Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? fórum

A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
46. imsolucky (válaszként erre: 45. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 20:33
*fórumot.
45. imsolucky (válaszként erre: 33. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 20:32

Kérlek hagyd el a fórumon.


Senki nem kiváncsi az ilyen és effajta hozzászólásokra. Köszönjük.

44. imsolucky (válaszként erre: 32. - Acuko)
2013. febr. 3. 20:31

A helyet ahol élek én is bevonzottam ,de nem tudatosan mert akkor még nem ismertem a vonzás törvényét. ( Attól független működött ;)


Kiskorom óta erre a helyre vágytam és mindig elképzeltem ,hogy itt fogok élni.

Fogalmam sem volt ,hogyan és ,hogy miből és mégis most itt vagyok. Életem legnagyobb álma vált valóra .Nap mint nap elképzeltem ,hogy itt élek.

Sikerült is :)

43. Nissi (válaszként erre: 1. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 20:08

Szia

En is probálgatom alkalmazni voltak is már kisebb sikereim. Elvégeztem az agykontrollt is ami lényegében ugyanerre az elvre alapul csak ott modszereket is tanulsz.

Ami a legfontosabb alapelv hogy a gondolataiddal teremtesz, igy a negativ dolgokat ugyanugy be tudod vonzani mint a pozitivat.

A motivácios videok hol találhatók?

42. acuko (válaszként erre: 40. - Mariann63)
2013. febr. 3. 19:30
Igazad van! :)
41. acuko (válaszként erre: 38. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 19:28
Gének???? Te milyen vicces vagy!!! :) :) Gének.. hehehe..
2013. febr. 3. 19:27

Még szerencse, hogy senkit nem kell meggyőzni semmiről, akkor is működik.

Nekem működik, és ez a lényeg.

Hogy más mit gondol erről, meglehetősen hidegen hagy.

39. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 37. - Asinel 75)
2013. febr. 3. 19:27
Az igazán sikeres emberek nem foglalkoznak ezzel. Ők csak teszik a dolgukat.
38. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 36. - Acuko)
2013. febr. 3. 19:25
Meg még a gének.
37. Asinel 75 (válaszként erre: 33. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 19:21
A Vonzás törvénye nem arról szól, hogy elképzelem a lottó ötöst és meg is nyerem. Inkább arról van itt szó, hogy ahogyan az ember a mindennapokban gondolkodik és érez, az alapján alakulnak a kapcsolatai, a mindennapi élete , a jövője. Könnyedén csak azt tudja bevonzani az ember, ami az életfeladata szempontjából hasznos a számára. Ez azért sokkal bonyolultabb dolog, mint ahogyan azt sokan gondolják.
36. acuko (válaszként erre: 35. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 19:20

"A pozitív gondolkodásról az a véleményem, hogy valaki vagy pozitívnak születik vagy nem."


Ezt ugye, te sem gondolod komolyan??? Ugye?


Mindenki egyformának születik, csak az nem mindegy, hogy hova, milyen környezetbe.

Nem lesz valaki születetten hívő, vagy születetten ateista. Ugye, egyet értesz velem ebben?

Tehát az, hogy valaki ppozitívan vagy negatívan gondolkodik, az nem a szülétéskor dől el, hanem a környezet, amiben él, az határozza meg.

35. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 34. - Acuko)
2013. febr. 3. 19:11

A vonzás törvénye a belemagyarázás művészete. :)


A pozitív gondolkodásról az a véleményem, hogy valaki vagy pozitívnak születik vagy nem. Ha valaki erőlteni próbálja abból általában valami mű dolog kerekedik ki.

34. acuko (válaszként erre: 33. - Ebe5acb8e6)
2013. febr. 3. 19:00

A vonzás törvénye egy folyamat. Nem azonnal történik meg, amit szeretne az ember. Mint lejjebb irtam, idő kell hozzá, nem úgy megy, hogy hopsz ezt akarom és kinyújtom a kezem és megkapom.

Olvasd el, amit lejejbb irtam.

2013. febr. 3. 18:02

Ha valahol működni kellene a Vonzás Törvényének, akkor a rulett-asztalnál mindenképpen, amikor az ember szuggerálja golyót hogy jó helyre menjen.

A golyó ez helyett hozza a statisztikát.

32. acuko (válaszként erre: 30. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 14:46

Én maximálisan egyet értek veled. Évek óta alkalmazom a vonzás törvényét, és igen, nekem bevált.

Persze, az ember mindig később jön rá, hogy jé, pont ezt akartam és lám, megvalósult.

Mondok egy példát.


Mikor mentem a munkahelyemre, minden nap átmentem egy kis utcán, egy egyirányu rövid utcán. Ez az utca más volt mint a többi. Itt a házakhoz kis kertrész tartozott, kertkapun be, majd a kis kerten át, be a másik kapun át lehetett bejutni a házakba. Szép, gondozott volt minden. Mivel egyirányu kis utca, a forgalom nagyon gyér, ezért csendes, nyugodt utca. A többi a közelben mind nagyon forgalmas, zajos.

Szóval, minden alkalommal, mikor átmentem ezen a kis utcán, mindig az jutott eszembe, hogy milyen jó lehet itt lakni. Csendes, nyugodt kis utca, központos helyen, de mégis nagyon nyugis.

Kb fél évig jártam ott, és mindig ez jutott eszembe. Nem akarattal, véletlenül, de sosem hagytam ki.

Később úgy alakult az életem, hogy albérletet kellett keresnem. Több lehetőséget is megnéztem. Már lejárt az időm majdnem, mikor találtam egy nekem megfelelő hirdetést. Felhivtam, megnéztem. Tökéletes volt és még szabad.

Szerintetek melyik utcában volt az a kiadó albérlet?? Igen, ott. Abban a csndes, kis nyugodt utcában, azon belül is a legjobb helyen.

Megkaptam, és csodásan éreztem ott magam, nagyon sokáig. :) :)

31. Mariann63 (válaszként erre: 29. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 14:33
Akkor én találtam rosszat.:)
30. imsolucky (válaszként erre: 27. - Mariann63)
2013. febr. 3. 14:33

Szeretnek vitatkozni.. Ezért is kérek meg mindenkit ,akit nem érdekel vagy nem hisz benne, ne ide írjon , mert én olyanokkal szeretnék beszélgetni ,akik olvastak könyveket és tudnak információt és tanácsot adni.


Élvezettel olvasom a könyveket, nézem a filmeket amik erről szólnak ,és innentől szerintem ez már egy jó dolog, mert ez is egy örömforrás .. :)

29. imsolucky (válaszként erre: 25. - Mariann63)
2013. febr. 3. 14:31
Amit én néztem az jó minőségű, viszont tényleg csak kezdésnek felel meg:)
28. acuko
2013. febr. 3. 14:30

A titok. Hivatalos weboldal:


[link]


Itt sok infot lehet találni, és ha minden igaz, a film is letölthetőú

2013. febr. 3. 14:30
Sose értettem, hogy akit nem érdekel valami, mi a csodának megy egy fórumra?
26. imsolucky (válaszként erre: 24. - Ivi79)
2013. febr. 3. 14:30

Én azt tanácsolom ,hogy olvasd el a könyvet is mert az sokkal részletesebb, de a film kezdésnek tökéletes. Erőt ad ,hogy elkezd.


De ha tudsz angolul ,vannak sikertörténetek több tízezer , ahol elmesélik mennyire megváltozott az életük jó irányba. :)

25. Mariann63 (válaszként erre: 24. - Ivi79)
2013. febr. 3. 14:29
A film nem a legjobb verzió. Nagyon rossz a hangminőség, nem lehet jól odafigyelni.De kezdetnek megfelel, ha később alkalmad van, vedd meg a könyvet, érdemes.
24. ivi79 (válaszként erre: 23. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 14:23

engem érdekel a téma, de egyelőre nem ismerem a lényegét, csak mindenhonnan azt hallom, h gondoljak jóra és bevonzom..

este sztem meg is nézem ezt a titok filmet..

időm van agyalni, pl míg utazom munkába és haza, nagy gondolatok mindig is futás közben jöttek, szal akkor is tudok elmélkedni..

23. imsolucky (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. febr. 3. 14:18

Ha téged ez tesz boldoggá akkor tedd azt, de akkor a fórumot kérlek hagyd el mert olyanokat várok ide akik alkalmazzák a vonzás törvényét és akikkel tudok beszélgetni róla.


Köszönöm. :) Remélem nincs harag.

22. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 14:13
Sportolás közben arra gondolok,h na még egy fekvőtámasz,na még xperc futás,na még pár tekerés és fenn vok az emelkedőn a 20kg-os fiammal is és nem kellett leszállnom,h feltoljam a bringát és én már ettől is boldog tudok lenni,szerelmeskedéskor pedig arra gondolok,amit érzek és a páromra figyelek.Reggel pedig a családra.3gyerek mellett mi másra?Mikor élsz és csinálod ahétköznapi dolgaid,akkor vannak olyan dolgok,amiket elkönyvelhetsz pozitívumként és negatívumként.Nekem elég,ha csak az utolsó 2napra gondolok,már is van,amin gondolkozhatnék,h negatívum,vagy pozitívum,mert nézhetem sokféleképpen.
21. f36e266467 (válaszként erre: 20. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 14:09
Ez így van :)
20. imsolucky (válaszként erre: 15. - Krisz42)
2013. febr. 3. 14:04
Ha másnak kívánsz rosszat az visszaüt... De ezt szerintem minden ember tapasztalta már..
19. imsolucky (válaszként erre: 16. - Krisz42)
2013. febr. 3. 14:03

Felesleges idő??


Sportolás közben nem gondolsz semmire? Üres vagy és semmi gondolatod nincs ? Vagy mikor dolgozol vagy főzöl vagy elalvás előtt vagy fogmosás közben nem gondolkodsz??


Na én ilyenkor szoktam elképzelni azt amire vágyom. És a pozitív gondolatokra összpontosítok nem a negatívakra.


A motivációs videókat meg reggel készülődés közben hallgatom és máris százszor jobban indul a napom.

18. f36e266467 (válaszként erre: 17. - HnéViktória)
2013. febr. 3. 14:02
Na igen. Ez a másik, amit szerintem idővel észre lehet venni, hogy nem is azért érdemes pozitívnak lenni, mert erőltetett optimizmussal átverhetjük magunkat, hanem azért, mert az élet valóban mindent értünk tesz, így ha ezt végre észrevesszük, akkor valóban egyre jobb lesz az életünk, mert a pofonok értelmét megértve változtatni tudunk.
17. HnéViktória (válaszként erre: 14. - F36e266467)
2013. febr. 3. 13:55
Én nem gyakorlom,...egyszerűen a sok gondok ellenére prbóbálok pozitiv lenni-de ezzekkel a sorokkal annyira egyetértek!!!!
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook