Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A páromnak szeretője van...... fórum

A páromnak szeretője van...... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
201. 64521f410e (válaszként erre: 200. - Csikil4ny)
2016. szept. 3. 18:08
Az biztos, hogy én sem fogadnám el. Fogkefén, fehérneműn, páromon nem osztozom!
200. csikil4ny (válaszként erre: 199. - 64521f410e)
2016. szept. 3. 15:33
Az arab világban meg egyenesen elvárás ( a férfiaknál). De azért még szerencsére a mi kultúránkban nem kell elfogadjuk.
2016. szept. 3. 14:45
Ismerek olyan férjet és feleséget is, akiknek a házastársa " a legyet is röptében " típusúak, és ennek ellenére együtt vannak.
2016. szept. 3. 14:09

Attol fugg, mekkora a kotenyed.

Egy jo asszony (nem) mindent megbocsajt.

2016. szept. 3. 13:54
te is tudod, hogy mit kellene tenned. ha egyszer megcsalt, meg fog csalni többször is. és ha egyszer megtette nem tudhatod, előtte hányszor csalt meg. örülj neki hogy kiderült és hagyd ott. persze meg is lehet tartani és tűrni, hogy ki tudja hányszor csal meg
196. 31bc25d879 (válaszként erre: 190. - Gribedli***)
2016. aug. 31. 13:48

Van igazság mind a két hozzászólásodban. Én is így látom. De mi hideg fejjel és józanul állunk ebben a történetben.

A fórumindítót még viszik előre az érzelmei és az a bizonyos 8 év amit többször leírt. És nem vagyunk egyformák sem.

Reméljük, hogy a pasi észhez tér és belátja amit be kell. Ha nem, és továbbra is fontosabb lesz a szőke hajú szerető, akkor ennyi volt. Le kell vonni a tanulságot.

195. 31bc25d879 (válaszként erre: 149. - Symbio13)
2016. aug. 31. 13:29

Szia!


Én személy szerint örülök, hogy így döntöttél. Igazad van mindenkinek jár egy esély.

EGY!!!

Ha csak a gyanúárnyéka még egyszer felmerül kalap kabát. Mert a 8 évet valóban nehéz befejezni. Ugyanakkor fordítsd meg... valamennyi tisztelet is jár annak az elmúlt 8 évnek.


Járj nyitott szemmel, legyél okos és következetes.

Sok boldogságot, türelmet kívánok neked.

194. massalhangzo (válaszként erre: 192. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 31. 12:31

biztos nem dicserte meg, es tul a pillanatnyi megkonnyebbulesen, hogy megsem lesz szakitas, nehez idoszak kovetkezik a bizalmatlansag, feltekenyseg miatt


de szerintem mig a pasi nem lep le massal, addig megmarad a kapcsolat. ha egy no benyeli a harmadikat, nem is balhezik rogton, hanem fosik szolni, nehogy a masik elhagyja, az nem fog kilepni a kapcsolatbol, legfeljebb a pasi, ha egyszer olyan jon, akiert lepne

193. 4975ebdc2f (válaszként erre: 192. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 31. 11:12
De legalább tiszta vizet öntött a pohárba.Ha másért nem már ezért megérte a fórumot elindítani. A többi már rajtuk múlik. Mindketten felelősek érte ami következik, nem vette magára az összes terhét!
192. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 191. - Gribedli***)
2016. aug. 30. 22:19
Nagyon szeretheti a fórumindító, ha nem billentette valagon, már csak a jellemtelensége miatt is.
191. gribedli*** (válaszként erre: 181. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 30. 21:41
De látod, ráharapott. Most akkor mi vagyunk a viccelődők, mert neki még nem esett le, hogy csak magyarázkodik? Ha nem bukott volna le, csinálta volna tovább. Így, hogy lebukott, csinálni fogja továbbra is, de esetleg hazaérte előtt leszedegeti a hajszálakat...
190. gribedli*** (válaszként erre: 170. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 21:39

Hát persze! Nem ő a genyó mert szó nélkül keresett valaki mást, hanem a másik, aki otthon nem figyelt oda...ez a legjobb kifogás, és amint látod, a fórumindítónak be is jött.


Kismillió lehetősége lett volna a faszinak félredugás ELŐTT szólni, hogy hahó, ebben a kapcsolatban ezért és ezért nem érzem már jól magam. De nem. Otthon nem szólt, máshol nézett körül és mikor bukta van, jöhet a kifogás.


Sőt, őszintén szólva azt gondolom, hogy kicsit baj van már, ha neki kell figyelmeztetnie a párját, hogy valami nem stimmel, ez már eleve azt jelenti, hogy a nő nem érzett rá magától, nincsenek egy hullámhosszon, de talán az még az a pont volt, amikor még egyenes úton meg lehetett volna beszélni.


Mit kell már megbeszélni, amikor valaki félrek.r?? Azon már nincs mit megbeszélni, kabát. Tök jó, ha le sem bukik, akkor meddig nincs ingerenciája szólni otthon, hogy mi van?

189. massalhangzo (válaszként erre: 187. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 20:36
nalunk mindenki alszik most, csak en nem :D szep estet
188. sanyinak (válaszként erre: 187. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 20:33
Ha nem is teljesen igy, de a mai tarsadalomban ez mar nem elkepzelhetetlen...
187. csikil4ny (válaszként erre: 186. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:25

Hihi, elképzeltem, ahogy a boldog párkapcsolatban élő két ember esténként külön-külön géphez ülve hoxázik. Na jó, itt hagyom abba mára, megyek esti mesét olvasni, mert az nekem még nem megy netezve. :D


Írtam: lehet így is, meg úgy is. :) Az érem két oldalát taglaljuk. Szép estét!

186. massalhangzo (válaszként erre: 185. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 20:21

ugyan, manapsag a netet mindenki hasznalja, a boldog csaladban, parkapcsolatban elok sem kivetelek :D itt is nagyon sok babavaro, tervezo, anyas forum van, szerintem tobb, mint a mikor talalok mar valakit forum


szerinted az otthon ulok mind jegcsapkent vannak egymas mellett? es mi van az otthon melegevel? :D

185. csikil4ny (válaszként erre: 183. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 20:13

Otthon is lehet ülni mint két jégcsap egymás mellett. :) S "egymás fejéhez vágni, hogy hisz nem csallak meg, nem járkálok el haverozni, mégis még mit akarsz?" Valamitől csak elhidegülnek az emberek egymástól, mert bizony amit nem melegítesz az kihűl.


A Hoxa pont nem jó példa, mert azoknak a legnagyobb része aki boldog párkapcsolatban él, nem itt tölti az estéit. De egyébként épp ezt az arányt figyeltem meg a környezetemben. :( Most ne menjünk bele, hogy kinek milyen a környezete, ezen már sikerült összekülönböznöm egy másik fórumon. Legyen egy teljesen átlagos városi környezet.

184. massalhangzo (válaszként erre: 181. - Pengő Gyöngyi)
2016. aug. 30. 19:59

en azert mondtam itt a ket csajszinak, hogy gondolja at a dolgokat, mert amikor egy kapcsolat a szakitas szelere kerul, akkor automatikusan bekapcsol a panik, gondolkodas nelkul azon dolgozik mindenki, nehogy vege legyen, mert megijed a hirtelen valtozas, veszteseg lehetosegetol


pedig egy hazassag elotti nagy osszeveszes, elcuccolas, mindenfele problema, csaladi nyomas eleg nagy veszcsengo, mint az is, hogy egy pasi mas novel fut parhuzamosan, es kiderul, mekkora nagy serelmeket nyomtak el. egyaltalan nem szabadna lenni nagy serelmeknek egymas irant. lehet serelem, hogy te genya, elfelejtetted a nevnapomat, vagy miert nem vagy kepes levinni a szemetet, de nem az, hogy nem figyeltel ram, ezert gizikebe martogattam

183. massalhangzo (válaszként erre: 182. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 19:55

de en is ezt irtam, hogy vannak, akiknek teljesen megfelelo eletmod peldaul mindig otthon lenni, nyugiban, masnak kell a porges, megint mas a csaladjaval erzi csak jol magat vagy eppen megorul, ha nem tud neha kikapcsolodni. akkor van hawaii, ha ket ember hasonlo termeszetben, elvarasban, igenyekben


nehez lenne szazalekot mondani, mert aki kozel all az emberhez, arrol tudja vagy erzi, milyen a maganelete, aki nem all annyira kozel, arrol nem. ha a hoxat vesszuk alapul, ahol mindenfele ember megfordul, azt mondanam, olyan 10 szazalek, aki onamitas nelkul elegedett a kapcsolataval.

182. csikil4ny (válaszként erre: 178. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 19:45

Amint már többször megjegyeztük: nem vagyunk egyformák. Én igénylem a gyermekmentes időt is és egyáltalán nem izgulok arra, hogy bármelyik percben ránk nyithatnak a gyerkőcök, meg a bujkálósdit sem szeretem.


Párkapcsolati téren sem fogunk dűlőre jutni, mert ahány ember annyiféleképpen látja. :)


Szerinted az emberek hány százaléka választ megfelelően?

181. Pengő Gyöngyi (válaszként erre: 170. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 19:45

Ja! Nem elég, hogy megcsaltalak, de még a te krvaanyádat.

Jó fej a pali.

180. massalhangzo (válaszként erre: 179. - Ht keksz)
2016. aug. 30. 19:40
valoszinuleg akkor lesz csak vege, ha a feleseg egyszer ugy dont, hogy elege van
179. ht keksz (válaszként erre: 176. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 19:31
Kölcsõnõsen elzavarták egymást,aztán egyik sem mozdul mégsem.
178. massalhangzo (válaszként erre: 175. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 19:30

szerintem nem igy van, mert ha ket ember ugyanazt akarja, akkor elvezik a csaladda valast, a gyerekekkel eltoltott kozos idot, sot gyakran szenvednek attol, ha tavol vannak toluk akar par orara is. attol meg ugyanugy szeretik, kivanjak egymast, csak mert csalad lettek, es hidd el, a gyerekek melletti talalekonysag fel tudja dobni a szexualis eletet is :D :D


amit te leirsz peldakent, az egy altalanos jelenseg arra, hogy ket nem osszeillo, nem ugyanazt akaro ember kot ki egymas mellett, es beklyo lesz a gyerek, a csalad, nem orom, nem vagy beteljesulese

177. csikil4ny (válaszként erre: 174. - Ht keksz)
2016. aug. 30. 19:28
Szia, hárman párban, miért ne könnyítsük meg a pasi dolgát?
176. massalhangzo (válaszként erre: 174. - Ht keksz)
2016. aug. 30. 19:26
hat ha meg mindig egyutt vannak, ellehetnek igy eletuk vegeig, ha az asszony nem dobta az elsonel vagy legalabb a masodiknak
175. csikil4ny (válaszként erre: 173. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 19:26

Ideális esetben úgy működne, ahogy írod. De mi történik általában? Szerencsés esetben hasonló értékrenddel rendelkeznek, dúl a l'amour, összeházasodnak. Jön egy-két gyermek, anya és apa lesz belőlük, lassan elfelejtkeznek, hogy ők ketten társak, el kellene menni valahová kettesben is, mert hát ott van(nak) a gyermek(ek), hogy nézne az ki ha nélkülük mennek nyaralni, egymás viccein sem nevetnek már, aztán jön a titkárnő vagy a postás. Jó esetben, ha a gerinc rendben, akkor elfojtják a kísértést, de a szilánk megmarad vagy borítják a családot, rosszabb esetben jön a megcsalás, a tűrés vagy szintén a borítás.


A szerelem nem tart a sírig, ha nem alakul át szereteté, kölcsönös elköteleződéssé vergődés lesz belőle.

2016. aug. 30. 19:22

Sziasztok!

Szetetném megkérdezni mit gondoltok,mi lehet annak a házasságnak a sorsa,ahol a pali megbukik nem is egyszer,de tagad annak ellenére,hogy egyértelmū a dolog.

A barátnõjével viszont nem szakit.

173. massalhangzo (válaszként erre: 172. - Csikil4ny)
2016. aug. 30. 19:14

ertem, amit irsz, csak szerintem ezek nem olyan feladatok, amikre figyelni kell, kulonben elromlik egy kapcsolat, hanem termeszetbol, habitusbol fakadok. ha egy no azert vesz csipkes bugyit es rudtancol a parjanak, nehogy az a dogos titkarnot meghagja, megette a fene az egeszet. ha ilyen kacer, flortolo, szenvedelyes, es a parja is az, akkor klassz dolog :D


egymassal kell jol ereznie magat egy parnak, akarhol is vannak. hiaba van sok jo program, ha kettejuk kozott nincs meg az osszhang

172. csikil4ny (válaszként erre: 171. - Massalhangzo)
2016. aug. 30. 18:56

Nem emlékszek, hogy írtam volna, hogy megmentő?


Az a baj, hogy általában nem szokásos, hanem megszokásos, a másik meg lassan olyan lesz, mint a fogas. Mindegy most, hogy azt írom: tenni kell ellene vagy tenni kell a párkapcsolatért. Ha nincsenek közösen megélt élmények, akkor nem párról beszélünk, csak lakótársakról.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook