Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egy szerető kereső oldalon van fórum

A párom egy szerető kereső oldalon van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
157. csinoska2012 (válaszként erre: 140. - Pasionella)
2014. febr. 16. 21:11
Akit emlitettem egy elözö hozzászólásomban az velem történt meg,az exem a facebookon nözött és minden társkeresün fent volt és most is fent van mig én a kisbabánkkal otthon voltam,teljesen véletlen bukott le,lassan 2 éve,én azóta egyedül vagyok,bizni azóta senkiben sem tudok:(
156. 5fd53d3fca (válaszként erre: 140. - Pasionella)
2014. febr. 15. 21:16
Jaj ez iszonyat és együtt éltetek...nagyon durva amit leírtál. Tényleg nincs garancia, ha valaki korrekt, rendes, nem csal, ha meg egy genny, úgyis megoldja valahogy a félredugást.
2014. febr. 15. 21:06
Egyébként a régi, nagy szerelmem is ...egy nővel lelépett, úgy hogy azt kamuzta neki, engem nem is ismer. Ugyanaz a neve, mint a mostaninak és ugyanazon a napon születtek. Elegem van. Valami meghalt bennem örökre.
2014. febr. 15. 21:01
Nagyon rosszak az esték. Nem tudok elszakadni tőle. Az biztos, hogy bízni senkiben sem fogok többé. A legrosszabb, hogy az utóbbi néhány hónapban minden rendben volt. Most meg...máshogy nem megy, csak ha messzire elköltözöm egyedül. Már nem hiszek benne, hogy megtalálom a szerelmet, valami munka kell vhol messze. Hegyvidéken.
153. Lukicica (válaszként erre: 140. - Pasionella)
2014. febr. 14. 15:51
Pasionella sajnos velem is ilyesmi a helyzet csupán annyi külömbséggel hogy nem régen hanem most.pont ugy ki vagyok mint te.
152. b118d09cea (válaszként erre: 149. - Csengu)
2014. febr. 14. 14:54
De azért hölgy is kellett hozzá!
151. b118d09cea (válaszként erre: 150. - Noarashi)
2014. febr. 14. 14:53
Sajnálom, hogy igy jártál!
2014. febr. 14. 14:41
Én pár éve jártam így...szintén netes társkeresőn bukott el a drága. Röpült is ahogy tudott. Csak akkor bennem annyira eltört valami, hogy azóta sem vagyok képes bízni igazán senkiben. Tehát amikor ugyanazon nap még szerelmet vall, majd utána fellép egy ilyen szarra, és ott hízeleg másnak. Undorító emberek vannak. Hál Istennek, hogy még időben megszabadultam tőle. Az ilyen nem akar szakítani, kell neki egy biztos lábtörlő.
149. csengu (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 14. 14:20

Az én "kedves" párom is ugyanezt csinálja!!

orra alá nyomom a bizonyítékot, és még akkor is tagad.. a férfiak már csak ilyenek...

Nem akarlak elkeseríteni még jobban, de el ne hidd ,hogy más regisztrálta fel!

Mikor én számon kértem az én páromat, még neki állt feljebb, és elkezdett nekem dumálni, hogy hogy mertem felregisztrálni őt egy ilyen oldalra...

148. b118d09cea (válaszként erre: 138. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 14. 14:12
Nagyon sajnálom részvétem!
147. Mézes-Krémes (válaszként erre: 143. - Gribedli***)
2014. febr. 13. 09:45

De ő mindig ilyen volt velem.

Azért voltak családi gondok, de ő mindig bezárt, ha szóba került a dolog...

146. Mézes-Krémes (válaszként erre: 140. - Pasionella)
2014. febr. 13. 09:32

Ó, te jó ég, nagyon sajnálom. Ezt még olvasni is szörnyű volt, nem csodálom, hogy ennyire kikészültél, 8 év... Rettenetes fájdalom lehetett ez...


Most nálunk is ez van, nyakamba borulva sír, és könyörög, azt mondja mindenki érdemel egy esélyt, és hogy ő már akkor ezt a dolgot lezárta, és csak én létezem azóta neki. És hogy vár rám ha kell évekig, és amint szólok ott lesz, és bizonyítja, hogy ő megtud változni, mert változni mindig lehet...

Én meg darabokban vagyok, és a legszarabb, hogy így is annyira szeretem, és úgy hiányzik, hogy levegőt alig kapok nélküle. Sokszor elkap az az érzés, hogy bármit tett, leszarom, csak lehessek mellette.

145. gribedli*** (válaszként erre: 133. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 13. 09:16
Pedig lehet, hogy pont ez kellene! Vagy egy jo kis kickbox ora!:)
144. gribedli*** (válaszként erre: 131. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 13. 09:15

Jol tetted:)


Ne is suppedj bele az onsajnalatba, hanem ellenkezoleg, ha ugy erzed, hogy a padlon vagy, akkor is viselkedj ugy, mintha total tudnad mit akarsz! A piros szemekre hasznalj szemcseppet (visineA), 30 mp alatt elmulasztja a pirossagot. Es a duzzadasra a szemed alatt-felett nyomj egy jegkockat, 1 percig kellene birni osszesen, vagy korozz a jegkockaval a szemed korul.


Egyebkent minden alkalommal, amikor ujra szerelmes leszel, mindig egy kicsit jobban szerelmes leszel, ugyhogy ezt az egy evet pitinek fogod erezni, amikor lesz valakid, akivel 5-10-15 evig egyutt leszel. Na, es azokba mar tenyleg mindent beleinvesztal az ember. Bar en ugy erzem, mindig el tudnek engedni akar 20 evet is az eletembol, ha arra lenne szukseg.

143. gribedli*** (válaszként erre: 132. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 13. 09:07

Mezes, nagyon gusztustalan egy hapsi, ahogy leirtad a sztorit, tenyleg, ah:(


Szerintem, amikor tulzottan igy tesznek, amiket itt leirsz, hogy otthon milyen jo fej, meg massziroz, meg cipekedik meg minden, ezek sokszor lehetnek csak azert is, mert amikor nem akarjuk, hogy otthon valamit eszrevegyen rajtunk a parunk (ez vonatkozik nokre, ferfiakra egyarant), duplan is kedvesebbek, elozekenyebbek, szexben jobban teljesitok vagyunk otthon is, pont azert, hogy ne szimatoljon meg semmit.


Ezt meg el tudom kepzelni ugy is, hogy vannak, akik buntudatbol is teszik. Van, aki szimplan szamitasbol, pl a felesegek, mielott le akarnak lepni, mindent el akarnak rendezni es ezalatt mindenhez jopofit vagnak. A ferfiak meg buntudatbol, vagy mert az, akivel csalnak, mar lejart es mar van egy kovetkezo jelolt is, de arrol sem biztos meg, hogy miatta ott hagynak a partneruket, stb. stb.


Nekem az a tapasztalatom, hogy egy bizonyos fokig a veszekedo parosok valahogy hosszu tavon jobban kikerulik az ilyesmit, ugy ertem, kiengedik a gozt otthon is, ha van a vita utan bekules, akkor kevesebb a megcsalas. De ez is egy bizonyos fokig, mert attol is fugg, mi a vita targya?

Plusz ugye vannak emberek, akikkel nem lehet vitazni es bekulni sem, mert amikor valami nem tetszik, egy szot sem szolnak, nem avatnak be, hogy mi a baj, csak szo nelkul keresnek valakit. Ezt nem lehet kivedeni sajnos, car ugy...

142. Kistanítónéni (válaszként erre: 138. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 22:32
Volt egy hasonló pasim, én is azt gondoltam, hogy nagy szerelem. Másfél év után szakított velem, akkor azt hittem belehalok és én is hasonlóan éreztem, mint most te. Így utólag nem tudom hogy lehettem akkora marha. Életem egyik legjobb történése, hogy lelépett és ma már nagyon nem tudom, hogy mi a fenéért voltam annyira oda érte. Kicsit szégyenlem is magam, hogy annyira nem tudtam tisztán látni. Úgyhogy fel a fejjel, csak idő kérdése és te is másképp fogod látni a dolgokat!
141. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 22:27
remélem azóta már nem a párod
140. Pasionella (válaszként erre: 127. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 21:54

Kívánom neked, hogy majd tudj bízni. Sajnos nekem nem sikerül, pedig talán megtaláltam álmaim pasiját de sajnos a múltam miatt nem tudok bízni benne, meg úgy érzem senkiben sem.

8 évig voltam egy párkapcsolatban, azért lett vége mert megcsalt a saját ágyunkba egy közös ismerőssel. A csaj hónapok óta feljárkált hozzánk, időközben még velem is próbált barátkozni.

Volt saját kamu facebook profilja, annyira kamu, hogy egy csaj fényképe volt a profil képe. Teljesen véletlenül találtam rá a jelszóra meg mindenre és akkor láttam meg mindent, arról beszélgettek milyen jó volt a szex délután és mennyire szeretik egymást. Aznap mikor én a munkából hazaértem az akkori párom azzal jött elő, hogy süssünk együtt palacsintát, majd a végén elkezdett ölelgetni és mondta hangosan, szinte kiabálva, hogy gyereket akar tőlem...Előtte pár órával a saját ágyunkba dugott mást...

Habár minden le volt írva, még így is tagadott a végsőkig, amíg a csajból ki nem szedtem.

Én másnap reggel elpakoltam és 8 év után elköltöztem. Földön fetrengve, sírva könyörgött, hogy ne... Nem volt maradás! Azóta kiderült, hogy nem akkor voltak először együtt és, hogy leginkább azért könyörgött annyira mert félt egyedül marad és csak a saját fizetéséből nem fog tudni megélni....

Azóta lett új párkapcsolata és nekem is. Én nem tudok bízni sajnos, nála pedig úgy tűnik a csaj kezd rájönni milyen ember és remélhetőleg lassan visszakapja az élettől azt amit nekem adott...


Ez már 2 éve történt de én sajnos nem tudom még magam túltenni rajta, hogy megcsaltak, megaláztak stb... közben végig nézte a leépülésemet mert sejtettem a dolgokat és folyamatosan rosszul voltam a munkahelyemen az ideg miatt meg ilyenek.


Szakítás után meg akart halni, még én tartottam benne a lelket, én hülye...


Szóval azt kívánom nektek tudjatok bízni a következőnek, sajnos még nekem nagyon nem megy :-S nem tudom fog-e valaha...

139. Mézes-Krémes (válaszként erre: 138. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 15:35

Detto... :( Mindenki azt mondta, hogy zsák a foltját vagyunk...


Valamiért ez volt nekünk megírva... Gondoljunk arra, hogy egy gyerek még még x év után ez csak szarabb lett volna, jó, hogy most derült ki, amikor még nem basztunk el sok idát rájuk.

Viszont jó érzés nyávogni és hisztizni.

138. 5fd53d3fca (válaszként erre: 136. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 15:28
Én sem, senki nem létezett rajta kívül. Mindenét imádtam, a hangját, ahogy Rám nézett. Nah de ez már önsanyargatás. De akkor is. Az illatát, az testét. Nekem Ő volt a legjobb a világon. Részemről nagy szerelem.
137. Mézes-Krémes (válaszként erre: 135. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 15:27
Hát én 2-kor feküdtem 5-kor keltem.
136. Mézes-Krémes (válaszként erre: 134. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 15:26
Nekem is ő volt a Férfi. :( Legalábbis sokáig ezt hittem... Rá se néztem másra...
135. 5fd53d3fca (válaszként erre: 133. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 15:25

Erőm annyira nem, de hazaértem, leültem egyedül az üres lakásban, sírtam, és gondoltam, megőrülök. Kellett a hangos zene. Na meg a mozgás, hogy legalább néhány órát aludjak.

Hajnal kettőkor keltem amúgy, és ma is túl fogok pörögni, mert nem akarok egyedül lenni.

134. 5fd53d3fca (válaszként erre: 132. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 15:23
Én is detto... ugyanez. Emellett Ő volt számomra a "Férfi", így nagybetűvel, nagyon tiszteltem és becsültem, és mellette nőnek éreztem magam. Bármelyik percben hozzámentem volna feleségül. Amikor Rám nézett, még mindig megremegett a lábam. Kb. ennyire intenzíven jöttek az érzelmek.
133. Mézes-Krémes (válaszként erre: 131. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 15:22
Zumbázni? Azta, még volt erőd rá? Én tornázni járok heti 2x-3x, ami nagyon jó, de most biztos nem lesz rá erőm sírva, büdösen odamenni úgy, hogy 2 napja nem ettem és nem is ittam.
132. Mézes-Krémes (válaszként erre: 130. - Nbandus)
2014. febr. 12. 15:21
A baj csak az, hogy róla egész idáig ezt gondoltam, úgy éreztem, hogy révbe értem érzelmileg... Mindig becsült, igazából nem tudok rosszat mondani rá, udvarias volt velem, házias volt, cipekedett nekem szó nélkül a piacról, a szex isteni volt, a barátai szerettek nagyon, a 11 éves lánya iszonyatosan kötődik hozzám... Bármiről órákig tudtunk beszélgetni, nevetni együtt, soha nem unatkoztunk, a fimezések alatt folyton masszírozott, azt hittem, hogy megvan az én párom... :(
131. 5fd53d3fca (válaszként erre: 129. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 15:19
Én meg tök éhesen menekültem otthonról, az egyedülléttől, elmentem zumbázni. Ilyenkor egyedül a legrosszabb.
130. nbandus (válaszként erre: 127. - Mézes-Krémes)
2014. febr. 12. 15:16
Nyugi, ha olyan embert fogsz találni, aki valóban neked lett "teremtve", azt érezni fogod, és akármi is volt a múltban, meg fogsz bízni benne. Illetve tudatosan el kell különíteni az ilyen f***kalapokat a normális hímektől.
129. Mézes-Krémes (válaszként erre: 124. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 12. 15:13
Én már nem is magyarázkodok, fullra elhagytam magam, még fürdeni se fürdötem tegnap, azt sem tudom hogyan jutottam be a melóhelyre kb.
128. Mézes-Krémes (válaszként erre: 126. - 82d45dcd14)
2014. febr. 12. 15:13

Azon nyomban, ezen nincsen mit megbeszélni, de persze ma találkozunk, mert átadja a holmijaimat, meg még lesz 1-2 körünk egymással.

PErsze könyörög, hogy engem szeret, és az csak egy botlás volt, azért is fejezte be...

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook