Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
789. Sába 79 (válaszként erre: 788. - Liliacs)
2011. dec. 17. 13:24

Jajj Istenkém lilacs! Hát mi van ott a Velence környékén? Összekeveredtek a csillagok?

Én azt gondoltam, hogy egyszerre megyünk szülni, aztán az én fiam mindjárt 3 hetes a te kiselefánotd meg....

Jaaaaaaaajj kényelmes a kisasszony!

Szex??????? Mi lehet azzal csalogattuk ki! :D

Bár nem azért csináltunk hogy kijöjjön, de kijött! :D

788. liliacs
2011. dec. 16. 16:33

sziasztok!

szerdán voltam bent a kórházban Uh-is volt, NINCS ormánya :D de nagy baba...

Sajna ha nem indul be mostanság, akkor 21.-én be kell mennem és vagy megindítják vagy befektetnek! Elég jól érzi magát bennem és mivel semmi olyan tényező ami miatt előbb kéne indítani ezért hagyják még lubickolni.

Dokim mondta a bábakoktélt- háááát kipróbáltam, csajok ha van eszetek ezt nem próbáljátok ki!

jaa, és előtte ettem csípős-savanyú kínai levest- amire mosolyogva mondta a kis hölgy hogy ez nem is olyan csípős.... a lányom 1 órán át csuklott a hasamban én meg Süsü-vé avanzsáltam... :D de ez sem segített.

Szóval tegnap legalább a bábakoktél miatt eljutottunk az 5 órán át tartó 4-5 perces fájásokig majd leállt. Már mindenki tűkön ült, hogy mért nem indulunk be, de mondtam nekik hogy nem tart olyan hosszan csak 15-20 mp, mint a fiammal ami 40 mp-es volt. Nekem lett igazam ... a lányom abbahagyta a készülődést és elaludt. :) Drukkoljatok hogy a hétvége meghozza, mert azért nem szeretném a karácsonyt bent tölteni, és indított szülést sem szeretnék.

Puszilok most mindenkit. Kicsit megyek pihenni. Hátha.... :D

787. liliacs (válaszként erre: 784. - Sába 79)
2011. dec. 13. 19:56

szia!

Majd ha lesz egy csöpp időd írd már le milyen volt a szülésed! :) annyira szeretnék pozitív dolgokból meríteni egy kis erőt!!! de csak ha nem gond... :)

tudod picit irigykedek hogy te már túl vagy és hogy ennyire jó volt nektek! nekünk a karácsony is azon múlik mikor jön ki végre a kiscsajszi...

remélem ezért is hogy minél előbb...

most megyek fürdetni a fiamat... :) drukkoljatok holnaphoz :)

2011. dec. 13. 19:47

Ne félj Liliacs, azért hamarosan kijön a leányzó! Nincs más választása. :) Persze értem hogy türelmetlen vagy, én is az lennék.

Jaj de jó Sába hogy jelentkeztél! És úgy örülök hogy nem volt "csalódás" a szülés!!! Ha lesz időd, ugye mesélsz majd? Ráér, élvezd ki most Zalánt.

Ma reggel arra ébredtem hogy Eszti méltatlankodik. Bementem a szobájába: hason találtam a lányt. :D Ébren, vagy álmában átfordult most először, és nem tudott visszafordulni. Egyébként se nagyon szeret hason lenni, és mondta a magáét. Olyan édes volt!!!

785. liliacs
2011. dec. 13. 13:08

sziasztok!

még mindig egyben, a lányom annyira lusta... szerdán megyek be és akkor lesz Uh- is ! szóval megkérem a dokim hogy nézzen rá nincs-e véletlenül ormánya :D mert akkor még a félidőn sem vagyunk túl... már csak így tudunk hozzáállni :)

remélem mindenki jól van ... ????

2011. dec. 13. 13:08

Sziasztok csajok!


Bocsánat az eltűnésért, de nem tudom levenni a kisfiamról a szememet, aki egyébként továbbra is a világ lejjobb kisbabája!

Sírni még nem hallottuk! :D

Cak mondja hogy E-EE akkor kaja van, ha türelmetlen, akkor sikolt egy nagyot! Ennyi!


Remélem mindenki jól van!


Csajok! A kórház szerintem tökéletes! BArátságos, én remek társaságba kerültem, 4 ágyas szobában voltunk, nagyjából egykorúak, és mindannyian egy napon szültünk.

Kajáról nem tudok nyilatkozni, mert az ebédet sosem láttam, mert éppen szoptattam, és mire megnéztem volna elvitték!:D de amúgy is hozták a hazai húslevest meg rántott husit, úgyhon nem is hiányzott.

Ajánlom mindenki figyelmébe az újszülött ösztályt, ahogy nagyon segítőkészen megmutatják a helyes mellre rakást meg lemérik szopi előtt és után a babákat hogy mennyit ettek. Mindenben édes aranyosak voltak. Ne essetek neki a szoptatásnak egyedül, csak szakemberrel!

Én azt hittem az én kisfiam jól szopizik, aztán kiderült, hogy csak jó nagy vákummal rágta a bimbómat, (véresre) és egy kortyot nem nyelt! Ez a szoptatás művészet komolyan mondom!

Szobák tiszták, rendezettek, persze ez függ attól is, hogy kik lakják. Mi gyakran szellőztettünk, mindenki vigyázott a tisztaságra. Jó kis csapat volt!


ÉLETEM EGYIK LEGNAGYOBB ÉLMÉNYE VOLT A SZÜLÉS! HIHETETLEN MELEGSÉGGEL A SZÍVEMBEN-LELKEMBEN GODNOLOK VISSZA MINDEN PILLANATÁRA!


(hozzáteszem 2-3 perces fájásokkal robbantunk be a kórházba)


Lilacs már bent vagy???????? :D


MINDENKINEK OLYAN SZÜLÉST KÍVÁNOK MINT AZ ENYÉM VOLT!


Jaaaaaa és az összes szülőszoba karácsonyi pompában csillog!

izzósorok-girlandok, fényfüzérek, díszek....

783. Nirvi
2011. dec. 12. 10:08

Hahó!! :)


Pont én is írni akartam, hogy mi a helyzet!!:):)


Na és többiek??

Ki hogy van?

2011. dec. 12. 10:04
Liliacs! 12.-e van!!! Mi újság, itt vagy még????
781. liliacs (válaszként erre: 780. - Orsi1971)
2011. dec. 10. 10:06
nagyon édes!!!! :) annyira várom már hogy én is babázzak :)
2011. dec. 10. 09:52
Tettem fel 2 új képet.
2011. dec. 10. 09:43
Sziasztok! Itt vagyok én is, olvasgatlak titeket és szurkolok neked Liliacs. Gyakran Eszterrel a kezemben ülök itt és nem tudok írni csak olvasni, vagy egyáltalán nem tudok jönni, mert a nagy 4 hónapost szórakoztatni kell amikor ébren van, amikor meg alszik, igyekszem egy kis házimunkát végezni. Elég jól megy a dolog, összhangban vagyunk! Jövő héten útra kelünk a lánnyal ajándékokat venni. Ezt jövőre már nem tehetjük majd meg vele, mert akkor már érteni fogja a Jézuska-históriát! :)))
778. liliacs
2011. dec. 9. 16:33

Sziasztok!

még mindig egyben, a lányom nagyon is jól érzi magát odabent! jöhettek itt frontok, dec 6. án este a fiammal a János sebészetén kötöttünk ki, mivel leesett úgy 2 méterről a játszóházban - (szerencsére nem lett koponyatörése!-pedig nagy volt az esély rá!)- s mivel én láttam az egészet, de persze rohanni nem tudtam érte - tök ideg voltam - és még ez sem indította be, pedig az ügyeletes orvosnő elmondta milyen jó itt a Jánosban a szülészet és az itt van a közelben! :) ha még is szülni szeretnék.... én már kész vagyok... karácsonyi készülődés annyi lesz hogy felragasztjuk a tavaly vásárolt ablakmatricát a fiam szobájába és feltesszük az oszlopra a girlandokat, meg piros masnit teszek a tujára kint :)

vasárnap kell bemennem az Istvánba, én 8. án voltam ott CTG-n ... fel kellett mennem a szülőszobára annyian voltak... apummal mentem és egymást szórakoztattuk, csajok, akkor lehet hogy ti is ott voltatok?????

777. 61109a4e1a (válaszként erre: 776. - Pall mall)
2011. dec. 9. 15:34

Mi tegnap voltunk vizsgálaton, Dominik már 2370 gramm :D

Megbeszéltük a doktor úrral, jan. 12.-én lesz a császár, persze csak ha a kisfiunk ki nem akar jönni hamarabb :)

2011. dec. 9. 12:09

Sziasztok!


Elég nagy a csend mostanában errefelé...


Tegnap voltam a Radnai doktornőnél, és nagyon szimpatikusnak találtam :-) Ma reggel voltam az Istvánban laborvizsgálatokon - túléltem. A két ünnep között megyek genetikára, aztán majd január második hetében megyek újra a dokihoz.


Itt van valakiről hír?

2011. dec. 9. 09:29
Sziasztok! Liliacs, ugye szólsz ha van valami??? Attól hogy nem írok ide, gondolok rád és szerintem a többiek is. Elkezdtük Esztivel a karácsonyi nagytakarítást. Úgy készül, mint a Luca-széke, de haladunk! :)
774. liliacs
2011. dec. 6. 16:47

Papíron dec. 12-ő lenne a 40.hét, de mivel túl nagy a baba - és tényleg nagy!! - ezért mondták hogy előbb fog jönni, és én is ezért éreztem hogy előbb bújik ki.. na,persze... :) ebből nem látok semmit.. pedig tényleg jó lenne már ha kint lenne, mert alig bírom már! CSak hasra híztam!- sehol máshol semmi! egy nagy hasból állok. Hátulról senki meg nem mondja hogy terhes vagyok, csak ha elkezdek menni, mint egy nyomorék pingvin úgy csámpázok... :)

Boldog Mikulás-t nektek is és a babócáknak is !!! :)

773. Orsi1971 (válaszként erre: 771. - Liliacs)
2011. dec. 6. 10:00

Nekem sem voltak soha jóslóim. Mikorra is vagy tulajdonképpen kiírva????

És "boldog" Mikulást mindenkinek!!!! Hátha az hozza meg a babádat, Liliacs!!! :)

772. Nirvi (válaszként erre: 771. - Liliacs)
2011. dec. 5. 17:24

Jaj szegénykém:( :)


Én ebben nem tudok segíteni, mert nekem nem voltak jóslóim...:S

Én úgy kitágultam 7-8 centire, hogy észre sem vettem, kicsit meg is lepődtem, amikor a doki közölte velem burokrepesztés előtt, hogy már ennyire nyitva vagyok:D


Nagyon drukkolok, hogy most már történjen valami!!:):)

771. liliacs
2011. dec. 5. 17:21

sziasztok!

igen még egyben.... már lassan el sem akarom hinni hogy valaha is kijönne.

volt valakinek olyan hogy jóslói voltak 2 hétig és utána napokig nem?

770. Nirvi
2011. dec. 5. 09:06

Szia!


Tegnap írt ide, csak kitörölték a hsz-ét, szerintem azért mert rakott bele egy linket is!

Azt írta jól van és csodás élmény volt a szülés és hogy Zalánról van fent kép a Karthago honlapján!

Megnéztem, gyönyörű baba:)


Majd jön ha tud:)

Asszem ennyit írt:)

2011. dec. 5. 09:05

Sziasztok! Tud valaki valamit Sábáról? Végül nem jelentkezett, csak itt olvastam hogy megszületett Zalán baba. Ezúton is gratula nekik!!!!!

Liliacs? Te egyben vagy még????

768. Nirvi (válaszként erre: 767. - Liliacs)
2011. dec. 3. 20:26

Boldog Szülinapot így utólag is :)


Hát én nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen Veletek!!

Remélem tudsz majd írni, ha indultok szülni:)


Sok szerencsét, vagy nem is tudom mit kéne ilyenkor kívánni:) Könnyű szülést:)

767. liliacs (válaszként erre: 766. - 61109a4e1a)
2011. dec. 3. 20:07

Köszi!


Megvolt a szülinapozás... :) örültem is neki hogy nem egy napon születtek!!!! mert így mindenkinek meglehet a saját szülinapja ! Viszont már örülnék ha kint lenne, mert mára alul totál szétcsúszott a medencecsontom... már csak abban reménykedem hogy egy-két roppanás és visszaáll valamennyire. Kérlek drukkoljatok hogy kint legyen már.. így is a 4 kg-t közelítjük.

766. 61109a4e1a (válaszként erre: 765. - Liliacs)
2011. dec. 2. 11:53
Boldog szülinapot a kisfiadnak :)
765. liliacs
2011. dec. 2. 11:17

sziasztok!

még egyben , bár tegnap már majdnem volt... ma van fiam szülinapja :) és szállingózik a hó.. ennyit a +10 fokról amit egyfolytában mondtak a tévében :D ha mégis ma mennénk akkor csak este szeretnék, hogy még szülinapozhassunk :D

Sábának tök jóóóóó :) és gratula a babához :) jaj, de szeretnék már én is itt tartani :D

764. Dormira (válaszként erre: 763. - 61109a4e1a)
2011. dec. 1. 13:37
Köszönöm! :)
763. 61109a4e1a (válaszként erre: 762. - Dormira)
2011. dec. 1. 13:21
Boldog szülinapot a kislányodnak :)
762. Dormira
2011. dec. 1. 12:49

GRATULÁLOK Sába!

Jó egészséget és sok tejcsit!!!



(az én lányom meg 1 éve és 3 perce született meg :D)

761. Nirvi
2011. dec. 1. 11:53
Ja igen és persze gratulálunk!!!!!!!!!!!!:):)
2011. dec. 1. 11:46
Gratulálunk Sábáéknak :)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook