Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
609. Sába 79 (válaszként erre: 608. - Anian)
2011. okt. 25. 18:14
Na az meg mi a szösz?
608. anian
2011. okt. 25. 16:04

Sziasztok!

Hallottatok már az alagút szindrómáról? esetleg van valakinek? mit lehet tenni ellene? kb egy hete szenvedek tőle, és már alig alszom... semmi nem segít...

607. Nirvi (válaszként erre: 604. - Liliacs)
2011. okt. 25. 10:55

Adatlap/Képek/Képeid/Új kép feltöltése :)


És akkor az adatlapodon lesz.

De ha esetleg nem akarod, hogy az mindenki lássa az adatlapodon, akkor nyithatsz titkos naplót is, és oda is rakhatsz fel sok-sok képet.

Csak szólj, ha nem megy valami:)

606. Nirvi (válaszként erre: 604. - Liliacs)
2011. okt. 25. 10:53

Igen, próbálgattam, hogy hogyan lenne jobb:)

Ha mindenkinek tetszik így, akkor rakhatunk be mindenkihez képet, csak akkor az nem lesz, hogy mennyi idős a baba.

Vagyis lehet olyat is berakni , de az már túl sok lenne egy kockába:)


A kistesókhoz meg akár 4d-s képet is rakhatunk be:)

605. Sába 79 (válaszként erre: 598. - Liliacs)
2011. okt. 25. 09:35
Hát így értem , aki már visszajáró vendég! Igazad van! :D
604. liliacs
2011. okt. 25. 09:10
most látom csak a táblázatban a képeket!!! :) jaj , nagyon édik !!!!! :) segítsetek hogy tudom megcsinálni én is :)
603. liliacs (válaszként erre: 601. - Nirvi)
2011. okt. 25. 09:07
szia! bocsi totál béna vagyok a számítógéphez! itt azt sem tudom hova lehet feltölteni! :) már az is nagy szám hogy netezek :) a férjem mindig cukkol is emiatt :D persze én mondom hogy én másban vagyok jó! lassan a 4 éves fiam jobban kezeli a gépet mint én.... de ha megmondjátok hova lehet és hogy akkor megpróbálkozom vele :) legfeljebb beletelik néhány órámba :D
602. coci (válaszként erre: 600. - Liliacs)
2011. okt. 25. 08:24
szia!:) Én 2011 május 30-ra vagyok kiírva;) május 31-én született meg a kisfiam Levente. Korábban írtam én már erre a fórumra, csak jó ideig nem néztem, és most láttam, milyen pörgés van itt, táblázat meg minden:) Nekem Dr. Ruttner Zoltán volt az orvosom, és már nem emlékszem milyen Bea a szülésznőm.mindkettővel nagyon meg voltam elégedve:)
601. Nirvi
2011. okt. 25. 07:25

Jó reggelt!


liliacs, nem raksz fel képeke a 4D-ről ?:):)

600. liliacs (válaszként erre: 599. - Coci)
2011. okt. 24. 19:57
szia! Te mikorra vagy kiírva? vagy már babázol? vagy mindkettő?? :D ki a dokid?
599. coci
2011. okt. 24. 17:12
Helló Lányok! Most látom, milyen élet lett itt:)) igyekszem én is majd bekapcsolódni:)
598. liliacs (válaszként erre: 597. - Sába 79)
2011. okt. 24. 17:04
Hát igen :) az pusztaszabolcsi út naccerűűű :D én azért itt velencén megnézem az új egészségházban van e lehetőség erre az Nst-re mert azért nem akarok annyit utazni minden másnap! ugye nekem ez már a második babóca, szóval annyira nem ismeretlen az István... elég lesz bemennem akkor oda ha már beindul... előbb valahogy nem igazán szeretnék :D Te-ti hogy vagytok???
597. Sába 79 (válaszként erre: 596. - Liliacs)
2011. okt. 23. 22:06
Bizony, közel vagyunk! :D Én az Istvánba szeretnék menni, remek alkalom ismerkedni a helyszínnel, a szülésznővel meg mindennel! Nekem Fehérvár szinte messzebb van köszönve a Velencét Pusztaszabolccsal összekötő magas színvonalú úthálózatnak! :D
596. liliacs (válaszként erre: 590. - Sába 79)
2011. okt. 22. 19:39
Iváncsa az tényleg itten van :) közel hozzánk :) te hova mész majd NsT-re-? én már érdeklődtem hogy had ne kelljen bemennem ezért az Istvánba.. de még nem tudom hogy itt van-e valami lehetőségem vagy Fehérvár ? mert akkor meg szinte mindegy....
595. liliacs
2011. okt. 22. 19:38
sziasztok :) ma voltam 4D-n és hát az ottani dokinő is mondta hogy nem bizti hogy bent marad decemberig - sőt ő november közepére-végére tippel... szép pufi a pofija már most, és teljesen egészségesnek tűnik mindene! :) annyira megnyugodtam, csak ez a pokoli fájdalom ne lenne alul.... :( alig alszom és felkelni az ágyból kész kínszenvedés! Ti hogy vagytok ezzel????
594. Nirvi (válaszként erre: 585. - Psychogirl)
2011. okt. 22. 09:05

Azért majd írj ha tudsz, ha úgy érzed, hogy elkezdődött valami:):)


Már csak 21 napod van hátra:):)

Az nem sok:)

593. Nirvi (válaszként erre: 584. - Liliacs)
2011. okt. 22. 09:03

Örülnék, ha Nektek összejönne a kádban szülés és akkor mesélhetnél róla milyen volt:):)

Szerintem amúgy ebben az esetben felesleges a dianatal gél, mert alapból a meleg víz ellazít, segít a tágulásban meg az egész folyamatban.

De nem tudom...esetleg egy szülésznőt meg kéne kérdezni róla.

592. Nirvi
2011. okt. 22. 09:01

Sziasztok!


Szia Sába! Végre hallunk felőled:)

Örülök, hogy Zalán befordult:)

591. Orsi1971 (válaszként erre: 587. - Sába 79)
2011. okt. 21. 22:28

Szia Sába! Már izgultunk érted! Örülök hogy Zalán befordult! :))

Hívd nyugodtan Krisztát! Én is ugyanúgy éreztem mint te, az első telefonhívás előtt. Megfogtad az Isten lábát vele - gondolom, Horváth doki szerzemény! :)) Velem az első találkozásnál korrekt volt, kicsit távolságtartó, azaz nem borult rögtön a nyakamba hogy hú de klassz... Aztán a CTG-k során beszélgettünk, egyre jobban megbíztam benne. A szülésemet meg gyakorlatilag ő vezette le és teljes biztonságban éreztem magamat vele. Egyébként október végén megyek hozzá vérvételre. A doki a vasamat akarja megnézetni és hajnali 7 órára Esztivel nem tudok bemenni az Istvánba. Így Kriszta veszi le a vért a szülőszobán és megmutatom neki hogy mivé lett a kis Cserebogaram!

Annyira drága! A Háp-háp-háp, jönnek a kacsák c. slágernél, amit minden pelusozásnál éneklünk, teli szájjal vigyorog és ott gágog velem ahol kell! Soha máshol a dalban, komolyan! :) Hétfőn 11 hetesek leszünk!

Mondani akartam azoknak akiknél első baba jön: figyeljetek nagyon a büfiztetésre már az első szoptatástól kezdve!!! Erről senki nem beszél még az Istvánban sem (lehet hogy evidens hogy minden újdonsült anyuka gondol rá????), pedig nagyon fontos a hasfájás elkerülése végett. Nálunk múlóban van a dolog, a Lactiv Baby csodákat művel - vagy csak kezdjük kinőni a dolgot.

Jó éjt!

590. Sába 79 (válaszként erre: 589. - Liliacs)
2011. okt. 21. 20:08

Éppen a kettő között! Pusztaszabolcson túl Adonyon innen!

Iváncsa Főőőőőőődim! :D

589. liliacs (válaszként erre: 588. - Sába 79)
2011. okt. 21. 19:24
Naaa :) Adony,Pusztaszabolcs??? Bocsi most nem tudok többet írni mert a fiam nyúz a gépért :D
2011. okt. 21. 19:17
Lilacs! Egyébként én két faluval lakom arrébb tőled! :D:D:D Tehát mi is 50 km-t megyün az Istvánig, csak mi az M6-on! :D
2011. okt. 21. 19:16

Itt vagyok csajok! Csak vettem egy nagy levegőt! Kb egy hétig tartott!

Voltunk dokinál mi is, Zalán befordult végre! Múlt hét pénteken volt 1970 gramm.

Kicsit beparáztam, mert utoljára kell mennem két hét múlva pénteken a rendelésre, aztán csak kórház. Még van 40 napom!

Van szülésznőm is, Pruha Krisza. Valaki tud róla valamit mondani??????? Már sok jót hallottam róla, de pl Orsi, te is mesélhetnél. A héten hívnom kellett volna, de még nem mertem! Tudom hogy ha már felhívom, be is parázok! :D

Eszti hogy van? Többieknél a kis lurkók???????

586. liliacs
2011. okt. 20. 21:45
valamelyikőtök tudja esetleg hogy kell kiszámolni a BPD-ből a fejkörfogatot? köszi előre is!
585. psychogirl (válaszként erre: 580. - Nirvi)
2011. okt. 20. 09:04

szia Nirvi,


Jól vagyok, ma ugye megérkezett a hidegfront, de nem veszem észre, hogy ez bármiben is hatással lenne Lizi kisasszonyra :)

Én ugyan nagyon szeretném, ha a kiírtnál korábban jönne kicsit, de egyre inkább azt érzem, hogy ez a kópé bizony kihúzza a kiírt dátumig.

Néha már türelmetlen vagyok, jó lenne babázni!

Az eddigi ctg-k semmi fájástevékenységet nem mutattak, és nekem is csak tegnapelőtt éjjel voltak jósló fájásaim. Azóta szinte semmi.

Úgyhogy marad a várakozás.

584. liliacs (válaszként erre: 583. - Nirvi)
2011. okt. 20. 08:32
Az nagyon jó lenne, mert ha kádban szülhetnék az talán könnyebb lenne nekem is! ez most jó hír!! :) sajna most nincs elszámolva... mivel pontosan tudom mikor történt :) - tudod külföldön dolgoztam és így tudnom kellett mikor jövök haza a babaprojekt miatt :D - szóval semmi elszámolás... már előző uh-n is nagyobb volt , de ez most kicsit durva szerintem... tényleg és ha kádban szülünk akkor is lehet azt a gélt feltetetni - dianatal- vagy az ilyenkor felesleges?
583. Nirvi (válaszként erre: 582. - Liliacs)
2011. okt. 19. 22:43

Hú az nem semmi!

Nagyon belehúzott a "kis"csaj:)

Nem lehet, hogy el lett számolva?

Vagy eddig stimmeltek nagyjából a méretek?



Én ma beszéltem a dokimmal, azt mondta, hogy minden további nélkül lehet kádban szülni és ő is nagyon szívesen bevállalja:)

Csak ugye elmondta, hogy csak akkor lehet, ha minden rendben van, stb.

Úgyhogy én úgy készülök, hogy kádban szülök:)

Remélem összejön:)

582. liliacs
2011. okt. 19. 22:30
sziasztok! még ma is kábult vagyok a tegnap esti Uh-tól! a "kicsi" lányom akivel papíron 32. hetes vagyok kb 35-36 hetesnek felel meg! 2350 gramm és tudom ez még nem mérvadó mert +-200 gramm is lehet az eltérés de sajna a BPD -t azt nem lehet elmérni nem becslés és hát most 91 nél tarunk!!! Nem tudom hogy fogom megszülni ha ez ilyen léptékkel halad! a dokim is kicsit ledöbbent és kérdezte is hogy szedtem valami terhesvitamint? -mire mondtam azt nem mivel rosszul voltam tőle de Supradynt és Multi tabsot igen - felváltva itt a vírusos időszakban! tisztára be vagyok parázva... nehéz volt a szülés a fiammal is, és nem szeretném ha ez dettó ugyanaz lenne! feltéve ha megszülhetem normálisan!? mert ez is eszembe jutott.... A kádban már lehet szülni??? én úgy tudtam ott csak vajúdni lehet, a higiéniára hivatkoztak amikor én erre rákérdeztem! hogy vajúdni lehet de szülni nem! ez akkor most változott azóta?
581. Nirvi
2011. okt. 19. 11:47

Sábával vajon mi a helyzet?

Már jó ideje nem jelentkezett...

580. Nirvi (válaszként erre: 579. - Psychogirl)
2011. okt. 19. 10:34

Amelyik szülőszobában én voltam, ott volt alapból labda. De én azt sem használtam:)


Mondjuk ha hasonlóan gyorsan fogok szülni, mint Zalánnál, akkor a kádra sem lesz szükség:D


Egyébként hogy vagy?:)

❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook