Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? fórum

A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
16. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:55
Egyèbként jò neked,h ennyi felesleges időd van,de én ha sportosabb,erősebb szeretnék lenni,akkor a felesleges időmben nekiállok edzeni.Na amit utána ézek,az nagyon kellemes tud lenni,ha pedig szerelmeskedem a férjemmel,azt sokkal jobb időtöltésnek tartom.Jobban szeretem ilyenekre fordìtani a teremtő energiáim.Egyébként egyetétek Csabával,de azt a bölcsességet csak az idő hozhatja meg.
15. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:50
És ha valakinek a halálát kívânom és azt vizualizálom,stb. vagy azt,h valaki elszegényedjen,stb.vagy annyira gyűlölöm embertársaim,h járványt,tömegkatasztrófát vizualizálok?
14. f36e266467 (válaszként erre: 13. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:45

Mikor kezdted? Én már túl vagyok a varázsán :) Azért írom. Amit tapasztalok, hogy maximum 70%-ban működik. És sosem fogod tudni, hogy melyik 30%-ban nem :) Az élet nem azt szeretné megtanítani nekünk, hogy minél ügyesebben bevonzzunk. Szerintem majd rá fogsz jönni, amikor észreveszed, hogy nem azon múlik a bevonzás, hogy jól csinálod-e, hanem azon, hogy minek kell történnie veled. Lehet, hogy sokszor megkapod, amit elképzelsz, aztán jön vele a melléktermék, mivel az élet az egyensúlyra törekszik. Így ha valamit akarunk, akkor lehet, hogy odaadja az élet, hogy megmutassa, hogy a boldogság nem ezen múlik.


Ha az életünket kitisztítjuk, akkor az élet odaadja a vágyainkat. Ez sokkal kellemesebb élet, mint mindennap mindent elképzelni előre, hogy mit szeretnénk. Persze a főbb irányokat érdemes egyszer kétszer, de mindennap túlzás. Majd szerintem később te is így fogod látni.


:)

13. imsolucky (válaszként erre: 11. - F36e266467)
2013. febr. 3. 13:37

Ha fárasztó lenne akkor nem csinálnám.


Én élvezem ezt csinálni, jó kedvem lesz ,ha megnézek egy -egy ilyen videót és mint írtam segít.


A vizualizálásban mi lenne a fárasztó ? Az ember napi több százszor képzel el dolgokat csak általában nem a jó dolgokat... Az fárasztó? Nem csak automatikus. Meg lehet tanulni kezelni és ha kicsit teszek érte , utána sokkal jobb életem lesz.

Napi 12 órát dolgozni nem fárasztó? De . És azt az ember nem is élvezetből csinálja.. Tehát igen.. életem végéig akarom vizualizálni a jó dolgokat ,hogy boldog legyek.


Mindenki bevonzza a dolgokat akár hisz benne az ember akár nem.

12. Mariann63 (válaszként erre: 10. - Mariann63)
2013. febr. 3. 13:31

Ja és írd le, amire vágysz és tedd szem elé, hogy gyakran eszedbe jusson.

Én kiraktam egy fotót a hűtőre, amilyen ruhát szerettem volna még felvenni, és sikerült 20kilót fogynom.Most már a végcél van kiírva, azt nézegetem.:D

11. f36e266467 (válaszként erre: 6. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:29

Honnan tudod, hogy 100%-osan működik? Amúgy messze nem 100%-os. Az élet nem arról szól, hogy bevonzogassunk csak.


Elég fárasztó lehet így élni, hogy ennyit kell érte tenned, mindennap vizualizálni, meg videókat nézegetni, hogy valami megvalósuljon belőle. Meddig tervezed így élni az életedet? Életed végégig?


Nem vonzogatni kell, hanem az életedet úgy élni, hogy kiérdemeld, amit meg szeretnél kapni.

10. Mariann63 (válaszként erre: 9. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:25

Ebben az esetben képzeld el magad makkegészségesen, sose betegnek.Ha borús gondolataid támadnának, félnél a betegségtől, mondd magadban azonnal, hogy Törlés, törlés, képzeld is el konkrétan, mintha tábláról törölnéd a rossz szöveget.És azonnal gondolja valami jóra,szépre, aminek nagyon örültél.

Fontos, hogy ne azt mondogasd magadban, hogy "Legyek egészséges!", mert az majd valamikor a távoli jövőben megvalósul ugyan, de Neked most kell.

Esetleg lottózzál a 43-as számmal variálva, vagy válassz ilyen számú kaparóst vagy hasonlót. A miérteket bízd az univerzumra, az nem a Te dolgod.

A könyvet meg olvasgasd lehetőleg minél többet.

9. imsolucky (válaszként erre: 7. - Mariann63)
2013. febr. 3. 13:16

Ami nekem most a legfontosabb az ,hogy egészséges legyek mert van egy csúnya betegségem ,a másik pedig egy nagyobb összeg.


Ami érdekes ,hogy napok óta a 43 -as számot látom mindenhol, és tudom ,hogy ebből kéne kiindulnom ,csak nem tudom ,hogyan..

8. imsolucky (válaszként erre: 7. - Mariann63)
2013. febr. 3. 13:13

A vizualizálást én is alkalmazom nap mint nap és amit még csinálok az az ,hogy írok egy naplót amiben a napjaimat úgy írom le ,amilyenre vágyom.

Ebbe beleírom ,hogy mi az amiért hálás vagyok és mi mindent értem el eddig. ( benne van az amit már tényleg elértem és az is amit el szeretnék)

2013. febr. 3. 13:11

Fél éve alkalmazom intenzíven.Váratlan pénzek, lehetőségek jöttek vele, kitartóan kell gyakorolni.

Vizualizálni, elhinni, elképzelni, hogy megvalósult, és hálát mondva megköszönni.

Az" Erő"-t olvasom mostanában, az is erről szól.

2013. febr. 3. 13:04

Olvasd el a könyvet én már végeztem vele.

Egyetlen bajom ,hogy nem elég részletes. Elkezdtem a Mesterkulcs rendszert olvasni. Na ez a könyv az amire azt mondom ,hogy kitér a részletekre is .


Egyébként én minden nap nézek motivációs videókat ,ezzel is egyre nagyobb a hitem. :)


A vonzás törvénye 100%osan működik , viszont az alkalmazása a nehéz..

5. 7bb9026578 (válaszként erre: 1. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:00
Ja és azt hiszem vizualizálni kell.
4. 7bb9026578 (válaszként erre: 1. - Imsolucky)
2013. febr. 3. 13:00
Ez engem is nagyon érdekel, úgyhogy várom a válaszokat. Egyébként a Titok c könyv valami ilyesmiről szól! És sokak szerint tényleg létezik.
2013. febr. 3. 12:55
Ui.: tökéletes nincsen, sosem volt, és nem is lesz.
2013. febr. 3. 12:55
Tudatosan, kitartóan.
2013. febr. 3. 12:54

Sziasztok


Azért hoztam létre ezt a fórumot ,hogy beszélgethessünk a vonzás törvényéről és minden hozzá kapcsolodó információról , érdekességekről.


Szerintem a legfontosabb ,hogy ne adjuk fel ,ha az első 1-2 hétben hónapban nem látunk változást.


Észre vettem magamon ,ha egy picit is meginog a hitem máris rossz dolgokra gondolok és ez nem azt jelenti ,hogy negatív dolgokat tapasztalok ,hanem ,hogy a jók nem jönnek tehát minden marad a régi.


Szerintem ahhoz ,hogy sikerüljönek vágyaink, terveink teljesen el kell hinnünk ,tudnunk kell ,hogy amit kérünk, amire vágyunk és amilyennek érezzük a dolgokat elérhetőek ,csak az érzéseink miatt nem "kézzel foghatóak" most még.


És ha ez megvan és türelmesek vagyunk ,onnantól beindulnak a jó dolgok. :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook