Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? fórum

Akupunktúra - Hol? Milyen? Mennyiért? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2012. máj. 21. 13:28
Kiskunfélegyházán estleg Kecskeméten keresek akupunkturával foglalkozót aki segítene nekem a fogyásban. SŰRGŐS!!!!!!
2011. aug. 23. 23:53
Sziasztok! Én ma kaptam 8 db tűt a fülembe, 4-4dbot! :) kevesebbet ettem már ma, sok vizet ittam...betartom a diétát amit előírtak! leginkább 15kgot szeretnék fogyni, de már 8nak is örülnék! :) 2 hét múlva szedik ki...remélem segít, hiszek benne, tehát csak csak :) nálatok mi a helyzet?
265. Rebeka2011 (válaszként erre: 264. - Botond75)
2011. máj. 16. 16:56
Helytől függ, és attól, hogy fülakupunktőrhöz vagy orvoshoz mész. Olyan 4 és 8 ezer között mozog egy alkalom (Bp-en).
2011. máj. 16. 15:24

Sziasztok.Nem tudjátok manapság mennyibe kerül

Az akupunkturás kezelés, ha fogyni szeretnék. Kb 15 éve próbáltam, akkor segített.

2011. febr. 22. 09:33
Nekem sajnos abszolút nem segítettek a tűk, pedig nagyon hittem benne. Ja és odafigyeltem az étkezésre, minimális mozgás, és sok kidobott pénz!
262. Emmus
2011. febr. 21. 22:07

Sziasztok,

tartós tűket szeretnék, tudna ajánlani valaki olyan orvost aki ezekkel fogyaszt????

Elsősorban a belváros, vagy a Népstadion környéke érdekel.

köszönöm előre is!!:)

261. sandy68 (válaszként erre: 260. - Katalinvegso)
2010. okt. 17. 21:04
Szia!Én is Miskolcon járok.Priviben elküldtem.Sok sikert!
2010. szept. 22. 13:45

Sziasztok!

Én azután szeretnék érdeklődni, hogy a miskolci Átváltoztatjuk szalonban járt-e már valaki? Milyenek a tapasztalataitok? Tudja-e valaki az internetes címüket?

Szeretnék kb. 10-15 kg-ot fogyni, esetleg társakat keresek hozzá. Az akupunktúrás kezeléseket szeretném kipróbálni.

Köszi a segítséget!

259. ryta
2010. jan. 14. 08:32

Kingabringa!

mi újság veled?fogyogatsz már?

258. pintyőke72 (válaszként erre: 248. - Eddit)
2010. jan. 8. 20:11
Írtam privit.
257. ryta
2010. jan. 8. 09:54
aham, ha eltűnök,akkor rosszak voltak a tapasztalatok:-))))
256. KINGABRINGA (válaszként erre: 255. - Ryta)
2010. jan. 8. 09:50
na az szuper:))))- remélem jó tapasztalataid lesznek.. már alig várom:)))
255. ryta (válaszként erre: 254. - KINGABRINGA)
2010. jan. 8. 09:44
valószínűleg ugyanarról a tapaszról beszélünk,de én csak jókat hallottam róla és a természetgyógyász hölgy maga is kipróbálta, azt mondta,terméket csak úgy ajánl,ha személyes tapasztalata is van.Tényleg nem olcsó, de ha belegondolok, hogy a különböző kapszulák, teák stb. is milyen árban vannak+ a fogyis kaják..akkor ugyanott vagyok.Ráadásul a vaterán most találtam olcsón.
2010. jan. 8. 09:28
Nekem is ajánlottak nyár végén egy tapaszt- de az olyan volt, hogy el kellett volna mennem valamilyen előadásra és ott elmondtak volna mindent- és nekem ettől fura érzésem volt, és tologattam az időpontot állandóan. aztán annyi idő eltelt, hogy aki ajánlotta- azt mondta semmit nem ért és hogy jobb is hogy nem próbáltam ki- mert elég drága is volt. de nehogy félreértsd- nem hiszem, hogy ugyan arról lenne szó-ráadásul még maga az ötlet is tetszik- mármint, hogy egy tapaszon keresztül- jut be az "anyag" az emberbe. ha kipróbálod és jó akkor majd add tovább az infót:)))). Imádok egyébként sétálni- órákon keresztül is folyamatosan- viszont egyedül nem sok hangulatom van hozzá- ráadásul a párom is baromi lusta- soha nem akar velem jönni. pedig rá is ráférne a mozgás.
253. ryta (válaszként erre: 252. - KINGABRINGA)
2010. jan. 8. 08:55

én megértelek téged,mert a mi családunk sem híres a mozgásról.A nyáron rászoktam a kétnaponkénti 5 km-es gyorsgyaloglásra súlyzókkal a lábamon és nagyon élveztem.Jött velem a lányom is, ő volt a húzóemberem.aztán az óraátállítás és a rossz idő miatt ez elmaradt,de tavasszal feltétlenül újrakezdem.

Nem akartam igazából állást váltani,de most kaptam egy jó ajánlatot és pénzben elég nagy a különbség és hát pénzből élünk...még ez a hétvégém van rá, hogy átgondoljam.1 órával később érnék haza, mint most és 10 km-rel többet kéne utaznom,de a munka sokkal érdekesebb lenne, mint most és a fizetés is jóval kedvezőbb.

Szóval most megy a mérlegelés, a pro és kontrák felállítása...és így nem vagyok éhes:-))

A diétára visszatérve én egy tapaszt szeretnék most kipróbálni,már tavaly óta szemezek vele és sok hozzászólást elolvastam róla itt a hoxán, illetve az akupunktúrás hölgy is nagyon ajánlotta.

252. KINGABRINGA (válaszként erre: 251. - Ryta)
2010. jan. 8. 08:27

Szia- jó reggelt!:)))

sokat még nem tudok mondani- mert tegnap múlt el a mensesem- és ilyenkor pár napig nem állok még mérlegre- de a ruháimon már érzem a változást. annyira nincs étvágyam, hogy fura lenne ha semmi nem menne le, de sztem ha mozognék gyorsabb lenne a hatás. lassan itt a tavasz- és szeretnék addigra valamilyen emberi formát ölteni- így összeszedem magam és hétvégén elkezdek alapozni:)))- egyébként az a baj, hogy senki nincs a baráti körömben aki sportolna vagy ebbe az irányban elmozdítana. tudom ez nem mentség, és nem vagyok rá büszke- de én ilyen lusta mozgásszegény környezetben élek:))))de nagy igazság, hogy mozgás nélkül nem megy... Mostanában szeretnél állást változtatni?- hát megértem, ha nincs étvágyad!!:)))

251. ryta
2010. jan. 8. 07:54

Szia Kingabringa:-)))

Átérzem a helyzetedet a wc-vel kapcsolatban,tudom milyen szar érzés:-))

Utánaolvastam a szernek,amit szedsz és igen, találtam több hozzászólást is, akinek hasonló problémája van.Én egyre jobban hajlok afelé, hogy mozogni kell, nincs mese..

Én most jó pár napja elég keveset eszem, egy fontos döntés előtt állok munkahely változtatás terén és nem megy a kajálás.

És valami pozitív változás van e-pl. fogyás???

250. KINGABRINGA (válaszként erre: 247. - Ryta)
2010. jan. 8. 07:43

Szia Ryta:))))!!!!

Soha nem fogom megérteni, hogy egy fogyókúrás szernél miért alap az egy idő után, hogy az ember lánya nem tud wc-re menni. mikor olvasgattam ennek a bogyónak a "mellékhatásait"-tök nyugodt voltam, mert a tea amit azóta is iszok- nekem nagyon bevált. erre- most hogy már több napja szedem- nem tudok rendesen wc-re menni- és ez most már idegesít. pont az lenne a lényeg sztem, hogy naponta normális székletünk legyen- ezáltal az anyagcserénk is mozgásban van- de úgy látszik ez nem akar összejönni. nekem is kb 10 kg lenne az amivel kibékülnék- de most pl már az is gond, hogy mit egyek- mert elég rosszul állok anyagilag- és nem tudok azt venni mindig ami egészséges. de nem adom fel- bár még a mozgással állok hadilábon- nem tudom miért de nekem az egy mumus:)))- meg egyébként is- olyan jól mutatnak a ruháim a futógépemen:)))))

249. KINGABRINGA (válaszként erre: 244. - Eddit)
2010. jan. 8. 07:37
kedves Eddit!!! nem szabad szerintem mások tapasztalatai alapján teljesen lemondani egy-egy lehetőségről. Azért mert nekem-nekünk nem jött be az millió dologtól lehet. Meg kell próbálnod- mert ahogy én olvasgattam nagyon sok mindenkinek viszont nagyon hatásos. én azt hiszem ez már inkább pénz kérdése. mármint, hogy ki mivel tud próbálkozni- mert az akkupunktúra sem túl olcsó- de ha viszont bejön akkor minden pénzt megér:)))-szóval ne tétovázz- ha van rá lehetőséged sztem próbáld ki mert lehet, hogy nálad működik. próbálj meg érdeklődni több helyen- és biztos, hogy találsz olyat akihez mondjuk többen jártak már- és sikeres volt a kúra!! én szurkolok neked!!!:)))
248. eddit (válaszként erre: 245. - Pintyőke72)
2010. jan. 7. 11:19
Árat tudsz mondani?
247. ryta (válaszként erre: 243. - KINGABRINGA)
2010. jan. 7. 08:24

Szia Kingabringa:-))


őszintén szólva telsejsen tanácstalan vagyok,mert már elképzelni nem tudom, hogy mit tehetnék -10 kg-ért??

Hajlok már én is valami természetes csodabogyó szedésére, bár eddig nagyon elleneztem az ilyen dolgokat.Most én is keresgélek-kutatgatok,rákerestem én is az általad szedettre, olvastam róla naplókat is.Valamit nekem is szednem kell.

2010. jan. 6. 21:37

Sziasztok!


Kaptam új tűket, és visszament a súlyom az ausztriai kilengés előttire, úgyhogy király. Ma nem is voltam éhes. Avokádókrémet csináltam, azt eszegettük, meg zöldborsó levest sok sárgarépával.


Pintyőke, hajrá! Szurkolok neked!

2010. jan. 6. 19:39

Sziasztok Lányok!

Kedden voltam először, nagyon jó a hely, szép, rendezett és a dokinő is kedves.

Holnap megyek,akkor tartós tűt tesz be,ami keddig bennmartad.

Reális a 8-10 kg 10 alkalom alatt szerinte, én már 5-6 kg-nak is örülnék.

Ha sikerül, még egy kúrát csinálok.

244. eddit
2010. jan. 6. 15:43

Sziasztok LÁnyok!


BUÉK részemről is! Hát visszaolvastalak benneteket és nem örülök,hogy az akupunktúra sem tűnik jó megoldásnak. Hiszek nektek, hisz ti már próbáltátok, én meg kutatgatok tovább, mert lassan már azt gondolom, hogy nincs az a csodaszer, ami lefaragná rólam ezt a 8 kg-t.....egyszerűen nem megy.Pedig tornázom, nem eszem 6 után (oké, a karácsony nálam is hosszúpóráz lett....), szóval úgy terveztem,hogy januárban szúratok...de így már nem. Én is tudok egy bogyót, ahol a leányzó látványosan el kezdett fogyni, persze ő is ügyel az étkezésére.....ha érdekel benneteket, privátban megírom.

243. KINGABRINGA (válaszként erre: 242. - Ryta)
2010. jan. 6. 15:15

Szia Ryta:))))

többen írták, hogy fáj a fejük- időnként gyors pulzus, szájszárazság- ami persze jó- mert inni itt is kell. megmondom őszíntén, hogy nekem semmi bajom tőle- talán picit szomjasabb vagyok mint szoktam-de ez meg nem baj. ez nem gyógyszer- így sztem pár nap alatt hozzá lehet szokni- de mivel nem vagyunk egyformák- lehet hogy van akinél több "mellékhatás" jelentkezik. te most fogyózól továbbra is?- vagy van valami más amivel most próbálkozol??

242. ryta (válaszként erre: 241. - KINGABRINGA)
2010. jan. 6. 11:50

hali,

amúgy milyen mellékhatási lehetnek?

241. KINGABRINGA (válaszként erre: 240. - 7aab4d3657)
2010. jan. 5. 08:02

Szia!!!

nagy elkeseredésemben- elkezdtem tavaly itt a hoxán körülnézni és találtam egy oldalt ahol egy gyümölcstartalmú bogyóval fogynak elég sokan. a topic neve Reduce weight. megrendeltem és már 1 hete szedem. Nekem semmilyen mellékhatása nem jelentkezik-és egyáltalán nem vagyok éhes. állt reggelizek időben és 14 óra körül beveszem a bogyót -ebédelek egy keveset és aznap már semmit.

igazából már kb 7-8 hete diétázom- és hála istennek karácsonykor is tartottam a súlyomat- most úgy érzem, hogy ezzel talán sikerül valamit elindítanom- mert már most jobban érzem magam pedig pont tegnap jött meg. iszom továbbra is a teát-(cs.zs)- és az is nagyon hatásos nekem. én arra jöttem rá, hogy egyáltalán nem baj ha az ember próbálkozik- mert nem vagyunk egyformák és ami az egyiknek szuper az a másiknak lehet abszolut hatástalan. én már nagyon sok mindent kipróbáltam több kevesebb sikerrel- de közben idősebb is lettem és a régi módszerek már hatástalanok sajnos. egyébként te most folytatod a szúrást, vagy mással próbálkozol???

2010. jan. 4. 11:15

Sziasztok!


Boldog Új évet mindenkinek!!!!!


Elmentem tűkkel a fülemben Ausztriába, de a világon semmit nem ért a dolog, mert olyan ellátásunk volt, hogy a sok kirándulás, jó kis hegyi levegőn való mozgás hatására mindent bezabáltam, ami csak elém került: házi kifli, házi rétes, stb.


Vissza is híztam mindent :-((((((


Kingabringa, majd meséld el, hogy most mivel kísérletezel!!!!

239. KINGABRINGA (válaszként erre: 238. - Ryta)
2009. dec. 31. 05:54

Szia ryta:)))))

én is azon vagyok, hogy mozogjak- mert egész nap ülök és csak nő a fenekem- ami már most is elég nagy. kaptam kölcsön a barátnőmtől egy futógépet- mert nekik útban volt:)))-de az első nagy lelkesedés után- ma ruhafogasnak használom. a cigit is 2009 januárjában tettem le- így remélem, hogy van bennem annyi hogy holnaptól rendszeresen fogom használni a gépet.

csatlakoznék hozzád- és én is mindenkinek és persze neked is nagyon boldog új évet kívánok- és remélem mindenkinek teljesülnek a vágyai 2010-ben!!!!!

238. ryta
2009. dec. 30. 17:24

szia kedves kingabringa,

én a 5.szúrás után már nem mentem,mert mindössze -3,5 kg ment le,az egyedüli előnye annyi volt, h elvette az étvágyamat.centikben jelentősebb volt,arról táblázatot vezettem.Most kicsit elhagytam magamat karácsonykor,de januárban újúlt erővel kezdek megint a kilók leadásához.sajnos rá kell jönni az embernek, h mozgás nélkül nem megy,így rá kell fanyalodnom az ellipszis tréneremre,amíg rossz idő van.

Remélem a másik módszer beválik neked és ha sikeres,tájékoztatsz bennünket róla.

Neked és a többieknek is Boldog,Kilómentes....Súlyfeleslegmentes..Kitartásokkal teli..stb..Új Évet Kívánok.

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook