni.

Te szoktál centizni?

193. Panna!!
2011. jan. 14. 18:13
Én vagyok, csak mostanában van az inkább itthon edzős korszakom:) de hamarosan ígérem megyek már én is kondiba:D
2011. jan. 14. 14:23

Hahó, vagytok még csajok?:)

Én épp most indulok edzeni.

Veletek mizujs?

2011. jan. 12. 05:28
Hú, sajnos ezt én sem tudom. A teremben nem tudnak segíteni? Ott nekem is mondanak mindig valami okosságot:)
190. krisztinucika (válaszként erre: 189. - Verebtunde)
2011. jan. 11. 13:16
Fogalmam sincs hogy lehet ilyent mérni. Gondolom a testzsír százalékot lehet mérni, és ha az csökken, változatlan súly mellett, akkor izmosodsz. Ennek a mérésére vannak spéci eszközök, többnyire gyógyszertárakban.
2011. jan. 11. 08:24

Sziasztok!


Január elején megvettem életem első kondibérletét. Nagyon tetszik eddig.


Fogyni szeretnék, de ezt izmosodással szeretném elérni.


Azt hallottam, hogy 1,5 kg izom felszedésével 15%-kal több energiára van szüksége a szervezetünknek egy nap alatt (ez 2000 kcal-nál napi 300 kcal plusz energiaszükséglet).


Mi a véleményetek erről? Napi másfél órás edzéssel szerintetek mennyi idő alatt képződik 1,5 kg izom? Hogyan tudom ezt mérni?

2011. jan. 9. 20:39
És hol szereztek be ilyen porokat? Bár gondolom, ott a teremben is adnak:) Ez segítené, hogy jó feszes legyek? Mert azt nem bánnám.
187. *Csajszi* (válaszként erre: 186. - Sziszikeccs)
2011. jan. 9. 20:35
Ha jol tudom, feherje fogyasztas legjobb edzes utan, segit az izmok epitesenel, regeneralodasanal. Ezert is javasolt a feherje shake edzes utan. De tenyleg nem kotelezo, pld ferjem soha egy feherje shake-et meg semmi "segitot" nem evett/ivott, es egy ev alatt olyan izmokat epitett, hogy csak nezek. Persze, O ferfi, nekik konnyebben epulnek az izmok, mint a noknek, de a lenyeg, hogy kitartassal is lehet szep feszes egy no :)
2011. jan. 8. 15:39

A vacsora általában az ebédem,ami 5-6 körül van.

Joghurtot reggelizni elég sokszor szoktam.

2011. jan. 8. 12:26
Az is jó, ha mondjuk joghurtot vacsorázol.
184. Panna!! (válaszként erre: 183. - Sziszikeccs)
2011. jan. 8. 08:48
nem kötelező:) de jót tesz izmoknak:)
2011. jan. 8. 07:30

Sziasztok!


Csajok, muszáj valami fehérjeport inni? Vagy ti csak úgy isszátok?:D

182. Panna!! (válaszként erre: 181. - *Csajszi*)
2011. jan. 7. 18:21

otthon a cod a tőkehal, én úgy tudom:)

fujjj, csukamáj olaj:D ha muszáj lenne sem "innám":D

181. *Csajszi* (válaszként erre: 180. - Panna!!)
2011. jan. 7. 12:38
KOmolyan?? A cod-liver (csukamaj olaj) miatt gondoltam, hogy az csuka. Na, mindig tanul valmi ujat az ember :)
180. Panna!! (válaszként erre: 179. - *Csajszi*)
2011. jan. 7. 11:56

A cod az egy tengeri hal:) Itt lehet minden boltban kapni, meg általában a legtöbb fish and chipshez cod-ot adnak:)

Amúgy én a chowdert szeretem még, abban meg minden féle tengeri kütyü van, isteni az is:)

179. *Csajszi* (válaszként erre: 177. - Panna!!)
2011. jan. 7. 10:13

Nah, en ilyen szerencses nem voltam, sztem csukat kaptam (codfish), de meg nem mernek eskudni ra... mindegy hal volt, finom halaeszle lett :)

Ebben a boltban annyira jo fustolt husik is vannak, akar kolbaszt is vehetnek, ugyhogy csak ritkan es szigoruan jollakottan, celiranyosan megyek oda. Leginkabb turot venni.

178. Panna!! (válaszként erre: 174. - 5e67f791bc)
2011. jan. 7. 10:03

Köszi:) CSokisat vettünk eddig, lehet kipróbálom az epreset, bár lehet valami mástól van a bajom:)

Ugyanis régen is ittam ilyen étkezés helyettesítő valami port...jó minőségű, tele vitaminnal, fehérjével, ebből a cappucinósat és az epreset próbáltam de 2. alkalommal mindegyiktől úgy felfordult a gyomrom...az egyik úgy megtudtam inni ha nagyon keveset tettem belőle a folyadékba....de úgy meg ugye nem látta el a feladatát, hogy teljesen telítsen....arra gondoltam hoyg van ezekben valami amit nem bír a gyomrom...

177. Panna!! (válaszként erre: 175. - *Csajszi*)
2011. jan. 7. 10:00

Tényleg:) Akkor üdv a szomszédból:)

Jók amúgy ezek az európai boltok, kellenek:) Így volt Karácsonykor halászlevünk pontyból:)

176. *Csajszi* (válaszként erre: 174. - 5e67f791bc)
2011. jan. 7. 09:52

Sziasztok (elobb elfelejtettem koszonni)...

En is mikor meg nem fedeztem fel az epres meg csokis feherje port, a simaba tettem ezt-azt. Kokuszreszeleket, 2-3 csepp vanilia vagy mandula aromat, kis kakaoport ilyesmit. Tenyleg lehet ezeket tok jol varialni :)

175. *Csajszi* (válaszként erre: 173. - Panna!!)
2011. jan. 7. 09:49
Most latom, hogy majdnem szomszedok vagyunk :)) Eddig nem tunt fel, de a "nincs turo, csak a lengyel boltban" egybol egy jel volt :DD Itt is csak lengyel, vagy kelet-europai boltokban van, nalunk itt a kozelben egy litvan bolt van, de tulajdonkeppen ua :)
174. 5e67f791bc (válaszként erre: 171. - Panna!!)
2011. jan. 7. 09:43

Szia Panna!! !

Edzés után pedig a fehérjepor lenne a legjobb választás, mert a megterhelés kellene az izmaidnak egy kis löket. Ha nem tudod meginni, esetleg turbósítsd fel. Lehet bele tenni bármit, amit szeretsz, darabka csokit, gyümölcsöt (még banánt is, edzés után nyogodtan), attól függ milyen ízűt iszol, esetleg kávét, a kreativitásodon múlik, hogyan teszed elfogadhatóbbá. Én úgy csinálom, hogy nagyon jó ízű port választok, (aszpartám nélkül!) és ha már uncsi felturbózom. A kedvencem a karamellás kapucsínó ízű, amit akár kis darab csokival is fel lehet javítani. Próbáld ki!

173. Panna!! (válaszként erre: 172. - Krisztinucika)
2011. jan. 7. 09:29

konkrétan itt csak cottage cheese van:D szóval 1-2 éve ha valami túrós sütit kaját akartam csinálni azt kellett használni, ami azért ugye nem éppen ugyanaz:D....de most már a lengyel boltban van túró, hurrá:)

Egyébként én a cottage cheese-t sokszor édesen eszem:)és akkor letudom az édesség utáni vágyamat is:)

172. krisztinucika (válaszként erre: 171. - Panna!!)
2011. jan. 6. 18:11
A cottage cheese, vagy a helyi változata, a fogarasi nálam is nagymenő. Mindig van itthon belőlük:) Tökéletes vacsora, arra elég hogy elaludj vele, de nem hasadsz ki tőle.
171. Panna!!
2011. jan. 5. 23:28

Nekem az a bajom a fehérjeporokkal, hogy egy pár alkalomig bírom utána meg egyszerűen nem tudom inni hetekig mert hányingerem van tőle de olyan szinten, hogy csak na:)


Amúgy most 8 után álltam neki tornázni, tehát most már nem eszem torna után, max ilxenkor forró teát iszom, vagy folyadékot, de ha hamarabb tornázom és tényleg éhesnek érzem magam akkor igyekszem joghurtozni, gyümizni(ami sokak szerint nem jó), vagy cottage cheese-t eszem....ha csak úgy ennem kéne valamit érzésem van, de tudom hogy alaptalan:D akkor max iszom egy édesítős, kakaót, vagy koffein mentes kv-t:D

2011. jan. 5. 11:16

En korabban mikor kemenyen edzettem es dietaztam, edzes utan mindig ittam, igy kevesebbet ebedeltem utana (ugye en ebedidoben edzek altalaban), illetve ritkan este ha ramjott a nasi utani vagy (van epres, csokis meg sima porom, mikor mit kivantam eppen). Light szojatejjel ittam mindig, 1 dl-ben volt 21 kcal es 0.2 gr ch. 2 dl szojatejjel, plusz 1,5-2 deci vizzel ittam, szoval az ossz shake nem volt tobb 200 kcal-nal es szinte 0 ch.

En szerettem, egesz biztos visszaterek ra amint megint ezerrel edzek majd :)

2011. jan. 5. 10:57

Általában nem vagyok éhes. Ha mégis az vagyok, akkor eszek egy kanálkával abból a főételből, ami éppen van. Hozzászoktam ahhoz, hogy 6 után már nem igazán eszek.

Ezt a proteint shaket szoktátok inni? Csak edzés után, vagy akár egy étkezés helyettesítésére is?

2011. jan. 5. 10:25
Én szoktam enni valami könnyűt, mert edzés után mindig nagyon megéhezem. Gyümölcsöt, joghurtot, vagy tehéntúrót eszek olyankor.
167. *Csajszi* (válaszként erre: 166. - Sziszikeccs)
2011. jan. 5. 09:06

Nem is vagy ehes, vagy csak inkabb hogy fogyj nem eszel?

Azert kerdem, mert ha ehes vagy esetleg egy protein shake-et ihatnal edzes utan. Szinte zero ch van a legtobben, es egesz jol eltelit :)

Persze ha nem vagy ehes az mas, akkor nem kell semmi :)

2011. jan. 5. 06:13

Sziasztok!

Én hétköznap mindig csak este tudok menni a terembe. 7-fél 8 körül érek haza, de utána már semmit nem eszem. Előtte (tehát 5 körül) eszek valamit és onnantól semmi.

165. Panna!!
2011. jan. 4. 22:53

Túl vagyok a tornámon:) 50 perc tekerés, majd 15 perc súlyzózás:) nagyon jól esett:)

Egyébként ti ha este felé tornáztok,de utána még későn fekszetek szoktatok enni???:D

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook