Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egy szerető kereső oldalon van fórum

A párom egy szerető kereső oldalon van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
7. 9892d65728 (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:18

Én csak egy egyszerű pasi vagyok, de az jön le, hogy nem Te vagy az igazi(tudod...ásó-kapa-nagyharang)

ez most rosszul esik, gondolom, de muszáj leírni, mi jön le ahelyzetleírásodból. A megoldást nem kérdezted, de javaslom a lapátot...


ez már halódik(vagy nem is élt rendesen)


bocsánat...

6. andi6020 (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:17
Hazudik...
5. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:16
Még akár igaza is lehet, ne indulj ki abból, hogy egyszer már át lettél verve és megcsaltak. Sajnos vannak ilyen "jóakarók" és meglehet, hogy tényleg köze nincs a dologhoz.
2014. febr. 10. 11:16
Szerintem te is tudod a választ a saját kérdésedre. Átvernek :(
3. e74b8e1a7f (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:14
Az, hogy hazudik és tényleg szeretőt keres...
2014. febr. 10. 11:14
Mikori ez a hírdetés? nem lehet, hogy régi?
2014. febr. 10. 11:11

Az elmúlt fél napban gyökeresen felfordult az életem, már megint át kell élnem, hogy lehet, hogy átvernek, megcsalnak, és megint szembesülnoóöm kell azzal, hogy nem vagyok elég... humoros, kedves, szexi, stb. Azaz nem vagyok elég a páromnak, mert megtaláltam egy diszkrét szerető kereső oldalon. A hétvégén dolgoztam a lapt topján, ami céges és nem régóta van nála, azaz mások is használták.


Szóval dolgozgatok stb, és amikor kerestem vmit a neten, láttam a legördülő sávban ennek a szexpartnerkeresőnek a megjelenését. Rákattintottam, rögtön mondtam neki, és kérdőre vontam, mi ez. Azt mondta, Ő nincs rajta, oké, mondom, nem vagyok hülye, mégis csak megjelent itt ez az oldal. De hogy a laptopot mások is használták, volt a válasza erre. Na jó.

Nem most jöttem le a felvédőről, sajna csaltak már agyba főbe, szóval gondoltam ma reggel, utána járok. Beregisztráltam gyorsan az említett oldalkára, és kb egy perc alatt megtaláltam Őt. Fent egy fotóval, jó kis bemutatkozó szöveggel, ami ugyanaz a szöveg, ami akkor volt fent egy társkeresőn, amikor velem megismerkedett ott. Felírva, hogy párkapcsolatban van, de szeretőt keres, egy jó humorú nőt, aki megnevetteti, és aki nem csak a szexben partner. A kor és a súly tök mindegy, oda nem írt be adatot.


Rögtön felhívtam, mi ez, erre meglepődött és a reakciója az volt, hogy kérdezgette, mi van fent, milyen szöveg mennyi és milyen fotó. Mondtam, lehet kérni képet erre mondja, hogy akkor kérjek, nézzem meg ki az, mert Ő biztos nem. Azt mondta, valaki regisztrált a nevében, lenyúlta a társkeresőról a szövegét és a neten talált róla képet. De ez nem stimmel, ugyanis a kettő, ez a szöveg és az a kép, nem egy oldalon volt.


Egyébként együtt vagyunk már majdnem egy éve (asszem), nem élünk együtt, de kétnaponta találkozunk, jövünk megyünk mindenhova. Amikor nem vagyunk együtt, sokszor hív, és amikor én hívom, mindig felveszi a telefont.


Mi a véleményetek?

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook