Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A takarítónőd (ha van) mennyiért vállal heti 1 alkalom takarítást? fórum

A takarítónőd (ha van) mennyiért vállal heti 1 alkalom takarítást? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
242. izaanyu
2012. jún. 21. 15:42

Sziasztok. Én jövőre készülök felköltözni Pestre. Arra gondoltam, hogy jövedelemkiegészítésként magánszemélyeknek takarítást is vállalok. Kérdéseim:

Hol hirdessem magamat?

Kérhetnek-e tőlem valamilyen ajánlást?

A tisztítószereket, kendőket nekem kell-e megvennem?

Egyáltalán van erre igény?

Előre is köszönöm, ha valaki kisegít válaszával!

241. Mona19790106 (válaszként erre: 221. - Looseer)
2012. jún. 20. 18:11
11 éve takarítok családnál. Egy bizalmi kapcsolatnak ki kell alakulni a két fél között. Eleinte soha ne hagyd egyedül a takarítónőt, mindig legyél vele, de ne mássz rá, mert azt nem szeretik. Az első takarításnál észreveszed, hogy profi vagy sem. Én sem rögtön kaptam kulcsot a lakásokhoz. Azt szoktam mondani, minimum 1 hónapig ismerkedjünk, és ha látja, hogy milyen vagyok, és tényéeg megbízik bennem, akkor engedje, hogy egyedül legyek, és adjon kulcsot. Nagyon sokszor tesztelnek, de soha nem jön be. Egy profi mindig tudja mit kell tenni. 2. A bizalmon alapul az egész, hogy hagyod-e enni vagy inni. Természetesen inni kell, mert ha nem is eszik, akkor folyadék legyen benne, és ne essen össze. Én m indig viszek magammal inni, de kaját soha. Nem enni megyek, hanem dolgozni. 3. Mindegy melyik napra kéred a takarítást, a lányeg, hogy nagyon jól csinálja. A hétvégét soha ne engedd, mert az a családé mind a két részről. Általában csütörtökre szokták kérni a hétvége miatt. De ez is rajtad múlik. 4. Nagyon sok embernek azárt nem jó az óradíj, mert ilyenkor vérszemet kapnak a takaírtónők, hogy -he-he húzhatom az időt, úgy is kifizeti. Ez nem így múködik. Egy lakás, ami mondjuk 40 nm-es, 4 óra alatt ki lehet takarítani. Persze, ha külön kérések vannak, azt meg kell beszélni. Nagyon sok bejárónő visszaél a dolgokkal, ezt nagyon sok helyről hallottam. 5. A feladatok közé tartozik minden. Legalábbis nálam, engem így tanítottak, ha már takarítást vállaltam, akkor legyen meg az eredménye, és ne csak himi-humi munkát végezzek. Ezért van 4 családom évek óta. 5. Ha becsületes a bejárónőd, és bizol benne, tuti nem ad tovább semmit. Engem alapjáraton köt a titoktartás a főmunkám miatt. Soha nem adtam tovább senkinek, hogy ki milyen körélmények között él. Ez mindenkinek a saját dolga. 7. A pakolás alatt mit értesz??? Ez is változó. Nálam ez is bejátszik, és csodálnak is érte, hogy nő létemre miket nem csinálok. 8. Egy 70 nm-es lakás maxumum 5 óra, persze attól függ, hogy minden kell-e vagy sem. Nekem 100 nm-es ház 4 órámba telt, és fullra készen vagyok vele mindig. Heti 1 alkalom bőven elég. Nem kell aggályoskodni, át kell gondolni, hogy megtudsz-e bízni egy bejárónőben. Bocsánat, hogy ezt írom, de gondolom romát nem engedsz be a lakásodba. Ha bármiben tudok segíteni, nyugodtan írj üzenetet. Üdv. Mónika
240. Mona19790106 (válaszként erre: 238. - Zsuzsi081)
2012. jún. 20. 17:52

Fontos, hogy környezetünk ne csak szép, hanem tiszta is legyen.

Fontos, hogy otthonunkban tisztaság várjon, egy nehéz nap után is.

Fontos, hogy szeretteinkre is jusson időnk minden nap.


Ebben szeretnék segítséget nyújtani.


A jó bejárónő megbízható, becsületes, diszkrét, pontos, alkalmazkodó, tapintatos, munkáját alázattal végzi, és a saját megjelenésére is odafigyel. Nem beszél feleslegesen, és nem kérdez olyat, ami nem rá tartozik. Nem véleményez, munka közben nem néz tévét, és nem vesz el semmit, ami nem az övé. Gyorsan, igényesen, alaposan dolgozik. A jó bejárónő olyan, akire az ember nyugodt szívvel rábízhatja az otthonát. Munkájának eredménye a rend és a tisztaság.

Magánlakások takarítását vállalom. Olcsó, gyors és precizítás a jellemző. Takarítás, ablakpucolás, függönymosás, vasalás, portalanítás, kutyasétáltatás, fűnyírás, fürdőszoba, toalett, nappali, konyha napi takarítása, edények tisztán tartása, konyhai eszközök tisztítása, porszívózás, csempék mosása, tükrök pucolása, pókhálózás, sütő rendben tartása, hűtő leengedése.

Ami a háztartásban szükséges mindennapi takarítás.

Hívjon bátran és bizalommal - Mónika 06-30-641-30-75

Ár megegyezés szerint.

2012. jún. 19. 16:41
Nekem van egy szuper profi takarítónőm, inkább hatalmas nagy segítségem és tiszta szívből ajánlom őt. Katikának hívják és a mobilja (20) 580-8645, úgy tudom még van szabad napja. Nagyon lelkiismeretes, precíz és gyors. Szép Napot Mindenkinek.
2012. jún. 5. 13:22
Budapest II. kerületi, 110 négyzetméteres lakás takarítására, rendszeresen heti 1 alkalomra megbízható, munkájára igényes takarítónőt keresek. Megbeszélt napon, 9 és délután 4 óra között kellene elvégezni: törölgetés, porszívózás, felmosás, konyha, wc és fürdőszoba kitakarítása. Alkalmanként egyéb teendők (ablaktisztítás, hűtő kitakarítása, stb) megbeszélt külön napon, egyeztetett összegért. Aki tudna segíteni vagy ajánlani valakit, kérem írjon üzenetet. Részleteket megbeszéljük. Előre is köszönöm. Szép napot mindenkinek.
237. michelle.r (válaszként erre: 236. - B2b5205284)
2012. ápr. 17. 14:07
Az szép. Nálunk 10-11 óra alatt végez, igaz 270 m2, de ablakot nem pucol a disznó ;)
236. b2b5205284 (válaszként erre: 234. - Mibis)
2012. ápr. 17. 13:55
Pedig felmos, porszívóz, elmosogat, törölget, pókhálóz, ágyneműt cserél. Havi egyszer ablakot pucol. Szállodában dolgozik, tehát hozzá van szokva a tempóhoz. Gyors mozgású.
2012. ápr. 17. 09:47
igen ,meg sokat számít ,hogy mennyi terepakadály hárul az ember elé.. :-D
234. Mibis
2012. ápr. 17. 08:15

Hűha!

Akkor az biztos, hogy nem pipere takarítás, hanem csak egy átlagos (felmosom, kirázom) takarítás. Én ennyi idő alatt a saját lakótelepi lakásomat nem takarítom ki rendesen és alaposan. Pedig igyekszem!

2012. ápr. 17. 05:49
A mi takarítónőnk 1000 Ft/ óráért dolgozik. 4 óra alatt kitakarítja 130 m2-es, kétszintes házunkat.
2012. ápr. 16. 23:36
sőt , egy jó takarítónő egy kétszintes házat megcsinál 5 óra alatt..
2012. ápr. 16. 23:18
az átlag órabér 1000.-
230. kingi7 (válaszként erre: 229. - 34c48a3825)
2012. márc. 28. 09:48
Próbáltam a neten keresni, esetleg tudsz valamilyet ajánlani privibe? :)
229. 34c48a3825 (válaszként erre: 227. - Kingi7)
2012. márc. 28. 09:36
Szerződj céggel. Az első alkalommal kijön valaki és pontosan rögzíti, hogy mit, hogyan szeretnél.
228. rolix1997 (válaszként erre: 227. - Kingi7)
2012. márc. 28. 00:29
Sziaa anyum takarító de ez hol van??://
227. kingi7
2012. márc. 27. 22:46

Ja és ezek lennének a feltételek...

Kizárólag megbízható, leinformálható, munkájára kifejezetten igényes, precíz, önállóan dolgozni tudó, nem dohányzó(!) hölgy személyében. Feltétel a tempós munkavégzés, ne legyen lassú és ne kelljen utána takarítani.

Plusz: Telefonálás "mellőzése"...

226. kingi7
2012. márc. 27. 22:44

Hát ez egy elég kényes téma... én nagyon igényes vagyok és nem találok megfelelő takarítónőt.

Miért van szakadék a takarítás és takarítás között? Miért kell a szájába rágni,hogy mit csináljon? Nincs szeme? Most sokalltam be én is keresek takarítónőt...

225. looseer (válaszként erre: 223. - Mibis)
2012. márc. 23. 20:49

nem szórakoztam, csak telefonról akárhányszor beléptem, mindig kiposztolta a hozzászólásomat.

köszi az eddigi válaszokat!

2012. márc. 21. 21:47

Én már 5 éve rendszeresen látok el családoknál takarítási feladatokat. Gépkocsival, leinformálható referenciákkal rendelkezem. Dunakeszi, Szentendre, Óbuda, Zugló környékén tevékenykedem :)


Ha bármi kérdésed van, szívesen válaszolok!

223. Mibis
2012. márc. 21. 21:41

Látom Looseer szórakozol :))

Fogj egy portorlőt, felmosó rongyot és tedd magad hasznossá!

Többiek! Nem látjátok hogy már többször megkérdezte! Olvassagtok vissza és ne dőljetek be neki. Csak szórakozik!

222. májusig (válaszként erre: 221. - Looseer)
2012. márc. 21. 16:37

Szia Looseer!


Viselkedj úgy Vele,mint bárki mással,Ő is ember.

1.Ha közelebbrők ismered,tegyél egy próbár,de az elején,mindenképp legyél otthon,de zavard,hadd dolgozzon.Téged is zavarna ha a hádadmögött figyelnének.

2.Szokták mondani,érezd otthon magad,ezt nem kellene,ezzel kikerülöd a későbbi félreértéseket.

Kínáld ha van kedved,de azzal csak az időt veszed el Tőle,viszont barátibb a hangulat,közelebb kerülhetsz hozzá.

3.Akkor kérj takarítást,mikor Neked a legkedvezőbb.2 pici mellett,a helyedben hét elején kérném.

4.Előfordúlhat,és ez a tiszta.

5.Van az alap takarítási folyamat,majd jön a hetenkénti,negyedévenkénti,az külön megegyezés szerint zajlik.

6.Embere válogatja,de ha közelebbit,ismerősökön keresztűl próbálod kimakkor megbízhatóbb a dolog.

7.Első alkalommal,üljetek le,mond el mit az elképzelésed,és ne köntörfalazz,mond meg,mennyit tudsz ezért fizetni.Ő is elmondja mi fér bele az Ő idejébe,ha megtudtatok egyezni,akkor mehet a dolog.

8.Egyéntől,bútor,padozat,gyerek,állat,kérések alapján dől el,mennyi idő alatt lehet mindazzal végezni,nm.Ez mind nehézségi fokozatok,és az ár is ettől függ majd.től függetlenűl,amit kérsz.

Ne az utcáról,netről hívj be valakit az otthonodba,olyasvalakit,akit lelehet informálni.

Bármilyen kérdésen van,nyugodtan írj,megadom az E-mailemet ha gondolod.

Szia

Lehet kissebb lakásban "nagyobb a káosz"

221. looseer
2012. márc. 21. 06:01

az én kérdésem,hogyan viselkedjünk a takaritónövel?

1.otthon legyek-e vagy hagyjam egyedül?na de kapjon kulcsot?

2.ehet/ihat nálunk?ha ott vagyok,illik megkinálni kv,viz stb?

3.mikor,a hét melyik napján praktikus takaritást kérni?

4.van olyan még aki nem órabérbe hanem fix dijért dolgozik?

5.mi tartozik a feladatok közé?hütö,ablak, külön dij?

6.mennyire adják tovább az infot amit leszürnek egy lakásban?

7.pakol is vagy csak takarit?

8.70nm-es panelt mennyi idö alatt takarit ki?


Egyelöre ennyi,ezen aggályok miatt nem fogadtam még. 2 pici gyerek és munka mellett a takaritás teher.

2012. márc. 19. 22:42
Sziasztok!Mi a XXII,XI,kerületekben válallunk párommal tavaszi nagytakaritást,ablakmosásal együtt.(12 éve ezt csináljuk)Ha szeretnéd hogy Húsvétra tisztaság legyen nyugodtan irj privit,köszönöm:Annamary
219. looseer
2012. márc. 19. 22:18
köszi :-)
218. 072a149c9d (válaszként erre: 217. - Looseer)
2012. márc. 19. 06:49

Én a másik oldalt képviselem. 2 öregnél lettem pedikűrösből bizalmi segítség. Ezek alapján:1. eleinte biztos ne hagyd egyedül, utána szerintem, ha megvan a bizalom, gond nélkül.2. nem feltétlen, de ha ott van egész nap, azért illik megkínálni 3.ahogy neked jó és ahogy össze tudjátok igazítani 4. igen 5. portörlés, porszívózás, konyha, wc, fürdő szerintem alap. ablakmosás külön. Általában előre le szokták egyeztetni, hogy pl. jövő héten ezt és ezt szeretéd. 6. ?7. igen 8. egy délelött/délután


Picit sok lett :-))

217. looseer
2012. márc. 19. 06:29

az én kérdésem,hogyan viselkedjünk a takaritónövel?

1.otthon legyek-e vagy hagyjam egyedül?na de kapjon kulcsot?

2.ehet/ihat nálunk?ha ott vagyok,illik megkinálni kv,viz stb?

3.mikor,a hét melyik napján praktikus takaritást kérni?

4.van olyan még aki nem órabérbe hanem fix dijért dolgozik?

5.mi tartozik a feladatok közé?hütö,ablak, külön dij?

6.mennyire adják tovább az infot amit leszürnek egy lakásban?

7.pakol is vagy csak takarit?

8.70nm-es panelt mennyi idö alatt takarit ki?


Egyelöre ennyi,ezen aggályok miatt nem fogadtam még. 2 pici gyerek és munka mellett a takaritás teher.

216. looseer
2012. márc. 18. 21:27

de komoly. sosem volt még alkalmazottam...

referenciát lehet kérni?

el kell pakolni mielőtt jön?

215. michelle.r (válaszként erre: 214. - Looseer)
2012. márc. 18. 18:02

Ez ugye nem komoly kérdés? Úgy viselkedj vele, ahogy bármelyik emberrel viselkedsz. Az alkalmazottad, de éppúgy kijár neki a tisztelet mint a saját főnöködnek.


Nálunk reggel 9-kor kezd és általában 7-8 között végez. Reggel elhozom, este elviszem a buszához, de napközben sokat van egyedül.


Nálunk ehet, ihat, reggel kávéval kínálom általában nem fogadja el és hoz magával szendvicset, sőt még üdítőt is.

Nálunk szerda a takarító nap, de szinte mindegy, a kölykök hamar gondoskodnak róla, hogy ne legyen látszata ;)

Megállapodás kérdése a bérezés. Ablakpucolás, vasalás nem tartozik a feladataiba, de áthúzza az ágyakat és ki is mossa az ágyneműt, a hűtőt takarítja, az a konyha része.

Nálunk nagyon sokat pakol szegény, hogy az infoval mit csinál, lövésem sincs, egy üzletet vezet az egyik bevásárlóközpontban, lehet, hogy a vevőknek kipanaszkodja magát :DD

Az, hogy mennyi időt vesz igénybe sok mindentől függ, tőle kérdezd.

214. looseer
2012. márc. 18. 16:06

az én kérdésem,hogyan viselkedjünk a takaritónövel?

1.otthon legyek-e vagy hagyjam egyedül?na de kapjon kulcsot?

2.ehet/ihat nálunk?ha ott vagyok,illik megkinálni kv,viz stb?

3.mikor,a hét melyik napján praktikus takaritást kérni?

4.van olyan még aki nem órabérbe hanem fix dijért dolgozik?

5.mi tartozik a feladatok közé?hütö,ablak, külön dij?

6.mennyire adják tovább az infot amit leszürnek egy lakásban?

7.pakol is vagy csak takarit?

8.70nm-es panelt mennyi idö alatt takarit ki?


Egyelöre ennyi,ezen aggályok miatt nem fogadtam még. 2 pici gyerek és munka mellett a takaritás teher.

2012. márc. 1. 22:29
Sziasztok! A mi családunkhoz járó takarítónő 1000 Ft./óráért dolgozik.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook