Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem egy társkereső oldalon regisztrált. De azért már nem ez lenne első csalódásom benne... Mit tegyek? fórum

A férjem egy társkereső oldalon regisztrált. De azért már nem ez lenne első csalódásom benne... Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
131. 2caf8744b6 (válaszként erre: 129. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 12. 16:02
Nem értettük félre egymást. Csak más korosztályban élünk. Nem könnyű a tiéd sem de az enyém sem. A tiéd azért nem mert még nincsen tapasztalatod. Az enyém meg azért nem mert túl sok van mögöttem. És ilyen élet út után nem szeretnék mégegyszer fiatal lenni.
2011. dec. 2. 19:02
az én feleségem is. bizonyítani akarta magának, hogy még jóval 30-on túl is van olyan pasi aki beleszeret. ez sikerült is neki, engem pedig egy idő után itt hagyott. ha már végső elkeseredésében, vagy csak szórakozásból ilyet tesz egy ember, akkor a kapcsolatnak szerintem már annyi.
129. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 128. - 2caf8744b6)
2011. nov. 30. 17:52

Félreértettük egymást:) az első bekezdésed volt túlegyszerűsítve,

a másodikat viszont én nem értettem eléggé..:(

Jó hülye helyzet lehet,amit leírsz..

128. 2caf8744b6 (válaszként erre: 127. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 30. 16:58
Ez nem egyszerű dolog, ez kemény és nehéz élet helyzethez vezet. Azok a férfiak akiknek csak agyban megy azoknak ugyebár nem áll fel és bizony az asszonyukat nem hagyják békén egész nap, te sem bírnád ha egész nap ezt kellene hallgatnod vagy állandóan piszkálna, hogy most menjél gyorsan mert most fel áll. Ezek a férfiak ki vetkőznek magukból hiába van hosszú házasság mögöttük. Ezt ésszel nem nagyon lehet birni.
127. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 123. - 2caf8744b6)
2011. nov. 29. 07:16

Húúú..ezt nagyon túlegyszerűsítetted.Sok topik szól arról,hogy mekkora gondok vannak a szexszel,házasságban.És ezen belül nagyon sok arról,hogy megvan a normálisnak látszó kapcsolat,de mást,vagy mást IS akarnak mellé..

Akik már csak fejben tudnak szexelni,és vágynak másféle dolgokra,az miért baj?hiszen..úgysem tudja megtenni..már ha jól értem a problémát:S

126. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 124. - 4428a86d4b)
2011. nov. 29. 07:12
Jól érzed,hibáztál.
125. spinneli (válaszként erre: 124. - 4428a86d4b)
2011. nov. 28. 22:46

Te miért nem vetted le magad?

Ő meg miért nem mondta, hogy zavarja?

Lehet előbb beszélni kellett volna egymással.

2011. nov. 28. 22:27
Én még nem beszélhetek túl hosszú kapcsolatról, kb másfél hónapja találkoztunk az egyik társkereső oldalon. Ő már egyszer törölte magát, én viszont fent maradtam. Ennek eredményeként ő a napokban újra regisztrált, először csak kép nélkül, majd utána képet is felrakott, és frissítette a profilját. Ezen én nagyon kiakadtam,és dobtam őt. Nem tudom helyesen tettem-e, mert ő nem akart szakítani, és közölte hogy azért van ismét fent, mert én is szinte mindig fent vagyok. Beleszerettem, és a legrosszabb az, hogy úgy érzem én okoztam az egészet.
123. 2caf8744b6 (válaszként erre: 122. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 28. 11:26
Az ember aki tiszteli élete párját, az nem vágyik mellette másra mert ott van összetartózás, meg van felelősség a másik iránt. Főleg ha még család is van mögöttük. (Ott nem is lehet gond a szexel) De a baj azokkal van és azok vágynak másféle dolgokra akiknél már harangoznak be felé, és át lépték a férfiasság küszöbét és már nem áll fel nekik csak agyban tudnak szexelni. Na azokkal van baj.
122. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 121. - 2caf8744b6)
2011. nov. 8. 20:13

Hu..na ez elkeserítő tényleg.

És gondolom,hiába mesélném el ezeknek a ffiaknak,hogy jó karban levő,jó adottságokkal rendelkező 30 as ffiak is sokszor csak ábrándoznak vmi extrább szexről,mert nagyon gyakran semmilyen sincs a házasságukban,kapcsolatukban,nemhogy extra..Gondolom,ez a tény se térítené őket észhez,hogy amit szeretnének,azt valószínűleg csak fizetős néniktől kaphatják meg,nagyon sok pénzért.

121. 2caf8744b6 (válaszként erre: 120. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 8. 17:09
Jó lenne ha így lenne. Nagyon sok asszony az én korombeliek panaszkodnak, hogy nem lehet bírni a párjukkal és azt akarják csinálni amit a tévében meg az interneten nézegetnek mert az nekik jár. A gumi nőket akarják meg kapni, és bizony nagyon sok 50-60-éves asszony van aki bele van betegedve. Mondván az embernek el ment a józan esze. És ez sajnos igaz!!!!!! Én itthon árúlóm a virágaimat és nap mint nap nagyon sokan meg fordulnak nálam, nagyon sokat tudnék írni itt erről, és vannak nagyon szomorú történetek is. De persze vannak nagyon aranyos férfiak is csak kevesen és ez baj.
120. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 117. - 2caf8744b6)
2011. nov. 7. 18:32

Igazad van,én meg ezt az idősebb korosztályt nem ismerem.

Mondjuk el tudom képzelni,hogy ha vki érzi,hogy már a vége felé tart-még nem az élete,csak a potenciája.._ akkor így utolsó nekifutásra már semmi sem számít,hanem minél többet akar még szakítani az életből.

Talán azok a férfiak nem iylenek,akiknek volt legalább 1 hosszú,boldog kapcsolatuk,ahol kielégültek a vágyaik..Az megvolt nekik,mostmár tudnak békésen,az életkoruknak megfelelően élni..

És mivel tudják,hogy egy boldog kapcsolat az egész életet teszi szebbé,nemcsak kalandörömeket okoz,talán jobban is megbecsülik

119. 2caf8744b6 (válaszként erre: 118. - Aniko.k)
2011. nov. 7. 15:42
Ez bizony így igaz aki ezt elkezdte nem áll le csak szünetet tart.
118. aniko.k (válaszként erre: 1. - 622a430cbe)
2011. nov. 7. 15:12
Ezt egyszer a volt pasim is megcsinalta velem, de amikor lebukott az volt a valasza, hogy csak arra volt kivancsi van -e sikere meg a noknel. Vegul is nem is olyan hihetetlen a dolog, vagy en voltam naiv ? aztan volt meg 1-2 huzasa, aztan kitettem. Ott sirt elottem es nem akarta elhinni hogy utilaput kapott, de az utanam kovetkezo nojevel ugyan ezeket a dolgokat megcsinalta es tudod mit mondok a kovetkezovel szinten meg fogja csinalni. Kutyabol nem lessz szalonna !
117. 2caf8744b6 (válaszként erre: 115. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 7. 15:04
Nem ítélem el az összes férfit. A jóravaló férfiaknak van családjuk gyerekeik és tisztelik a feleségüket. Persze vannak özvegyek akik vissza mentek a legény korukba. És vannak meg rögzött vén legények akikről nem tudok mit írni (Hála az égnek) nem volt dolgom velük. De ha vén legény ott valami baj van. Aztán az el váltak akik ott hagyták a családot a fiatal pipi miatt és most jó lenne kis béke nyugalom nekik.Ahol ezt a játékot lehetne játszani. Persze nem a fiatalokról írom ezeket Sajna a 50-60- évesekről akik kezdenek rádőbeni arra, hogy az életük utolsó szakaszát élik és még játszani szeretnének. A fiatalokról nem tudok írni semmit mert mikor fiatal voltam szem ellenzőm volt, és csak a családot láttam a gyerekeket, meg hogy minden meg legyen ami kell az élethez.
116. 2caf8744b6 (válaszként erre: 114. - 174749af59)
2011. nov. 7. 14:50
Mikor egyedül maradtam először1982-ben két pici gyerekkel.(meghalt) akkor azt hittem, hogy soha többet nem tudok élni. Aztán fel álltam és éltem. Másodszor 25-év együttélés után itt hagyott a párom az okát akkor nem értetem, most már nem is érdekel. Akkor úgy éreztem nem tudok talpra állni. (Meg akartam válni az életemtől is) Akkor teljesen egyedül voltam a gyerekek már ki repültek. Nehezen de talpra álltam. A harmadik meg társ keresőn akar ismerkedni, Hát én ebből nem kérek mert igaz, hogy társas lények vagyunk de inkább élek egyedül mint megint el essek. Mert már a korom miatt sem tudnék fel állni, és időm sincs már arra, hogy bukdácsoljak. Fokuszálokk az élet szép dolgaira és a kényelmemre Igaz egyedül de el jutok olyan helyekre ahova szerettem volna menni. Nem savanyodom be van autóm és élem az életemet, Jobb lenne társsal de ha nekem nem adatott meg akkor el fogadom így.
115. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 113. - 2caf8744b6)
2011. nov. 7. 14:48

ne ítéld el az összes férfit az ő hülye viselkedése miatt..légy józan..

Mit szólnál ahhoz,ha egy ffi azzal állna eléd,hogy nem hisz neked.,mert egy másik akárki nő becsapta?

Ha jól érzed magad,az jó,...erőltetni nem érdemes semmit,de szerintem ez felesleges,és értelmetlen általánosítás,amit írtál..

neki már én sem hinnék..

114. 174749af59 (válaszként erre: 113. - 2caf8744b6)
2011. nov. 7. 13:03
néha én is úgy érzek nincs szükségem senkire talpra tudok állni egyedül. De az ember társas lény. De nem akarok egyedül maradni. Az emberség a részletekben rejlik és az ilyen férfiakban nincs semmi emberséges ez már kegyetlenség.
113. 2caf8744b6 (válaszként erre: 111. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 7. 10:14
Mint ketten független emberek voltunk. Tudtuk mit akarunk. Úgy terveztük ismeretségünk második év végén összekötjük életünket. Hát abban igazad van, hogy gyanúsnak kelet volna legyen, hogy szeretlek meg, hogy én veled képzeltem el a további életemet.Meg a hasonló szép beszédek, Pedig nem vagyok maradi és sok mindenen túl vagyok már, de elhittem, Már nem hiszek!!!! Az a férfi még meg sem született akinek én el hiszek bár mit is. Be rendezkedtem az egyedüli életre és jól érzem magam. Meg jegyzem azóta is próbálkozik de nem érdekel mert nem tudok bízni benne.
112. 174749af59 (válaszként erre: 109. - 2caf8744b6)
2011. nov. 7. 07:18
meg lehet beszélni mi is meg beszéltük csak sajnos nehéz bízni és nekem is minden nap eszembe jut mi van ha továbbra is csinálja csak óvatosabb. Most már nem hisztizek csak figyelek. Idő kell ahoz hogy az elökött bizalmat vissza szerezze.
111. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 110. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 7. 07:04

Mondjuk az érdekes,hogy már bemutatott a családnak is,és utána jutott eszébe..

nekem egyébként fura(gyanús..) ha vki folyton mondogatja,hogy szeretlek,meg veled akarok élni...

rendszeresen mondva bőven elég az,hoyg nagyon szeretek veled lenni,vagy: boldog vagyok veled..

110. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 109. - 2caf8744b6)
2011. nov. 7. 07:01

A "szépen megbeszélni",az csak egy általános javaslat..ott működik,ahol mindketten kb uhyanazt akarják,csak vmiért összegubancolódtak a dolgok.

Szerintem: van,ahol üvölteni kell,van,ahol kivárni,és gondolkozni,és van,ahol felesleges bármit is csinálni:pl.ahol a 2 ember teljesen különbözőt gondol.

Az jó,h legalább megmondta,hogy ő mit akar..legalább nem hülyített tovább,kereshetsz mást nyugodt szívvel,és tudod mostmár,hogy mire érdemes figyelned.

109. 2caf8744b6 (válaszként erre: 108. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 6. 22:27
Olvastam itt olyat, hogy szépen meg beszélni, igen szépen meg beszélni én is nagyon szépen kérdeztem és mit mondott?? hogy szórakozás az egész, ez sem tiszteséges, mert ha ő így szórakozik akkor nem tiszteli a nőket és engem sem fog. És előbb utóbb újra csinálja, legfeljebb jobban figyel a részletekre. Mert az a biztos pont jól jön a férfiaknak. A szép szó itt semmit sem ér, legfeljebb óvatosab lesz.
108. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 107. - 2caf8744b6)
2011. nov. 4. 20:51

értem.. :(

akkor kutyap..a a szemére.(ahogy nagypapám mondta volt- folklór)

107. 2caf8744b6 (válaszként erre: 94. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 4. 20:42
Már meg ismerkedtünk személyes ismeretség is meg volt már sőt még több is. Mivel nem vagyunk fiatalok már családunk van unokák odáig jutottunk, hogy már azokat is meg ismertük. Szóval neki már nem volt ott keresni valója. Nem vagyok mai gyerek, de már az ágyamba is be engedtem. Kirándulni mentünk. És minden alkalommal el mondta velem szeretne élni és mi elöbb.
106. 174749af59 (válaszként erre: 105. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 4. 16:22
Hm ez tényleg érdekes szerintem én se tolerálnám ha a párom bevallaná hogy ő mások előtt elégíti ki magát. Úgy érezném nem vagyok neki elég.Megértem mért nem mondja el a barátnőjének.Nem meg csalás az igaz. Meg ha ugy veszük nincs olyan férfi aki ne keresgélne neten sex filmeket képeket és nem fantáziálnak más nőkről. :)) csak ebbe nem szeretünk bele gondolni.
105. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 104. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 4. 07:32

2 konkrét példa:teljesen értelmes férfiak,cseteltem velük,mert egyébként is volt miről beszélnünk..közben vallották be,hogy kapcsolatuk van,de ott ezt nem merik megmondani..

Egyik kínozni szerette magát,és ehhez közönségre vágyott,illetve vkire,aki ezt megteszi neki(a szerszámjának nagyon vad gyötrése)Emellett volt egy,szerinte jó,normális kapcsolata,szexszel,de tudta,hülyének nézte volna a barátnője,és talán el is veszíti.

Másik azért volt oda,hogy nézzék,ahogy szórakoztatja magát,akár kamerán is.Ez pl nem konkrét megcsalás,de asszem én is meglepődtem volna barátnő helyében,ha ezt megtudom..

Ez a vágy olyan szinten elburjánzott bennük ,hogy bármi bujkálást vállalnak ezért az élményért..

104. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 102. - 174749af59)
2011. nov. 4. 07:25

Szegény nő ,ez elég nyomi érzés lehet,hogy tulképp sosincsenek kielégülve a vágyai,vagy csak pillanatokra.És pláne szegény párja...

Úgy veszem észre,hogy a nethez hozzáférő emberek egy része meg van vadulva attól,hogy mi mindent LEHETNE csinálni szex címszó alatt..és mindenféle furcsa vágyakat fedeznek fel magukban,amit,hiába szeretik egymást 2 partner,akkor is meglepő,vagy akár viszolygást keltő lehet a kapcsolatban,ha bevallják,és elvárják,hogy a másik partner legyen ebben.

Ahogy egy másik fórumban írtam: szado-mazo dolgok pont ilyenek..nemcsakhogy sokakban viszolygást kelt,de a kapcsolat egyensúlya is veszélybe kerülhet,ha ezt kiélik,és nem tudják az egészet úgy kezelni,mint egy hálószobai játék,hanem kiviszik a hétköznapokba is az ott felállított 'erőviszonyokat'

103. zikzik
2011. nov. 3. 20:25
Szerintem ilyenkor be kell regisztrálni és fölszedni a pasit. Majd jól kiröhögni a randin, de ragaszkodni hozzá, hogy végigcsinálja.
102. 174749af59 (válaszként erre: 98. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 3. 15:40
hát igen sok féle szituációt olvashattunk. De addig míg a sértett fél nem gondolkodik el azon hogy ő miben hibázott és nem probál rajta változtatni akkor és ezt nem beszélik meg a párjukkal sajnos sokat és sokszor fog csalódni mi ahoz vezet hogy külön válnak utjaik.Persze vannak olyan nők ill. férfiak akik képtelenek a hűségre szeretik a párjukat de nekik kell egy kis izgalom ami felpörgeti az életüket.Ismerek ilyen nőt aki így éli az életét szereti a párját de neki ez nem elég. Az izgalom hogy lebukhat felpörgeti.Szerintem az ilyen ember boldog sose lesz
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook