Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egy szerető kereső oldalon van fórum

A párom egy szerető kereső oldalon van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
37. 9892d65728 (válaszként erre: 21. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:40

Kezdem..hátulról..nem ez most nem jó, inkább a végéről..

..szóval:a paikat ne felejtsd el, csak picit pihenj...heverd ki, nézelődj, légy laza(ha ebben a szituban lehet valaki laza)...

miért is kell elmenned"innen"?.. jó az? Nem tagadom, marhanehéz feldolgozni, sok időbe telik, de még várj az elmenetellel..legalább ennyi vagány, tökös Nő maradjon belőled...inkább sírj, amikor nem látják, de ne menekülj..


..persze, a kibicnek semmi sem drága..


a lényeg, hogy tudod a...mit is? hogy mellényúltál..


mint pasi, együttérzek azzal a szerencsétlen férfitársammal, aki belédszeret(nemsokára), és a szerencsétlen nem fogja érteni, miért is vagy ilyen távolságtartó.... ha meg elmondod neki, azt egy jobbérzésű fazon nem igen hallgatja szívesen..


a jövőbe tekintő javaslatom: légy nyitott, de csak résnyire...ne gyűlölj, csak figyelj, de nem bizalmatlanul..van ám rendes "ember" is..

..jó, ismerem, az mind foglalt..

Maradt még valahol egy, az nemsokára szembejön.. láss, ne csak nézz!


járj szerencsével!

36. 5fd53d3fca (válaszként erre: 34. - Kriszta773)
2014. febr. 10. 12:38

Igaz, ha tényleg Ő az, nem érdemli meg a figyelmemet, törődésemet, szerelmemet. Nem értem miért tette ezt. Mindig búkolgat, kíván engem, a szex nagyon jó, mostanában meg egyre többet voltnk együtt és tényleg minden rendben volt, sőt múlt héten bemutatott két rokonnak, meg mondta, hogy még másokat is megismerek majd a családjából.


Amúgy ápolt vagyok, adok magamra, sportolok. Nem értem.

35. 5fd53d3fca (válaszként erre: 31. - Csakegyharit)
2014. febr. 10. 12:35
Jaja, ez a viszony.hu. Amúgy ha annyira titkolni akarta volna, nem törölte volna ki az előzményekből amikor tudta, hogy használni fogom a gépét? Nagyon sok múlik azon hogy mi lesz. Ha ennek a kapcsolatnak vége, lépek a környékről. Akkor megvalósítom a kis B tervemet, egyedül.
34. kriszta773 (válaszként erre: 29. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:34
ne úgy fogd fel, hogy megint egy nagy csalódás, és hogy te nem voltál elég a pasinak. neked sem volt ő jó, már az elejétől fogva, hiszen csomó kétséged, rossz érzésed volt vele kapcsolatban, nem volt neked jó, elég szoros, megfelelő, ahogy alakul. de mivel már nagyon szeretnél megállapodni, úgy gondoltad, adsz egy esélyt ennek, kivársz, hátha változik, és mégsem te érzed rosszul. legközelebb hallgass a megérzéseidre, időt spórolsz és csalódást, nála sokkal jobbat fogsz találni!
33. 11780e8021 (válaszként erre: 16. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:12
Ha valaki a nevében regisztrál, szórakozásból vagy kitudja miféle okból, nem iszem, hogy VIP tag lenne. Azért gondolom fizetni kell, azt pedig a fog, akinek komoly szándékai vannak az oldalon, élő találkozó ugye... ott meg úgyis kiderülne, ha valaki más képeivel regisztrálna, más paramétereivel.
2014. febr. 10. 12:10
Hazudik. Kell neked ez a megalázás? :(
31. csakegyharit (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 12:06

Én is csak erre jártammal értek egyet. Valószínű, te csak egy pótlék voltál neki, amíg meg nem találja az igazit. Sokan csinálják ezt, el se hinnéd. Velem is történt már ilyen és az illető azonnal repült. Lehet, hogy a párod nem az, akinek mutatja magát. De van egy másik lehetőség is: lehet, a párod nem is az igazit keresi ott, hanem csak flörtölgetni akar komoly kötöttségek nélkük és neki tök mindegy, ki van mellette. Sajnálom, hogy ez történt:(


Amúgy ez nem a viszony.hu? Orrba-szájba reklámozzák azt a pofátlan oldalt mindenhol. Nekem állandóan megjelenik Facen és nem tudom kitörölni.

30. 5fd53d3fca (válaszként erre: 26. - Lili bárónő)
2014. febr. 10. 12:03
Már résen van és tudja, hogy a gépén megtaláltam.
29. 5fd53d3fca (válaszként erre: 24. - Kismackó2006)
2014. febr. 10. 12:02
Köszi :) most nem akarok találni. Már elég volt a csalódásból, és ebből az egészből. Nyugodt kis életet szeretnék egyedül.
28. kriszta773 (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:51

sajnos csak erre jártammal értek teljes mértékben egyet :( reménykedhetsz, hogy biztosan csak más regisztrált fel, de úgy kb. 100% hogy a pasid volt :(

nincs veled semmi gond, egyszerűen nem ő az, aki neked kell, és nem te vagy az, aki neki kell :( biztos jól elvan veled, de nincs szerelem, vagy egyszerűen ilyen a pasi, mindig kell valaki, valami más is. sírás, lapát, és találj jobbat :)

27. 63d6abf1d7 (válaszként erre: 26. - Lili bárónő)
2014. febr. 10. 11:44
Most már mindegy.
26. Lili bárónő (válaszként erre: 21. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:41
Nem kellett volna neki esni. Hanem regisztálnod kellett volna és felvenni vele a kapcsolatot..És kiugrasztani a nyulat a bokorból. Elmondta volna miért is van ott...
2014. febr. 10. 11:38

Tegyük fel, hogy valaki valóban a nevében regisztrált. ... és pont az ő gépéről? Ugyan.


Szerintem ennyi volt...

24. kismackó2006 (válaszként erre: 21. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:37
Nem vagy nagy nulla, sőt, örülj szerintem, hogy most derült ki. Később, ha család is van - gyerek - már nagyon nehéz. Ezzel együtt nagyon sajnállak, és átérzem a helyzetedet, de fel a fejjel! Okos csajszi vagy, biztos, találsz magadhozvalót! Mi drukkolunk!
23. c4851bb5de (válaszként erre: 19. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:33

Ne butáskodj!Nem vagy nulla!! :)


...Bár nem hiszem, hogy bármi biztatót tudnék neked irni, esetleg csak annyit, idővel könnyebb lesz :S

2014. febr. 10. 11:31
Sajnálom, lépj le mihamarabb:(
21. 5fd53d3fca (válaszként erre: 18. - 9892d65728)
2014. febr. 10. 11:30
Ha valami csoda folytán tényleg kiderülne, hogy nem Ő az... de nem fog. Akkor viszont nincs más választásom, mennem kell innen, hozzá köt itt minden, akkor nagyon messzire kell mennem. Sebaj, van két diplomám, csak találok valahol munkát máshol. A pasikat meg örökre elfelejtem.
20. 9892d65728 (válaszként erre: 17. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 11:30

ha még a családjának sem akar bemutatni, akkor egyértelmű..


tudom, pasi vagyok.

2014. febr. 10. 11:28

MOst küldtem egy sms-t neki. Azaz a becenevének. Mert még arra is van lehetőség. Pfff ez annyira szomorú. Bárki, aki dugni akar egyet, csak küld a "páromnak" egy sms-t és már mennek is hozzá vagy nem tudom hova.

Ez annyira megalázó. Marha nagy nullának érzem magam.

2014. febr. 10. 11:28

hát igen..az a fránya bizonytalanság..háthamégseő...

azzal nincs semmi baj, hogy szereted...csak aza kis bogaracska a fülben..az ne lenne..


és amikor rajtad fexik, nem tud már a mosolyod őszinte lenni...azon agyalsz, tegnap túlóra közben kit döntött meg?

ez kell?

17. 5fd53d3fca (válaszként erre: 13. - Zebra25)
2014. febr. 10. 11:26
Igen.
2014. febr. 10. 11:26
Egy esetben ok a dolog, ha nagyon régi a regisztráció. De ez nem valószínű, mert VIP tag, és amikor beírtam a paramétereket, kapásból Őt dobta a gép. Ez pedig egy hihetetlenül megalázó történet ez esetben. A neten keres szeretőt... úgy hogy mindegy neki, milyen a nő, semmi nem lényeg. A megcsalás megcsalás, tök mindegy ki mikor hogyan hol, de ez akkor is... ennyire tudatosan keresni a neten úgy, hogy én vagyok neki. Nem szeret engem. Durva. Az exem sem szeretett.
15. c4851bb5de (válaszként erre: 11. - Andi6020)
2014. febr. 10. 11:26
Jóvanna! Én naív vagyok és jóhiszemű! :)
2014. febr. 10. 11:26
Sajnos úgy tűnik,megint csalódnod kell!
2014. febr. 10. 11:25
Ez az a faszi aki nem akar a családjának megmutatni téged?
2014. febr. 10. 11:23
Huhh nagyon nehéz ez most. Nem is tudom. Nagyon szeretem Őt és ez itt kb. a vég. Nem érzem, hogy annyira boldogtalan lett volna, vagy hiányzott volna valami. Komolyan, nekem nem kell már senki. Tudom, hogy Ő tette fel magát oda. Most dolgoznom is kellene, de nem megy. Nagyon szeretem még mindig. Persze, itt a pont, ha tényleg Ő az, a történetnek vége. És sanszos, hogy Ő az.
11. andi6020 (válaszként erre: 5. - C4851bb5de)
2014. febr. 10. 11:21

Hát hogyne. :)

Azért a szitu általában nem ez szokott lenni.

10. Kiyara
2014. febr. 10. 11:20

Én eleven nem vontam bolna kérdőre rőgtőn, lebultattsm volna mert így maradt kiskapuja...

Lehet tényleg más, lehet régi...

Ha megpróbálsz vele levelezni és nem válaszol akkot nagy a valószínűsége hogy ő az...

Nagyon sajnálom, nehéz így bármit is mondani...

2014. febr. 10. 11:20

Akár igazat is mondhat...Nincs kizárva...

De én itt szkeptikus vagyok..Mivelhogy én is kerestem szeretőt már ilyen oldalon - igen, még ha nem is vagyok ré büszke. És mikor megbuktam, a csillagokat is lehazudtam az égről. És pont így kezdtem, ahogy a Te kedvesed is...

Sajnálom..

8. gkreka (válaszként erre: 5. - C4851bb5de)
2014. febr. 10. 11:20
A szöveglenyúlást még elhinném - hogy ezzel egyidőben megkeresik egy más honlapon fellelhető fényképét és azt is lenyúlják, na ez már "nem most jöttem a falvédőről" kategória.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook