Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! fórum

Akik konditerembe járnak, és fogyni szeretnének! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
134. Panna!!
2010. dec. 27. 16:46

Remélem mindenkinek nagyon jól teltek az ünnepek:)

MOst pedig elkezdhetünk vissza rázódni a mozgás+diéta világába:D

2010. dec. 24. 11:56
Boldog karácsonyt mindenkinek!
2010. dec. 24. 08:49

jo reggelt :) Boldog Karacsonyt kivanok!!!


Sziszikeccs, 25 kilo igen, de! meg siman 15 lemehetett volna :SS Szoval sokbol konnyu volt sokat fogyni...


En amugy "sima" dietaval is fogyok, ill sima dietaval nem, csak szenhidrat mentessel, vagy hat nagyon alacsony ch dietaval. De csak a mozgas engem nem fogyaszt. Azert csinaltam/csinalom mert szeretem, es mert kellett a boromnek a fogyas alatt. Kozben meg terem fuggo lettem :DDD


Lazasan nem jo edzeni, kiprobaltam parszor, hiba volt. Mindig masnapra SOKKAL rosszabbul lettem, es az edzes is orom helyett szenvedes volt.


Az az 5 kilo mar lemegy Neked siman, max 2 honap alatt :))

2010. dec. 23. 21:02

25 kiló? Te jó ég, gratulálok!!!!

Én 1 hónapja kezdtem az edzést, előtte csak sima diéta volt. -5 kilónál tartok. Ennyi még jó lenne ha lemenne. De ha több megy le akkor sem fogok duzzogni:D

Lázas vagyok, de más bajom nincs. Aztán így nem mertem kockáztatni.

130. *Csajszi* (válaszként erre: 129. - Sziszikeccs)
2010. dec. 23. 20:54

Sajnos az alomsulyt nem sikerult elerni, 25 kilo ment le, bealltam olyan 81-re terhesseg elott. Sok zsir ment le es izom is jott fel. De meg persze akartam volna fogyni, csak felenk jart a golya :) Nem baj, majd folytatom ahogy tudom szules meg szoptatas utan.

Ugy tunik kislany, de nem 100%. Tegnap voltam eppen a 20 hetes uh-n, de nem tudtak 100%-ra mondani.


MI a baj, megfaztal?

2010. dec. 23. 20:23

Réka is tornázott végig:)Mármint Schobertné:D

ÉS mennyit sikerült vele fogynod? Gondolom ennyi edzés mellett elérted az álomsúlyt.

Nekem most kimaradt a hét, mert beteg vagyok:S

De alig várom én is, hogy mehessek.

Kislány vagy kisfiú?:)

2010. dec. 23. 19:35

Igen, a baba elott dietaztam, es edzettem hogy fogyjak meg hogy fitt legyek. Nagyon megszerettem a konditermet, pedig elotte odzkodtam tole.


Baba majus 11-re varhato :)

Ah, en ugy vagyok vele, hogy amig jol esik, nem lehet baj. Kihagytam majd' 2 honapot, uszni jartam, mert nem esett jol a terem, mindig faradt voltam. Mostanra azonban az uszas nem elegiti ki a mozgasigenyem, azzert korabban heti 5-6szor edzettem nem mondom hogy mindig kokemenyen, de heti minimum 3x jol megnyomtam :) most, hogy visszatertem kis kihagyas utan az edzoterembe, nagyon elvezem, hetfon pld annyira euforikus allapotba kerultem edzes vegere, annyira jol esett masfel honap kihagyas utan, hogy majdnem sirtam :) szoval vigyazok de sztem kicsit tulaggodjak ezt a terhesseg alatt mit lehet mit nem kerdest :)

127. 2202a9e27c (válaszként erre: 125. - *Csajszi*)
2010. dec. 23. 17:12
vigyáz a sulyokkal ha babát vársz én mikor terhes lettem az edzőm azonnal eltiltott az edzéstöl.
2010. dec. 23. 17:08

Szia!

Persze, hogy lehet. Gratulálok a babócához. Mikor fog születni?:)

És azelőtt fogyás céljából jártál?

2010. dec. 23. 16:31

sziasztok,

lehet csatlakozni hozzatok?

en is konditerembe jarok mar eleg regen (masfel eve kb), igaz most fogyni nem szeretnek (babat varok), de sulyt tartani jo lenne.

2010. dec. 23. 16:23

Nem, akkor már sosem. Ha éhen pusztulok sem:D Nem azért küszködök, hogy pár falattal elcsesszem:S Ez legalább kordában tart. Amikor megyek terembe, akkor 5 körül eszek utoljára.

Te dolgozol?

123. AndR3a
2010. dec. 23. 15:34
Miután hazajösz vacsizol még? Lehet én is áttérek az esti tornára, vmit mindenképp ki kell találnom :)
2010. dec. 23. 07:27
Én általában mindig este tornázok. A terembe is csak fél 6 körül tudok menni és 7-ig vagyok ott. Az biztos, hogy ha hazajövök, nem vagyok álmos:) De csak így tudom megoldani, mert 3/4-ed 6-kor kelek alapból, ez előtt meg nincs kedvem tornázni:D
121. AndR3a
2010. dec. 22. 21:23
persze, épségben maradt :) próbálok nem sokat enni, hanem inkább többször keveset. néha nehéz, mert hozzá szoktam ahhoz, hogy nagyobb adagokat eszek :) csak most olyan gondban vagyok ezzel a tornával,mert valahogy a reggeli torna nem passzol mert ugye annyi időm nincs, hogy reggeli után 1-1,5órával később tornázzak és torna után meg megint csak kell várni a kajával..este meg már félek, hogy felébrednék és nem tudnék könnyen elaludni..nehéz magammal :D imádok mozogni, mégis találgatok, mint egy kisgyerek :)
2010. dec. 22. 20:35

De remélem, épségben marad a frigód:D

Kár lenne azt az értékes 60 percet pár perc kajával elrontani:)

119. AndR3a
2010. dec. 22. 20:32
gratula a -5kghoz:) reggel volt majd 1 óra torna, de aztán úgy megéheztem, hogy majdnem felfaltam a hűtőt :)
2010. dec. 22. 19:54

Köszönöm szépen!

Még ma is volt lázam, alig vártam, hogy hazaérjek a fodrásztól. Jó hír, hogy megvan a 5. mínusz kilóm:)

Nektek volt ma torna?

117. AndR3a (válaszként erre: 116. - Sziszikeccs)
2010. dec. 21. 21:01
szegény sziszi, jobbulást kivánok Neked!
2010. dec. 21. 20:42

Nekem a heti 4 edzésem dugába dőlt, mert iszonyat beteg vagyok:S Lázas vagyok, és csak fekszem egész nap:S:S

Nektek jó edzést!:)

115. AndR3a (válaszként erre: 114. - Panna!!)
2010. dec. 21. 17:45
de jó :) honnan ez a nagy kedv az edzéshez? egy keveset adhatnál nekem is belőle :) én már 3 napja nem tornáztam semmit :( ma olyan 7 körül terevezek bicajozni egyet..remélem összejön :)
114. Panna!! (válaszként erre: 110. - Sziszikeccs)
2010. dec. 21. 16:17
hú én igyekszem sokat edzeni:) tegnap pihi nap volt, ma voltam edző terembe, lehet holnap is megyünk,ha nem akkor itthon tekerek 1 órát minimum...aztán csütörtökön munka után már nem megyek edzőtermezni, viszont itthon biztosan tornázom...24-25 sztem pihi lesz:)
113. AndR3a
2010. dec. 20. 19:07
Pedig nagyon jó, csak ajánlani tudom :) Jobbulást kívánok!
2010. dec. 20. 15:18

Én nem tudok síelni, igaz még sosem próbáltam:D

Kezdek lebetegedni, ezért eléggé necces a mai tornám:(

111. AndR3a
2010. dec. 20. 11:38
szombaton sízni voltam és az ünnepek közt is megyünk, úgyhogy meglesz a torna..addig meg szobabicajozom :)
2010. dec. 20. 06:17

Hétfőtől csütörtökig edzés:) Imádom ezt az "életformát", és tényleg nagyon formálja a testet.

Ti mentek még az ünnepekig edzeni?

2010. dec. 18. 13:53
A zumba nagyon jóóó, hipp-hopp tuti kis alakod lesz tőle! Májusig simán meglesz az a mínusz 5-7 kg.
108. AndR3a
2010. dec. 15. 20:56
Az szép :) én ma 15 percet tekertem csak..szépen fokozatosan akarom növelni. Aztán ha minden igaz, akkor januártól Zumbára is fogok járni és ha kijön az időmből akk elmegyek még konditerembe is :) Remélem májusra újra szép formás lesz az alakom, mint régen :)
107. sziszikeccs (válaszként erre: 105. - Panna!!)
2010. dec. 15. 18:35
Én is 50-60 percet szoktam tekerni. Bár már volt olyan is, hogy elmentem másfél órára a terembe és csak bicajon voltam, mert érdekes részhez ért a könyv és nem volt kedvem letenni:D
106. sziszikeccs (válaszként erre: 104. - AndR3a)
2010. dec. 15. 18:34
Én azt eszem, ami van otthon. Ezért szeretem ezt a diétát, mert nem tilt semmit. Persze nem használ, ha állandóan édességet eszem:) Majd küldök át egy táblázatot, amiben láthatod az ételek értékét.
105. Panna!! (válaszként erre: 94. - Sziszikeccs)
2010. dec. 15. 17:58

Én is imádom a bicót:) Mondjuk mikor melóban megyek szembe szélben azt nem:D itthon szoktam tekerni, 40 percet vagy 1órát,és tök jó olvasni közben, plusz zenét hallgatni:) csak úgy elrepül az idő:) és ugyebár tök jó kardió edzés.

Edző teremben én inkább futok, vagy elipszis trénerezem....bemelegítésnek vagy levezetésnek..

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook