Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egy szerető kereső oldalon van fórum

A párom egy szerető kereső oldalon van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
67. gribedli*** (válaszként erre: 57. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 18:44

Áh, túl sok a véletlen egybeesés, nem hiszem, hogy elmegy, elküld valakit maga helyett, ezek után már csak ott buktathatnád le a valakit, ha nem hasonlít a képre:)


Mivel a kép az kiköpött pasikád...


Én nem adtam volna ennyi lehetőséget neki, hogy kimagyarázza, úgy értem 1 év olyan kevés, hogy emiatt kár elhinni a hazudozását úgy, hogy te is tudod, hogy hazudik és magadra erőlteted, bebeszéled magadnak, hogy még megmentheti előtted a becsületét.


Szépen összepakoltam volna, amíg nincs otthon és pááá. De úgy, hogy semmilyen magyarázatot nem hagytam volna, csak valami irtó bunkót: Elmentem, szia!


Az, hogy te túlfűtöttebbnek érzed magad nála a kapcsolatotokban, nem jelenti azt, hogy ő nem túlfűtött, illetve akármilyen túlfűtött lehetsz te, ha neki pont valaki új kell (aki természetesen lehet hidegebb is, mint te, csak legyen valami új stimolációja). Ha ő olyan, hogy nagyon hamar ráun bárkire, akkor nem lehetsz elég szexi soha hosszútávon, úgy értem, nagyon picit szexi is lehetsz, vagy nagyon nagyon szexi, mindkét esetben van egy idő, ami ha lejár, lejársz neki és kész.


Vannak férfiak, akiknél ez nagyon gyorsan megy, lehet, hogy már 2-3 szex után sem tudnak vonzódni ugyanahhoz a nőhöz. Nincs egy csodaformula, hogy ha te ilyen vagy olyan vagy, akkor örökre meg tudod tartani, mindennap dolgozni kell rajta, de neki is, szóval ha nem kétoldali, cseszheted. Márpedig ez a regi azt jelenti, hogy az ő részéről nincs belefektetett energia

66. Lili bárónő (válaszként erre: 57. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 18:17
Ne haragudj, de még pancser is..:-))
65. kriszta773 (válaszként erre: 62. - E49241a632)
2014. febr. 10. 17:47
szerintem sem megy el a pasi, és ilyen oldalakból ezernyi van, majd átmegy egy másikra. mert ha legalább kicsit tökös lenne, akkor ilyen lebukásnál bevallaná a dolgot, hiszen olyan nyilvánvaló, és próbálná helyre tenni a dolgokat, ha még lehet. de sok nő a saját szemének sem hisz, ha nem akar :)
64. Beu23 (válaszként erre: 62. - E49241a632)
2014. febr. 10. 17:38
ez már túl bonyolult egy férfinak hogy ilyet kitaláljon... :D
63. Beu23
2014. febr. 10. 17:37
ciki, nem vagy elég jó neki sajnos. Egy kapcsolat alappillére a jó szex. (párom szerint) ha ez nincs meg keres mást. ennyi.
62. e49241a632 (válaszként erre: 60. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 17:36

Ezzel ugyan nem mész sokra. Ha nagyon védeni akarja a mundér becsületét, megkéri egy régi cimboráját, hogy játssza el a randin a gaz adatrabló szerepét, és akkor ujjal mutogathat, hogy lám-lám nem ő az. De a legvalószínűbb, hogy lebeszéltek egy randit, amire a titokzatos adatrabló nem megy el.

Sajnos az esetek 99%-ában a legkézenfekvőbb megoldás az igazság.

61. kriszta773 (válaszként erre: 57. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 17:13
ezek után benned még vannak kétségek, hogy ő regisztrált oda és ő keresgél ott? :( én a helyedben nem nyomozgatnék tovább, biztosan nem olyan buta, hogy ezután ne gyanakodjon. jobb lenne neked is, ha elfogadnád, hogy ez van, és eszerint döntenél a továbbiakról
60. 5fd53d3fca (válaszként erre: 59. - Kiyara)
2014. febr. 10. 16:44
Igazad van, az lesz, van egy barátnőm, aki biztos megteszi. Ja de van fejlemény. Írt az alterego, adott jó e mailt, írtam neki, várom a választ. Megyek majd randizni is. Ki a viharnak kellett ez a kavarás...
59. Kiyara (válaszként erre: 57. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 16:31
Mi lenne ha megkérnél valaki másr , hogy az írjon neki....mondjuk már így is lebuktatta magát..
58. c6cc1a938e (válaszként erre: 47. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 16:17
Nem számít mennyire teszed magad oda.A mai pasik lekvárok és önzők. Ehhez mérten használják a lapátot. Na de abban kegyetlen f*szok.Ne tedd magad oda jobban,mint ami jogos.
57. 5fd53d3fca (válaszként erre: 56. - 9892d65728)
2014. febr. 10. 16:08

Talán bennem jobban túlteng... én elég túlfűtött vagyok szexuálisan, szal ezzel nem lehetett gond. Nézzük a tényeket: a laptopján legördült az oldal, a viszony.hu. Ekkor ezt azzal magyarázta, hogy a laptop szolgálati nem az övé, nem csak ő használja, használta. Oké. Ez az első történés, cselekmény a sztoriban.

Következő: reggel regisztrálok az oldalra,erre ot van fent mint VIP tag. Stimmel az életkora, minedn az égvilágon, a szöveg pedig az, amit anno a másik társkeresőre kiírt, ahol velem megismerkedett. Szóval Ő az, ott van. A fotó tudom, hogy nyáron készült róla. A fotón nem az arca látszik, kb 45 fokban elfordítja a fejét. De Ő az! Egyértelmű. Ez az Ő fotója.


Tehát a gépén is ott az oldal és az oldalon Ő. És azt mondja, valaki lenyúlta a fotóját, meg a szöveget külön, csak az a baj, hogy a kettő között fél év telt el. A társkeresőről, ahol a szöveg volt, rég törölte magát, amikor a fotó készült, valaki aki lopta a fotóját, mégis összehozta a kettőt. Gratula. Biztos valami autodidakta FBI gyakornok készült a felvételi vizsgájára.


Na jó. Elmondtam neki mindezt. Erre Ő, hogy az nem Ő. De akkor ki? Mondom nekik, oké, én kinyomozom, ez ki. Regisztráltam. Közben tudósítottam a kedvest a fejleményekről telefonon és írásban egyaránt.


Írtam az illetőnek, neki vagy a képrablónak :) sms - t a rendszeren keresztül. Semmi. Írom a kedvesnek, képrabló nem ír. Majd írt képrabló, de nem írt e mail címet, én meg mivel lévén ennél sóherebb, nem fizetgettem VIP tagságra, gondoltam, úgyis vagyok annyira jó minimum, mint Miss Marple. Szóval írt képrabló, csak e mail címet nem írt a szívem, így nem tudtam válaszolni. Írok a "drágámnak", hogy az alteregója elfelejtett e mail címet írni, így nem tudok válaszolni, pedig ki akarom nyomozni, ki lopogat fotókat/szövegeket az életéből.

Mit ad a sors, 10 perc múlva képrabló küldött e-mail címet. Na mondom a drágámnak, jóvan, holnap randizok a tolvajjal, állok - elébe, majd meg lesz fenyegetve, kitálalok anyucinak, ha nem veszi le a drágám lopott képét.

Írok képrablónak bájcsevejt, próbálom randira elcsalni. És mi lesz belőle? Nah mi???


SEMMI! Ugyanis rossz az e-mail cím, jön a hibaüzenet.


Közben persze Ő, a drágám mondja nekem, hogy én akarok ott ismerkedni és hogy a fotón nem Ő van. Megadtam neki a belépési szavakat, a jelszavamat is, bogarásszon csak, böngésszen, mert az márpedig ott Ő.


Sajnálom magamat. Megint nem sikerült felvennem egy über szexuális menyasszonyi ruhát. Pedig már kinéztem :(

56. 9892d65728 (válaszként erre: 41. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 15:44

humorod az van, mint olvasom, tehát valahogy bírod a csapást...ez nagyon fontos..


mint ügyeletes okoska, azt akartam írni, hogy leterhelted-e a pasid amúgy rendesen a szexben? ..de nem teszem fel ezt a kérdést, mert ha a pasidnak túlteng a tesztoszteronja, akkor nincs becsület, hitvesi eskü, csak a következő új muffot látja, amit be kell cserkészni..de ezt sem mondhatom, mert nem ismerem...mint tudod, halgattassék meg a másik fél is...a dumájából, akármilyen profi is, hamar lejön, hogy füllent a picinyem...


a bugyiledumálás az csak amolyan hasonlat...vagy valami ilyesmi akart lenni...a nejemnek még most is megcsillan a szeme, ha lököm a "dumát"..pedig régóta ülünk egy csónakban.


nyugi, még friss a seb, egy picit várj, amíg elül a dühöd..

...mert a harag (nagyon)rossz tanácsadó...

2014. febr. 10. 15:31
Egyszerűen nem tudom felfogni. Bizonygatja, hogy nem Ő az. De minden arra utal. Véget ért egy fejezet.
2014. febr. 10. 15:21
Ne te érezd magad nullának egy ilyen car alak miatt!
53. csakegyharit (válaszként erre: 43. - Cippora)
2014. febr. 10. 15:21
Ez jogos.
52. 82d45dcd14 (válaszként erre: 50. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 15:18
Gondolom,kevesebb mint egy évre...
2014. febr. 10. 15:13
Szerintem megcsal és hülyére vesz.Sajnálom.Van egy ismerösöm hasonló volt náluk is a helyzet ,nem éltek együtt csak telo és 1-2 naponta tali kb. 1 évig utána, a nő rá talált több társkeresön ,persze ö is azt mondta ez nem jelent semmit, aztán szépen lelépett :(
50. 5fd53d3fca (válaszként erre: 49. - Szomorkodó)
2014. febr. 10. 15:05
Hanem?
49. szomorkodó (válaszként erre: 47. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 14:53
A kutyás, hegyes verzióval egyetértek. De nem egy évre.
2014. febr. 10. 13:56
Amúgy 40 en jóval túl van már, én harmincas vagyok, 12 év van köztünk. Tehát még az sem lehet, hogy fiatalabb nőre vágyik. Az adatlapján az igények közt csak a korosztályt jelölte meg, és ott az én korom az alsó határ kb. Nem nagyon fiatalaokat akar. De mit akar ott? Kérdeztem már tőle, még régen valami kapcsán, hiányzik - e neki valami, de azt mondta, nem így tökéletes minden.
47. 5fd53d3fca (válaszként erre: 46. - 48a0ddfa00)
2014. febr. 10. 13:54

Közben meg annyira határozottnak és korrektnek látszik. És annyira odatettem magam a kapcsolatunkban. Hogy a francba komolyan. Elegem van belőlük. Az álmom egy kis hegyvidéki házikó, egyedül, pasi nélkül, egy kutyával.

Komolyan, el kell mennem egy évre legalább. Keresek vidéken munkát valahol, hegyvidéken.

Úgyis határozott idejű szerződésem van. Tehát a munka nem fog idekötni. Ő meg csináljon, amit akar.

2014. febr. 10. 13:47
Ez most valahogy "trendi" pasiéknál! Párkapcsolat mellett regiszráció vmelyik társkeresőn! Komolyan mondom, a belem fordul ki! Sürgősen felejtsd el ezt a gatyába bújtatott csúszómászót!
45. Kistanítónéni (válaszként erre: 44. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 13:42
Persze, hogy nagyon rossz most, hiszen szereted. De még mindig jobb, hogy most kiderült, mintha egy-két év múlva, vagy esetleg házasság, gyerek után. Ne sajnáld, inkább nézz előre, idővel minden rendeződik.
44. 5fd53d3fca (válaszként erre: 42. - Kistanítónéni)
2014. febr. 10. 13:33
:)ez a beszéd! Egyébként tényleg nem. Én totál hűséges vagyok, és szerintem rendes vagyok vele. Hmm de ez nagyon nagyon rossz most.
43. Cippora (válaszként erre: 19. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 13:33
Nem te vagy a nulla hanem az akivel együtt élsz...sajnálom :(
2014. febr. 10. 13:11
Nálam már az is kiverte a biztosítékot, hogy nem mutat be a családjának és nem veled szilvezterezik. Így már lehet tudni, mit csinál, amikor nem elérhető. Sürgősen lapátra vele, és örülj, hogy így alakult, mert nem érdemel meg téged!!!
2014. febr. 10. 13:06

Nem szabad áltatni magam. Megint beleszaladtam. Nem menekülés lesz, de felejtenem kell, nagyon szeretem még mindig. Nagyon kevés igaz szerelem volt az életemben, és Ő volt az egyik. Akibe úgy igazán szerelmes vagyok. Megyek munkába és az Ő munkahelye előtt megyek el. Minden rá emlékeztet, a lakásban is minden.

Nem tudok és akarok itt maradni.

Nagyon egybevág, hogy Ő az. Akkor pedig iszonyat, hogy miket művelt a kapcsolatunk alatt. Undorító belegondolni is. Pláne hogy aki ott van a fotójával, VIP. tag. Tehát ezerrel nyomul, és nagyon akar másokat. Az alap, hogy nem szeret. Ha szeretne, nem kellene neki más. Csakhogy ezt a tényt, mert ez tény, még nem fogtam fel. Itt ülök a gép előtt és fogalmam sincs, hogy megyek úgy majd végig az utcán, hogy állandóan bőgök. Mert most ez van.


A bugyiledumálás... nézd egy egy éves kapcsolatban errl szó sincs. Az ember lánya ott lépten - nyomon lehúzza magáról azt a bugyit.

40. csakegyharit (válaszként erre: 35. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:54
Hát emberek vagyunk, mindenki tévedhet...amúgy lehet, nem is ő használta utoljára, hanem valami kollégája, aki szintén fönt van ezen az oldalon. vagy ki tudja. Lehet, nem gondolkozott előre. Mi értelme lenne így lebuktatni magát? Elképzeéhető ez is, de én nem látom át ezt a logikát...
39. 9892d65728 (válaszként erre: 36. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:47

látom, reménykedsz.


a bók az nagyon jólesik minden embernek...Hölgyeknek szánt bók mögött néha van egy kis hátsó szándék is... amely a bugyiledumálásban nyilvánul meg..

mint látom eredményesen.

38. kriszta773 (válaszként erre: 36. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:46

mert ez nem arról szól, hogy te ne lennél vonzó nő a számára. vagy szimplán az, hogy nem szerelmes, de miért szakítana, amikor mindenben megfelelsz neki, ugyanakkor még vadászgat és nem hagyna ki mást, vagy alapból ilyen, hogy ha már összekötne házasság, több gyerek, neki akkor is kellene a folyamatos különút

tudom, hogy próbálod még a lehetőségét megadni annak, hogy nem ő regisztrált oda és nem ő keres magának szexpartnert, szeretőt, de őszintén, mennyi esélye van annak, hogy az ő gépéről az ő adataival, szövegével más regisztrál fel? és akkor, ha vele maradsz, miből fog állni a kapcsolatotok? folyton nyomozgatni fogsz utána? mert ezek után már ő is óvatosabb lesz, nem nehéz valakit átverni, ha tudod, hogy figyel :(

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook