Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? fórum

A vonzás törvénye - Hogyan alkalmazzuk tökéletesen? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
166. Berdal (válaszként erre: 165. - Acuko)
2013. febr. 22. 07:51
Na ez nagyon jol hangzik! Csak igy tovabb! :)
165. acuko
2013. febr. 21. 23:47
Ma nekem minden bejött, úgy alakultak a dolgok, ahogy terveztem. Nagyon mozgalams volt, kól el is fáradtam, de mégis örülök neki. :)
164. Berdal
2013. febr. 21. 21:10
A tízmilliószoros napok jelentősége abban áll, hogy amennyiben ezeken a napokon tudsz gondolkodásodon változtatni és olyan gondolatokkal megtölteni elmédet, amelyek céljaid felé vezetnek, megnyugvással és békével töltenek el, akkor nagy lépést tudsz abban az irányban tenni, hogy megszabaduljál nem szeretett gondolataidtól. Amennyiben e gondolatok alapján cselekedni is hajlandó vagy nagy lépést tehetsz arra, hogy megszabadulj el nem fogadható, régi szokásaidtól, érzelmeidtől vagy tetteidtől.
163. Berdal
2013. febr. 21. 21:09
Az elozot most talaltam es nagyon tetszik, nemsokara itt van feb 25. Elo a jo otletekkel! :)
162. Berdal
2013. febr. 21. 21:08

Tízmilliószoros napok 2013-ban


2013. február 25.

2013. május 25.

2013. július 12.

2013, október 26.


A 10 milliószoros napokon minden teremtés 10 milliószoros erővel hat. Ez mind a pozitív, előremutató fejlődést segítő gondolatokra, érzelmekre, a szeretettel teljes szándékokra, az előre vivő akaratra, mind az ennek ellenkezőjét képviselő negatív, visszahúzó, fejlődésed Útját nem segítő gondolatokra, érzelmekre, megnyilvánulásokra, szándékokra és akaratra egyaránt igaz. Minden megnyilvánulásod, tetted következményei tízmilliószorosan hatnak és hatnak vissza rád (nem azonnal természetesen, de az sem kizárt. Hisz az idő relatív egy életen belül 1 pillanattól több évtizedig minden idő).

161. ivi79 (válaszként erre: 160. - 2dfcd669cb)
2013. febr. 21. 13:39

igenis:)

én pasimat várom vissza és tény h vannak zavaró dolgok, mert összejött egy kiscsajjal,de jós szerint is pont ez kell hozzá, h visszatérjen..

160. 2dfcd669cb (válaszként erre: 158. - Ivi79)
2013. febr. 20. 17:26

Sosem késő! Mondd, hogy ez már egy elavult nézet, és korrigáld! :)

Sose félj. Bízz az egyetemes bölcsességben. Bízz abban, még ha éppen nem jó dolgok is történnek ebben a pillanatban, az is a jó felé visz.

159. Asinel 75 (válaszként erre: 158. - Ivi79)
2013. febr. 20. 17:06
Az nem jó ha félsz, vedd sokkal lazábban a dolgot, akkor sikerülni fog.:-)
158. ivi79 (válaszként erre: 157. - Imsolucky)
2013. febr. 20. 15:47
nekem csomoszor van h észre sem veszem, de rosszfelé kalandoznak gondolataim és félek h mire visszaterelem jóirányba már késő..
2013. febr. 18. 12:56

Hihetetlen milyen gyorsan jönnek a jó dolgok pedig csak pár hete méllyedtem bele a vonzás törvényébe.. :)


Most a következő történt:


A filmben láttam ,hogy embereket is sikerült bevonzzani ,hát gondoltam egy régi barátomra ,akiről évek óta nem hallottam..


1 hétig nem is történt semmi, aztán belenyugodtam ... és erre rá tegnap jelentkezett..:)


Fantasztikus ez az egész..


Viszont még mindig vannak negatív gondolataim ,de azokat nem olyan gyorsan vonzom be, vagy ha bevonzom egyből gondolatváltás.. és "visszafordul" ..:)

156. Berdal
2013. febr. 16. 18:15
Igyekszem a hetvegere is szep idot kivanni! Jol jonne mar a tavasz, a jo kis melegito napocska.
155. ivi79 (válaszként erre: 151. - Acuko)
2013. febr. 16. 14:54

jogos..tartós anyagi gond tönkretesz sokmindent..tudnék mesélni:(

most tökre örülök, telómon tudok ebookot olvasni, így utazás közben emésztem a vonzás törvényinek alapműveit:)


amúgy ma tökszép idő van, rövidnadrágban lehet futni:)

154. acuko (válaszként erre: 141. - Imsolucky)
2013. febr. 16. 12:38
Együtt örülök veeld. :) Ez nagyon jó!!
153. acuko (válaszként erre: 146. - Berdal)
2013. febr. 16. 12:38
Kérhettél volna hamarabb is szép időt, mert a mindennapi sok esőtől már minden bajom volt. Igaz, én nem kértem jó időt, csak bosszankodtam a rossz miatt. Ugye, ugye.. :) :)
152. acuko (válaszként erre: 145. - Beriberi)
2013. febr. 16. 12:36
Azért, mert a mai világban a pénz mozgat mindent. De lejjebb már leirtam.
151. acuko (válaszként erre: 147. - Imsolucky)
2013. febr. 16. 12:34

Igazad van.

Aki azt mondja, hogy a pénz nem fontos a boldoguláshoz, az magának is hazudik. Igen,. sajnos kell.

A mai világban anélkül lehetetlen boldogulni, de még élni is. Igen, tudomásul kell venni, hogy ma mindent a pénz mozgat. Ha pénzed van, mindened van. Még egészség is lehet, mert ha valaki beteg és nincs pénze a gyógykezelésre és gyóygszerekre, akkor nem is fog rendbe jönni.

A pénztelenség is megbetegithet. Ha nem tudod kifizetni a számláidat, mert nincs munkád vagy keveset keresel, akkor az aggódás és a kilátástalanság miatt depresszióba süllyedhetsz, és az meg hozza magával a testi betegségeket.

Ez egy ördögi kör. Tehát igen, kell a pénz, tenni kell érte hogy legyen, és be kell vonzani, és meg lesz az eredménye. :)

150. imsolucky (válaszként erre: 149. - Mariann63)
2013. febr. 16. 12:14

Nem kell ezt szégyellni, vagy rosszul éreznünk magunk ettől, Ha erre vágyunk akkor erre.

Megérdemeljük :) Ha más jól élhet akkor mi miért ne élhetnénk jól?


Ugyanígy van az egészséggel ,a boldogsággal..


Mindenki arra vágyik amilye épp hiányzik vagy nincs..


Én nem is tagadom, és végre sikereim is vannak :)

149. Mariann63 (válaszként erre: 145. - Beriberi)
2013. febr. 16. 09:01

Nekem is nagy szükségem lenne most a pénzre.

Kell a hétköznapi életünkhöz.Nem nagylábon szeretnék éni, csak jó lenne, ha nem lenne gond venni a fiamnak egy legot a szülinapjára vagy stressz nélkül venni a hétköznapi dolgokat a főzéshez.

Nem tudom, a Te életed miről szól, de nekem összefacsarodott a szívem, amikor a fiam nem tudott menni valami iskolai programra, mert nem tellett rá.

148. Nilakat
2013. febr. 15. 12:50

Heló mindenkinek!

Új tag vagyok.


A vonzás törvénye tényleg működik.

Én a Mesterkulcsrendszert, és a Számíts csodára könyveket olvastam végig ezzel a témával

kapcssolatban. A Titok című filmet láttam.

Több egyéb könyvbe is bele olvastam. Leírom, hogy mit szűrtem ki a könyvekből, illetve néhány saját

tapasztalatot is, hátha valakinek ez segít.


A tudatos elme "szűri ki" az információkat, mi kerülhet be a tudatalattiba. Ha egy gyerek állandóan negatív dolgokat hall, az kerül be a tudatalattijába, és később nagyon nehéz ezt "felülírni". (Tegyem hozzá, az ősök csupa jószándékból mondják a negatív megerősítéseket, mert ők is ezt tapasztalták, és azért tapasztalták azt, mert gyerekkorukban ők is ezeket a negatív megerősítéseket hallották...

Ez egy ördögi kör, nehéz kitörni belőle.) Ha valaki át szeretné programzni a tudatalattiját, a tudatos elméjét ki kell kapcsolni, vagy le kell foglalni, ez mindenkinél változó. Mindenkinek más módszer használ, én a sajátomat még keresem. Engem "örökvesztesnek" neveltek, és ha el is indulok a pozitív "úton" valami visszaránt, ezért lassan haladnak előre a dolgaim, a negatív dolgokat viszont szinte azonnal be tudomtam vonzani, (szerencsére mostmár egy kicsit lassabban.) Pl.: Nekem az "eredeti Anyám" nem felelt meg,(Elmultam 18, sőt közel vagyok a 30.-hoz.)és úgy "döntöttem", hogy Nekem jár egy normális Anya. Az anyai képpel kapcsolatban csak arra gondoltam, hogy van egy normális anyukám. Ismerek egy hölgyet, elég sok időt töltöttünk eggyütt, és egyszer csak közöltem vele, hogy:

"Örökbe fogadlak", innentől Te vagy az Új normális Anyukám. Ő pedig "beleegyezett". Azóta tényleg ő az új anyukám, (érzelmi kötődés megvan), de beteg. Elkezdtem parázni, hogy "elveszítem" ez ösztönös volt, és összevesztünk egy hülyeségen, (nem a betegsége ált közénk) aztán még 2-3 hétig folytattuk a vitát, mire nagy nehezen eszembe jutott, hogy tisztázni kellene a dolgokat. Megkértem, hogy tisztázzuk le ennek a marhaságnak a dolgait, és én a részemről "tisztáztam" is, most várok a válaszra.

Ezt azért írom le, mert akinél ösztönös/autómatikus ez a fajta "negatív" hozzáállás, (ami ugye a tudatalatti rossz programozásából ered) az ezt nagyon nehezen tudja megváltoztatni, illetve könnyedén visszazuhanhat.


Még egy "érdekesség":

Én már gyerekkoromban kb. 8 évesen "rájöttem", hogy a gondolat teremtő erejű, de azt mondták a

felnőttek, hogy ez hülyeség, akkor lehetne benne igazság, ha abban a pillanatban megtörténne/bekövetkezne a dolog amire gondol az ember.. én meg elhittem Nekik.


Vannak bizonyos napok, ahol a "teremtés" többszörös ervőel tud hatni. Minden új és telihold 100x

erővel hat, ezenkívül évente van 4 úgynevezett 10 millió szoros nap. (Febr. 25. a következő ilyen

nap.)

147. imsolucky (válaszként erre: 145. - Beriberi)
2013. febr. 15. 08:29

Nekem tudod miért szól a pénz bevonzásáról?


Mert pillanatnyilag a pénz oldana meg számomra mindent.


Mert a párkapcsolatom tökéletesen működik, a családom és barátaim a legjobb emberek a világon, viszont olyan betegségem van és olyan problémáim amit csak a pénz tud megoldani.


És meg is fog mert.



Egyébként igen pénzközpontú világban élünk és én nem tagadom ,hogy igen is nekem kell a boldogságomhoz a pénz.

146. Berdal (válaszként erre: 145. - Beriberi)
2013. febr. 15. 00:53

En peldaul nem penzt szeretnek es meg nem is kaptam meg. De bizom benne es pozitiv vagyok es tudom, hogy hamarosan minden jo lesz! :)

Egy kis aprosag viszont sikerult. Egesz heten esett az eso es mara napsutest kertem, mert vegre egyutt lehettunk a baratommal napkozben. Es megkaptam, nagyon szep napot toltottunk egyutt. Nekem ez az orom! :)

2013. febr. 14. 20:17
Miért van az,hogy a hozzászólások nagy része a pénz vonzásáról szól? Nektek erről szól az élet? A gondolataink írányítanak,és ha rossz történik veled, akkor te is részese voltál.Amikor megtanulod írányítani a gondolataidat kitárul előtted a világ, megnyílnak az emberek.
144. Asinel 75 (válaszként erre: 143. - Imsolucky)
2013. febr. 14. 19:43
Gratulálok hozzá! -:))) Valószínűleg jó helyre ment és megérdemelted azért sikerült ilyen gyorsan!
143. imsolucky (válaszként erre: 142. - Asinel 75)
2013. febr. 14. 19:12

Még én sem tudom ,mert nagyon a lottóra koncentráltam /koncentrálok.. Aztán ma ért a meglepetés .. Nem csekken jött ,de jött :)


Azt tudtam ,hogy jön a pénz, úton van felém.. :) Meg is érkezett.. olyan boldog vagyok most :)

142. Asinel 75 (válaszként erre: 141. - Imsolucky)
2013. febr. 14. 18:54
Hogy csináltad??? :-)
2013. febr. 14. 14:28

Újabb sikertörténet. Olyan boldog vagyok. Bevonzottam egy "hatalmas" összeget...:D

Nem gondoltam ,hogy ilyen gyorsan fog menni..És azt sem ,hogy ilyen módon :)


Mostmár semmi kétségem nincs.. :) Mindenkinek hasonló sikereket kívánok:)

140. Asinel 75 (válaszként erre: 139. - Berdal)
2013. febr. 12. 14:05

Igen ez valóban fontos dolog, hogy az ember megtanulja szeretni magát, hisz ha mi nem szeretjük magunkat, hogyan várhatnánk el másoktól ugyanezt. Vannak akik ezt önzésnek tartják, pedig először magunkon kell gyakorolni, hogy aztán másokat is őszintén tudjunk szeretni. Van egy nagyon jó teknika, ami elsőre kicsit bizarrnak tűnhet, de nagyon hatásos és nem is megy mindenkinek első nekifutásra. A fürdőszobában állj a tükör elé ruha nélkül.Nézd magad pár percig, tetőtől talpig méregesd végig magad, majd mondogasd hangosan szeretem magam, szeretem magam.

Sok sikert!:-))

139. Berdal
2013. febr. 10. 23:30
En is lattam a filmet es olvasom a Titok cimu konyvet. Szerintem sokkal pozitivabb vagyok, csak nem mindig egyszeru a jo oldalat latni a dolgoknak es arra koncentralni. Gyakorlas kerdese. A masik dolog amire mostanaban talaltam ra, hogy az embernek sajat magat kell szeretnie es elfogani, csak azutan tud igazan pozitiv lenni es masokat is szeretni. De ez is nagyon nehez. Sajnos igen csak sok kishituseg es onbizalom hiany van bennem. Ezen is dolgozom. :)
138. 26c9a8950c (válaszként erre: 136. - Nissi)
2013. febr. 10. 22:24
Köszi
137. imsolucky (válaszként erre: 136. - Nissi)
2013. febr. 10. 20:07

Szia, te alkalmazod ezt a meditációt? :) Ha igen, sikeresen ??:)


Egyébként sok könyben és fórumon írják ,hogy a meditáció nagyon fontos és mindenkinek meg kell találnia a megfelelőt. :)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook