Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3175. Remény21 (válaszként erre: 3174. - Bibe80)
2009. szept. 10. 10:26

Szia BibeBabám!

És te hogy vagy? fogynak a szurik? mikor mécc legközelebb? pussz

3174. Bibe80 (válaszként erre: 3165. - Remény21)
2009. szept. 10. 10:24

Jól tetted babám, hogy felemeleted a telefont!

Drukkolok neked nagyon, hidd el!

Észre sem fogod venni és hipp-hopp itt lesz okt. 26-a!

3173. Kálbá
2009. szept. 10. 10:15
köszi:)
3172. db2225bc4d (válaszként erre: 3168. - Kálbá)
2009. szept. 10. 10:07

Hát az attól függ, mennyire elfoglaltak a dokik. Én ált. egy- két hónapot vártam max!

Hívd fel őket minél hamarabb!!

3171. db2225bc4d (válaszként erre: 3167. - Remény21)
2009. szept. 10. 09:59

Szia Reményke! Luca játszik és pont most szólt, hogy kaki van:-DD

Megyek befizetek, meg elintézek néhány dolgot, csak benéztem. Örülök az új időpontnak!! Hajrá kislány! Mondom én hogy a november a Te hónapod lesz!!

3170. Hellamona
2009. szept. 10. 09:54

Bocsi, lehet, h én vagyok zokni, de én úgy tudtam, hogy Peste csak egy Kaáli Intézet van. Van több meddőségi centrum: Forgács Intézet, Budai Meddőségi Centrum, Dévai Intézet, Círis stb,. a SOTE I. és II. Női klinikán is csinálnak lombikot, de Kaáli Intézet csak az Istenhegyi úton van. :)

Viszont a több intézet alatt azt lehet érteni, amint ti is tudjátok, hogy van: Győrben, Debiben, Miskolcon, Szegeden, no meg Pesten. Talán Nyíregyházán is.

Bocs, ezt csak mint infot írtam le.


Lépek.

3169. Hellamona (válaszként erre: 3099. - Zsanetta)
2009. szept. 10. 09:49

Sziasztok!

Zsani: :( Nagyon sajnálom. Nagyon nehéz lehet most neked. Tudom, nem vígasz, de tesómnál is ugyanez állt fenn. :((( És én lettem volna a donor... akkor még nem tudtuk, hogy nekem is "bibim" van. :((((((

Remélem a Hugodnál minden rendben van. És tud majd segíteni, ha rá kerül a sor.

Jó negy gebasz lehet a hasadban... :( ez nagyon durva. De igazad van, és Ács doki is azt mondta nekem, hogy amíg beteg a méhem/petefészkem/akármim, addig nem tud egészségesen befogadni egy babát... van benne valami. De jól gondold át a műtétet, mielőtt kiveteted a p.fészkeid.

Onnantól borul a hormonháztartás, és minden, ami a menopausával jár, jóval korábban jelentkezik (csontritkulás és hasonlók). Jól járd körül a témát, mielőtt meghozod a végleges döntést.

Azért még szorítok, h osztódjon az a sejtecske!


Többiek: bocs, h nem olvasok el most mindent, sutyiban lógok itt, csak az eredmények miatt kukkantok be főleg, hogy kivel mi van. Később még jövök. Talán. :S

3168. Kálbá
2009. szept. 10. 09:49

szia Adri32!


milyen hamar kapsz időpontot ha kérsz tőlük?? mennyivel előbb érdemes telefonálni?

3167. Remény21 (válaszként erre: 3166. - Db2225bc4d)
2009. szept. 10. 09:48

Szia Adri, jó hogy jöttél! Na látod, én pl. ezt nem vágtam, h az Istenhegyi úton Kaáli van...mert azért pesten csak többféle intézet van, a Forgács, meg mit tom én...köszi a kiegészítést :)


Lucabébi? :)

3166. db2225bc4d (válaszként erre: 3160. - Kálbá)
2009. szept. 10. 09:45

Szia Kálbá!

Én is az Istenhegyi úti Kaaliba járok. Miért van Pesten másik is?

A doktornőm Dr. Kovács Tímea, csak ajánlani tudom!

3165. Remény21
2009. szept. 10. 09:45
Na lányok, erőt vettem magamon, és megtettem az 1. lépést a 2. körünkhöz. Felhívtam a Kaálit, és időpontot kértem a köv. ciklusom 22. napjára - ha nem borul fel a 28 napom, akkor ez kb. okt. 26-ra esik...már nincs is olyan messze, igaz? addig meg gyúrom a lelkemet is...
3164. Remény21 (válaszként erre: 3163. - Kálbá)
2009. szept. 10. 09:43
igazán nincs mit!
3163. Kálbá
2009. szept. 10. 09:43
köszi szépen:) majd megnézem a másikat is és még ide is bekukk:)
3162. Remény21 (válaszként erre: 3160. - Kálbá)
2009. szept. 10. 09:30
ezt a kérdést most passzolom, én a debrecenibe járok, sok mindenki más is,akik pestiek és ide írogatnak, ők is szinte mindannyian a Kaáliba pestre...de azért még később nézegessél be, mert sose lehet tudni, h ki mit tud erről...és még egy lehetőség, egy másik fórum: "Lombik életre-halálra" - ott is elég sokan megfordulnak...ennyit tudtam segíteni...de bármi mással kapcs. bizalommal fordulhatsz itt hozzánk! Sok sikert! Mielőbbi kistesót kívánok!
3161. Bibe80
2009. szept. 10. 09:21

Jó reggelt Csajok!


Csak gyorsan belestem hozzátok és már rohanok is melózni! :-(


Zsani!

Az általad leírtak és az Adri tapasztalatai alapján reméljük, hogy jó hírekkel fognak szolgálni! Nagyon szorítok érted kislány! :-)

Bibócska!

Várjuk majd tőled is a jó híreket a kiskatonák állapotáról!

Reményem!

Hogy vagy ma?

Puszillak kedves kis sorstársam!

Suny!

Gőzöm sincs, hogy sokan miért mégis a rövid protokollal kezdenek? Az én esetemben a dokim egyből ezt javasolta, fel sem merült benne a másik variáció!:-)

Smartás!:-)

Gondolom, most van mit bepótolnod a melóhelyeden?

Azért lazíts egy kicsit néha és kukkants be hozzánk! :-)


Puszi nektek és mindenkinek, akit név szerint nem említettem!

Megyek, mert várnak a számlák, e-mailek, iratok, a nem fogadott telefonok....stb! :-(

B.

3160. Kálbá
2009. szept. 10. 09:17

szia Remény


nekünk az Istenhegyi úton lévő van a legközelebb


valamelyikötök esetleg járt már ott??? milyenek az ottani tapasztalatok?? vagy esetleg ottani dokikról vélemény???


előre is köszi:)

3159. Remény21
2009. szept. 10. 09:15
igen már látom, pesti vagy...Ha Kaáliba mész, akkor a lányok Sajgót vagy Krizsa dokit szokták nagyon dícsérni, ha jól emléxem, itt egy link, ezen pedig fényképről beazonosíthatod a dokikat: [link]
3158. Remény21 (válaszként erre: 3156. - Kálbá)
2009. szept. 10. 09:11

Szia Kálbá!

Igen, hívd csak fel őket, s ha minden igaz, nagyon segítőkészek lesznek...tőlem mondjuk megkérdezték, h melyik orvost szeretném, de én az alapján döntöttem, h melyik ér rám hamarabb...telefonon el fogják mondani, milyen szükséges vizsgálatokat kell majd beszereznetek az első konzultációig...addig is halad a szekér előre...mert lehet, hogy csak októberre, vagy novemberre tudnak időpontot biztosítani a hosszú várólisták miatt, de az is lehet, h hamarabb kapsz, ez intézettől is függ...melyik van hozzátok legközelebb? ha ezt megírod, akkor a lányokkal konkrétabban tudunk segíteni...

3157. Remény21
2009. szept. 10. 09:08

Szép jó reggelt Édeskék!

Bibócskám, már csak 1 ó, és megerősítenek tökéletes Mazsoláidról! :) Lehet, holnap ilyenkor már Kismami vagy???? :):):)



Zsanibaba! megy a drukk értetek is!

3156. Kálbá
2009. szept. 10. 08:53

sziasztok


Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.


mi is a lombik programra szorulunk a második babánál és lenne egy két kérdésem amit nem tudok, és remélem tudtok segíteni.


pl: hogy kell bejelentkezni a honlapjukon lévő telefonszámon csak oda telefonál az ember? mitől függ hogy melyik dokihoz kerülsz?


egyenlőre ennyi jutott az eszembe, előre is köszi a válaszokat


K

2009. szept. 10. 08:37

Sziasztok lányok! Csak bekukk!

Zsani! Nagyon drukkolok, hogy jó híreket kapj!!XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

2009. szept. 10. 07:36

Bibócska,angyalka, nagyon szorítok +++++++++++++++++


Smartikám édes közeledik neked a 21, nekem pedig a 24-e. Már rendesen kezdek izgulni. Neked ki az orvosod?

3153. sunshine2009 (válaszként erre: 3064. - Bibe80)
2009. szept. 10. 07:33

Szép jó reggelt!!!!!


Bibe drága, nagyon köszönöm az infókat, kicsit le is döbbentem. Ha szerintük a hosszú protokoll bíztosabb és eredményesebb akkor miért alkalmazzák a legtöbb nőnél mégis a rövidet??????? Furcsa.....

2009. szept. 9. 21:50
Megyek aludni, jó éjszakát lányok!
3151. db2225bc4d (válaszként erre: 3147. - Zsanetta)
2009. szept. 9. 21:49

Drága Zsani! Ne add fel, mert a legutóbbi(májusi) programnál nekem három napig meg sem mozdultak a kicsikék! Kedd reggel, csak azért hívtam őket, hogy megbeszéljem a továbbiakat. Ekkor a laboros nemes egyszerűséggel közölte, hogy két sejtem elkezdett osztódni, és be is hozták a lemaradást!! Nem hittem a fülemnek. A férjem már dolgozott mi meg Lucával pizsiben reggeliztünk. Azt sem tudtam hogyan szervezzek le mindent, hogy odaérjünk időre.

Azért írom ezt le, mert holnapig még neked is történhet bármi. szóval ne add még fel, talán nincs még minden veszve!! Puszi

3150. Remény21
2009. szept. 9. 21:16
jó8 lányok! puszi
3149. Zsanetta
2009. szept. 9. 20:46

szimpi köszönöm neked is ,aranyos vagy!!!

vigyázz a kis manóra!!!

3148. Zsanetta
2009. szept. 9. 20:46

neked pedig kitartást.

most megy a stimud??

akkor kivánom hogy boldogság jöjjön hozzátok !!!:)

3147. Zsanetta
2009. szept. 9. 20:45

bibe!!!


köszönöm szépen ,de annyira bizom még a csodában ,hogy holnap ha felhivom a kaalit azt monddják mégis elkezdett osztódni.

de nem hiszem.

az a baj hogy a dokim rá akar majd beszélni egy ucsóra szerintem hogy fogitabl szedek aztán 3 hónap mulva isgyi.

de nem érzem hogy ez helyes lenne.

vgy ha csináltatnék egy lapart és utánna rögtön,a cystákat eltávolitatnám.

nem tudom mi tévö legyek.

a párom még mindi azt mondja hogy hátha.

de igen a hugom két év mulva segit nekem és ezt ö monta nekem.

egyébként lehetne mástól is de ugy tudom azt a kaali nem vállalja és más is pok pénzért.

szomorú vagyok mert sirtam a páromnak mikor haza jött,csalódást okozom a szüleimnek akik várták és akik sirtak értem tudom mindig otthon vidéken.

de a kivétel a legjobb megoldás a gyógyulásomra,ezt be kell látnom.

3146. Bibe80
2009. szept. 9. 20:39

És mindenkinek!

Elbúcsúzom mára, jó éjt, szép álmokat nektek Bébibogyók! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook