Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
143174. Gondorke18
2021. szept. 16. 18:15
Sziasztok!Elsö inszemináció után vagyok.Szeretnék segítséget kérni,hogy szerintetek az normális,hogy ma 16.napon kicsit mintha picit rózsaszínü fotok vannak a tisztasági betétemen?Holnap csinálok tesztet és már izgulok.
143173. Domika0
2016. dec. 29. 20:39
Sziasztok, a párommal próbálkozunk a babával, az ovulaciom napján is együtt voltunk. Undorodom a túl zsíros ételek szagától, de még csak a gondolatától is. 5.napja késik a havim, nagyobbak a melleim, hánytam is, de ez talán egy vírus okozta dolog, mert ment a hasam is és lázas voltam. Teszteltem is de eddig negatív a teszt, lehet még esély arra, hogy teherbe estem?
143172. 1b199a277b
2016. dec. 20. 12:05

Sziasztok


Már 3 éve próbálkozunk a férjemmel hogy közös babánk legyen de mind a mai napig sikertelenül...volt egy év mikor nagyon rá görcsöltem a dologra és minden hónapban vártam hogy csoda történik de csalódás volt így próbáltam elengedni a dolgot hiszen mindkettőnknek van gyermeke az előző házasságából és boldogok vagyunk de ma nagyon elindult a kis vezér hangya az agyamba újra ugyanis 2 napja késik viszont a hasam derekam le szakad 😞 mintha bármelyik pillanatban megjönne...tudom tudom csináljak tesztet de azzal még várnék...volt valaki hasonló tünetekkel hogy annyira görcsölt a hasa és a dereka mintha megjönne de végül kiderült baby van a dolog mögött?

Azt olvastam hogy ilyenkor ha meg is jelenik az alhasi fájdalom sokkal enyhébb nekem pedig pont az ellenkezője..a kisfiammal csak derék fájásom volt majd később hányás de annak már 10 éve 😂

143171. cipruska (válaszként erre: 143170. - Babett82)
2016. dec. 12. 12:23
Köszi szépen a tanácsokat, folsavat már szedem egy ideje, hátha...! Reménykedem :).
143170. Babett82 (válaszként erre: 143169. - Cipruska)
2016. dec. 12. 12:18

Egy het múlva csinálj egy tesztet és ne emelj, hajolj, cipekedj! Inkább zuhany, mint kád..

Jó esélyed van babára abból, amit elmondtal! Folsavat is szedhetsz nyugodtan! Ártani nem fog, ha mégsem az, akkor sem.

A vérzés a beagyazodasi vérzés is lehetett simán!

Drukkolok!!!

143169. cipruska
2016. dec. 12. 12:03
Sziasztok! Párommal több hónapja próbálkozunk babával. Ebben a hónapban számomra eddig nem tapsztalt tüneteket produkálok és nem tudom hová tenni őket. Konkrétan azt történt, hogy a ciklusom 20. napján az egyik mósdózás alkalmával vér jelentkezett, de csak a wc papíron, utána semmi. Most vagyok a ciklus 23. napján, ismét ezt a jelenséget tapasztaltam, igaz most társul hozzá a mindjárt megjön érzés. Mi a csoda lehet ez? Csináltam tesztet, 10-es érzékenységűt tegnap, azaz a ciklus 22. napján, negatív lett. Eddig normális 28-30 napos ciklusaim voltak, a fent jelzett 'extrák' nélkül. Tapasztalt valaki hasonlókat baba projekt során? Köszönöm a válaszokat.
143168. h.zsuzsi83 (válaszként erre: 143167. - Suzanna83)
2016. nov. 23. 08:58
Szióka,remélem jobban vagy a baràtnőm is ìgy jàrt,de ő be is került a kórházba plusz a vérnyomása is nagyon magas lett,meg infúziót is kapott ezért.Azt mondtàk neki h.a fehérjék nem tudnak felszívódni a babának.Azért nem biztos h.nálad is ez van csak h.van ilyen is.Szerintem nézesd meg magad egy dokival,nehogy nagyobb baj legyen.Jobbulást,addig meg vizes ruha fejre tarkóra csend és sötétség jó a migrénre.Puszika
143167. Suzanna83
2015. nov. 6. 15:57
Sziasztok!Tudnatok segiteni?18 hetes kismama vagyok es a 12. hettol masnaponta migrenes fejfajasom van. Kulfoldon elek es itt nincs vizsgalat a 28. hetig. Annyit mondtak,hogy szedjek paracetamolt 2db, ha nem mult el, akkor 4 ora mulva meg 2db. Minden nap nem akarok ennyit szedni, de nagyon faj. Valaki jart mar igy? Mit tettetek?
143166. Bibike24
2015. ápr. 3. 23:39
Sziasztok! Tanacsot szeretnek kerni....a mensimnek mar par hettel ezelott meg kellett volna jonnie es mostanaban alhasi fajdalmak, foleg szuras jelentkezett nalam, a melleim is erzekenyebbek a kelletenel...csinaltam is egy tesztet ami pozitiv lett...viszont nem vagyok benne biztos h teherbe estem, mert egyeb tunetek nem jelentkeztek, mint hanyinger, szedules, erzekeny szaglas meg ilyenek....mit gondoltok? Nagy ra az esely h megis terhes vagyok?
143165. csucsucsibe
2015. márc. 13. 13:50
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni... Előző hónapba voltam a dokimnál és megállapított egy fertőzést amit egy antibiotikumos gyógyszerrel kezelt amit páromnak is meg nekem is 3 napig kellett szedni + én kaptam egy klion hüvelykúpot... mielött elkezdtem szedni elötte 2 nappal (febr.23) szeretkeztünk párommal...a kliont 5 napig tudtam szedni mert az ötödik nap éles alhasi görcsöm lett délutánra és már délelött rózsaszín pecsételésem is volt...ez másnapra elmúlt... március 9.-én kellett volna megjönnie, de semmi...viszont a melleim érzékenyebbek mint szoktak lenni a menstruáció elött és a hasam se görcsöl,viszont már 2-3 napja folyton éhes vagyok és tegnap reggel óta enyhe hányingerem van reggelente... Szerintetek csináljak tesztet? vagy várjak még? Eddig egyszer már előfordult hogy 4 napot késett,de akkor nem fájtak a melleim... Lehet hogy az antibiotikumtól késik vagy lehet hogy terhes vagyok??
143164. Summerdays (válaszként erre: 143163. - Hisztismirtille)
2014. nov. 30. 10:16
Gratulálok! :) Gondolom akkor megküzdöttetek a kis piciért.
143163. hisztismirtille (válaszként erre: 143162. - Summerdays)
2014. nov. 30. 00:21
Nekem idén januàrban csinált a dokim egy átfújást! Borzasztó volt de megérte, mert februárban egy hónapra rá màr elkezdett ugymond szerintem felkészülni a méhem vagy esetleg próbálkozott megtartani nem tudom, de az tuti hogy már akkor furi volt mert késett... majd márc 14én volt meg legközelebb és idèn utoljára :-) nagyon gyengén. A doki szerint nem 20% esélyem volt erre... mondhatni a bébivel lepett vagy jutalmazott meg minket az élet a 8. évfordulónkon :-)
143162. Summerdays
2014. nov. 28. 06:45
Szia! Igen...24-én megjött és tegnap elmúlt. (ami nálsm nagyon ritka, mivel általában 6-7 napig tart) Most majd, a héten tesztelek biztis ami biztos alapon.
143161. hisztismirtille (válaszként erre: 143159. - Summerdays)
2014. nov. 24. 23:56

Szia!


Olvastam amit irtál! Történt azóta vmi?

143160. hisztismirtille (válaszként erre: 143156. - Regii)
2014. nov. 24. 23:52

Szia!


Érdemes lenne tenned egy látogatást a dokidnál ha még nem tetted meg az óta. Én azon kivül hogy fárad voltam és cseppet mimóza lelkű, semmi változást nem éreztem. Miután már 5.napja késett kolléganőm unszolására csináltam egy tesztet este... hát mondanom sem kell :) 2 éve próbálkoztunk de a doki csak az inszemet tudta ajánlani idén januárban, ekkor elengedtem a dolgot nem foglalkoztam vele... majd áprilisban a 8.évfordulónk napján tudtuk meg hogy jön a kis punás :) majd irj miújság!!

143159. Summerdays
2014. nov. 22. 10:40

Sziasztok! :)


Nem tudom lesz-e reakció erre a hozzászólásomra, de a puding próbája is az evés. :)

Egyetlen egy kérdésem lenne: mit gondoltak lehetek állapotos (mennyivel szebb szó, mint a terhes) amennyiben október 19-én voltunk együtt a párommal, majd 27-én megjött a menstruációm normál erősséggel, állaggal és ideig. Viszont az elmúlt napokban néha elszédültem és hányingerem volt, valamint napok óta alhasi görcsöket érzek. Amolyan mindjárt megjön érzés. Eddig egy tesztet csináltam, de az negatív lett (bár a tesztet a hónap elején csináltam).

143158. Justicia
2014. okt. 5. 15:27

2 nappal a mensi késése után a második teszt is negatív, így valószínűleg nem vagyok terhes. :-((( Tegnapi együttlétünk után volt egy kis barna folyásom...


Most már sajnálom. A párom is - meglepő módon -nagyon örült volna neki, ezért most úgy gondolom, hogy több esélyt kéne adni egy babának a jövőben. :-)))

143157. Justicia
2014. okt. 4. 13:26

Sziasztok!


A tüneteim: hányinger, de van olyan nap, amikor nem jelentkezik, máskor pedig egész nap érzem. Nekem nem szokott hányingerem lenni, akkor sem, ha ideges vagyok. Aztán nekem mindig pontosan megjött, most pedig késik 1 napja! Egy kevés barna folyásom van. Pár nappal ezelőtt nagyon fájtak a melleim, pedig nekem még mensi előtt sem szokott. A megszakításos védekezést használjuk a kedvesemmel, persze tudjuk, hogy így bármi lehet...

Kicsit aggódom amiatt, hogy terhes vagyok, bár 4 napja a teszt negatívat mutatott. Ahogy itt olvasom, a teszt nem igazán megbízható.

Mindenképpen szerettem volna gyereket, hiszen már 33 éves vagyok és úgy gondolom, hogy a kedvesem nagyon jó apa lenne, de csak pár év múlva szerettem volna kisbabát. Az egyik részem örülne, ha terhes lennék, a másik részem viszont a mensinek örülne. Ambivalens érzéseim vannak most...

143156. Regii
2014. okt. 3. 08:40

sziasztok lányok!


Tudna vki nekem segíteni v tanácsot adni a következőben?

7 napja késik az amugy rendszeres menszeszem. 6.ik nap reggelén 25-ös érzékenységű teszt,negatív. 4-5 napja hasszúrka, mindjárt megjön érzés, derékfájdalom, reggelente hasmenés és 37.3-as hőemelkedés. Se mellfeszülés, se érzékenység. És hatalmas fáradtságérzés, este 9 kor úgy alszom el, mint aki agyonvertek...

Ha ez nem terhesség miért nem jön meg, ha már 4 napja érzem... :(

volt már vkinek hasonló?

143155. Niki05
2014. szept. 3. 17:14
Van itt olyan aki ismeri Rubliczky Levente székesfehérvári nőgyógyászt?
143154. Petra025 (válaszként erre: 143146. - 692ad26887)
2014. jún. 26. 07:52

Nekem 26 naposak a ciklusaim. Az első terhességemnél a nem várt előtt 3 nappal hasszúrkáim voltak, előszörolyan kis csípkelődés, és eltartott vagy 20 percig, de volt hogy nagyon erős szúrás volt a hasamban. Ott az 5. hét végétől a 12. hétig hánytam.

A mostani terhességemnél, pedig minden teljesen olyan volt, mintha meg kellene jönnie, még bosszankodtam is, hogy mem jött meg reggelre, mert játszóházba vittem a kisfiam, és nem akartam hogy ott jöjjön meg, és szenvedjek....

Hazafelé, amikor még mindig nem jött meg, amúgy is be kellett mennem a gyógyszertárba és vettem egy olcsó tesztet is, gondoltam ha negatív kidobom. Pozitív lett, itt a 7. héttől a 15. hét közepéig émelyegtem napi 24-ben, mst vagyok lassan 17 hetes, ikerbabákkal:-)

143153. inta
2014. jún. 24. 20:02
Nekem nem voltak tüneteim, a mellfeszülést leszámítva, de sokáig az sem volt túl karakteres. Nagyjából a hasam volt az egyetlen tünetem a későbbiek során is.
143152. cd806f661e
2014. jún. 24. 19:45

Az első terhességemnél a melleim fájtak nagyon,nem is gondoltam hogy baba lehet a dologban.Más tünetem nem volt.

A másodiknál már reménykedtem a babában,így figyeltem,de tünetem itt egyáltalán nem volt a mensi előtt viszont kb a nem várt idején volt egy kis pecsételésem.Innen sejtettem hogy itt bizony valami/valaki készülődik! :D Utána meg csak a szédelgés,a szagoktól való undor és a fáradékonyság jött,de más nem.Nekem szuper terhességem volt.

143151. manó2000
2014. jún. 24. 18:06
Az első terhességemnél úgy kb 2 héttel a fogantatás után rosszullét volt gyanús. Szédelegtem, hányingerem lett, de nagyon.(reggel) Ez a 20. hétig elkísért.
143150. 692ad26887
2014. jún. 24. 16:30
Kíváncsi lennék hogy összességében kinek milyen tünetei voltak a terhesség első 2-3 hetében? (Tudom már ez a 1005. topik.) Hogyan mivel kezdődött, éreztetek e valamit a nem várt napjáig, és utána? Mikor történt a fogantatás, mennyi idővel később jöttél rá hogy babát vársz? Mi volt a legrosszabb élményed a terhesség alatt? Minden tapasztalat vélemény érdekel. Ha csak 3 an írnak hozzászólást már örülni fogok :) Csupán kíváncsiság mert nagyon érdekel a téma. Összességében minden, de főleg az első hetek :)
143149. f6390e6b9b
2014. jún. 24. 16:43
Szia!Én csak két pofára tömtem a kovászos uborkát,hozzáteszem világ életemben utáltam,a szagától rosszul voltam.
143148. lhoney
2014. jún. 24. 16:42
hat en sokaig irtam a tuneteimet mert minden honapba mas volt es mindig azt hittem , hogy na most tuti es kozbe sehol semmi aztan mikor terhes voltam csak annyi tunetem volt , hogy csend volt nem volt cici feszules nem voltak gorcsok , csak nagyon enyhe, a hasam megpuffadt de nem gorcsolt kb ennyi
143147. bogivagynem
2014. jún. 24. 16:41
Szia. Nekem egy nagyon határozott emlékem maradt meg az első hetekből. A nemvárt előtt kb 1 héttel ültem a székemben és éreztem egy nagyon erős szúrást a méhemben, mintha beledöftek volna egy kést. Hírtelen még fel is jajjdultam :) már ebből gondoltam, hogy sikerült teherbe esni, mert előtte ilyet még nem éreztem. A nemvárt után 2 nappal már erős pozitívat teszteltem. :) holnap töltöm a 26. hetet. Sok sikert kívánok neked!
143146. 692ad26887
2014. jún. 24. 16:30
Kíváncsi lennék hogy összességében kinek milyen tünetei voltak a terhesség első 2-3 hetében? (Tudom már ez a 1005. topik.) Hogyan mivel kezdődött, éreztetek e valamit a nem várt napjáig, és utána? Mikor történt a fogantatás, mennyi idővel később jöttél rá hogy babát vársz? Mi volt a legrosszabb élményed a terhesség alatt? Minden tapasztalat vélemény érdekel. Ha csak 3 an írnak hozzászólást már örülni fogok :) Csupán kíváncsiság mert nagyon érdekel a téma. Összességében minden, de főleg az első hetek :)
143145. Melody*
2013. dec. 12. 11:56
Én hétfőn kicsit véreztem (görcsök nélkül). Elmúlott. Ma reggel pedig erős görcsök közepette véreztem ismét (halvány rózsaszín). Most ismét semmi. De hétfőn kellett volna megjönnie a menzeszemnek, mikor először vérezgettem. Ez lehet terhesség?Volt már valaki hozzám hasonlóan? A teszt valós eredményt mutat ilyenkor?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook