Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
56025. Faustine (válaszként erre: 56024. - Babita.87)
márc. 19. 18:35

Szia! Gratulálok a lányodhoz! :) Drukkolok, hogy májusban a tesó is megfoganjon :)

Végül Szmatona lesz a dokink, mert Kovácshoz időpontot se tudtak adni, annyira be van táblázva...

Tudsz esetleg javasolni vizsgálatokat, amiket jó lenne az első konzultációra megcsinálni, mert tutira kellenek majd?

56024. Babita.87 (válaszként erre: 56006. - Faustine)
márc. 18. 21:16
Szia mi Szmatona dokihoz járunk! Én anno kép alapján választottam orvost nálam ő nyert 😂 Volt két stimus lombikunk és egy Fet. Az első stimusból született a lányom aki már két éves elmúlt. A Fet nem sikerült tavaly áprilisban. Szeptemberben új stimu amivel sajnos csak a 10. hétig jutottunk mised abbal végződött. Most májusban új stimu, én teljesen megbízom benne eddig nem futottunk bele hogy rossz napja lett volna.a lombikok előtt mindig néztünk valami új vizsgálatot amit előtte nem (nálunk nincs meg az ok miért nem jön össze)A kérdéseimre mindig válaszol igaz kérdezni kell... A többi orvost nem ismerem bár egyik barátnőmnek Kovács doktornál sikerült elsőre.
56023. Editke01
márc. 18. 14:28
Sziasztok! Tudja valaki Krizsa doktor ur uj elerhetoseget? Hogyan lehet hozza bejelentkezni aprilis 1 utanra?
56022. KaBaLa3 (válaszként erre: 56021. - Gabric)
márc. 18. 08:32
Köszönöm! Krizsa doktornál végül jó kezekbe kerültem, neki köszönhetjük a 2 gyerekünket. Előtte 2 másik orvosnál volt 11 sikertelen lombikom, nála volt 2 FET és 2 stimus, 3 elindult, 2-ből meg is született a baba. A rossz tapasztalatok arra voltak jók, hogy biztosan tudjam, kihez akarok menni. Jó döntés volt.😊
56021. gabric (válaszként erre: 56008. - KaBaLa3)
márc. 17. 20:45

Szia!

Sajnálom,hogy ilyen rossz élményeid voltak...😥😥😥

56020. Otter (válaszként erre: 56018. - Faustine)
márc. 17. 20:35
Tavaly nekünk januárban májust mondott (meg is lepődtem, pozitívan), de nem tudom, hogy Krizsa távozása mennyiben érinti a várólistákat...
56019. Zizike79 (válaszként erre: 56018. - Faustine)
márc. 17. 20:29
Én szeptemberre, max. októberre tippelnék.
56018. Faustine (válaszként erre: 56017. - Otter)
márc. 17. 20:15
Köszönöm! Tb-s lombikra mennék... Mire számíthatok Kovácsnál, ha májusra kapok hozzá konzultációra időpontot mikor lehet kb. tb-s lombik? (18. szeptemberben volt az utolsó tb-s kezelésem)
56017. Otter (válaszként erre: 56015. - Faustine)
márc. 17. 19:49
Kovács sófeltöltéses méhüregvizsgálatot szokott alapból csinálni lombik előtt (persze előzmenytől is függ), kér még IR-t, TSH-t és AMH-t tutira. De ha TB-re mész, akkor ezek bele fognak férni a várakozási időbe... altatáshoz kell majd EKG meg teljes vérkép is.
56016. Zizike79 (válaszként erre: 56015. - Faustine)
márc. 17. 16:55
Szerintem ha lesz konzultációs időpontod (akárkihez is, akit választotok :), az azt megelőző hónapban csináltasd meg ezeket, minél frissebb leletek legyenek! Valószínűleg kell majd még sima méhüreg vizsgálat vagy HyCoSy, de azt nem baj, ha a vizsgáló dokid csinálja, legalább látja, mi a helyzet bent! :)
56015. Faustine (válaszként erre: 56014. - Zizike79)
márc. 17. 16:48
Szia! Barátnőd nagyon szerencsés, sok örömet nekik! :) Köszi! Hát nekem minden ezekből a leletekből több mint két éves, szóval gondolom azokat nem fogja elfogadni senki...
56014. Zizike79 (válaszként erre: 56004. - Faustine)
márc. 17. 16:30
Szia, tényleg mindenkiről fogsz jót is, rosszat is olvasni, ez nagyon szubjektív. Mi azért mentünk Kovácshoz, mert egy barátnőmnek 2 babánál is segített, és nagyon bízott benne. Ő meg pont Ballától intett óva, mert vele volt rossz tapasztalata. Szóval nincs objektív igazság... :) Mi egy lombikot csináltunk eddig Kováccsal, én úgy éreztem, hogy figyel rám és partnerként kezel, illetve nyitott arra, amiket a következőben szeretnék máshogy csinálni. Mi korábbi leleteket vittünk, azok, amiket írtál, biztos kellenek, nekem még volt terheléses cukor eredményem is.
56013. Faustine (válaszként erre: 56011. - KaBaLa3)
márc. 17. 16:24

Abszolút egyetértek, az biztos, hogy nem lesz olyan orvos sehol, akit mindenki csak javasolna, nem is vártam, hogy mindenki ugyanazt írja... Egyrészt mindenki más, ezért más orvossal találhatja meg a közös hangot, másrészt mindenkinek van rossz napja, még az orvosoknak is sajnos... Krizsáról is hallottam rosszat, én mégis nagyon szerettem, ha nem magánintézetbe menne biztosan mennék vele...

Az enyhe túlzás, hogy Kovács doktor tetszik :D de róla hallottam a legkevesebb rosszat... inkább ez a helyesebb kifejezés, ezért is nincs még részemről eldöntve a kérdés...

56012. Faustine (válaszként erre: 56007. - Gabric)
márc. 17. 16:14
Szia! A te véleményed is érdekel, hogy kihez jársz és elégedett vagy-e vele vagy gondolkodsz a váltáson?
56011. KaBaLa3 (válaszként erre: 56010. - Faustine)
márc. 17. 16:14
Ha nektek Kovács doktor tetszik, akkor menjetek hozzá! Nem lesz egy orvos sem, akiről csak jót vagy csak rosszat olvashatsz. Fontos, hogy megbízz benne, nyilván mindenki érzi, kivel szeretne együtt küzdeni a babáért. Hallgass a megérzéseidre, ne mások véleményére!😊 Sok sikert nektek!
56010. Faustine (válaszként erre: 56008. - KaBaLa3)
márc. 17. 16:05

Köszönöm szépen, hogy leírtad, hogy saját tapasztalatból írod! Én nem voltam másnál helyettesítésen se, aminek eddig örültem, de most így eléggé meg vagyok lőve...

Mi valakit mindenképpen meg fogunk próbálni még itt, de persze ha nem működik váltani fogunk mi is, mint sokan mások...

56009. KaBaLa3 (válaszként erre: 56008. - KaBaLa3)
márc. 17. 16:04
várnék=váltanék
56008. KaBaLa3 (válaszként erre: 56007. - Gabric)
márc. 17. 15:51
Ugye lehet saját véleményem? Igen, mindnél voltam, nem teljes stimuláción, de stimu közben helyettesítés miatt. 2 orvos az említettek közül elrontott 2 beültetést, pusztán mert nem volt idejük belenézni a dossziémba. Volt, akinek a stílusa nem felelt meg NEKEM. A kérdező véleményt kért, ami szubjektív. Nem állítottam, hogy a felsorolt orvosoknál nem lehet sikeres a lombik, csak azt írtam, ÉN mit tennék. Ha nem lenne Balla doktor, ÉN intézetet várnék, ha nem tudnék Krizsa doktor után menni.
56007. gabric (válaszként erre: 56005. - KaBaLa3)
márc. 17. 15:20

Kedves KaBaLa3!

Tudom, hogy segítő szándékkal írtad, de azért légyszíves vigyázz az ilyen kijelentésekkel, mert páran az említett orvosokhoz járunk..én is szeretném tudni, hogy ezeket az orvosokat már mind kipróbáltad, vagy barátnőidtől tudod? Gondolom, hogy nem csak úgy légbőlkapottan írtad ezt a véleményt..Bocs, csak szeretném tényleg tudni, hogy akkor kb. a Kaáliba nem is érdemes menni,mert az orvosok több mint fele nem megbízható szerinted?

56006. Faustine (válaszként erre: 56005. - KaBaLa3)
márc. 17. 15:12

Szia, köszönöm szépen, hogy leírtad! :) Kovácsot esetleg meg tudod indokolni, hogy miért nem? vagy hogy miért Ballát választanád? (Megértem, ha nem akarsz személyes történetet leírni, de ha csak annyit írnál, hogy saját tapasztalat vagy barátnő tapasztalata vagy csak rosszat/jót hallottál róla valahonnan)

Nehéz nagyon így ismeretlenül dönteni, főleg hogy Krizsával tényleg nagyon "elégedettek" voltunk, bár a célt sajnos még nem értük el...

56005. KaBaLa3 (válaszként erre: 56004. - Faustine)
márc. 17. 15:00
Szia, egy másik vélemény😊 Ha mennék még lombikra, Krizsa doktor után Balla doktort választanám. Stílusra egészen más, de szakmailag ő benne bíznék meg leginkább. Bernardhoz, Kovács doktorhoz, Sajgó doktorhoz semmiképpen nem mennék, Szmatonához fenntartásokkal.
56004. Faustine (válaszként erre: 56002. - Zizike79)
márc. 17. 14:18
Köszönöm szépen! De jó, hogy őt írtad, mert így ismeretlenül pont ő tűnt nekem a legszimpatikusabbnak! Esetleg emlékszel, hogy milyen vizsgálatok voltak amiket ő kért frissen? (gondolom 3. és 21. napi hormonsor, TSH, Aids, Hepatitis B,C kellenek biztosan frissen) Mert elvégeztetném az első konzultációig azokat a vizsgálatokat amiket biztosan kér újra.
56003. gabric (válaszként erre: 56000. - Szophi86)
márc. 17. 10:11
Sajnálom...lehet,hogy elindult valami,aztán mégsem maradt meg..😥Ne érezd magad röhejesen..nekem a férjem azoospermiás,de már 4x-5× tutira teszteltem,mikor késett..az ember bízik a csodában,és ez nem baj!😀
56002. Zizike79 (válaszként erre: 55999. - Faustine)
márc. 17. 08:56
Szia, mi Kovács Péterhez járunk, őt tudom ajánlani!
56001. Zizike79 (válaszként erre: 56000. - Szophi86)
márc. 17. 08:55
Az ember sose adja fel a reményt szerintem! Totál megértelek, én még 8 év után is tudok reménykedni! Sajnálom!
56000. Szophi86
márc. 17. 08:18

Nos, nem tudom mi volt ez, de ma megjött!

Köszi lányok a drukkokat! Nem is értem miért gondoltam, hogy ha 3 év alatt egyszer sem jött össze spontán, akkor majd pont most fog...... kicsit röhejesnek érzem magam....

Minden esetre a műtét úszott.....

55999. Faustine
márc. 16. 18:26

Sziasztok!

Bocsánat, hogy bepofátlankodok a fórumba, de nagy dilemmában vagyunk, és ti biztosan tudnátok nekünk segíteni! Krizsa dokihoz járunk, de mivel ő elhagyja az intézetet és sajnos magán intézetbe megy tovább, így másik orvost akarunk választani a Kaáliban.

Bármelyik másik budapesti Kaális orvosról szívesen hallanék pozitív vagy negatív véleményt, kit ajánlanátok vagy kit nem ajánlanátok?

Előre is nagyon köszönöm, ha leírjátok a véleményetek/tapasztalatotok!

(Bocsánat, ha már volt ez a kérdés megválaszolva, pár oldalt visszaolvastam, de nem találtam erre választ.)

55998. Szophi86 (válaszként erre: 55997. - Bellabi)
márc. 16. 17:57
Kaposvárra van időpontunk, ott dr. Mánfaihoz megyünk majd!
55997. bellabi (válaszként erre: 55987. - Szophi86)
márc. 16. 15:42
Kihez akartatok váltani?
55996. bellabi (válaszként erre: 55988. - Szophi86)
márc. 16. 15:40
Halvány csík is csík. Szorítok, hogy erősödjön!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook