Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
2011. nov. 28. 10:15

Bizony NIrvi, mindjárt itt van! :D ma vagyok 39+4

Leírni is sok! :DDD Előjelem semmi továbbra is dologzom!!


Pall mall igazán nincs mit, Köszi a drukkot! Amúgy miért??? Fájni fog??????????? :DDD

2011. nov. 28. 10:07

Sziasztok!


Köszönöm az információt a dokikról! A Radnai Katalint felhívom a héten. Esetleg arról van infó, hogy ha időpontra megyek, mennyit szokott csúszni?


Az "osztódáshoz" közeledőknek drukkolok, hogy könnyen, gyorsan túl legyenek a fájdalmas részen...

727. Snido
2011. nov. 28. 09:52

Sziasztok!

Nem voltam egy hétig, most meg nem győzlek visszaolvasni titeket! :)

Mindenkinek sok-sok kitartást kívánok a hátralévő hetekhez, napokhoz, vagy épp órákhoz! :)

726. Nirvi (válaszként erre: 725. - Sába 79)
2011. nov. 26. 18:01

Úristen!!

Az má minnyá itt van!!!:D:D


Drukkolok nagyon, hogy minden szuper legyen!!

Meg persze neked is Liliacs!!:)


Na kicsit visszaolvasgatok, mert lemaradtam:)

725. Sába 79 (válaszként erre: 724. - Liliacs)
2011. nov. 26. 17:40
Én most hétfőn megyek de nem tudom mikor, mert mindíg spéci időpontom van! Én dec 01.-ére vagyok kiírva! :D
724. liliacs (válaszként erre: 723. - Sába 79)
2011. nov. 26. 16:36

szia!

Szerintem én megismerlek! bocsi a kép miatt - totál béna vagyok ehhez, és most nincs segítségem.... dec. 1-re van ctg-re időpontom... 9.00-ra. te mikor jársz?

723. Sába 79 (válaszként erre: 722. - Liliacs)
2011. nov. 26. 15:28

Szia lilacs!


Nekem ugyan az ég-világon semmi bajom nincsen!

De én is hallottam, hogy sómentesen kell enni amíg lelappad, meg tedd hideg víz alá ami puffad!

Szólj ám hogyha menned kell! Hátha talizunk!

Egyébként megismernél a fotók alapján? Én téged lehet hogy nem, mert elég kicsi a kép!

722. liliacs
2011. nov. 26. 15:14

sziasztok!

még egyben, csak a család lerobbant megint! köztük én is... :(

Sába te vizesedsz??? én vagy 3 napja annyira hogy semmi sem segít! hiába polcolom fel a lábam - olyan hurkákra dagadtak az ujjaim, hogy fiamat idézzem - "tök undi"-n néznek ki! :) Lányok ti mit csináltatok ilyen esetben?? az alvás sem segít! ja és nem eszek sós ételeket! szóval nem tudom lehet pár napom lehet hátra?? fiammal ilyen nem volt!

Pall Mall - üdv!!! :) nekem Dr. Koiss Róbert az orvosom - én is csak jót tudok róla mondani- már a másodiknál lesz vélhetően jelen! :) ő is 10-et kér vizsgálatonként... azt hiszem ez itt kb ennyi szokott lenni, a Déli Pu.nál van a magánrendelője.

bocsi most megyek majd leszek még :) remélem :D

721. Sába 79 (válaszként erre: 720. - Sába 79)
2011. nov. 26. 09:04

Bocsánat! :D NEm értettem miért keresnek a decemberi babavárók fórumon, hisz én írtam! Hát nem oda sikerült ahová akartam! :DDDD

Bocsi, terhes vagyok, de nagyon!

2011. nov. 25. 23:17

Jesszusoooooooooooooooooooom!


ATYAÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉG!


MIVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN???


KÉKNEFELEJCS SZÜLNI MENT?????????????????????



Nyugi én itt vagyok, csak dolgoztam, nem volt időm az olvalt frissíteni, olvasni meg pláne nem, mert írtatok vagy 15 olvalt reggel óta!

Végig sem tudtam olvasni semmit, csak megakadt ezen a szemem!

Van még más hír is?


Tud valaki valamit Nefelejcsről?


Nagyon drukkolunk!

719. Dormira (válaszként erre: 717. - B2fdf37818)
2011. nov. 25. 20:57

Én szeptember elején voltam Nála, akkor még azt mondta nem vállal. Szerintem egy kérdést megér, nekem legalábbis ezt mondta, mikor aktuális lesz érdeklődjek.....


Én is nagyon csípem a doktornőt!!! :)

718. b2fdf37818 (válaszként erre: 715. - 61109a4e1a)
2011. nov. 25. 15:42

6 óra igen, de ne félj tőle! :) engem rögtön levittek a szülészetre, lehet azóta változott ez a része.

A fürdetést apa csak látta, de utána rögtön odaadták neki nálunk is. :)

már írtam korábban azt az állva pisilős dolgot, (pisilnikell.hu) császárnál nagy segítség az elején, legalábbis nekem az volt :)

717. b2fdf37818 (válaszként erre: 716. - Dormira)
2011. nov. 25. 15:36
Dormira Gajdos doktornő vállal már szüléseket? Én is hozzá jártam korábban, de pont előtte ment szülésire ahogy kezdődött a baba projekt. :) Nagyon szerettem Őt is! :)
716. Dormira
2011. nov. 25. 12:55

Sziasztok!


Most nézek csak ide, pall mall én is Radnai dr nőnél szültem, ezek szerint az elérhetőségét már megkaptad...

Én a kistesót viszont Gajdos doktornőnél szeretném majd szülni, remélem majd összejön! :D


Sába, liliacs nagy kalappal Nektek!!! Várjuk a híreket!!!

715. 61109a4e1a (válaszként erre: 713. - Pall mall)
2011. nov. 25. 12:11

Beszélgettünk már erről a dokival, majd dec. első hetében kell mennem újra hozzá, azt mondta akkor beszéljük meg a pontos műtéti dátumot.

Voltam szülésfelkészítőn is, illetve járok oda (bár rám emiatt sok infó nem vonatkozik, de szórakozásból eljárok), és a szülőszoba látogatásom azt mondták hogy mikor megszületik a baba, egyből kihozzák a műtőből, ott már várhat apukája :) és ő viheti fürdeni.Aztán már felöltöztetve visszahozzák nekem és újra elviszik.Amig nem mozoghatok addig nagyrészt velem van, mert a császároknál kimarad a szőrkontaktus, ezt igy pótolják és már szoptatni is kell egyből.

Nekem már volt 2 csípőműtétem, mindkét alkalommal gerincérzéstelenítéssel, most is így lesz, azt tuti nem hagynám hogy elaltassanak!!!!!!!!

Ha már mozoghatok, lekerülök a másik osztályra, ott már jöhetenek látogatók is, egyszerre 2 ember (majd váltogatják egymást).(ez már mindenkire vonatkozik) illetve van napi 3 óra csendespihenő (mama-baba pihenésre).

Egyenlőre ennyit tudok.

A szülésznő azt mondta 6, a dokim azt mondta 12 óra múlva kelhetek fel. mondjuk nekem ez a 6 órás dolog kicsit fura...inább újra rákérdezek Horváth Doktornál....

Persze szívesen megírom majd a tapasztalatokat és ha addig új infóra teszek szert. :)

2011. nov. 25. 12:04

Sziasztok!


pall mall üdv itt! :) Én Radnai doktornőhöz járok, priviben leírtam az elérhetőségét. :)

A császár alatt nem lehetnek bent az apukák én úgy tudom, nálunk sem engedték.

Én iszonyatosan féltem az érzéstelenítő injekciótól, de aztán szinte meg sem éreztem. :) egy fiatal csajszi volt a doki aki adta, beszélt folyamatosan közben, nagyon jó fej volt :)

Szerintem egyáltalán nem vagytok idősek a 3. gyerkőchöz, van aki ettől később vállalja az elsőt. :)

Lányok hogy vagytok?? Gyerkőcök még jól érzik a pocakban magukat? :)

Képzeljétek tegnap elkezdtem Zétényt tanítani, hogy magától aludjon el. Sajnos ez nálunk ringatás nélkül nem ment eddig. Elég jól haladunk, napközben tíz perc alatt elalszik, a késő délután és az este nem volt zökkenőmentes a sötét miatt, de alakulunk. :)

Rendeltem kiscipőket, beszúrom az oldalt Nektek, nagyon tutik, hátha valamelyikőtöket fogja majd érdekelni. :)

[link]

Nagyon jó minőségűek és annyira nagyon az áruk sem vészesek.


Szép napot Nektek! :)

2011. nov. 25. 11:04

Köszi, hogy nem küldtetek el. Sajnos voltam már más oldalakon, ahol nem is reagáltak a kérdéseimre...


Orsi, Manka, köszi az infót! :-) Utánanézek a dokinak :-)


Manka, esetleg tudsz olyanban segíteni, majd anno, ha túl leszel rajta, hogy milyen volt a császár? Apukák benn lehetnek a műtét alatt? Milyen érzéstelenítési lehetőségek vannak, stb...


Sába, igen, harmadik, de nem egy "alom". Van két csak az enyém, a páromnak is van egy csak az övé, és beneveztünk egy miénkre is. Tudom, hogy már elég idősek vagyunk (a párom 39 lesz márciusban és 36 múltam), de tudom, hogy bánnám, ha nem lenne közös gyerekünk. És ugyebár nálunk ez nagyon last minute...

2011. nov. 25. 10:20

Sziaszotk lányok!


Lilacs, remélem még nem csobbant a magzatvíz sehol, és már kicsit kipihented magad! :D


Orsi drága! Várom a telefonszámod, küldöm én is az enyémet! A telefonosokat már szelektálom, mert komolyan elegem van! Tudod hogy indultam neki a szülésnek, nem kell hogy elbizonytalanítsanak!


pall mall! Üdv itt nálunk, maradj, jó kis csapat van itt! 3. baba?? Le a kalappal előtted!

Én is Horvárt Tamáshoz járok, magánrendelésre, és nem kér a szülésért konkrét összeget! Császárnál nem tudom, de szeritnem ott sem.


Csajok! MÁr csak pár nap van, és annyira nem érzem a szülés közeledtét hogy elképesztő! Ma vagyok 39+1 Ez normális? Lehet nem is fogok szülni! :D

711. 61109a4e1a (válaszként erre: 708. - Pall mall)
2011. nov. 25. 09:50

Szia!

Én is Horváth Tamást ajánlom neked, Orsihoz hasonlóan, bár én nem a magánrendelésére járok.Nekem is tarvezett császárom lesz januárban.

710. Orsi1971 (válaszként erre: 706. - Sába 79)
2011. nov. 24. 22:45

Sába, 4 óra 15 perc a fájások beindulásától számítva.

A rém-telefonosokat meg hessegesd el jól! Majd Pruha Kriszti megmondja neked hogy mikor nyomjál és hogyan. Én szülésfelkészítő nélkül is elég jól boldogultam - ez utóbbira ugyanis nem volt időm járni és így utólag felesleges is lett volna.

Jajjjjj, már úgy várom hogy bejelentsd a jó hírt, Zalán baba születését!!! Ugye okosabb leszel mint én, és valakit megkérsz hogy értesítsen minket!!! Ugye hogy ugye???? Akár küldhetek neked egy telefonszámot és ha a párod vagy valaki küld nekem egy SMS-t én megírom a többieknek! És liliacs, rád ugyanez vonatkozik! Várjuk nagyon a babaesőt!!!

709. Orsi1971 (válaszként erre: 708. - Pall mall)
2011. nov. 24. 22:40

Szia pall mall! Miért hessegetnénk el????? Szerintem mindannyian örülünk neked! Jó ide néha benézni és megtudni kivel mi van. Ezen kívül még hasznosnak is mondható ez a fórum! Nem igaz, kedves többiek??? Szóval, üdv itt nálunk!

Remélem, valaki tud majd neked segíteni orvos-ügyben. Ami engem illet, Horváth Tamás magánrendelésére jártam-járok, alkalmanként 10 ezerért. De amikor augusztusban szültem, szabin volt és az ügyeletes dokinál született meg a kislányom, Eszter. Illetve inkább a fogadott szülésznőmnél. Sajnos ez az út nem járható a számodra, ha biztos hogy császár kell, de kell hogy legyen megoldás. A csajok majd kiokoskodják neked! :)))

2011. nov. 24. 15:55

Sziasztok!


Látom, összeszokott csapat vagytok, kicsit emiatt félve is írok, tartva attól, hogy elhessegettek...


Szóval 8 hetes terhes vagyok, és az Istvánban szeretnék szülni, de nincs orvosom. A helyzetem elég speciális, van már egy nyolcéves lányom és egy ötéves fiam, 36 éves vagyok, és csak császárral szülhetek. A doki, akihez eddig jártam - és aki megállapította a terhességet - mondott egy olyan összeget, amit két gyerek mellett nem tudok kigazdálkodni (ő nem az Istvánban orvos).


Van esetleg javaslatotok, hogy kit válasszak? És ha igen, akkor hol tudom őt elérni?


köszi

707. liliacs
2011. nov. 23. 21:12
sziasztok! :) el sem hiszitek... :D már csak röhögni tudok az egészen, annyira fáradt vagyok.. fiam megint beteg lett hányás-hasmenés- magas láz... szóval nem sokat aludtunk férjemmel... egyik éjjel hallom hogy megint felsírt és hirtelen mozdultam persze rosszul, - mellesleg férjem már pattant ki az ágyból! - szóval megint pokoli fájdalom, de kibicegtem a gyerekhez, aztán a konyhába hogy zsepit vigyek be neki még... és ahogy ott állok a pultunknál hajnali 2.13 kor arra gondoltam hogy hulla vagyok és már csak az lenne a slussz poén ha most loccsanna a kövön a magzatvíz.. kész voltam... és már csak röhögni tudtam, persze magamban... de szerencsére nem jött... bár abban a félpercben úgy éreztem hogy na most ez tenné fel az i -re a pontot :D már valahogy így állok ehhez az egész szüléshez... röhögök kínomban, és fájdalmamban is :D lehet totál hülyének fognak nézni a szülőszobában is, de most nálam valami ilyesmi érzés jött elő és nem múlik már napok óta :D röhögnöm kell mindenen... :D bocsi a sok locsogásért, inkább megyek aludni mert mostanság nem sok jut belőle... jó éjt mindenkinek :)
706. Sába 79 (válaszként erre: 705. - Orsi1971)
2011. nov. 22. 23:06

Úgy ni! Nagyon helyes! :D Azért fotót kérünk ám majd arról is!

Én sosem értem ezt hogy mihez képest 4 óra 15 perc?

Annyi a rettentetesen kibírhatatlan fájdalom amikor üvöltözik az ember mint a sakál és önkívületben hisztérikázik?

Ezt viccből írtam, mert mostanában idétlen emberek zaklatnak ilyenekkel, hogy az ő nagynénjének az unokahuga 42 órát vajdott, és nem is tudodd magáról és mindenkinek egyformán fáj, csak hazudik mindenki, no és a gyerek ettől lett oxigénhiányos. Na hallani kéne ahogy ezeket elküldöm melegebb éghajlatra!

Naponta van 3 ilyen telefonom. Ma reggel is ilyenre ébredbem, amikor egy egy gyereket szült anyuka aki császárral szült, éppen ecsetelte, mit csináljak ha jön a tolófájás. Mire én megkérdeztem, hogy neki mennyi volt (persze tudtam hogy egy sem...)

Nah ilyen és társai!

705. Orsi1971 (válaszként erre: 704. - Sába 79)
2011. nov. 22. 22:59

Eszti 4 óra 15 perc alatt született meg! A drága kis szélvészkisasszony ! :D

Jó dolog a lovaglás, a nyárias őszben újra kezdtem. Tavasszal, ha a leányzó megtanul ülni, ő is jön velem a nyeregbe! Legyen belevaló csaj!!!!

704. Sába 79 (válaszként erre: 703. - Orsi1971)
2011. nov. 22. 16:20

Én is lovagoltam 14 évig! :D

Mennyi idő alatt bújt ki Eszti?

703. Orsi1971 (válaszként erre: 702. - Sába 79)
2011. nov. 22. 15:01

Helló Sába! Így kell hozzáállni a dolgokhoz!!! Neked még az enyémnél is jobb szülésed lesz (ha ez ugyan lehetséges :))), mert ott lesz társaságnak Horváth doki ! :D

Nekem sem volt semmi előjelem, nem keményedtem, nem voltak jóslóim, előző nap még a lovamat nyergeltem, húztam-vontam, aztán egyszer csak elindult, elfolyt a magzatvíz. Egy kemény csaj ilyenkor meg nem pánikol, hanem szépen higgadtan cselekszik és ura saját magának meg az eseményeknek. Te meg szerintem ilyen határozott csaj vagy!

Liliacs, neked is nagyon szurkolok, hátha menni fog a "rendes" szülés!

Tudtok valamit Psychogirlről? Nem olvastam a naplóját mert titkos és jelentkeztem ugyan olvasásra, de azóta nem járt arra hogy beengedjen.

702. Sába 79 (válaszként erre: 701. - Liliacs)
2011. nov. 22. 13:00

Hát én nem tudom milyenek azok az összehúzódások, ha az amikor kőszikla lesz a pocakom, akkor azzal nem szoktam foglalkozni!


Kicsit sem érzem a szülés közeledtét. Lehet hogy defektes vagyok! És nem is félek!


Ha elkezdenék félni, akkor Orsira gondolok! Egy a dokink, egy a szülésznőnk, olyanlesz mint az övé és kész! :D Így indulok neki!


A férjem barátai meg a motoros haverjaink arra kértek, lehetőleg csütörtökön szüljek a tejfakasztó buli miatt, hogy hétvégére essen!

Ennyi a feladat!

701. liliacs (válaszként erre: 695. - Sába 79)
2011. nov. 21. 20:38

Nanáááá :) én is töltöttem fel képet, bár az nem olyan szupi kép, ehhez kicsit béna vagyok :)

neked vannak már összehúzódásaid? Én most vasárnap annyira úgy éreztem hogy mehetünk szülni... 7 percesek jöttek 1,5 órán keresztül, majd leállt :) szerintem csak próbálgatta magát a kisasszony :)

700. liliacs (válaszként erre: 697. - Nirvi)
2011. nov. 21. 20:35

Szia!

nekem is feltétlenül javasolta a dokim, és mi megkaptuk a férjemmel már kb 2,5 hete. mi mondjuk a fizetőst kaptuk, mert állítólag az le van tutira tesztelve kismamákra az ingyenesről meg nem tudnak ilyet mondani. a fiamnak viszont nem adattuk be, mert nem javasolta a gyermekorvos- mondjuk nálunk elég gázos is- csak kórházi felügyelet mellett kaphatná meg.

Szülés: megpróbálok fejben ráhangolódni a normál szülésre :) hátha... :) talán minden rendben lesz, be vagyok tojva rendesen,de most megpróbálom majd én irányítani a testemet... :) nálunk már "fogadásokat" kötöttek mikor szülök :) nov. 22- dec. 4-ig lehetett, mert szerintem ezen belül lesz... :)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook