Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? fórum

A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
106. michelle.r (válaszként erre: 104. - 2f8d7da1d6)
2013. febr. 8. 21:54
Mondj olyat, amire érdemes figyelni :P. Eddig kétszer benéztél ide beszólogatni, a bölcsek kövével a zsebedben a nagy igazságot kiosztani. Ez nem túl érdekfeszítő :)
2013. febr. 8. 21:40
Most komolyan ennyire nem érthető amit írok? Jesszus....
104. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 103. - Asinel 75)
2013. febr. 8. 21:39
"Szeretem", mikor nem figyelnek a mondanivalómra az emberek, csak egy részére....mert akkor milliószor leírhatom.... -.-
103. Asinel 75 (válaszként erre: 102. - 2f8d7da1d6)
2013. febr. 8. 21:34
Valóban jó rendező lennél? Akkor miért olyan filmet rendezel magadnak ami nem tetszik?
102. 2f8d7da1d6 (válaszként erre: 79. - Michelle.r)
2013. febr. 8. 21:26
Persze, hogyne....ha én rendezném az életem filmjét, hidd el, baromi jó rendező lennék! :D Csak sajnos az élet beleszól és ledönti az embert a lábáról.... Ez van...a jobb élet az csak álom, még nektek is. Mert ha megkaptok valamit még többet akartok....és előbb utóbb ti is rájöttök hogy nem kaphattok meg mindent amit akartok. ;) Szóval nem csak nekem szívás, hanem nektek is. :D
101. Asinel 75 (válaszként erre: 99. - Imsolucky)
2013. febr. 8. 20:02

Ez valóban így van, a számoknak üzenetük van. Erre a linkre kattintva el is olvashatjátok a jelentésüket:

[link]

100. Nissi
2013. febr. 8. 17:17
Nekem most nagy siker hogy találtam ingyenes parkolóhelyet az munkahelyem közelében.
2013. febr. 8. 09:32

Ma tanultam egy új dolgot, mégpedig azt ,hogy figyeljünk oda a számokra is, mert azok sem véletlen jelennek meg. Ha egy számot többször látsz " véletlenül" és eddig nem tűnt fel, figyelj rá oda mert lehet ,hogy az Univerzum küldi neked a jelet :)

Egy bölcs ember mondta ezt, aki hisz a vonzás törvényében:)


Szép napot mindenkinek!


(megjegyzem ,egyre jobb a kedvem reggelente :) )

98. szalaiedina1 (válaszként erre: 97. - Imsolucky)
2013. febr. 6. 18:36

Mindenképp írok, amint enyém a lakásom! :-)

Biztos a bizonytalanságom a baj. A mostani házunk, amit agykontrolloztam, csak 4 millió volt, ez a lakás, amit kinéztem meg 28 millió. Azért van nagy különbség, de majd minden megoldódik!

97. imsolucky (válaszként erre: 96. - Szalaiedina1)
2013. febr. 6. 12:23

Én is folyamatosan olvasok , videókat nézek, és szerintem is ez az egyik legjobb módja ,hogy ne veszítsd el a hited benne. Mert ha negatívan állsz mindenhez akkor is működik a vonzás törvénye , csak akkor kapod a rossz dolgokat, köszönhetően a kedvednek.


Szerintem a ház még azért várat magára, mert ahogy írod bizonytalannak tűnsz. Hidd el, tudd ,hogy az a lakás a tiéd :) Majd írd meg ,ha már a kulcsokat kézbe vetted:)))

2013. febr. 6. 09:53

Én már vagy 15 éve találkozatm először az agykontrollal. Azóta folyamatosan olvasok róla, videókat nézek. Alkalmazom is rendületlenül. Pl. fogyáshoz, a házunk is így lett, sok apró dolog. Nincs olyan hónap, hogy ne nyernék valamit.

Mondjuk tényleg nem könnyű, de én ezért olvasok minden nap, hogy motiváljon, hogy megmaradjon a hitem benne. Sokszor lelombozódom, ilyenkor kell a pozitív megerősítés. Pl. szeretnék egy lakást már több, mint fél éve. Néha elbizonytalanodom, hogy valaha az enyém lesz. De már megkerestem facebookon az ingatlanos fickót, hogy el tudjam képzelni, ahogy gratulál az új lakásomhoz, ilyesmik! Sok sikert mindenkinek és kitartás!

2013. febr. 5. 19:48
Jobban
2013. febr. 5. 19:47

Mindig működik akát tudatosan műveled akár nem !

Minnél inkább mentesited magad a negatív gondolatogtol annál joggan tudod majd úralni a gondolataidat

93. imsolucky (válaszként erre: 91. - Michelle.r)
2013. febr. 5. 14:42

En sajat tapasztalataimbol kiindulva merem az mondani ,hogy mukodik, csak meg kell tanulni "hasznalni".


Nem fog a szadba repulni a sult galamb , viszont jeleket kapsz ,hogy tudd mit is csinalj.



A konyvben is irjak ,hogy az univerzum ( vagy ahogy hivod) Segiteni fog, es olyan lehetoseget kapsz amik a vagyaid megvalosulasaban segitenek.


Amikor meg nem hasznaltam tudatosan akkor is kaptam a lehetosegeket, mert azt tudtam ,hogy mit akarok csinalni, de nem tudtam ,hogyan. Jottek a jelek, amiket szepen kovettem, hallgattam az erzeseimre, es sikerult is elernem amire vagytam.



Ez mindennel igy mukodik csak bizni kell magadban, mert az ember kepes a szamara nagy dolgot lehetetlennek titulalni.. pedig nem az.:)

92. ivi79 (válaszként erre: 91. - Michelle.r)
2013. febr. 5. 12:40

ha mást nem, sikerül kialakitani vele egy pozitivabb életszemléletet, h ne mindig arra gondoljunk, h mi mennyire szar és nem sikerül.

én egyelőre ott tartok, h szeretném ha ez müködne és próbálok is így gondolkozni, de mivel nem túl rég jutott el hozzám, h ilyen létezik, még csomó minden olvasnivalóm és átalakitanivalóm van.

most megszereztem a jerry hicks vonzás törvénye könyvet is

91. michelle.r (válaszként erre: 90. - Imsolucky)
2013. febr. 5. 12:15

Én azt gondolom erről az egészről, hogy lehet, hogy működik, lehet, hogy nem. Viszont még mindig jobb keresni egy módszert, ami segít változtatni, mint folyamatosan fikázni mindent és nyikorogni, hogy de szar az élet.


A saját tapasztalataim szerint általában azok tudják a legjobban, hogy pl. ez is mekkora egy marhaság, akik nem túl harmonikus életet élnek.


Persze, hogy nem működik, ha valaki leül egy fotelba mantrázni, vizualizálni és várja, hogy majd becsenget a postás a millióval, jön a királyfi a hófehér Audin. De abban bárkinek tud segíteni, hogy a figyelmét arra irányítsa, amit szeretne, ne pedig arra, hogy miért nem fog menni.

2013. febr. 5. 09:01

Írták itt többen ,hogy milyen sok felesleges időm van, vizualizálni ,meg motivációs videókat nézni.

Most reggel , készülődés közben a TV helyett megintcsak betettem egy lassú meditációs lazítós zenét, máris jobb kedvem van. :)


Ajánlom mindenkinek aki olyan morcos reggelente mint én.. :)

89. imsolucky (válaszként erre: 85. - F36e266467)
2013. febr. 5. 08:21

Hát épp ez az ,hogy gondoltam arra ,hogy tuti jönnek majd az ilyen emberek.. :)


Sikeresen be vonzottam ,tehát most is működött :)

Pedig nem akartam.

88. michelle.r (válaszként erre: 82. - Imsolucky)
2013. febr. 4. 21:20
Ha elolvasod Esther és Jerry Hicks, a Vonzás törvénye vagy Ch.Hennes Mesterkucs c. könyvét és megérted, többre nincs is szükséged ;)
87. f36e266467 (válaszként erre: 86. - Acuko)
2013. febr. 4. 21:19

Ugye, hogy nem műkszik az 100%-osan :)


Amúgy meg ne ellendrukkernek fogd fel. Ha valaki valamit túlzásba visz, akkor annak megjelenik az ellenoldala. Ez a világ rendje. Amiben az egyensúlyra való törekvés az egyik legfontosabb alapelv.


Ha annyira 100%-osan működne bármi is, akkor nem kellene tartani az ellenvéleménytől.

86. acuko (válaszként erre: 85. - F36e266467)
2013. febr. 4. 21:15
Hiába. Az ellendrukkerek mindenhol ott vannak..
85. f36e266467 (válaszként erre: 81. - Imsolucky)
2013. febr. 4. 21:08
Miért nem vonzod be csak azokat, akik azt mondják, amit hallani szeretnél? :)
84. 9f86e86d50 (válaszként erre: 82. - Imsolucky)
2013. febr. 4. 18:38

A vonzásról? Nem...Kezdjük az alapokkal, előbb találd meg önmagad. Megvan? Ha nincs: Dr. Csernus: A nő


Örülök, hogy segíthettem. :)

83. imsolucky (válaszként erre: 50. - Ivi79)
2013. febr. 4. 18:34
Meg is van. Köszönöm szépen :)
82. imsolucky (válaszként erre: 80. - 9f86e86d50)
2013. febr. 4. 18:32

Köszönöm a hozzászólásod :) Nagyon jól megfogalmaztad és a lényegre is rátapintottál.. Nekem mindig is az volt a bajom ,hogy túl nagyot akartam elérni egyszerre..


Esetleg valami könyvet tudsz ajánlani?:)

81. imsolucky (válaszként erre: 68. - Mariann63)
2013. febr. 4. 18:30

Én is leírtam már ,hogy nem kérek azokból akiket nem érdekel vagy nem hisznek benne.

Nem azért hoztam létre a fórumot ,hogy lebeszéljenek valami olyanról ami jó nekem ,hanem segítséget kérni olyanoktól akikek szintén érdekel.


A saját idejüket pocsékolják plusz a másik embert akarják felidegesíteni.


Értelme nincs ,de ők ezt nagyon élvezik.

2013. febr. 4. 16:46

Ha engem kérdezel akkor beszerzel két állandó mágnes, és fordított pólussal elkezdesz „játszani” velük. :) Szóval ha valamit el szeretnél érni, ne azon gondolkozz miért kivitelezhetetlen az számodra, hanem fordítsd meg a pólusokat és arra koncentrálj eddig mit tettél meg érte. Mivel nem vagy állandó mágnes és az anyatermészet megáldott a mozgásállapot változtatásra alkalmas végtagokkal, ezért a vonzás törvénye azoknak a tetteknek a következménye amiket elkövetsz.

Alkalmazhatod a lassú víz partot mos, vagy a lassan járj tovább érsz technikát is.

Először kezd kisebb akadályok leküzdésével amik bevonzzák a sikerlémenyeket, amik bevonzzák a magabiztosságot amik segítenek megmászni a az elsőként Mount Everest-i akadályokat.

Szóval mindig mérd fel a terepet, hogy jó legyen a rálátásod, és ezzel bevonzod a sikert. Mérlegelj, és ha valami túl nagy falat akkor vágd ketté.

Továbbá tartsd szem előtt a mondást:

„A tojás ne táncoljon a kővel!”

79. michelle.r (válaszként erre: 76. - 2f8d7da1d6)
2013. febr. 4. 16:39
Ennek semmi köze az ezo hülyeségekhez. Az élet pedig olyan, amilyenné teszed. Készséggel elhiszem, hogy a tied szívás ;)
78. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 76. - 2f8d7da1d6)
2013. febr. 4. 16:38
Éhesen, véresen jövünk a világra. Attól kezdve minden csak rosszabb lesz. :D
77. michelle.r (válaszként erre: 75. - Mariann63)
2013. febr. 4. 16:35
Biztosan ügyesen bevonzották a bölcsek kövét ;)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook