Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálad mik voltak a terhesség első jelei? fórum

Nálad mik voltak a terhesség első jelei? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
717. nilem023 (válaszként erre: 716. - Murci33)
2021. szept. 29. 21:12

Szuper, örülök!😊

Gratulálok!!!😉

Problémamentes terhességet!

716. Murci33 (válaszként erre: 715. - Nilem023)
2021. szept. 29. 20:28
Csináltam ma még egyet és időn belül egyértelműen pozitív :)
715. nilem023 (válaszként erre: 713. - Murci33)
2021. szept. 28. 21:01
Most néztem az adatlapodat, ha az az a teszt amiről szó van akkor az egyértelmű pozitív!!!😊
714. nilem023 (válaszként erre: 713. - Murci33)
2021. szept. 28. 20:59

Én elképzelhetőnek tartom! Mondjuk én nem vettem semmi drága tesztet anno csak egy sima két darabosat kb 700 Ft-ért! Én reggeli vizeletből csináltam meg miután késett 4 napot a mensi és nem mutatta ki egyből! Csalódott is voltam.... vissza feküdtem de nem hagyott nyugodni a dolog és vissza mentem a fürdőbe hogy újra megnéztem és ott várt a két csík 😊

De csinálj reggel is egy tesztet első pisivel ami sokkal koncentráltabb és az megmondja a tutit! Tudod egy teszt nem teszt😉

Szorítok!🤞🏻

713. Murci33
2021. szept. 28. 14:51

Sziasztok! Van itt valaki?

Tudom, hogy türelmetlen vagyok, de a véleményetek, tapasztalatotok érdekelne. 38 éves vagyok, a férjemmel egy idő óta nem védekezünk,van már egy lányom, de neki más az apukája. Így több hónap próbálkozás után, én már teljesen azt gondoltam, hogy nem lesz tesó. Hálás vagyok az Istennek, hogy van egy egészséges kislányom, így megbeszéltük, ha nem jön össze természetes úton, akkor nem jarunk kezelesekre stb., akkor egyke marad a lányom. Vasárnap kellene megjönnie, de múlt héten volt egy enyhe barnás folt, azt hittem megjön egy héttel hamarabb, bár mindig napra pontos, csak előtte 2 - 3 nappal már szoktam barnazni. Aztán péntektől rettenetesen fáj a mellem, nem tudok hason aludni annyira. A hasam alja is fajdolgal időnként, pont mint menstruáció előtt . Náthásnak is érzem magam, és rengeteget iszom plusz borzasztó hőhullamaim vannak, és bővebb hüvelyvaladek. Persze lehet, hogy mindez semmit nem jelent. De tegbal gondoltam egyet és vettem egy olyan tesztet ami 6 nappal a menstruáció előtt kimutatja az esetleges terhességet. Olyan fél 12 körül csináltam meg, de megittam előtte már másfél liter vizet, nem hogy kettő, még 1 csík se jelent meg. Gondoltam is, hogy ez felesleges pénz kidobas volt m túl vizes volt a vizelet, hülye voltam. KB 2 órával később dobnak ki és 2 egyértelmű csík van rajta. Na most akkor szerintetek lehet hogy baba van, vagy mivel időn túl volt nem értékelhető. De mondom az első fél órában 1 csík sem volt rajta. Ezért vettem még 1 tesztet, azt ma reggel csináltam meg és 5 perc után megjelenő rajta egy nagyon nagyon halvány második csík. Szerintetek ez lehet baba?

Köszönöm, ha valaki reagál :)

712. Barbi01
2019. máj. 27. 12:21

Sziasztok! Számomra elég egyértelmű jelei vannak, hogy babát várok. 3 hétig nagyon erős hányingerem volt most valamennyire enyhült, de nem múlt el. Étvágyam nem nagyon van, viszont a paprikát nagyon kívánom 😆. Pénztátban dolgozom és ahogy viszik és érzem az illatát megőrülök. Fájnak a melleim és erősebbek az erek rajtuk és a mellkasomon is. A koncentrációm is romlott, szédelgek néha. A kozmetikusom harmadik rántásra szedte le a gyantát, meg is jegyezte, hogy magasabb a testhőmérsékletem biztos azért jött le nehezen. Érzékenyebb vagyok, eddig 2x sírtam szex után 😅. Ma reggel együtt voltunk a párommal és szúró fájdalmat éreztem.

Április 3.-án volt menzeszem. Ebben a hónapban is volt de késett két hetet és nem is volt olyan mint szokott. Múlthéten csináltam tesztet, de negatív lett. És nem értem, hogy most mi van.

711. Hercegnő87 (válaszként erre: 678. - LexiES)
2018. márc. 22. 23:40

Mi lett az eredmény, Lexi? Nálam most ugyanez a helyzet, azzal a különbséggel, hogy 2,5 éve szedek fogamzásgátlót.

Baba lett vagy gyógyszert váltottál?

710. Franc22
2018. febr. 9. 06:54
Hányás
2018. febr. 5. 11:53
Igen, hallottam már a citrom ezen hatásáról, de a többi tünet nem fogható rá :) Remélem a labor majd kimutat valamit.
708. peszka (válaszként erre: 706. - Samandra)
2018. febr. 5. 06:42
Szia! Egy tanács és egy esetleges ok a késésre. A citrom jelentősen ki tudja tolni a ciklust késlelteti a menszeszt. Nekem a nagyjából pontos havi menszeszemet borzasztóan felborította minden nap ittam citromos vizet 3 hónap múlva jött meg.... Kerüld ha teheted. Olvass utána. Vérvétel nem árthat abból azonnal kiderül a terhesség ha jól számoltad az ovut 9. dpon már mutatja vérben ha jól tudom. 😊
2018. febr. 5. 00:00
Felhívott, hogy terhes.
2018. febr. 4. 23:41

Sziasztok!


Én még sosem voltam terhes. És most sem tudom, az vagyok-e. Furcsa dolgok történnek velem mostanában, de a teszt negatív lett. Január 15-e körül volt peteérésem és a párommal nem védekeztünk. Nem volt tudatos, de azért merte megtenni, mert párszor már előfordult és sosem lett belőle terhesség. Igazából nem bánnánk, ha jönne már egy baba. Aztán rá 2 napra iszonyat fájt a derekam bal oldalt. Nem erőltettem meg magam, semmit nem csináltam, csak a szokásos napi rutin dolgokat. 2 napig fájt, majd harmadnap átterjedt csak a jobb oldalra és fejfájás meg hőemelkedés is kisérte. Aztán, amilyen hirtelen jött a derékfájás, úgy el is múlt. Jött helyette hasi görcs és hasmenés, de ez is lement pár nap alatt. A hőemelkedés közben végig maradt. Már két hete volt minden nap hőemelkedésem, mikor csináltam január végén egy tesztet, ami negatív lett.


Aztán egyszer csak hirtelen erősen megszédültem, azt hittem, el fogok ájulni. Lepihentem, de órákkal később, mikor felkeltem, ugyanúgy szédelegtem. Kihívtam az ügyeletet, mert vert a víz is és mennem kellett volna dolgozni. A cukrom rendben, a vérnyomásom is. És semmit nem talált nálam, azt mondta, kimerült lehetek, de azért csináltassak terheléses labort. Akkor bevetetett velem B6-vitamint, amitől kicsit jobb lett. Ez 4 napja volt, azóta is szédelgek, de enyhébben, és a hőemelkedés még mindig mindennapos.


A havimnak január 27-én kellett volna megjönnie, de ennek nem tulajdonítok jelentőséget, mert nekem mindig rendszertelen volt, heteket is szokott késni, de maradt el hónapokig is már. Az elmúlt 2 hónapban rendben és időben volt. Savam is mindig sok volt, refluxos, de 2 napja émelygek és nem olyan, mint eddig. Éjjel is felébredek, hogy fáj, pedig citromos vizet is iszok gyakran, meg savlekötőt is vettem be. Tegnap este 2 kanál joghurttól kezdtem el émelyegni. Nem tudtam végül megenni, nehéznek éreztem a gyomrom. Ma még a zöldségsalátát sem tudtam megenni csirkemellel, mert pár kanál után úgy éreztem, tele vagyok. Közben napi 2-3 alkalommal ürítek, de nem túl szilárdat (bocsi). Olvasgattam itt is mindenféle tüneteket és már nem tudom, mire gyanakodjak. A felsoroltak alapján nagyon remélem, hogy egy baba van úton, nem pedig valami gyomorfekély, vagy ki tudja mi... Alulműködik a pajzsmirigyem, nem tudom, van-e köze a tüneteimhez. Ti mit gondoltok? Tudtok ajánlani olyan tesztet, ami nagyobb eséllyel kimutat egy 3 hetes terhességet? Vagy várjak még és 1-2 hét múlva menjek el nőgyógyászhoz, ha addig sem javul a dolog (és a labor eredményből sem derül ki semmi)?

2017. dec. 28. 09:01
hanyas
704. Trusty
2017. aug. 7. 14:03
Gratulálok Sillus! :) én is várom ezeket a jeleket :)
703. Sillus
2017. jún. 22. 17:29

Sziasztok, mi fél évig próbálkoztunk, majd a múlt héten a nemvárt előtt 1 héttel iszonyatos derékfájásom lett, azt hittem rossz mozdulat vagy gyulladás, de 3 napon belül elmúlt, ez után a melleim lettek nagyon érzékenyek, nekem mensi előtt sosem szokott, így kicsit gyanús volt, és teszteltem is, de semmi... Most viszont már 3 napja késett, ezért vettem egy újabb tesztet, és ma reggelre pozitív lett :)Amúgy folyamatosan olyan érzésem van már vagy 4 napja, és most is, mintha mindjárt meg akarna jönni.

Szóval nálam a derékfájás, és a mell érzékenysége árulta el, hogy valami nem a szokásos módon fog történni, a mostani nemvárt-nál :)

Kitartást azoknak akik várják azt a bizonyos 2 csíkot, tudom mennyire idegölő tud lenni...

702. Isabelle002 (válaszként erre: 701. - Hikari85)
2017. máj. 7. 17:07
Csatlakozneeek:)))
2017. máj. 7. 07:31
Csajok van már januári babák klubb. Ha szeretnétek csatlakozzatok nyugodtan.😀
2017. máj. 7. 07:29

Sziasztok. Én lombikon vettem részt és leírom hogy mit tapasztaltam.😉

Mivel a testem minden rezdülését figyeltem rögtön tudtam mikor terhes lettem. Az Et.+5-6.napon én is elég erős szurkálást éreztem. Mintha egy kést döftek volna belém. Et.+9.napon teszteltem pozit mert előtte már 2- napja bizsergett a hasam főleg ha neki nyomtam valaminek. A szívdobogásom is jobban éreztem. Napközben meg hőhullámaim voltak.

A pozi teszt után pár nappal a melleim is mások lettek meg néha olyan menzi szerű görcseim vannak.

Mindíg olvastam hogy mik a terhes tünetek de most tudtam mielött teszteltem volna.

Ma vagyok 5 hetes.

2017. máj. 6. 21:17
Sziasztok;) elkezdtem irni a babanaplom ha gondoljatok olvasgassatok:)
698. Veronka30 (válaszként erre: 696. - Isabelle002)
2017. máj. 5. 08:10
Èn barnáztam ès egyik este feljajdultam annyira begörcsöltem,de gyorsan elmult. Azt hittem masnapra megjon. Fel is jegyeztem magamnak s azota se :-)
697. 33902c592c (válaszként erre: 696. - Isabelle002)
2017. ápr. 26. 00:01
Szurkalasokat egy egesz delutanon keresztul es volt halvany rozsaszines barnas folyasom.
2017. ápr. 21. 15:52
Sziasztok csajok:) van aki kozulunk erzett valamit beagyazodasnal?
695. 33902c592c (válaszként erre: 694. - Katuska8888)
2017. ápr. 16. 00:06
Jesszus tenyleg bonyolult. Progeszteront en is hasznalom. Most kell elkezdenem fokozatosan csokkenteni.
694. katuska8888 (válaszként erre: 692. - 33902c592c)
2017. ápr. 15. 08:28
A hormonaim rendben vannak.de a hosszan szedett ( 8 évig) fogamzásgátló abbahagyása miatt nem bír észhez térni a tedtem, nincs peteérésem 3 hónapja...múltkor amit kaptam injekciót attól menzesz lett,azóta is tart, kaptam 2 féle tablettát. Az egyiket már szednem kell, ez a peteérést stimulálja(klosztilbegit), a másikat meg később kell elkezdenem, ez progeszteron...nagyon szar, hogy 25 évesen ilyenre kényszerülök, ha babát szeretnék... úgyhogy nem tudom mikor fogok felfigyelni a terhesség jeleire, remélem nem kell sokat várnom....
693. katuska8888 (válaszként erre: 692. - 33902c592c)
2017. ápr. 5. 19:22
Hát igen. A fogamzásgátló tabletta felborított mindent. 8 évig dolgozott a tedtem helyett.most .eg itt van az eredménye.remélem nem lesz olyan durva a helyzet hogy hormonkezelésre kelljen járnom..novemberben hagytam abba.akkor volt menzeszem.decemberben peteérésem is volt.még pont akkor voltam dokinál kontrolán, mpndta is hogy ha akarunk hétvégén.már lehet próbálkozni,mutatta a szép nagy petémet. Akkor meg korainak itéltük, akartunk várni legalább 3 hónapot,hogy ,,tisztuljon ki" a tabletta(mindenki mást mond, van aki szerint kell, valaki szrint nem). És januárban nem volt menzeszem.februárban is csak azért mert voltam dokinál és kaptam injekciót.márciuaban sem volt.és mondta doki,hogy a szuri után próbálhatjuk,elvileg sikerül...hát sajnos nem...hétfőn lesz eredmény..kíváncsi vagyok nagyon..remélem minden rendben lesz, csak időre van szüksége a testemnek mire helyre áll minden..te hogy vagy? Babóca már mekkora?
692. 33902c592c (válaszként erre: 691. - Katuska8888)
2017. ápr. 5. 00:22
Sajnalom :(
2017. ápr. 4. 12:04

Sziasztok. Ma voltam dokinál, semmi jele terhességnek :-( :-(

Vettek tőlem vért, elküldik hormonvizsgálatra. Meg kaptam injekciót,hogy megjöjjön a menzeszem...

nem baj.új hónap, új remény...csak kicsitncsalódtam és nehéz...

690. Mici95
2017. ápr. 3. 19:41

Sziasztok!

A véleményeteket szeretném kikérni.

Az újabb csomag fogamzásgátló tablettát hétfőn kellett elkezdenem (ami március 13.-ára esett) ezt követően kedden még bevettem, az utána következő két napban (szerdán és csütörtökön) viszont nem. Szerdán reggel voltam együtt a párommal. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek felmerülhet a teherbeesés gondolata? A menstruációmnak 4 nap múlva kellene megjönnie, viszont már tűkön ülök, és tegnap csináltam délután egy tesztet ami negatív lett. Szerintetek?

689. katuska8888 (válaszként erre: 688. - 33902c592c)
2017. ápr. 1. 08:26

Ennek nagyon örülök :-) akkor további boldoh éa probléma mentes babavárást kívánok! :-)

Én kedden megyek dokihoz...nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani vagy mutatni :-D

688. 33902c592c (válaszként erre: 686. - Katuska8888)
2017. márc. 31. 12:07

Jól vagyok köszönöm. Hála az égnek minden normálisan megy :)

Jövő hét csütörtökön megyek ultrahangra. 10 hetes leszek akkor. Már nagyon várom.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook