Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? fórum

A pénisz mérete mennyire befolyásolja a hüvelyi orgazmust? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
497. 4aa8f77a48 (válaszként erre: 493. - Porzellanpuppe)
2012. márc. 24. 17:52

igen,én nem értek azzal egyet,hogy nem befolyásolja... nekem volt hüvelyi orgazmusom már és az csak úgy elérhető,ha a kellő pontot izgatja a pénisz... és az ne legyen ceruza vékony és kicsi..de túl nagy sem :D

Valahol középúton jó:)

Ahogy a férfiak is a szűk hüvelyt szeretik úgy mi nők is lehetünk "igényesek" ezen a téren :D

496. Chocice (válaszként erre: 495. - 59e8d18315)
2012. márc. 24. 16:44
Egyetértek :)
2012. márc. 1. 12:38
A nagy méret garancia!:)
2012. márc. 1. 06:46
semennyire....nem attól függ!!!
2012. febr. 29. 23:51
szerintem is nagyban befolyasolja...nah meg hat a kicsivel nem nagyon lehet mit kezdeni...:):/
2012. febr. 29. 23:29
Nagyon
2011. nov. 28. 23:43
Szerintem igen csak befolyásolja, hiába mondják, hogy a technika, meg az érzelmek...
490. da974971cd (válaszként erre: 489. - Hunter-erdei)
2011. márc. 1. 09:29
De ha mindegy hova nyúl akkor az sem számít van-e magvetője vagy sem,nem?:)
2011. márc. 1. 09:19

:)))))))

Azért kell egy bizonyos méret, hogy érezd AZT, és hogy meglegyen a vágy!! :) csak azt mondom, hogy ha egy nő képes az orgazmusra, akkor nem igazán számít, hogy a férfi hova nyúl, hogy mozog stb...

488. da974971cd (válaszként erre: 487. - Hunter-erdei)
2011. márc. 1. 08:21

Most akkor a varázspálcán múlik vagy a női agyban dől el?

Merthogy az előző postban azt írtad a "bébirépánál nem éreztél semmit"...

Vallj színt édes lyányom,tüstént!

487. hunter-erdei (válaszként erre: 480. - Themrzman)
2011. febr. 28. 21:00

a nők hüvelyi orgazmusa elárulom neked, hogy nem a férfin múlik!:)

Ez agyban dől el...lehet akármilyen béna a pali, ha a nő képes az orgazmusra, eléri azt mindenképpen...

2011. febr. 28. 20:59

Fúúú, ez egy érdekes téma...:D

Nekem volt még pár évvel ezelőtt egy pasim...nagyon szerettem, de olyan pici pénisze volt, hogy szó szerint semmit nem éreztem, mikor belém hatolt...

Nem mondom azt, hogy csak a nagy jó, de sajnos a nagyon minivel, a bébirépával nem lehet mit kezdeni szerintem...

A mostani..hmmm...az a tökéletes!:)))

2011. febr. 28. 13:23

Azt mondják nem, de ezt kb azok mondják csak akiknek sose volt még rendes orgazmusuk.

nem vagyok az a frigid fajta:) de az tuti hogy életemben 3szor pisiltem be szex közben olyan jó volt, és az mind jókora szerszámtól volt.

2011. febr. 22. 15:37
Szoktál önkielégítést végezni, ha lány vagy?
2011. febr. 22. 09:28
Helló, jó a téma! Az éjszaka szexuális álmom volt, de nem bírt beteljesedni a dolog! A mai nap folyamán teszek róla ne csak álom maradjon! :)
482. da974971cd (válaszként erre: 13. - Jade^)
2011. febr. 22. 06:33

Én nem kussolok, olvasd el a kis pénisz kis mell kezdetű topikomat amit még varadilaciként körmöltem!

Egyébként miért kellene minden férfinek tenyészménnek lennie?

Az, hogy a csajoknak mekkora a hengerűrtartalma az sosem kerül napvilágra, mondhatnánk zsákbamacska minden új numera, nem?

2009. nov. 4. 19:17
Az a bizonyos G-pont... Sokat számít ha a pasi megtalálja. De a csajnak is kell úgy mozogni, hogy akkor Ő fogja megtalálni....
2009. nov. 3. 21:48
oszinten, szerintem nem a meret a lenyeg, hanem, hogy tudjuk e hasznalni. a nok tobb mint 90% meg soha nem elt at vaginalis orazmust, de ez foleg azon fiuk hibaja akik csak ki be ki be, es nem foglalkoznak a parjukkal. en szemelyszerint.. ( fiu vagyok megjegyeznem ) tobbre tartom azt, hogy a baratnom elvezze a dolgot mint en magam. mar csak abbol kiindulva, ha egy fiu kepes 1 ujjaval olyan gyonyorben reszesiteni a parjat, hogy az allig bir megszolalni utanna, ebbol csak is az kovetkezo hogy a meret nem igazan szamit...egy igazi orgazmus csodakra kepes.
2009. máj. 18. 19:37
szerintem elsősorban a technikán, és a türelmen múlik.
2009. máj. 18. 14:46
Leült a téma.
2009. febr. 24. 23:56

Van, akinek a kissebb jön be, van, akinek a nagyobb. Nekem spec. a volt páromnak teljesen átlagos méretű volt, de vele a 10 év alatt 1x sem volt hüvelyi orgazmusom. A mostani páromnak átlagon felüli a mérete, és vele eljutotta a hüvelyi orgazmusig.

Ezzel nem azt mondom, h a méret a lényeg, de azért ott is passzolni kell 1máshoz, ahhoz, hogy minden ok legyen!

476. liluska
2009. febr. 24. 23:41
"ne hasonlítsuk a szere" ez helyesen "ne hasonlítsuk a szexhez"
475. liluska (válaszként erre: 473. - Hejho)
2009. febr. 24. 23:40

hát azért szerintem az ujjazást ne hasonlítsuk a szere, sokkal könnyebb vele orgazmust elérni, mert könnyebben mozog az ujjad, mint a péniszed, sokkal intenzívebb érzéseket lehet kiváltani vele.

amúgy különböző méretekben nincsen tapasztalatom, mert összesen két sráccal voltam eddig, az egyikkel vesztettem el a szüzességemet, és utána úgy alakult, hogy többször nem voltunk, ő egy erős közepes méret volt szerintem, de nem volt vele orgazmusom, de ezt az "első alkalom"-nak tudom be. a másik sráccal egy éve vagyok együtt, vele iszonyú jó minden alkalom, 21-22cm-s a "szerszáma", ami ugye kifejezetten nagynak számít, de nem tudom, hogy emiatt jó-e, vagy a techniája olyan nagyon jó..

2009. jan. 6. 09:10
Mi van ha túl vastag? 5 vagy 6cm az átmérője és ez nekem már sok :(
473. Hejho
2009. jan. 3. 01:55

Hejho! Ma úgy döntöttem nagyon utána olvasok ennek a méret témának elolvastam 1000dolgot.....Amit leszűrtem:

Van akinek kicsi a fütyije van akinek nagy, de őszintén senki se tudja mi a kicsi tehát akkor nekem csak nagy lehet:D Ezzel még ugye nem mondtam még semmit... Az enyém "mindössze" csak 14,2cm most szomorkodni kéne mert az átlag... de nem megy,nekem teljesen tetszik és a lányok se panaszkodtak(mondjuk én csak olyan lánnyal kavarok akinél érzem ,hogy többet jelentek számára mint egy este)Továbbá az "átlag" 16cm elvileg, na most a 16hoz kb 2cm kell... De most komolyan nézztétek már meg mekkora az a 2cm?

őőőő kb ->(........)<-ekkora vagy kisebb(lemértem de tényleg)......Ezek szerint ennyin múlik a jó sex WOOOW,nem rossz:D(lehetne ez 3 vagy 4cm vagy akármennyi most játszunk az én példámmal) Valljuk be nevetséges...

Emiatt nekem nem lesz lelkibajom az fix és másnak se legyen légyszi....

Nah de ha eddig kis monológom nem győzött volna meg mindenkit jöjjenek a tapasztalataim:

-3 barátnőm!(a barátnő szerintem ez a kulcsszó) volt eddig akivel megtörtént,elvileg nekik is jó volt ,mert gyakorultuk rendesen(gondolom biztos ott hagytak volna a sex után egy hónappal ha nem élvezik,vagy nem mert szerettek elvileg:P....a fő az ,hogy eggyütt voltam velük sokáig,a szakítás okai veszekedések voltak és nem a sexről folytak)

-Amikor kudarcot vallotam az csakis a a balaton hidegvízének volt köszönhető!THANK YOU BALATON!

(a hidegvíz köztudottan nem növeli a potenciát!)

-Nos ,hogy a legjobb ténnyel elő rukkoljak az a 2008-2009es szilveszter pont most történt bizony!

A leánnyal heves smárolást követően elhatároztuk ,hogy itt az idő...de mégsem jött el ugyanis minden szoba a buliban FOGLALT...Tehát lovagiasságból úgy döntöttem legalább ő ne szenvedjen egy csendes kis sarokban jól elrejtetten kis ujjacskáimmal kielégítettem...De csakis kizárólag a középső ujjamat használtam ami nem is vastag...nem is hosszú....(ezt is megmérem csak lássatok milyen jól szórkozom...9cm hosszú és a csontrészén majdnem 2cm vastag..A MÉRETEKRE ÉPÍTÜNK!) Nah most ezzel a gyönyörűm olyannyira megvolt elégedve hogy 10perc után úgy elkezdett reszketni(az élvezettől,gondolom én mivel egész jó kis fűtés volt) mint a nyárfalevél...ezután még hosszas smárolás vette folytatását de nem untatom a népet.

TEHÁT elvileg 9cmes 2cm vastag fütyivel ugyanezt meglehet csinálni és akkor még te is élvezed(nem mintha nem örülem volna neki hogy az arcára mosoly derült.)

Nos tehát már el is űztük ezt a hülye méret dumát...meg lehet lassan nyugodni és elszakadni a mérőszalagtól és rendes szép lányokat lehet elkezdeni keresgélni...(én rájuk esküszöm,ilyen vad egy éjszakás érzelem mentes dugásban még nem volt részem....ezekről nem tudok nyilatkozni...de szerintem ez se lehet nagy kaland... itt esetleg előfordul az hogy letolnám a gatyót és a csajszi irulna pirulna méretem láttán,(ezt a békát lenyelhetjük asszem mivel full nem ismered a csajt)de ekkor a helyett ,hogy meghátrálsz csináld ahogy a szived bírja:D!

Ha még mindig nem barátkoztál meg azzal amid van(HIBA!), akkor gondolj arra aki vmi miatt nem is csinálhatja....,én magamat tuti meggyőztem..

Akinek meg 9cm hosszúság és 2cmes vastagság fölött van szerintem ne aggódjon...

Huu ennyi jutott eszembe a fütyi témáról...

(Ne bántsatok a hozzászólásom miatt, vagy ha nem tetszik a stílus, én csak azért írtam mert hátha segitek ezzel vkinek)

Jah és még vmi....

Ha nem vagy megelégedve magaddal,akkor is próbálj határozott lenni...a lányok erre rohadtul buknak szerintem...

A méret helyett én szivesebben olvasnék tippekről trükkökről stb azzal biztos többet érnék én is és minden férfi társam.

472. varbóc
2008. nov. 30. 15:21
Hát nem túl sok köze van egyiknek a másikhoz. Türelem kérdése.
2008. okt. 1. 18:55
Néhány hónapja megismertem valakit, és nem rontottunk ajtóstól a...szóval lassan haladtunk, és órákig, napokig csak csókolóztunk, meg simi, puszi, de derék alatt semmi. A lényeg hogy két alkalommal is volt orgazmusom, csak attól, hogy csókolt és simogatott, de... ott ....hozzám se ért. Szóval az agyban dől el az egész, nincs köze a mérethez az tuti...
2008. szept. 1. 20:41
Semmenyire ez tuti!
2008. júl. 8. 14:06
semennyire. meg kell ismerni egymást, ki mit szeret. Egyre jobb lesz. Türelem.
468. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 466. - Jóncika)
2007. nov. 5. 21:32

Ahogy egyre tobb alkalommal lesztek egyutt, ugy egyre jobban megismeritek egymas testet, megtanuljatok mi jo a masiknak, es mindig ugyesebben fogjatok csinalni, ido kell az osszeszokashoz.

Ez meg azokkal is igy van, akik ugyan eltek mar nemi eletet, de egymassal eloszor vannak egyutt. Idegen a masik mozgasa, a reakcioi, tapasztalatai, sot valahol a teste is. Az elso alkalom az az elso alkalom. A megismereshez ido kell.

Fog ez meg sokkal jobban is menni :)

jo ejszakat!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook