Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mely társkereső oldalon hirdessek, hogy megtalálhassam a boldogságomat végre? fórum

Szerintetek mely társkereső oldalon hirdessek, hogy megtalálhassam a boldogságomat végre? (beszélgetős fórum)

2011. okt. 27. 16:36
tagged.com,de sajnos nem tudom magyarok vannak e rajta.mar toroltem.
2011. okt. 12. 02:34
Közösségi oldalakon is van értelme nézelődni, persze ezt Neked kell megtenned, melós. Egy-egy településen szűrni számodra fontos tulajdonságokra, és a szimpatikusaknak írni egy üzenetet, van-e kedve ismerkedni, levelezni? A többi jön magától, lehet valakiből csak barát lesz, valakiből társ.
2011. okt. 11. 09:39

Annak ellenére, hogy mi a párommal pozitív példa vagyunk arra, hogy ilyen társkereső oldalon meg lehet találni a társunkat, mégis azt mondom, hogy nincs bevált "recept", hogy melyik oldalon hirdess, mert nagyon ritka a pozitív végkifejlet.

Tulajdonképpen én anno nem is társkeresés céljával regisztráltam, hanem azért, hogy barátnőm végre békén hagyjon.. Mert mást se hallottam tőle, csak azt, hogy "regisztrálj már, olyan jó ez az oldal". És csak akkor hagyott nekem nyugtot, amikor végre engem is látott ott fent.

Aztán, ahogy beregisztráltam nem is értettem, miért gondolja olyan jónak azt az oldalt. Egyik idiótát követte a másik, egyik ajánlatot kaptam a másik után, persze ezek mind szexre, egy-egy éjszakára.

Végül amikor nem bírtam tovább, és már törölni akartam magam, az utolsó pillanatban talált rám a párom. Eleinte vele kapcsolatosan is voltak kételyeim. Nem gondoltam, hogy ebből egy normális kapcsolat kialakulhat. De szerencsére tévedtem, és már több mint 2 éve együtt vagyunk. :)

2011. okt. 11. 09:02
Ez nem helykérdés szerintem. Bárhol megtalálhatod. De az sem garancia, ha mindre regelsz.
2011. okt. 11. 05:38
ha jót akarsz magadnak, egyiken sem. 1000ből 1. sok a link, a pszichopata...
2011. okt. 11. 02:32
Mozgáskorlátozottként 34 éven nem találom a társamat mej társkeresőket javasoljátok mert a mozgássérülteknek hfentartottat szinte már betéve tudom és nincs azerencsémsajnos és nagyon rosz a magány . SEJTEM, HOGY TALÁN A FIZETŐSÖN NAGYOBB SZERNCSÉM LENNE DE ARRA MEG ANYAGILAG NINCS MÓDOM ÉS SAJNOS NINCS RÁ GARANCIA HOGYHA PL 1 HÓNAPRA FIZETEK IA HOGY SIKERHEZ VEZET ÉS SAJNÁLATOS SZOMORÚ TAPASZTALATOM, HOGY NAGYON KEVÉS EGÉSZSÉGES EMBERTÁRSUNK HAJLANDÓ A KORLÁTOZOTTAK HÍRDETÉSEIT ELOLVANI tISZTELET A KIVÉTELNEK.
2011. okt. 11. 02:26
Sziasztok szeretném megkérdezni hogy szerintetek mely társkereső oldalon hírdessek hogy megtalálhassam a boldogságomat végre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook