Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom egy szerető kereső oldalon van fórum

A párom egy szerető kereső oldalon van (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. febr. 11. 19:52
Igen, taktika. Most ő dühös, mert én betegesen féltékeny vagyok szerinte és túl ingerült. Azért azt nem hinném el,ha 1 egyértelmű sms t olvasnék, ennyire nem vagyok naív. Arra vagyok kíváncsi, találkozott e valakivel onnan. A kémprogramokhoz nem értek sajnos. De ma két kilót fogytam.
96. csakegyharit (válaszként erre: 72. - 9892d65728)
2014. febr. 11. 17:28
Komolyan? Mint a Kamureg az MTV-n:D De lehet, itt ilyesmire nem is lesz szükség. Elég egyértelmű ez szerintem...
95. gribedli*** (válaszként erre: 93. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 17:19
A felhaborodas is egyfajta taktika
94. gribedli*** (válaszként erre: 92. - Pasionella)
2014. febr. 11. 17:18

Nem, szerintem mindenkinek mas a taktikaja, szoval van olyan, hogy az van a legjobban felhaborodva, akinek vaj van a fejen, talan, hogy ezzel elterelje a figyelmet, ezert amikor kiderul a turpissag, nekem olyankor csak a bizonyitekok szamitanak es nem biznek senki szavaban.


Mert erted, van, aki sirva terdepel, van, aki kozonyos, van, aki agressziv, felhaborodott, mindenki mashogy akarja atbacni az ember fejet, de a lenyeg a lenyeg, akkor mar keso, mert kiderult. A kem program lenne tenyleg a legokosabb, de nem hiszem, hogy Fantasy keszen all erre, mert ha mentegetni akarja a pasijat, hidd el, akarmilyen diszno sms-t is tudna ugy olvasni, hogy "de a sorok kozott" ez egy artatlan uzenet.

2014. febr. 11. 15:19

Ő fel van háborodva egyébként. Nem élünk együtt. Igaz... sokszor van olyan, hogy hétvégén vaéamelyik este nem találkozunk, mert a testvérével van, megy a testvéréhez és a tesója családjához, és csak másnap jön át. Vagy céges rendezvényre kell mennie.

Nekem meg eszembe nem jutna félrelépni, otthon sütök - főzök, mellette sportolok és tényleg senki más nincs rajta kívül semmilyen szinten. Persze, barátnőim vannak...

Félelmetes ez az egész. Az a mákom, hogy nagyon jó a munkahelyem. Komolyan, legszívesebben itt lennék késő estig. És még sport cuccot sem hoztam, hogy ne kelljen haza mennem munkából. Otthon egyedül nagyon rossz. És netem sincs.

2014. febr. 11. 14:37

Egy pasi amelyik nem csalja meg a barátnőjét annak esze ágába se lenne ezzel az egész témával foglalkozni, fel lenne háborodva, hogy ilyennel vádolod, kikérné magának...nem, hogy részt venne az egészben, hogy kiderítsétek a dolgot...

Próbáld majd ki otthon az email tesztet amit mondtam...

Együtt éltek?

Hogy tudsz így mellette bármit is csinálni?

Olyan szinten gusztustalan amit csinál, semmilyen emberi érzés nem lakozik benne.

91. nbandus (válaszként erre: 89. - Nbandus)
2014. febr. 11. 13:53
Elhiszem. :( Sajnálom!
2014. febr. 11. 13:52
Igen, de nem tudok örülni. Tényleg szerelmes voltam. Meg vagyok is, ez nem múlik el hirtelen.
89. nbandus (válaszként erre: 88. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 13:49
Igen, olvastam, hogy következetesen tagad. A nővérem exe mondta mindig: "Akkor is taganám, ha az ágyban kapnak rajta". Végülis így is lett majdnem, és 5 év után, válás után azóta se vallotta be... Sajnálom ami történt, de ilyen férfira kár időt pocsékolni, örülj neki, hogy időben lebukott!
88. 5fd53d3fca (válaszként erre: 87. - Nbandus)
2014. febr. 11. 13:44
Per pillanat az a szitu, hogy azt mondja, nem Ő van a fotón és ugye csak hátulról látszik, így azt mondja, nem lehetek biztos benne hogy Ő az, nem ismerhettem fel. Közben elkezdtem levelezni vele, azaz az adatlapon szereplő személlyel, küldött egy nagyon gyér fotót egy hót idegen fószerról, aki totál nem Ő. Nem is levelezek tovább, nem érdekel, megírtam a fószernak, hogy hagyjuk. Elegem van, költözni akarok! Még jó, hogy jött egy nagyon cuki vidám új kolleganő és rengeteget röhögünk. Amúgy kész vagyok teljesen. Sokszor átvertek már. Ez padló.
2014. febr. 11. 13:40
Nagyon durva történet... Milyen egy gerinctelen köcsög...Már bocsánat. Amúgy most mi van veletek? Együtt? külön?
86. 5fd53d3fca (válaszként erre: 82. - Gribedli***)
2014. febr. 11. 13:39
Valahogy annyira jó volt együtt minden az égvilágon. Mentünk mindenfelé, jókat tudtunk beszélgetni, sosem unatkoztunk.
85. 5fd53d3fca (válaszként erre: 84. - Pasionella)
2014. febr. 11. 13:38
Nem tudom, most dolgozom.
84. Pasionella (válaszként erre: 78. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 11:01
Azt kipróbáltad már amit mondtam?
83. 9892d65728 (válaszként erre: 80. - Andi6020)
2014. febr. 11. 10:35

..és még folytatnám azzal is, hogy főz, mos, vasal, mindig hadrafogható...


...mert ez is hozzátartozik, csak természetes némely pasinak.

82. gribedli*** (válaszként erre: 78. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 09:32
Amikor mar ilyen szinten kell nyomoznod a masik utan, vilagos, hogy nincs bizalom, nem is volt sok, es amugy is pillanatok alatt eljatszotta azt a keveset, egyaltalan, megmondod, mi tart ossze?
81. ina87 (válaszként erre: 1. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 08:50
Azt h tenleg lehet h szeretöt keres magának!probálkozhatsz h beszélsz vele.de lehet h csak szépitené a beszélgetést,azt h menyire hiszel neki vagy mit sug az ösztönöd azt csak te tudod te érzed.
80. andi6020 (válaszként erre: 78. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 08:17

Ennek a kapcsolatnak annyi. Barátkozz meg a gondolattal. :(

Megalázóak ezek a játszmák, hihetetlen, hogy emberek ennyire ne becsüljék, tiszteljék azt az embert, akit társuknak neveznek.

79. kriszta773 (válaszként erre: 78. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 11. 08:02
az a legszomorúbb ebben, hogy nincs meg köztetek az a szeretet, őszinteség és tisztesség egymás iránt, amivel talán kezelhető lenne egy ilyen helyzet. mondhatta volna azt is, hogy már régen, a megismerkedésetek előtt regisztrált, és benne ragadt, de törli magát, és megpróbálná megmagyarázni, bocsánatot kérni, biztosítani arról, hogy ez már neki nem kell és szeret. akkor még mindig elgondolkodhatnál arról, hogy adsz-e neki még egy esélyt. így viszont csak totál hülyére vesz, és csak az van benne, nehogy már lebuktasd...
2014. febr. 11. 07:44
Ma reggel megkaptam az illetőnek a privát fotójához a hozzáférést. Egy totál más fotót tett fel. Azzal próbálkozik most a "párom", hogy a fotó hátulról van, amúgy tényleg, csak egy negyed profil látszik és hogy nem Ő van rajta. Hmmmm.... elbeszélgetek vele.
2014. febr. 10. 20:42
vihar a biliben:-(
76. szomorkodó (válaszként erre: 50. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 20:14
Míg világ a világ, örökre.
2014. febr. 10. 19:35

Írtam privit is, próbáld ki azt amit írtam.

Egyébként nem így kellett volna az egészet, egyszerűen csak randira hívtad volna, hamis kép, stb... Így bárkit elküldhet. Ez olyan szinten átver, hogy csak na és nagyon hülyén csinálja most már!

74. barbylove (válaszként erre: 60. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 19:26
Úgy tűnik hinni akarsz a párodnak...persze egy szerelmes nő képes mindent elhinni. De szerintem túl sok a véletlen egybeesés...a céges laptop, előzmények, az ő adatai, és amiket írtál azóta is...sztem hazudik a párod, csak még te sem akarod elhinni. Még meghagytad az esélyét, h mi van ha mégsem. De ennek vajmi kevés az esélye sajnos. Nekem ennyi bizonyíték elég lenne, nem kavarnék tovább másokat is belekeverve. Tök felesleges!
2014. febr. 10. 19:22

Mi a francnak ennyire bonyolitani, tulkomplikalni??

A legrovidebb es legegyenesebb utat, megoldast nem lehetett volna valasztani??

72. 9892d65728 (válaszként erre: 68. - Csakegyharit)
2014. febr. 10. 19:21

Van olyan szolgáltatás, ami az ilyen kínos helyzetekre megoldást talál...persze aranyáron, de kinek nem ér meg bármennyit, ha emelt fővel szeretne kijönni egy buktából(vagy annak látszóból)..


semmi sem az, aminek látszik...


(mint az egyszeri viccben...kinek hiszel drágám? nekem, vagy a szemednek?...)

71. csakegyharit (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2014. febr. 10. 19:18
Meg akár szívességgel is le lehet kenyerezni embereket...
70. csakegyharit (válaszként erre: 69. - Gribedli***)
2014. febr. 10. 19:18
Szerintem nem olyan nehéz találni. Akár egy jó barát is beállhat falazni a pasi kedvéért...csak kérdés, hogy van e olyan.
69. gribedli*** (válaszként erre: 68. - Csakegyharit)
2014. febr. 10. 19:07

Azért nehéz olyan kollégát találni, aki úgy hasonlít rá, hogy a kép ne árulja el.


Márpedig kolléga kell, hogy legyen, mert csak így állna az a kifogás, hogy ugye céges laptop, tehát csak a cég tagjai ügyködhettek rajta.


Komolyan mondom, ha talál egy megfelelő beugró pasit, akkor ő Superman!:D

68. csakegyharit (válaszként erre: 60. - 5fd53d3fca)
2014. febr. 10. 19:02
És mi van, ha a randin a férjed egyik barátjával fogsz találkozni, aki falaz neki? Szerintem ha komolyan ki akarod deríteni, akkor várj egy kicsit és kérd meg az egyik megbízható barátnődet, akit a férjed nem ismer, vagy regisztrálj kamu felhasználóval és vedd fel a férjeddel a kapcsolatot...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook