Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A terhesség jelei fórum

A terhesség jelei (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A terhesség jelei

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
143084. Erika1988
2012. jan. 19. 14:58
Sziasztok!Szeretném a véleményeteket kérni!Fogamzásgátlót szedek,a multnap elfelejtettem bevenni egy szemet,másnap reggel rémülten ébredtem és bevettem az előző napi tabit,a tájékoztatóra az volt írva h 12órán belül még be lehet venni ezt megtettem!Azóta viszont furcsa érzéseim vannak,mintha "motoszkálna,szurkálódna"a hasam,fájnak a melleim és többet alszom,fáradtabb vagyok,fájnak a végtagjaim is!!Pár 1-2 nap és befejezem a levél gyógyszert,meg kell majd jönnie!Szerintetek ez terhes jelek vagy az h nemsokára megjön??Hát nemtudom!!
143083. Noli6
2011. dec. 3. 12:40

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi. Szerintetek van e esély arra, hogy terhes lettem a következő esetben: Valószínű ovulációs napjaim voltak abban az időszakban, de az óvszer lecsúszott és a hüvelyemben maradt és a tartalmának nagy része oda is került. Az óvszer viszont spermicides volt. Vajon semlegesített vagy nem? Várom a véleményeket!

Köszi!

143082. Petra025
2011. nov. 18. 13:33

Sziasztok!

Segítenétek, milyen a koraterhességi hasszúrka? Valaki körül tudná nekem írni, aki nem várt előtt már érezte? Előre is köszönöm!!!

Ja és mielőbbo babásodást kívánok mindenkinek:-)))

143081. vitaminb (válaszként erre: 143080. - Kicsipetraa)
2011. okt. 25. 22:00
szia! Negatív lett, aztán 2 nap múlva meg is jött sajnos.
143080. kicsipetraa (válaszként erre: 143079. - Vitaminb)
2011. okt. 24. 15:04
Szia. Én 5 nap késés után csináltam az első tesztet, az pozitív lett, reggeli nem első vizeletből, bár halványabb lett mint mikor a reggelivel csináltam. Ha már 6 napja késik ki kell, hogy mutassa majd. Látom ezt már 1 hete írtad, ha még felnézel ide írd meg légyszi mi lett az eredmény :)!!!
143079. vitaminb
2011. okt. 17. 14:44

Sziasztok!

Megerősítést szeretnék kérni. Volt már olyan másnak is hogy a teszt nem lett pozitív a menstruáció elmaradásának első napján?

Tüneteim hol vannak hol nincsenek. Hányinger, mellfeszülés, de az inkább csak este-éjjel, alhasi görcsölgetés.

Előre is köszönöm a válaszokat

Jah azt nem írtam hogy 6 napja késik, így holnap tesztelem a következőt, de sajnos tünetek nélkül már máskor is késett.

143078. Pezsi
2011. okt. 8. 11:07

Sziasztok,

lenne egy kérdésem, teljesen elbizonytalanodtam, remélem tudtok valamit mondani.

kb 5-6 hetes lehetek, pozi teszt megvolt, egyéb jelek (a mensi elmaradásán kívülÖ nem nagyon voltak. Aztán tegnap előtt elekzdett nagyon fájni a mellem, hozzáérni sem lehetett. Ez mára teljesen eltűnt, nem is feszül. Teljesen beaggódtam, hogy elveszítem ezt a babát is, már volt vetélésem.

Volt valakinek ehhez hasonló tünete?

143077. manócskaah
2011. okt. 7. 21:55

sziasztok! :) A véleményeteket szeretném kikérni :)


A párommal 3hónapja vagyunk rajta a baba projecten. Na most, 30. -a körül lehetett peteérésem(ovulációs kalkulátor szerint) de lehetséges hogy valamivel előbb volt. Körülbelül 2napja furcsa szurkát érzek a hasam jobb oldalán, a petefészek körül, és két napja olyan érzésem volt mintha megakarna jönni. Ami ugye lehetetlen, több mint egy hét még a nemvárt mensi-ig. A melleim majd leszakadnak ugy fájnak, és az ébredési hőm 37, 0. Néha bele bele nyílal a hüvelyembe ilyen szúró érzés,de csak pár másodpercig tart.

Szerintetek lehetnek ezek baba(terhességi) tünetek? Vagy beágyazódás jelei? A peteérés elötti 3napban peteérés napján és az azt követö 1napban is együtt voltunk a párommal.

143076. kicsipetraa (válaszként erre: 143075. - Álomvirág1)
2011. szept. 29. 21:11
Szia, nekem amikor elkezdett látszódni, nem másnak csak nekem, az kb a 4.hónap.
143075. Álomvirág1
2011. szept. 29. 17:01

Sziasztok!

Kb. mi az a legkorábbi időpont, mikortól elkezdhet nőni a pocak??

143074. kicsipetraa (válaszként erre: 143073. - Tamaraa)
2011. szept. 28. 18:50

Attól, hogy halvány ott van a csík. Ez a lényeg. És ha vasárnap kellett volna megjönnie akkor azért halvány. Amúgy vegyél érzékenyebb tesztet és azon már erősebb kell, hogy legyen. De szerintem tuti ott a babuci :)!!!


Egy 30.hetes kismama :)!!!

143073. Tamaraa
2011. szept. 26. 13:09
Vasárnap kellett volna megjönnie. Szombaton csináltam két különböző tesztet, és mindkettőn ott van második csík, de csak nagyon halványan. Szerintetek terhes vagyok?
143072. Zsanee81
2011. aug. 9. 19:45

Sziasztok!

Hónapok óta olvasgatom ezeket a fórumokat. Még mindig vannak félelmeim az anyaság és a gyerekvállalás kapcsán.

Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem szeretnék gyereket, de nagyon félek az egésztől. Főleg ez a hányás téma. . . . fóbiám van, és még nem sikerült kikezelni. A párommal nem védekezünk, ha jön a baba, nem gondolkodunk, h mi is legyen, hajrá, itt a helye. Viszont jól kicsesztem magammal az utóbbi néhány hétben és fogalmam sincs, h mi van velem.

2 hete ezzel a biorezonanciával abbahagytam a cigit (ez volt az idén a 3. nekifutásom). Mondanom sem kell, hogy mennyire idegbeteg vagyok. Viszont mensi után 2 nappal (júli22-én) megtörtént a baleset, azóta imádkozom :)

Tünetek, amiket most nem tudok eldönteni, hogy a menses, a terhesség vagy a cigi elvonása:

rettenetesen hisztis, már már bunkó vagyok, türelmetlen, olyan székrekedésem van, hogy már sírok. Mellfeszülés, egy hete piros vér a hüvelyemből székeléskor. Gyomorégés, bár ez az életem része. Alhasi tompa húzódás, puffadás. Alig alszom, pisilésre kelek minden reggel (van úgy, hogy éjszaka is ki kell mennem) :S És ma kellett volna megjönnie, de egyenlőre semmi. És szombaton megyünk nyaralni. . . . úgyhogy most még ezmiatt is veszettül ideges vagyok.Teszt negatív egyenlőre....

143071. zsetke
2011. aug. 7. 21:10
Ma a PG 53 totál páfrányos lett, szerintetek? Azt mondják használható jóstesztként is.
143070. Bonti74 (válaszként erre: 143068. - Zsetke)
2011. aug. 6. 09:13
Én a középső lányommal a menszesz után a 2. napon lettem terhes!
143069. b7a7c81ade (válaszként erre: 143068. - Zsetke)
2011. aug. 6. 08:48
van rá esély...peteérésed nem feltétlenül félidőben van, illetve egy hónapban lehet többször is...:) (a barátnőm is így lett terhes)
143068. zsetke
2011. aug. 5. 13:52

Mekkora az esélye annak, hogy az ember menstruációt követő napon teherbe esik?

Július 21. -én múlt el és 22. -én volt a dolog, a peteérésem 25,26 körül volt PG53 mikroszkóp szerint (vagyis akkor volt páfrányos) Jövőhéten kell majd megjönnie, de émelygek, szédülök, minden édeset felfalnék és kicsit érzékenyek a melleim. Tüneteknek szerintem még nem kéne jelentkezni mert az nagyon korai lenne, és kizárt hogy azok közé tartozom akik ilyen korán megérzik. Okos válaszokat várok, vagy épp tapasztalatokat. KÖSZI

143067. Lufi 2009
2011. júl. 19. 16:40

Sziasztok!!

Még soha nem írtam semmilyen fórumra de mostanában rendszeres olvasó vagyok itt a hoxa-n.


Én is,mint oly sokan mások a véleményeteket szeretném kikérni.

Június 6án volt az utolsó normális menstruációm (évek óta szabályos 28 napos ciklusaim vannak).

2hétre rá voltam nőgyógyásznál,rutin vizsgálatok,minden rendben. Eljött a 28. nap és nem jött meg...Örömmel konstatáltam ugyanis párommal január óta próbálkozunk.

Aztán rá 4 napra mégis csak jelentkezett a "kis piros" (párom pont aznap,mielőtt közöltem volna vele,hogy eddig késett és azt hittem baba van,de ma mégis megjött) rámnézett és azt mondta : "Te terhes vagy!!!"Mondtam,hogy úgy néz ki nem,mivel pont reggel jött meg. De nem úgy mint szokott...Normál esetben 5-6 napig szoktam vérezni,aztán 2 nap barnázás.Most 2 napig volt hol erősebb,hol gyengébb,aztán 2 nap elteltével mintha elvágták volna.

Melleim nem fájnak,nem vagyok egy fejfájós fajta de az utóbbi időben sokat fájdogál a fejem,szédülök,sokat (önmagamhoz képest is sokat alszom -ha nem alszom 9-10 órát,használhatatlan vagyok-néha azt érzem ha most azonnaél nem ehetek,akkor abból rókázás lesz,de nem kívánok semmilyen ételt,néha meg egész nap csak ennék,de előfordul,hogy evés után meg hányingerem lesz. De nincsen reggeli vagy egész nap tartó rosszullét. 1 hete teszteltem egy negatívat,de valamiért úgy érzem fals volt. A hasam a mensim óta is napi rendszerességgel,de nem folyamatosan hol szurkál,hol feszül.

Szerintetek lehet,hogy van pocaklakó vagy csak bemesélem?

(most vagyok félidőben -elvileg- de egyelőre semmi szokásosat nem érzek)

Előre is köszönöm a véleményeket,válaszokat,segítséget!

143066. Bonti74 (válaszként erre: 143065. - Fanta86)
2011. júl. 6. 09:40

Lehet a terhesség jele.

Szerintem csinálj egy tesztet. Nekem ilyenkor már kimutatta!

Az a lényeg, hogy reggeli első vizeletből és hagyd benne legalább 10-15 percig.

143065. Fanta86
2011. júl. 5. 10:31

Sziasztok!

Segítsetek nekem...9-én kell majd megjönnie...de már most hányingerem van...ez lehet már a terhesség jele? pont peteéréskor voltunk együtt a párommal,azaz 25-én

143064. f-kb
2011. máj. 24. 18:06
Sehol senki?
143063. Bonti74 (válaszként erre: 143062. - Vilo)
2011. máj. 18. 13:49
Szerintem ha csak egy hónapig szedted a tablettákat, akkor hamar ki fog ürülni a szervezetedből.
143062. vilo (válaszként erre: 143061. - Bonti74)
2011. máj. 17. 19:29
kedves Bonti74, köszönöm a gyors válaszodat! remélem, tényleg elegendő 1 hónapnyi kihagyás.
143061. Bonti74 (válaszként erre: 143060. - Vilo)
2011. máj. 17. 12:23

Én a helyedben azért kihagynék egy teljes hónapot, hogy kiürüljön a hormon a szervezetemből, ha mégis rögvest összejönne, ne kelljen ezen izgulnod.

De szerintem kérdezz meg egy orvost, a neten is lehet írni dokiknak.

143060. vilo
2011. máj. 16. 21:44
Sziasztok! Egy kicsit off a téma, de valamelyest mégis idevágó. Tegnap szedtem be az első levél utolsó tablettáját a Jangee fogamzásgátlóból. Ez az első fogamzásgátló, amit életemben szedtem. Szerencsétlenül hangzik, de sok-sok tépelődés után úgy döntöttünk a párommal, hogy mégis belevágnánk a családtervezésbe. Kérdezném, hogy ha a 7 napos szünet leteltével sem folytatom a tablettaszedést, mennyi idő szükséges a hatóanyag/hormon kiürüléséhez? Egyáltalán szükséges-e az óvszeres vagy megszakitásos védekezés az első tabimentes időszakban a baba egészsége érdekében, vagy 21 napi tablettaszedés nem hagy olyan maradandó nyomot a szervezetemben, hogy az esetleg bármiféle problémát okozzon egy hamar "összejövő" baba esetén? Köszönöm a válaszotokat előre is!
143059. Bonti74 (válaszként erre: 143058. - Madárka81)
2011. máj. 14. 06:59

Lehet előbb is peteérés. Én a második lányommal a menstruáció vége után 4 vagy 5 nappal lettem terhes és a fogantatás után a 11. napon már kimutatta a teszt. Igaz nagyon halovány volt a csík, de látszott.

Szóval ha minden könyv szerint megy, akkor úgy május 7-e körül volt peteérésed és ha meg is fogantál akkor ezt leghamarabb 18-a körül mutathatja csak ki a teszt... Vagy ha előbb fogantál akkor valamivel előbb is, de leghamarabb a jövő héten valamikor.

143058. Madárka81
2011. máj. 13. 18:29
Hahó, köszi a lelkes válaszokat. Asszem félreérthető volt amit írtam. ápr. 22-én volt meg utoljára. Most május 20-21-re jönne meg elvileg. Szerintem korán teszteltem. Nem tudom mikor lehet tesztelni. Az a helyzet, hogy épp még a peteérésemet vártam, mikor elkezdtem rosszul lenni, szóval nem is értettem mi van. Ezek szerint lehetett a 14. nap előtt peteérés. Már olyan rosszul nem vagyok, épp csak a hőemelkedésem maradt meg. A hasam már nem szúrkálgat, és fáradt sem vagyok annyira. Lehet hogy mégsem vagyok terhes?
143057. Bonti74 (válaszként erre: 143055. - Madárka81)
2011. máj. 13. 12:28

Én is ezen a véleményen vagyok, hogy már ki kellene mutatnia. Vegyél más fajtát és várj elég időt, mert én egyszer úgy jártam, hogy hamar kikaptam a vizeletből és nem mutatta ki, aztán a köv. benne hagytam vagy 10 percig és a végén láttam egy nagyon halvány második csíkot....

Azóta már 9 éves a lányom, az első.

143056. Vedin (válaszként erre: 143055. - Madárka81)
2011. máj. 11. 22:38
Ha ennyit késik, és az lennél, ki kellene, hogy mutassa a teszt. Csinálj egy másik fajta tesztet...hát ha azzal van csak a baj.
143055. Madárka81
2011. máj. 11. 15:58

Sziasztok! Rengeteg hozzászólást olvastam végig az oldalon, és kicsit reményt is merítettem, hogy esetleg terhes vagyok. Kb. 10 napja, vagy egy hete egész nap csak aludnék. Mindennap! Emellett pár napja 37-37,4 fokos hőemelkedésem van. Azt, hasam szúrkál, és émelygek, nem is számolom, mert azt minen hónapban eljátoszom. A hőemelkedés gyanús, meg a hangulatom is. Ilyen eufórikus állapotban ébredel, nagyon nyugodt vagyok, semmi nem érdekel, csak jól érzem magam. Apróságokon sírok, és könnyeb elérzékenyülök. Tudom hogy "be lehet képzelni" a terh. tüneteket ha az ember nagyon vágyik rá, de a hőemelkedést ugye nem? Teszt negatív máj. 10-én, de ápr. 22. volt az utolsó piroska.

Valaki haonló cipőben? Ötlet, vélemény?

Előre is köszi! Klári

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook