Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! fórum

Akik az István kórházban szültek vagy fognak szülni! (beszélgetős fórum)


9. Nirvi (válaszként erre: 8. - Mirababy85)
2011. márc. 24. 20:25

Én tatai vagyok és ott szültem:)

Tehát szerintem nem kell IX. kerben lakni hozzá:)

2011. márc. 24. 18:47
sziasztok! én 31 hetes kismama vagyok és az istvánban szeretnék majd szülni május végén. csakhogy nem tudom ahhoz 9.kerületi lakosnak kell-e lennem. vagy elég ha a szülésznőm ottani? ti mit tudtok erről? sajnos ezt nem tudtuk meg a szülésfelkészítőn tegnap. mindenkinek jó babavárást.
2011. márc. 14. 10:32

Köszi a válaszokat! Öröm olvasni őket! Közben lett saját tapasztalatom az Istvánról, nagyon pozitív. Belázasodtam egy csúnya torokgyulladással, és mivel sem a háziorvosunk, sem az ügyeletes orvos - várandós révén - nem volt hajlandó érdemben kezelni, bementünk tegnap az ügyeletes szülész-nőgyógyászhoz. Bár még sohasem találkoztunk, végtelenül kedvesen fogadott, "mert" gyógyszert adni és megnyugtatott, hogy hozzájuk mindig fordulhatok. Jó érzés volt!

További szép hétvégét nektek!

6. Nirvi (válaszként erre: 4. - Orsi1971)
2011. márc. 10. 08:22

bocsi, most már látom, hogy ki a dokid:)

A személyzettel én is meg voltam elégedve, csak majd egyre figyelj oda, ha valamit nem tudsz, nyugodtan kérdezz, mert rengeteg dolguk van és nem mindig állnak az ember feje felett.

Viszont ha kérdezel, nagyon szívesen segítenek!:)

2011. márc. 10. 08:21

Szia!

Én is 2009-ben szültem ott, csak augusztusban:)

Nekem semmi bajom nem volt a kórházzal, meg voltam vele elégedve. A szülőszobák szerintem nagyon jók, hangulatosak, a szülésznők kedvesek(bár nem mindegyik:))

Már tervezzük a kistesót, remélem még idén megfogan:)

Mindenképpen ott szeretnék ismét szülni:)

Ja és 60km-t utazok odáig:) De 2009-ben is megérte, úgyhogy szerintem a következőnél is megéri majd:)

Ki az orvosod?

2011. márc. 10. 08:17
Szia! Hát, valóban jól érezhetted magadat a kórházban, ha ilyen gyorsan visszatérsz oda! :))) Köszönöm az infókat! A régebbi fórumokon annyi negatív dolog kering, pedig a személyzet, legalábbis akikkel eddig találkoztam, nagyon kedves.És a dokim is, Horváth Tamás. Holnaphoz 1 hétre megyek genetikai UH-ra Horváth Mihályhoz, róla is csak jókat lehet hallani. Lenne még egy kérdésem: mit gondolsz a szülésznő választásról, "fogadásról"? Neked volt?
2011. márc. 9. 22:24
Jaaa és most novemberben is ott fogok.
2011. márc. 9. 22:24

Szia! Én ott szültem 2009 november 24-én. Nekem csak jó tapasztalataim vannak. Tiszta, állandóan takarítottak, fertőtlenítettek, aranyosak, közvetlenek voltak és még a kaja is jó volt.

Utálok kórházba menni, tartottam is tőle, de rendesen jól éreztem magam.

2011. márc. 9. 13:28

Sziasztok!

18+2 hetes kismama vagyok. Az orvosom az István kórházban dolgozik, ott is fogok szülni augusztus elején. Annyira kevés friss információ kering az ottani szülészetről. Ha hasonló cipőben jártok mint én, gyertek, beszélgessünk!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook