Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
819. Sába 79 (válaszként erre: 818. - Orsi1971)
2012. jan. 5. 22:29

Orsi fooooooogalmam sincs, de annyira elmesélném már, mert annnnnnnnnnnyyyyyyyyira jó élmény volt és hát Horváth doki, ISTEN KOMOLYAN MONDOM!

Eszti kistesóját úgy időzítsd hogy ott legyen ő is!

Hát a Horváth meg a Kriszta együtt meg aaaaaaaakkora csapat, hogy az KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZ!

Jövő pénteken megyek 6 hetesre!:D

Életem legnagyobb élménye volt a szülés, élveztem minden pillanatát, és nem cseréltem volna senkivel! :D

2012. jan. 5. 21:36

Sziasztok!

Remélem jól vagytok, Liliacs! Hogyan fogatda a nagy tesó a kicsit? Jól vagytok? Remélem!!!

És ti, Sába? Mikor lesz időd egy kicsit mesélni? Nagyon várom/várjuk már!!!

2012. jan. 5. 10:49

Helló csajok!


Én a házassági fénymásolatát vittem kérdés nélkül 2009.-es és szó nélkül elfogadták az Istvánban. El is vitte a néni. Felesleges hurcolni az eredetit, nehogy baja essék!


Mindenki jól van???? Lilacs, elképedve olvastalak! GRATULÁLOOOOOOOOK! Sok-sok boldogságot nektek!

2012. jan. 2. 19:24
van esetleg közületek olyan, aki császárral szült?
2012. jan. 2. 18:51

sziasztok!beszéltem a védőnővel, azt mondta jó az eredeti házassági anyakönyvi.

a kórházban elfelejtettem reggel megkérdezni :)

814. liliacs
2012. jan. 2. 16:44

Boldog ÚJ Évet Mindenkinek ! :) Bocsi még képek nincsenek csak az az egy :) de majd noszogatom a férjem hogy ne mind 3-4 Mb.s legyen hanem kicsinyítsen.... :)

Remélem Minden Baba és Mama jól van???!!!


Puszi

813. Orsi1971 (válaszként erre: 812. - Liliacs)
2011. dec. 30. 15:03
De jó olvasni téged! Remélem hamarosan lesznek fényképek is!!! Puszi! Élvezz ki minden pillanatot!
812. liliacs
2011. dec. 29. 17:56

sziasztok! :)

Én eredeti házasságit vittem az jó volt és elfogadták (4 éve volt).

Szüléstörténetem jó rövid :D

21.én berendeltek bemutatásra reggel 7-re - ami annyit takart hogy a főorvos kellett hogy megvizsgáljon és ő annyit mondott hogy mi az hogy én már 10-12 nappal túlhordtam a babát, hogy ezt nem szabad és hogy este 8 ra menjek vissza mert beindítják a szülést! szóval este 6 kor beültem egy kád vízbe hogy még lefürödjek előtte, ekkor megint jöttek ilyen össze-vissza fájások - gondoltam na megint jönnek, majd mennek :D Utána 7.15 körül elindultunk be, 8 kor megvizsgált az ügyeletes doki és szülésznő de azt mondták nem vagyok nyitva semennyire szóval a ballont nem tudják felhelyezni, de azért szólnak egy másik dokinak hogy hátha ... na rá vártunk vagy fél órát. 9 kor végre átvittek az egyik szülőszobára és ott megvizsgált újra ez a doki, na ekkora már 3 cm re nyitva voltam- szóval néztek egy nagyot - fájásaim hol voltak hol nem de nem fájt egyáltalán... szóval felhelyezték a ballont - persze 5 percenként jártam pisilni :D - majd mondták hogy reggelnél előbb nem lesz baba- szóval leküldtem a kocsiba aludni a férjemet, addig anyuval voltam és hívtam a barátnőmet. Na 10. kor megvizsgáltak és csodálkozva nézték hogy hoppá már 7 cm-re tágultam és a szülésznő mondta hogy hívjam a férjem mert itt baba lesz nem sokára, ő meg hívta azonnal a dokim. Szegény férjem épp elhelyezkedett a kocsiban mikor riadóztattuk. a dokim fél óra alatt itt volt, addigra kérte hogy repesszenek burkot, ez 10.30 kor volt Na EKKOR jöttek az igazi fájások! az pokolian fájt! de a kisasszony rendes volt velem mert legalább nem perces fájásaim voltak, hanem hagyott időt felkészülni a következőre. Ha nem akartak volna gátvédelmet akkor még éjfél előtt meglett volna a babus, így átcsúsztunk 15 perccel éjfél utánra. de így is szupergyors volt!!! legalább is nekem :D Egyszer kértem fájdalomcsillapítót, a burokrepesztés után, de idő sem volt beadni :D A mai napig el sem hiszem hogy így kirobbant belőlem a lányom :D Most megyek.. puszilok mindenkit :*

2011. dec. 29. 16:48

Köszönöm az infókat, hétfőn megírom mit mondtak!

Snido köszi, jól vagyok, vannak ugyan nehezebb időszakok, de most már próbálok több türelemmel lenni magam felé is, már csak 2 hét :)

Domit nagyon várjuk már :D

most hogy a vége felé járok, hát mit ne mondjak be vagyok tojva rendesen :)

Ohh Nirvi nagyon eltelt az idő, nektek is mindjárt megszületik a pici, pedig nemrég még tényleg hogy izgultunk :D

Már most tényleg számolom a napokat, hétfőn megyek ugye megint, megcsinálják a műtéti labort is.Írok majd hogy mi volt!!

810. Dormira
2011. dec. 29. 11:53

Sziasztok!

Érdekes ez a anyakönyves dolog, nekem 1 éve jó volt az eredeti (1,5 éve voltunk házasok akkor), és vinnem kellett az eredetit és egy fénymásolatot..

Majd írjátok meg, mit mondtak...én is kiváncsi vagyok rá... :)

809. Snido (válaszként erre: 807. - 61109a4e1a)
2011. dec. 29. 10:52

Persze, ott fogják a legbiztosabb infót adni erről. :)

Mi meg még 2009-ben házasodtunk, úgyhogy be kellett menni az okmányirodába papírt kérni. Ha szerencséd van, akkor ilyennel már nem kell bajlódni.

Egyébként hogy vagy(tok)?

808. Nirvi (válaszként erre: 807. - 61109a4e1a)
2011. dec. 28. 22:58

Basszus tényleg, te nemsokára szülsz:):):) Olyan hihetetlen, hogy így szalad az idő:) Nemrég még együtt izgultunk a fórumon:)


Nekem majd Apasági nyilatkozatot kell szerválnom, de 2009-ben úgy volt, hogy 1 hónapnál nem lehetett régebbi. Úgyhogy mi most is csak január végén, február elején csináltatjuk meg:) Mivel nem vagyunk házasok:)

807. 61109a4e1a (válaszként erre: 805. - Snido)
2011. dec. 28. 22:56
eloszor is koszonom :) mi szeptemberben hazasodtunk ossze,januarban szulok,az mar 4 honap.ohh errol total elfeledkeztem,na majd hetfon utanajarok,akkor megyek legkozelebb ctg-re a korhazba.
806. Orsi1971 (válaszként erre: 799. - Liliacs)
2011. dec. 28. 21:59
Ez aztán az örömhír!!! Gratulálok én is! Meglestem a pici lányt, gyönyörű! Megérte a várakozás, ugye????? :) Várjuk a beszámolót, persze majd ha lesz időd.
805. Snido (válaszként erre: 803. - 61109a4e1a)
2011. dec. 28. 21:55
Nekem még 3 hónapnál régebbi nem lehetett, de én még februárban szültem. Azóta lehet, hogy változott...
804. Snido (válaszként erre: 799. - Liliacs)
2011. dec. 28. 21:54
Gratulálok én is! Édes, ahogy szunyókál! :)
2011. dec. 28. 20:57
Abban tudnátok segíteni hogy mennyi idős házassági anyakönyvi kivonatot kell vinni?
802. 61109a4e1a (válaszként erre: 799. - Liliacs)
2011. dec. 28. 20:56
Nagyon gratulálok nektek!!!!!!Nagyon édes baba!
801. Dormira (válaszként erre: 799. - Liliacs)
2011. dec. 28. 20:12

Sziasztok!


Hatalmas Gratula!!!!

Gyönyörű szép a kicsi lány!!!

Milyen mázlista vagy! Ilyen gyors szülést!!!! Nagyon ügyes vagy!!!!

800. Nirvi (válaszként erre: 799. - Liliacs)
2011. dec. 28. 17:12

Juhúúúúúú:D:D


Gratulálok!!! Gyönyörű baba!!! Olyan széééép :)


Hihetetlen, hogy az Istvánosok ilyen gyorsan és könnyen szülnek:D:D

Zalán nekem is 4 óra alatt megvolt, kíváncsi vagyok öcsi mennyi idő alatt lesz meg:):)


Még egyszer gratulálok, sok-sok boldogságot, egészséget meg sok-sok tejcit!!!


Azért nem semmi, hogy milyen hamar kibújt a kiscsaj:)

Na meg, hogy egyből megjelölt Téged:D:D


Szuper!!:):)


Azért ha tudsz majd írj, hogy milyen baba, eszik alszik, van-e tejed meg minden ilyesmi:):)

799. liliacs
2011. dec. 28. 15:35

sziasztok! :)

végre megszületett :) dec. 22. én 00.15 kor 4170 grammal és 62 cm vel ! ja, és mérés előtt telibe szart a lányom, a szülésznőt pedig lepisilte!! :D szóval simán volt 4200 is!

lányok, én ennyire sima és "könnyű" és piszok gyors szülésről nem is álmodhattam! este 10 kor még dumáltam telefonon a barátnőmmel és a férjemet leküldtem aludni a kocsiba!, mire 10 perc múlva szólt a szülésznő hogy akció van azonnal hívják a dokim és szóljak a férjemnek! ezek után 2 óra múlva már ott voltam leszarva :D

most megyek mert sír de majd leszek!

Mindenkinek így utólag is Boldog Karácsonyt!!!!!!!!

2011. dec. 23. 08:44

Sziasztok lányok, most van 2 percem... (Nem semmi egy babával sütni-főzni-takarítani karácsomyra! :) Liliacs, mi van veled? Azért remélem, holnapra meg lesz a kicsi, ha ugyan már meg nincs! :)

Sába, örülök hogy Zalán ilyen jó baba. Minden OK a szopi körül? Alig várom már hogy mesélj a szülésedről, meg Horváth dokiról, hogy milyen volt.

Ez úton kívánok nektek nyugodt, békés, boldog, szép ünnepet!

2011. dec. 22. 14:51

Nirvi! Nagyon nagyon jó baba Zalán! El sem hiszem, hogy ilyen van!

Cicizik, alszik, nézelődik, imád fürödni, öltözni egyedül is szépen elmottyog magában.:DDDDDDD


Orsinak igaza volt, az István-ban ilyeneked adnak!

2011. dec. 22. 14:48

Jajj lilacs! Én nagyon drukkolok neked!

Ne parázz, azért mert ennyit várat magára a kisasszony, könnyű szülésed lesz! :D Hogy hívják az a Főorvost??????????

795. liliacs
2011. dec. 20. 18:14

sziasztok!

még mindig semmi. holnap kell bemennem reggel 7-re az Istvánba, főorvos (akit nem is ismerek!) megvizsgál és majd dönt valahogy - rettegek hogy "úgy" vizsgál meg! mert bár szeretném ha már kint lenne a lányom, de ha amúgy minden rendben, akkor nem szeretném ha indított szülés lenne! Csajok, be vagyok tojva!!!!!

794. Nirvi (válaszként erre: 793. - Liliacs)
2011. dec. 18. 21:24

Nálunk is ma hét ágra sütött a nap:)

Hátha most már lesz valami:):)


Köszi, mi jól vagyunk, ma töltöttük a 30. hetet:)


Mondjuk holnap elutazunk egy hétre, úgyhogy valószínű lemaradok a babócád érkezéséről...

Ezért így előre is nagyon sok boldogságot kívánok:):) Na meg persze könnyű szülést meg mindent amit ilyenkor kell:):)


Ja és mindenkinek Kellemes Ünnepeket!!:)

793. liliacs
2011. dec. 18. 17:47

sziasztok!

Még mindig 2:1 ben :) azt mondták jön a hó, erre ma csodálatos napsütés volt, amit persze nem bántam :) Anian-ról semmit sem tudok! én is kérdeztem már de semmi válasz nem jött tőle!

Most vannak megint fájásaim de már kicsit olyan mint mikor farkast kiáltanak!

Ma felállítottuk a műfenyőnket, ha véletlenül neccesen érnénk haza, vagy engednek ki a kórházból, már ne a faállítással kelljen bíbelődnünk ;)

Nirvi ti hogy vagytok???

792. Nirvi
2011. dec. 17. 20:14
Kicsit belepiszkáltam a táblázatba:)
791. Nirvi
2011. dec. 17. 20:14

Liliacs, kitartás!!

Nagyon jól érzi bent magát ez a bébi ezek szerint:):)


Csajok...Aniannal vajon mi lehet?

Elvileg már megszült...a dátum szerint, de be sem lépett október vége óta:(

Pedig jó lenne tudni, mi van vele...


Ja, és Liliacs, ha Te is megszülsz, utána már csak ketten maradunk:D:D

nic81 és Én:D:D

Ohh jajj:):)



Sába, már nagyon várom a szüléstörténetet!!:)

Tudom, amint lesz időd megírod, de már olyan kíváncsi vagyok!!:):)

Remélem jól vagytok!


Zalán milyen baba?

Alszik szépen? Van tejed?

790. liliacs (válaszként erre: 789. - Sába 79)
2011. dec. 17. 16:29

Hát azzal is próbálkoztunk már, de újra próbáljuk ma este ... hátha... :D

Ma meg a legjobb barátnőm aki dec. 24-re volt kiírva közölte reggel hogy elfolyt a magzatvize.... a guta majd megütött! :) Ablakot is pucoltam ma :) de semmi...

A család már rajtam röhög.... :) sajna már én is csak röhögni tudok az egészen!

Remélem ti jól vagytok???? Múltkor sikerült rájönnöm hogy lássam a naplódat :D férjem gratulált nekem a technikai zseninek :D hát nem ezért vett el az tuti... :D

Nagyon aranyos a pici! annyira szép kis pofija van! :) majd leszek még de most megyek még palacsintát sütök... ;)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook