Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3205. 10d89b51ea (válaszként erre: 3204. - Katax)
2009. szept. 10. 15:05

Örülök, hogy jól vagy és lelkiekben is helyrejöttél:)


Igen sajnos a mostani melóhelyeket nagyon meg kell becsülni.


Az enyém sajna megszünt, munkanélkülin vagyok, de nem is keresek másikat mig tul nem leszek a második lombikon, mert ha sikerülni fog, és sikerülnie kell, akkor ugysem melózhatok, ha esetleg mégsem, mert a pakliban minden benne van akkor meg ugyis keresek valamit.


Ebben a hónapban belevágunk a másodikba :)))

3204. Katax (válaszként erre: 3203. - 10d89b51ea)
2009. szept. 10. 14:56

Szia Babus! :)


Köszi megvagyok én is, már nagyon mennék vissza dolgozni, remélem már a jövő héten mehetek.

Látod már az sem jó ha itthon pihizhetem :). De most olyan "helyzetek" vannak a munkahelyekkel, meg kell gondolni. De már kb 7 éve nem voltam tp-en. Most bepótoltam :D. A munkahelyemen különben nagyon rendesek segitőkészek voltak eddig mindenben.

Lelkilek már átvészeltem, most már a következőre készülünk. Nektek mikor lesz?

3203. 10d89b51ea (válaszként erre: 3200. - Katax)
2009. szept. 10. 14:51

Szia Katax!


köszi kérdésed, jól vagyok:)


Te, hogy érzed Magad?

3202. 10d89b51ea (válaszként erre: 3196. - Bibócska)
2009. szept. 10. 14:50

semmi baj bibócskám:)


Bizunk benne, hogy nem a kettőt hanem a hármat fogja javasolni, bár nekem amikor volt az első beültetésem az egyik csajosnak csak egy volt és sikerült neki!

3201. 10d89b51ea (válaszként erre: 3194. - Remény21)
2009. szept. 10. 14:47

Nem vagyok emiatt annyira szomorú, csak sokszor fáj, hogy egyes fórumokon sza.ban sem nézik az embert.


Igy mindig csak az illetékes lánynak fogok beköszönni, aki válaszra is fog méltatni!


egyébként köszi jól vagyok:))


Te, hogy vagy?

3200. Katax
2009. szept. 10. 14:26

Puszi mindenkinek :)


Remélem jól vagytok, Bibócska gondolok Rátok :)

3199. Szimpátia (válaszként erre: 3197. - Bibócska)
2009. szept. 10. 14:05

Azért a helyedben nem szomorkodnék a korod miatt csajos! :D

Mire kell meghozzátok azt a nagy döntést. :)

2009. szept. 10. 13:51

Sziasztok Csajok!

nekem olyam kérdésem lenne, jár közületek valaki a budap-i kaáliba Benard Artúr profhoz? csak kiváncsi lennék, hogy milyen orvos?

3197. bibócska
2009. szept. 10. 13:05

és igen it van még a korom is..

szóval tényleg sok minden van ellene mellette...

nem tudom hogy lesz de holnaptól kismami leszek csajok megint...

ez azért boldoggá tesz...

3196. bibócska
2009. szept. 10. 13:04

ne haragudj babus de valóban te is benne voltál a "lányokban"és vettem hogy te hármas párti vagy...

köszönöm neked is hogy elmondod a véleményed segít a döntésben.

most már maradok mert visszajött az áram remélem nem veszik el megint.

még mindig nagyon filózok a három babócában de valóban bodnár dokinak is biztos lesz beleszólása a dologba..

és ha azt mondja csak ketőt ad vissza mit tehetek majd?!

3195. Remény21 (válaszként erre: 3187. - Remény21)
2009. szept. 10. 12:55
akartam mondani, ET előtt, bocsika...
3194. Remény21 (válaszként erre: 3192. - 10d89b51ea)
2009. szept. 10. 12:54

szia babus! ne szomorkodj... a "lányok" kifejezésben téged is értett! :) és merül a laptopja, én meg csak most jöttem vissza

mizu drága?

2009. szept. 10. 12:14

Juteszembe...

Korodnál fogva lehet hogy oda sem adja apánk a 3-at. Ha jól emlékszem 35 év alatt max 2 kérhető. De ebben már nem vagyok biztos.

Jó étvágyat! Nekünk is van. :D

2009. szept. 10. 12:12
jót beszélgettem magammal:(((
3191. bibócska
2009. szept. 10. 12:11

köszi lányok...

még várom az infókat most megyek ebédelni..

nincs áramunk nem tudom mikor tudok jönni mert a laptopom merül..

de igazatok van nektek is..

puszi még jövök amint lesz áram

2009. szept. 10. 12:02
Közben megnéztem.. Nekünk 6,7 és 8 sejtesek voltak. Fogalmam nincs melyiket kaptam vissza és melyikből lett Töki. De az hogy a tieitek 8 sejtesek és ilyen hamar az szerintem főnyeremény. :)
3189. Szimpátia (válaszként erre: 3187. - Remény21)
2009. szept. 10. 11:58

Megint egy kerékre forog? :))

Örülök hogy telefonáltál. :*

2009. szept. 10. 11:56

Mit mondott amivel megijesztett? :o

Ne már...

Nem vagy könnyű helyzetben. Sajnos nem tudni előre hogy mi lesz. Viszont egy ikerterhességet nem könnyű kihordani, még könnyebb elveszíteni. Én így mérlegeltem. :)

Az előzményeidet tekintve erre is kérdezz rá, tuti hogy el fogja mondani a véleményét.

Másfelől ha kettőt kérsz is ott a lehetőség hogy mindkettő megtapad. Döntsél ha tudsz igaz? :)

3187. Remény21 (válaszként erre: 3177. - Bibócska)
2009. szept. 10. 11:56

Szia Manóm! nekünk is 3 volt jó, ebből a két legjobb 5 ill. 6 sejtes volt! Nektek 8, és ez nagyon jó sztem. Engem punkció előtt hozott ilyen helyzetbe a biológus hölgy, h 2-avagy 3-at! Ott telefonálgattam párommal, csak a folyosó választott el, de személyesen meg már nem tudtuk megbeszélni...aztán jött apánk, megizsgált, koromra való tekintettel 2-től többet nem rakott vissza, így a 3. sajna kuka lett :(:(:(

de gondolj csak bele, mi van ha 3-as iker terhesség összejön? tudnátok vállalni? mekkora felelősség az manapság, mind anyagilag, mind fizikailag....döntsetek felelősségteljesen, ti tudjátok, mit tudtok vállalni! Örülök a jó híreknek! :) holnaptól babaragacs 1000-rel :):):)

3186. bibócska
2009. szept. 10. 11:53

persze azt is mondta ő egyiknek sem lesz a keresztanyja...

na ja egy kis humor mindig segít...

3185. bibócska
2009. szept. 10. 11:51

igen holnap én is megkérdem bélust múltkor nekem is szép volt a nyálkahártyám..

de zsanival is egyet kell értenem most megint menjen egy a kukába és ha pont ő a nyerő manó??

80/20% arányban hajlok a háromra..de persze kikérem a doki véleményét is.

csak amit mondtott a bioszos nő kicsit aggaszt és próbálok minden esélyt megfogni a sikerhez

2009. szept. 10. 11:51

Sziasztok lányok!


Bibócskám ezt Nektek kell eldöntenetek a pároddal, de én fixre kérném mind a hármat.


Nekem az első beültetésnél három volt, és ha az isten is ugy akarja és lesz ugyannyi, akkor a másodiknál is be fogom vállalni.

2009. szept. 10. 11:49

Jaj.. Nem mellesleg szép napot csajszikák! :)

Zsanikám amíg azt nem mondják nincs segítség addig ne add fel szerintem. Úgysem hagyna nyugodni a mi lett volna ha... Nem? :)

3182. Szimpátia (válaszként erre: 3179. - Bibócska)
2009. szept. 10. 11:46

Szia Bibócskám! :)

No, végre jó hírek. Gyorsan osztódtak a kis drágák. Hurrá! :)))

A 2 avagy 3 dilemmát eldöntendő kérdezd meg apánkat holnap. Nekem is 3 volt jó, ültem az ágyon és nem tudtam dönteni.. Megnézte a méhnyálkahártyát és azt mondta áááá, elég a 2. :D

Sorstársam 38 évesen bevállalta a 3-at, hát mondjam hogy ikreket vár? :) Fontold meg szivi és apjukoddal döntsetek okosan! :)

3181. Zsanetta
2009. szept. 10. 11:45

bibócska én azt tudom hogy anno azt mondta 3 tüszö volt én azt mondtam szabinak ha mindhárom megtermékenyülne én visszakértem volna a 3-at.

az egyért sajnáltam volna hogy a kukába kerüljön.

nem tudom bibócska mi legyen,nem tudom hogy a gyógyszer nem volt jó??

vagy azendóm??

a doki segit majd a döntésben remélem,de azért nem kesergek annyira és nem betegszem bele,mert ha úgy van meggyógyulhatok belöle és a hugom tud segiteni.

tudom hogy a klimax nem jó,de ha bele gondolok mióta endóm van több mint egy évig kaptam gnrht!!!

jobban oda kell figyelnem önmagamra.

nem tudom,nehéz kérdés!!!

3180. bibócska
2009. szept. 10. 11:41

zsanikám drágám igazán nem tudom hogy mit mondjak ez olyan dolog ami eléggé elgondolkodtató és nem tudni mi a legjobb megoldás...

ezt csakis te tudod a legjobban mennyire bírja a szervezeted az esetleges megterhelést..


én is nagyon filózom a három babán..olyan szerencsénk úgysem lesz hogy mindhárom megtapad sőt szerintem nagyobb az esélye ahogy most kivettem a biológus nő szavaiból hogy egy sem marad...

3179. bibócska
2009. szept. 10. 11:36

na azért kérdem ezt tőletek mert bizony a bioszos nőci nagyon kedves volt és elmondta hogy a párom lúrkói nem sok mindent produkáltak gondolom nem volt könnyű abból a kevés lustaságból 4 jobbat kifogni és lássuk be szerintem az én kis petéim sem hozták a multkori formájukat...

ja amúgy holnap délre megyünk és visszakapom az én kicsikéimet.

és megkérdezte hogy mennyit szeretnék vissza??

mondtam kettőről volt eddig szó de a mostani infók szerint talán el kellene gondolkodnom a három babán..

hát igen talán nagyobb esély van a megtapadásra mondta ezt ő..

na mindegy azt ugy tudom egyet nem fagyiznak..mondom igen tudom..

holnapig gondoljam meg őt is előkészítik és holnap kiderül hogy lesz

3178. Zsanetta
2009. szept. 10. 11:34

én visszakérném bibócska

én telóztam semmi holnap kell még telóznom ez as protokoll de semmi esély.

aztán a krizsával lesz vmikor konzi.

a csaj azt mondta lehet nem jó volt a gyógyi.

mit tegyek lányok??

probálkozzunk még??

de mikor mütét után vállalva hogy lesz 1el több ha ki kell venni majd a petefészkeimet.

vagyi igy 3 hónsp mulva,addig leállitva a mensimet??

nem tudom!!!

még nem!!!!


a hugom eddig egészséges szer 15.5 évesen pontos napra mnensizik nincsen eddig gondjai csak ne is legyen!!!

hella akkor igy nem adhatsz neki petesejtet??

akkor honnát szereztek???

3177. bibócska
2009. szept. 10. 11:25

visszaolvasok mindjárt..

sziasztok lányok sos kéne..

pro és kontrákat szeretnék hallani...

3 db 8 sejtes kis babócám van mit tegyek???

kérjem vissza mind a hármat??

3176. Bibe80 (válaszként erre: 3175. - Remény21)
2009. szept. 10. 10:51

Köszi, jól!

Most arra várok, hogy Piri nénje meglátogasson.

Elég jól kezdek már kirügyezni és ez ennek a jele.

Nos, ha megjön Piri akkor 1-2. nap vv. lesz, de legkésőbb 16-án kell mennem!

Bízomm abban, hogy tartom a 28-29 napos ciklust(bár a benti csajok szerint a decapeptyl egy picit késlelteti a menszit), s így már 15-én tudok menni!

Ha kellőképpen alacsony lesz a hormonszintem, úgy elkezdődhet hormonstimuláció!:-)


Puszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook