Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a debreceni Kaáli intézettel kacsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a debreceni Kaáli intézettel kacsolatban? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. máj. 13. 11:57
Sziasztok.Uj vagyok a forumon, a segitsegeteket szertnem kerni. PCOS-om van, es parommal a lombik programon gondolkozunk. Mennyibe kerul a Kaaliban egy fizeteses beultetes ( vizsgalat, labor vizsgalatok, sztimulacio ( gyogyszeres kezeles),beultetes? Vagy estleg tudtok mas intezmenyt is ajanlani Debrecenben?
2018. jún. 23. 17:23

Sziasztok,


szegedi Kaáliban két sikertelen beültetés után most a Debreceni Asszisztált Reprodukciós Központban próbálkoztunk újra. Jelentem, első próbálkozásra sikerült (dokinőnél)! Jelzem, mindenkinek sikerült, aki velem egy turnusban indult. Nem stimuláltak túl, nem voltam rosszul a punkció után, nagyon-nagyon odafigyeltek minden mozdulatra. Ráadásul minden egy helyen zajlott, nem kellett Pestre rohangálni. Mindenkinek ajánlom! Ez nem kamu, mint a többi! Ebből is látszik, hogy nem a mennyiség a lényeg (leszívott petesejtet illetőn), hanem a minőség.

46. Ktt85 (válaszként erre: 45. - Liliom79)
2018. febr. 15. 10:26

Szia!

Szintén Miskolcról vagyok inszem vagy lombik előtt álló pár. Mi is Leskó dr úrhoz járunk. Igazából mi még csak ott tartunk, hogy az első konzultációnk március végén lesz. De egy nagyon közeli rokonom is a dr úrhoz jár (a dunántúlról) és még tavaly a beültetése Debrecenbe volt, de már most Pesten a Kaáliba. Sajgó Attilánál aki szintén miskolci, csak a pestibe van. Sajnos a hír igaz, a Leskó dr úr minden vizsgálatot, injekciós és gyógyszeres kezelést megcsinál, de sajnos a leszívás, megtermékenyítés és beültetés csak pesten van.

Remélem sikerült valami hasznos infóval szolgálnom.

2018. jan. 14. 14:10

Sziasztok! Amennyibe van itt miskolci lombik előtt álló kismama, talán Ő tudna nekem leginkább segíteni.?Mi Debrecenbe szerettünk volna lombikra menni, mert Leskó doktor Úr ott praktizál. Itt Miskolcon először voltunk konzultáción és azt az információt kaptuk, hogy Pestre kell menni. Ez a hír számunkra nem volt túl biztató. A párom ismeretségében három olyan párról tudunk, ahol sikeres ikerbabákkal bővült a család. Tőlük hallottuk, hogy a pesti beültetések nekik sikertelenek voltak, és Debrecenben Leskó doktor Úr segítségével sikerült mind3 családnál a lombik program. Mindenképpen nála szerettük volna a lombikot végig csinálni. Szóval eléggé el vagyok keseredve.

Annyi mindent olvastam már itt a neten, hogy állami kézbe kerül a Kaáli, hogy 2017.dec.31.-ével nem hosszabbítottak a szerződést, de az az orvos állományt „átvennék”.Lehet, hogy abszurd a kérdésem,lehet, hogy az orvosok is ingázni fognak, rengeteg lombikos pár van,aki nyilván a saját orvosába fektette a bizalmát.(nem vagyok bizalmatlan félre értés ne essék!!!).Csak a kórtörténet végett is a saját orvos tudja igazán, hogy milyen a páciense állapota, mert vele volt kontaktusban. Aki már megjárta Pestet és van tapasztalata KÉREM ÍRJON!!!A konkrét válaszokat telefonon kikerülik…

Mire számítsak Pesten, Kaális tarifával lesz (100.000) a lombik vagy TB-s, mert ugye nem mindegy.?Fogadni kellett dokit vagy,aki éppen műszakban van.?A hálapénz miatt kérdezem.

Ha esetleg debrecenis kismamák tudtok infóval szolgálni, nagyon örülnék?!. Jó lenne,ha lenne egy zárt fórum tudjátok hol a fa….on,mert könnyebb lenne ott tapasztalatot cserélni.


Minden reménykedő párnak: sikeres - babócával áldott Új Esztendőt Kívánok!

2014. ápr. 17. 16:52

Sziasztok!

Él még a fórum?

2011. nov. 18. 11:18
Sziasztok! Először voltam a debreceni kaáliban és Tándornál. Egyenlőre csak jót tudok mondani, de érdekelne, hogy kinek kb. mennyibe került az egész lombikprogram. Az inszem nekünk 60.000 Ft volt, itt mennyivel többre számíthatok? Segítőkészek, aranyosak voltak, persze akkor lennék megelégedve, ha jövőre foganatja is lenne. :)
2011. nov. 7. 12:31

A legjobb fej doki Bodnár Béla!! És a csajok, akik ott dolgoznak, hihetetlen közvetlenek, aranyosak, segítőkészek! Csak szeretettel tudok rájuk gondolni, annak ellenére, hogy nem sikerültek a beültetéseim.


hajnalka25: az injekciók árát azért nem lehet megmondani, mert mindenkinek másfélét, más adagolásban írnak ki. Nézd meg a neten a Gonal-F (ezt általában adják mindenkinek), Decapeptyl, Gonapeptyl, Ovitrell szurik árát, ebből ki tudsz indulni, de hogy milyen mennyiséget kapsz, azt csak az orvos tudja. Van, akinek kevés is elég, és már beindul a petefészek működés, van, akinek a nagy mennyiségtől se... Sőt elképzelhető, hogy nem is szurit, hanem gyógyszert kapsz... tényleg nem lehet tudni.

Valahol azt olvastam, hogy 100 ezertől 300 ezerig bármennyi lehet a stimulációs gyógyszerek ára.

2011. okt. 7. 13:23
valaki megtudná mondani milyen árban mozognak az injekciók stb.?
40. hajnalka25 (válaszként erre: 37. - Andika05)
2011. okt. 3. 21:37
Szia én is hozzá járok,de ilyen orvost ritka találni aki ilyen segítőkész mint akár melyik az Intézetbe és a recepciósok is nagyon barátságosak!!!
39. nagymaya (válaszként erre: 38. - KatViki)
2011. szept. 18. 17:35

Szia Viki!


Én a helyedben mindenképpen elmennék a meddőségibe. Nekem áprilisban volt Nyíregyházán laparotómiám, szintén endometriózis miatt. Utána jelentkeztem a meddőségiben Debrecenben, ahol 6 hónapos Decapeptyl Depot injekciós kúrát írtak elő. Holnap kapom az utolsó szurit. Nem is nagyon szoktak már Danovalt ajánlani, a szuri modernebb módszer.

Közben pedig kértünk időpontot a Kaáliba. Október 18-ra kaptunk is, addig meg egy rakat vizsgálatot el kell végezni. Nekem adott a háziorvosom, illetve a nőgyógyászom mindenhez beutalót, és így minden ingyenes. A lényeg, hogy a beutalón szerepeljen, hogy IVF-hez kell.A Kaáliban az első konzultáció 13000 Huf. A lombik maga valóban ingyenes, ha van biztosításod. De mivel a férjed nem magyar állampolgár, vagyis nincs biztosítása, így a ráeső részért biztosan fizetni kell. Amúgy mi személyesen mentünk időpontot kérni, és már akkor adtak egy papírt a vizsgálatok, illetve beavatkozások árával. Ha gondolod, leírhatom azt, ami érdekel.

2011. szept. 18. 16:12

Sziasztok!Most akadtam rá erre a honlapra, vagyis ezen belül a fórumra.Nagyon nehéz időszakon vagyok most túl, 2008-ban laporoskopia,2010 december laporoskopia,2011 augusztus 31 laparatómia, mindez endometriosis miatt.Most jutottunk el odáig, hogy a Kenézyből a meddőségi szakrendelésre küldtek.Most kapok utókezelést,amelynek a neve:Danoval,már egyszer egy évig, decembertől 3 hónapig szedtem, most pedig 4 hónapot mondott a műtőorvosom. Azonban ott van a zárójelentésben,hogy menjek el a szakrendelésre.Voltam ott a műtét előtt,ott azt mondták, majd menjek vissza utókezelésre, de eközben már elkezdtem szedni a Danovalt. De azt gondoltam elmegyek vissza, hogy mit mondanak ezzel kapcsolatban?Amikor voltam, és elmondtam a problémámat, akkor azt mondták ez semmiképpen nem inszemináció, hanem IVF és az is van írva a papíromra. Most azt nem tudom,hogy szerintetek visszamenjek a meddőségi szakrendelésre vagy pedig egyből a Kaáliba menjek? Vagy majd onnan küldenek tovább? Teljesen tanácstalan vagyok?!

Bocsánat, hogy ilyen hosszan írok,és lehet bonyolult is vagyok,de annyi és annyi kétség van bennem.

A másik pedig az anyagi dolgok, amelyek szintén fontosak, mert a férjem ukrán állampolgár,és hát nem kevésbe fognak kerülni a vizsgálatok.De én máshol megcsináltathatom a vizsgálatokat?És a konzultáció mennyibe kerül?(bocsánat,h-ezeket kérdezem),azonban sajnos nagyon össze kell szedni mindent otthon,hogy el tudjuk kezdeni. Előre megmondják az árakat? A lombikot ugye támogatja a TB vagyis azt olvastam,"csak" az injekciók kerülnek pénzbe?

Köszönöm válaszotokat.

Szép hétvégét,

KatViki

37. andika05 (válaszként erre: 36. - Nagymaya)
2011. szept. 9. 19:36

szia! én BB-hoz jártam:-)

teljes mértékben meg voltunk elégedve az intézet összes dolgozójával!

2011. szept. 9. 16:39

Sziasztok!

Na, ez megnyugtató. Nem mindegy hogyan viszonyulnak az emberhez. Azért aki eljut a Kaáliba, vár egy kis empátiát. Nem kell, hogy jópofizzon velem, csak ne legyen bunkó. És szakmai szempontból legyen jó elsősorban. Szeretem tudni mi mikor és miért történik velem. Ha kérdezek, választ is várok. De ezek szerint emiatt nem kell aggódnom.

35. ájrin (válaszként erre: 33. - Nagymaya)
2011. szept. 9. 10:29

Szia!


Voltam mindkettőnél. Bodnár doktor nagyon vidám természetű, imádom érte. Tándor doktor kimértebb, de kellemes modorú ember, van akinek az jön be. Bármelyikhez is mész, jó kezekben leszel és hamarosan kismamaként törlöd ezt a fórumot a kedvenceid közül:)

2011. szept. 8. 21:32

Szia Nagymaya!


Én is hozzá járok. Mit szeretnél tudni? Ha tudok szívesen válaszolok.

2011. szept. 7. 22:02

Sziasztok!

Mi is lombik előtt állunk. október 18-ra kaptunk időpontot Tándor dokihoz.

Ájrin!

Mik a tapasztalatok?Kinél voltál?

2011. szept. 4. 20:05

Dorka 1978!


Szia! Bocsi , hogy csak így, de megkérdezhetem, hogy kihez van időpontod 13-ra?

31. hajnalka25 (válaszként erre: 30. - 51b2bacbe3)
2011. aug. 25. 09:04
értem ha sikerül elindulnotok én Dr.Bodnár Bélát ajánlanám neked ő a főorvos és nagyon-nagyon rendes doki és segitőkész..
2011. aug. 24. 19:55
Á, nem voltunk még. Pesten voltunk mindenféle orvosnál. A debrecenibe első alkalom lett volna.
29. hajnalka25 (válaszként erre: 28. - 51b2bacbe3)
2011. aug. 24. 12:31
értem.és mióta jártok oda?és ki a kezelő orvosod??
28. 51b2bacbe3 (válaszként erre: 27. - Hajnalka25)
2011. aug. 24. 01:43
Azért nem kell az időpont, mert a férjemet szeptemberben megműtik, hátha attól jobb lesz a spermaképe. Valahogy abban bízom, h ez a műtét, valamint nekem a PCO kezelés eredményt hozhat. Csak hát amilyen hirtelen természet vagyok, én már anno azonnal bejelentkeztem a klinikára.
27. hajnalka25 (válaszként erre: 26. - 51b2bacbe3)
2011. aug. 22. 20:09
Szia Dóra!!Hogy-hogy nem kell az időpont??Valami baj van??
2011. aug. 22. 19:26
Lányok,jó hír, felajánlok egy szeptember 13-ai időpontot a debreceni kaáliba. Ha gondolja valaki, h szüksége van rá, akkor jelezzen. Hónapokkal ezelőtt kértem az időpontot, de végül mi nem megyünk. Gondoltam valakinek biztos jól jön, ha nem kell hónapokat várnia.
25. hajnalka25 (válaszként erre: 21. - Mendy2)
2011. aug. 22. 19:23
Szia Mendy2!! Én Bodnár Béla dokihoz járok nagyon jó tapasztalataim vannak rendes segitőkész és megbizható orvos..Bármi kérdésed van szivesen válaszolok amire tudok!!!Ha hozzá szeretnél menni akkor várj egy kicsit mert Szeptember 5-ikén jön vissza dolgozni!!
24. hajnalka25 (válaszként erre: 21. - Mendy2)
2011. aug. 22. 19:18
Szia én Bodnár dokihoz járunk én nagyon megvagyok vele elégedve nagyon rendes elmond mindent amire kiváncsi vagyok már volt egy mesterséges megtermékenyitésem sajna nem sikerült most várom,hogy visszajöjjön és megbeszéljük hogyan tovább...Hát én Tándor dokihoz mentem vissza kontrorra,de én nekem nem szimpatikus..Ha kérdésed van nyugodtan kérdezz szivesen segitek!!
23. Mendy2
2011. aug. 16. 09:24
Köszi az infót ájrin. Sok sikert Neked is.
22. ájrin (válaszként erre: 21. - Mendy2)
2011. aug. 10. 13:58

Bármelyiket választod, jól jársz, nagy szakértelmű, lelkiismeretes orvos mindkettő, jó kezekben leszel. Szerintem bízd a véletlenre, akihez hamarabb kapsz konzultációra időpontot, ahhoz menj.

Sok sikert!

21. Mendy2
2011. aug. 10. 12:34
Sziasztok! Ha valaki tudna infót arról, hogy melyik dokihoz érdemes menni a debreceni Kaáli-ba, megköszönném. Hallottam a Bodnár dokiról is meg a Tándor Zoltánról is. Ki kinél járt már?
2011. ápr. 7. 14:07
sziasztok! jelenleg műtét után vagyok otthon, nekem is a lombik lesz a teendő, és most vágunk bele, mert eddig várattak a dokik. Két magzatelhalásom volt eddig, és két év sikertelen teherbe esés nélkül. Most már tenni akarok az ügy érdekében és én is jelentkezem a debreceni kaáliba. Drukkolok mindenkinek! :)
19. ájrin (válaszként erre: 18. - Zsugabubus007)
2008. máj. 13. 15:25

Köszönöm a jókívánságokat, kedves Tőled:))))

Belőletek merítek erőt:))))

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook