Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség kevésbé ismert jelei.... fórum

Terhesség kevésbé ismert jelei.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. júl. 24. 14:59

Sziasztok!

Nekem, kb egy éve volt egy terhességem, amit sajnos hamar elvesztettem:(

Két hete ugyanazokat érzem amit akkor, hányinger bizonyos ételek után (ha terhes vagyok a kicsi nagyon nem szereti a banánt:D), egy hete nem bírok fogat mosni, "parfümíze" van a fogkrémnek. Érzékeny vagyok, sokat sírok hülyeségeken (filmeket már nem is merek nézni). Mostanában kéne megjönnie, érzem hogy fáj az alhasam, de mintha másképp fájna, tegnap vettem észre hogy lüktet néha. Megvolt az első rosszullét is, ma hajnalban. (de lehet nem kellett volna 7 kenyeret megenni a szalonnasütéskor:))

Csináltam 2 tesztet is, az utolsót tegnap, sajnos negatív lett. Nagyon nem szeretném hogy megjöjjön. . . :(

Van esély rá hogy terhes vagyok?

2010. márc. 7. 14:56

Sziasztok.

Sajnos nem tudok mit kezdeni magammal, teljesen pánikban vagyok!!! Segítsetek légyszi. Legutoljára, febr.11-én nagyon korai stádiumban, de elvetéltem, azóta nincs rendben semmi. Se PÉm nem volt, viszont a párommal a vet-től számított 10. napon voltunk együtt. Már harmadik napja hőemelkedésem van, mellem is fájdogál, és tegnap együtt voltunk, kicsit fájt belül... és azóta is. egyre jobban: szúr, görcsöl és hányingerhullámok jönnek. Az együttlét miatt érzem ezeket? A "nem várt" még odébb van, viszont ha babás lennék, még nem volna szabad éreznem... Vagy igen? ... Félek, hogy megint elveszítem, már ha itt van ill volt... :(

88. anduca (válaszként erre: 79. - Smukky)
2009. nov. 9. 21:07
Helloo, nem is jössz mesélni?
87. anduca (válaszként erre: 85. - Erirol)
2009. nov. 2. 08:45
Hát, ebben nem tudok segíteni :( Az alhasi fájdalom utalhat peteérésre. Barnázás nekem szokott lenni szex után, mert érzékeny a méhnyakam és néha bevérzik, de mostanában már nem, szerencsére. Lehet megfázás és gyulladás is.
86. anduca (válaszként erre: 84. - Erirol)
2009. nov. 2. 08:43
Szia, köszi! :) A tesztem pozitív lett :)
85. erirol
2009. okt. 31. 17:59

Sziasztok!

kérnék egy kis segítséget valakitől!

Ez az első clostys hónapom, valószínü tegnap volt pém, tettük is a dolgunkat a napokban:-), de ma van egy kis barnám, kis alhasi fájdalommal.Ja, és baromi érzékeny a mellbimbóm is!Tudja valaki, hogy ez mitől lehet?köszönöm a segítséget

84. erirol (válaszként erre: 66. - Anduca)
2009. okt. 31. 17:52
Szia, én még uj vagyok itt, de megkapta a szemem az irományodat, és gratula, tuti babás vagy!!!
83. anduca (válaszként erre: 81. - Kisbögre)
2009. okt. 31. 17:21
Lehetséges, ha rendszeres a ciklusod.
82. anduca (válaszként erre: 79. - Smukky)
2009. okt. 31. 17:19
+ +
2009. okt. 29. 19:09

Sziasztok Lányok!!!

A helyzet az, hogy mégsem jött meg. Tegnap este óta volt kb 2-3 csepp világos barnázás és azóta semmi. Szerintetek most mi van? Mégis lehetek terhes???

80. anduca
2009. okt. 29. 15:17

Szia!

Elhiszem, hogy boldogok vagytok! :)

Még nem csináltam tesztet, majd hétvégén, de úgy érzem, hogy babás vagyok :) A tunetek itt-ott elobukkannak, amikrol írtam. A párom szerint is babát várunk, észrevette a jelekbol :)

79. smukky (válaszként erre: 78. - Anduca)
2009. okt. 26. 15:54
Nem kaptam előbb időpontot dokihoz, csak pont mához 2 hétre...:( Párom csütörtökön hazaért, péntekre csináltam neki egy szép erőscsíkos tesztet:) Tök happyk vagyunk:)
78. anduca (válaszként erre: 77. - Smukky)
2009. okt. 26. 13:04

Olvastam a hozzászólásaidat, kiderült, hogy ezen a héten mész dokihoz. Már eldöntötted, mikor mész?

Pároddal már találkoztál a tesztelés óta?

77. smukky (válaszként erre: 76. - Anduca)
2009. okt. 26. 10:44
Nekem kb. 2 hétig voltak, aztán most kezdenek elmúlni...ahogy érzed...Nekem nem kavart be a szexbe...
76. anduca
2009. okt. 26. 10:15
Tényleg, a méh növekedése okozhatja :) Mostanában már nincsenek minden nap, de szex után nagyon erősek voltak, el kellene hagyni a szexet?
75. smukky (válaszként erre: 74. - Anduca)
2009. okt. 25. 21:30
Nekem is voltak görcseim, de lassan múlnak el...:)Nekem azt mondták, hogy attól lehet, hogy növekszik a méh...Csak semmi pánik:)
74. anduca (válaszként erre: 73. - Smukky)
2009. okt. 25. 20:12

Szia! Akkor Nektek gyorsan sikerult. Gratulálok!

Nekem még mindig nem jott meg a mikulás :) Csinálok tesztet jovo héten :) Gyakran gorcsol a hasam, foleg a bal petefészkem, nem tudom, mitol :( Ez is terhességi tunet lehet vagy nem?

73. smukky (válaszként erre: 72. - Anduca)
2009. okt. 24. 18:44

Igen, szerettünk volna, és hála Istennek,már az első hónap után befészkelte megát a pocimba:)

Nálatok? Van valami fejlemény?

72. anduca (válaszként erre: 68. - Smukky)
2009. okt. 22. 17:15

Koszi szépen! :)

Veled mi a helyzet? Te is szeretnél babát?

71. smukky (válaszként erre: 69. - Meli0114)
2009. okt. 21. 20:15
sztem mindenképp csinálj egy tesztet!
2009. okt. 21. 19:57
az előző terhességem 9hetesen elment, és annál mindent éreztem, feszült a mellem, pisiltem sokat, aludtam rengeteget...de most semmi extra, annyi hogy érzékenyebb a mellbimbóm, és néha émelygek....de más nem.mindenképp ugyanazokat kéne éreznem?
2009. okt. 21. 19:56
sziasztok! szeretnék tanácsot kérni.Terhesség elején előfordulhat fehér átlátszó folyás? 14én meg kellett volna jönnie, de semmi.Tesztet még nem merek csinálni.
68. smukky
2009. okt. 21. 19:52

A lényeg lemaradt:

Sztem nem kizárt, hogy ez a baby:) de nem akarom elkiabálni...drukolok!

67. smukky (válaszként erre: 66. - Anduca)
2009. okt. 21. 19:52

Szia!

Nekem is érzékenyek voltak a melleim, folyásom is volt, azt, hogy szomjasabb lettem volna, az nem tűnt fel, de sokat járok wc-re. Eddig mindig kibirtam reggelig, most éjszaka is ki kell mennem..Illetve volt egy zabálós pár hetem is:)

66. anduca
2009. okt. 21. 13:29

Sziasztok lányok!

Annyi hasonló fórum van, nem is tudtam, melyikbe írjak, kiválasztottam pár szimpatikusat :)

Mi is a párommal már elég régóta próbálkozunk, több hónapja Duphastont szedek, 2 hónapos Closty is bennem van, az orvos azt látta, hogy nem akarnak nőni a petéim. Következő mensinél kellene kezdeni az utolsó adag Clostyt, csakhogy nem jött meg a menstruációm. 3 napot késik, pontos szokott lenni. Mérem a hőmet, elég érdekes görbe jött ki, felfelé ível, amikor kb. peteérésnek kell lennie, akkor felugrott és azóta csak felfelé megy, illetve tartja a szintet. Azonkívül hőemelkedésem van és nem tudom mitől. Ma elindult az orrom vére, durva volt. Azóta szédülök. Kb. 1 hete gyakran szomjas vagyok, ami rám nem vall, mert kevés folyadékot iszom, sajnos. 3 napja gyenge cicifájás. Pár hete fehér folyásom van. Nem tudom, hogy ezek a tünetek megfázásról árulkodnak vagy esetleg baba... ? :) vagy mindkettő... de hasonlít arra is, amikor mensi előtt vagyok.

65. 91659176d7 (válaszként erre: 62. - Smukky)
2009. okt. 20. 09:45

Kösszi rendi vagy!

Kicsit elkeseredtem, mert azt hittem, hogy most összejött, mert voltak jelei a terhességnek. De még sem. A párom azt mondta, hogy lehet erre a babára is annyit kell várni, mint Armandóra és Amirára. Lehet igaza van.

Még probálkozunk, de nem várok most már semmi jót.


Sok sikert mindenkinek.

2009. okt. 20. 08:24
Azt ne írjátok, hogy az elmaradt menzitől számított x.-dik napon, mert nekem olyan nincs, hogy várható.
2009. okt. 20. 08:23

Sziasztok!

Ha október 7.-én adtam az injekciót ( Choragon ) és 48 órán belül vártak tüszőrepedést, akkor mikor tesztelhetek? Mert belebonyolódok már abba amit neten írnak...

62. smukky (válaszként erre: 60. - 91659176d7)
2009. okt. 19. 19:54

jaj de h...e vagyok...most láttam csak ezt az üzidet....

nagyon sajnálom...de ne add fel!!!és nem nagyon elkenődni! nem görcsölni, és összejön!

61. smukky (válaszként erre: 57. - 91659176d7)
2009. okt. 19. 19:53

dekni!

hány hetes vagy?

pár nappal etelőtt, és ma engem is elkapott a hányinger...én az én számitásom szerint az 5. hétben vagyok,de még korainak tartom a rosszulléteket...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook