Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
57228. Kyara84 (válaszként erre: 57227. - Szophi86)
ma 16:07
Jaj de örülök nektek Szophi nagyon sok boldog percet és jó egészséget kívánok nektek😘😘😘😍😍😍💕💕
57227. Szophi86
ma 15:58

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek a jó hírt, május 25-én végre megszületett a kisfiam 3810 gr-mal és 53 cm-vel. Egy csoda volt az egész, ami azóta is tart.

Ez egy új szerelem ❤️❤️❤️❤️

Mindenkinek kitartást kívánok, hinni kell és előre nézni akkor is ha ezer darabra esett szét az ember!😍❤️🍀🍀🍀🍀

57226. Panna07 (válaszként erre: 57225. - Papa_HUN)
tegnap 10:42
Én úgy tudom, hogy aznapra mentesülhet, amikor a beavatkozás napja van, de ehhez ugye be kell jelenteni a munkáltatónak, amit sokan nem akarnak, inkább kivesznek szabit, vagy elkéretőznek, ha van rá lehetőség. Én szabit fogok kivenni az inszeminációra. A másik, hogy felmondási védelem illeti meg azt a nőt, aki reprodukciós eljárásban vesz részt, a megkezdéstől számított 6 hónapig nem rúghatják ki, de ehhez is úgy tudom be kell jelenteni a munkáltatónál.
57225. Papa_HUN (válaszként erre: 57224. - Panna07)
tegnap 10:27

Köszönöm a választ!

Abban tudnál/tudnátok segíteni, hogy sok helyen sok félét olvasok arról, hogy a reprodukciós eljárás alatti kezelésekre, mentesül-e a munkavállaló a munkavégzési kötelezettségek alól?

- Ha igen, milyen típusú kezelésre igaz ez?

- Ez a mentesség minek számít? Fizetett vagy fizetés nélküli szabadságnak?

- A pár mindkét tagja élhet ezzel a lehetőséggel?

Köszönöm a válaszokat!:)

57224. Panna07 (válaszként erre: 57223. - Papa_HUN)
tegnap 10:15
Szia! Nem hiszem. A kormány pár hete bejelentette, hogy a járvány előtt az általuk beígért állami fizetés emelések is meglesznek. Persze ez akkor derül ki, ha ténylegesen megtörténik. De ennyi erővel visszavonhatnák a nyugdíjasok ingyenes utazását, vagy bevezethetnének vizitdíjat az egészségügybe.. Az Unió elvileg ad pénzt a gazdasági visszaesés miatt.
57223. Papa_HUN
tegnap 02:04

Kedves Fórumlakók!

Szerintetek a COVID-19 okozta gazdasági visszaesés miatt, visszavonhatja a kormány az ingyenes meddőségi kezelésekről szóló rendeletet?

Köszi a válaszokat! :)

57222. Zafi (válaszként erre: 57221. - Kyara84)
máj. 24. 23:21

Minden rendben lesz!

Ő is egy csodababa! :)

57221. Kyara84 (válaszként erre: 57219. - Zafi)
máj. 24. 21:54
De jó velem ugyanez történt bár még nagyon az elején vagyok még csak jövőhét után megyek a 2. UH_ra ahol a szívhangját hallhatom majd. Remélem minden rendben lesz ha már jönni akart ilyen sok idő után magától akkor velünk kell hogy maradjon 😍🥰.
57220. Zafi (válaszként erre: 57218. - Kyara84)
máj. 24. 21:51
Mikor mész legközelebb ultrahangra?
57219. Zafi (válaszként erre: 57218. - Kyara84)
máj. 24. 21:48

Köszönöm szépen.

3 sikertelen lombik után - megtapadás sosem volt, embrió is alig - épp a menstruációt vártuk a 4. kör kezdéséhez, amikor megtörtént a csoda, amit mindig azt hittem, csak másokkal történhet... ❤️

57218. Kyara84 (válaszként erre: 57217. - Zafi)
máj. 23. 16:02
🥰😍😍 Gratulálok. Lombik baba vagy természetes úton fogant? De gondolom az érzés amit ad hogy ott van melletted felbecsülhetetlen 😊
57217. Zafi (válaszként erre: 57216. - Kyara84)
máj. 23. 12:45
Nem csak az elején... Mindig lesz miért izgulni. Vagyis kiért! :) Ezt mondom úgy, hogy kislányom elmúlt 7 hónapos :)
57216. Kyara84 (válaszként erre: 57215. - Zafi)
máj. 22. 07:09
Igen még is van az allergia vizsgálat minden oké, ma meg is kapom az első adagot sikerült elintézni 😊🥰. De most van a pára időszak vajon jól van e odabent minden rendben van e a tünetek most nem olyan intenzíven mint a pozi teszt után 🤪🙃 asszem bele lehet ebbe bolondulni az elején😋
57215. Zafi (válaszként erre: 57211. - Kyara84)
máj. 21. 22:57

Szia. Gratulálok :)

Nekem azt mondta orvos az infúzióra, hogy fontos előtte egy allergiavizsgálat. Mivel nekem mogyoró allergiám van, nem javasolták. Benne is van a tájékoztatójában, hogy ilyen esetben tilos. És még volt pár eset, ami kizáró ok, de már nem emlékszem.

57214. Szophi86 (válaszként erre: 57211. - Kyara84)
máj. 21. 06:54

❤️❤️❤️

Szorítok nagyon! Sajnos a kérdésedre a választ én sem tudom... Nekem egyszer adtak, de az Kaposváron volt a leszívás után egyből, de abból a lombikból ugye semmi sem lett...

Hívd fel a dokid, hogy segítsen. 😘😘 Vigyázz magatokra 😍

57213. Szabinaa3 (válaszként erre: 57211. - Kyara84)
máj. 20. 22:55
Szuper, csak így tovább Te kis hatalmas Csoda! 😍 a másikhoz sajnos nem tudok érdemben hozzászólni, esetleg háziorvos nem tud segíteni?
57212. jakee84 (válaszként erre: 57211. - Kyara84)
máj. 20. 22:17

Én a Genium-med-ben adattam be még Antritter doktornő javaslatára. De ez még 2018-ban volt, azóta ahogy hallottam eljött onnan. Talán azért egy telefont megér, hátha tudnak segíteni.

Drukkolok tovább, csodásan haladtok, örülök a jó híreknek ❤

57211. Kyara84
máj. 20. 21:04
Meg volt a vizsgálat minden rendben jó helyen van, volt petezsák és szikhólyag is. Viszont egy fontos kérdésem lenne ugye nekem kissé emelkedett volt az NK értékem így most a doki írt ki nekem Smoflipid infúziót. Ezt hogyan, hol, miként kell beadatni kérlek segítsetek benne. Köszönöm előre is.
57210. Kyara84 (válaszként erre: 57209. - Szabinaa3)
máj. 20. 19:14
Szia még várok esti rendelés 😂🤪 a papírok bent. Amint van hír szólok
57209. Szabinaa3 (válaszként erre: 57205. - Kyara84)
máj. 20. 17:34
Szép számok :) mi volt a dokinál? Minden rendben? 😊
57208. Szophi86 (válaszként erre: 57207. - Kyara84)
máj. 20. 11:02
Én nagyon sokat olvastam az értékek után és azt kell mondjam, hogy annyira enyéni, terhességenként is eltérő lehet, hogy kár ezen ragódni. Kb 5 hetes vagy, max a 6. héten lehetsz. Ha növekszik szépen az érték rendben lesz, az a mérvadó! Emelkedjen szépen 🍀🍀😘 írj majd a doki után!!😘
57207. Kyara84 (válaszként erre: 57206. - Szophi86)
máj. 20. 08:18
Ez jó értéknek számít? Még ezt sem tudom ☘️🙈
57206. Szophi86 (válaszként erre: 57205. - Kyara84)
máj. 19. 22:32

🍀🍀🍀❤️❤️❤️ szép számok!!

Nagyon várjuk a híreket!😘

57205. Kyara84
máj. 19. 16:32
Na végre megjött az eredmény HCG:501,57 mIU/ml, progeszteron:83,57 mmol/L. A pozitív teszt másnapján volt a vérvétel és az utolsó mensi első napja április 11.Holnap megyek a dokihoz majd.
57204. Kyara84 (válaszként erre: 57203. - Szophi86)
máj. 19. 14:01
Ne is mond már lassan kihullik az összes hajam a várakozás tól meg van a lelet mert felhívtam ma őket, küldik hamarosan. De mikor????? 🤪🤯
57203. Szophi86 (válaszként erre: 57202. - Kyara84)
máj. 19. 05:58
Jajjj de lassan adják oda azt a leletet! 🍀🍀🍀❤️❤️❤️
57202. Kyara84
máj. 16. 05:35

Amik talán hozzájárulhattak ehhez a teszthez:

- párom a FER14 vitamin (hozzáteszem ez is javított az értékén) helyett elkezdte szedni a Netamin Maca kapszuláját ami olyannyira bevált hogy a sperma számot és a mozgékonyságot is teljesen visszaállította a normál jó tartományba.

- GAL babaváró vitamint kezdtem el szedni (igaz hogy áprilisban pont nem tudtam megrendelni az újabb adagot így kimaradt)

-inzulinrezisztencia miatt napi 5x eszek és kis mennyiségeket gyümölcsöt nagyon minimálisan eszek (de áprilisban a férjem tudja imádom az epret így ettem is vagy 2 alkalommal 😋)

-endokrinológushoz mentem ugye el aki teljesen lecserérlte az addigi merckformin-t Janoumet-re ami rendbe tette a terheléses inzulin értékem, a TSH pedig össze-vissza ugrált volt 4 közeli is aminél a Letrox lett cserélve Euthyrox-ra.

-jött a karantén időszak ugye előtte is jártam heti rendszereséggel zumbára 💃😋 amit imádok nekem ez olyan mint egy nyugi tabletta minden rosszat képes vagyok elfelejteni ha zumbázok 😂. Sok pozitív energiát kapok. Na a karantén időszak alatt napi szinten azaz 1 napot sem hagytam ki még a hétvégéket sem minden nap zumbáztam 💃💃💃. Munka után ami home office lett meg most is az ez volt az én kikapcsolódásom az online élő zumba.

-a karantén keresztül vágta az indulásomat március közepén így hiába vártam 2 évet hogy újra elinduljak ismét csalódás ért így kezdtem kicsit beletörődni hogy lehet a jó Isten mégis úgy látja jónak hogy ne legyen kisbabám 😔 kicsit feladtam mondhatni persze amint ösdzefutottam épp másfél hete a lombikos dokimmal a boltban hogy mikor tudunk majd indulni mikor nyitnak az intézetek akkor mondta a március közepe végét ekkor megint megcsillant bennem a remény hogy amint lehet újra indulok nem adom fel. Aztán... Késett... Épp házassági évfordulónkat ünnepeltük mikor gondoltam de szép is lenne. Ettől jobb ajándékot keresve se találnék így félve a csalódástól de előkotortam otthon kallódott tesztemet amin megjelenét a 2. Csík aztán néztem rá lejárt a szavatossága 2 éve 😳 így délután vettem újat de azon is ott volt a csík ekkor kezdtem elhinni.🥰

Asszem ezek amik mint "új dolgok" történtek velem ki tudja melyik segített benne vagy talán mind egyszerre 😋. Ja a D vitamin bevitele is figyeltem a GAL - ba 4000 van csepp formájában én még szedtem hozzá 2000 NE-t pluszba így volt teljesen jó a D vitamin szintem. Meg szedtem 2 hónapot a Dr Chen Q10 ubikinol tablettát is.

😊. Remélem valakinek majd akár segíthetnek a leírtak. Sok jót kaptam itt a fórumon mindenkitől. Amit köszönök is 🥰😘😘.

Hétfő vagy keddre meg lesz a Hcg és progi eredmény. Azóta meg tesztelő őrült lettem minden nap csinálok egy tesztet meg van e még a 2. Csík de IGEN mindegyiken megjelent szinte azonnal és nem feltétlen az első vizelet alkalmával.

Kalkulátor alapján 5. Hétben járok. Még most se hiszem el. Amint meg van az eredmény utána rögtön be is jelentkezem vele a dokihoz. Bocsánat kicsit hosszúra sikeredett. 😋

57201. jenBP (válaszként erre: 57197. - Kyara84)
máj. 15. 11:48
Halkan de nagyon örülök!!! Minden rendben lesz! 😊😘
57200. Otter (válaszként erre: 57197. - Kyara84)
máj. 15. 07:34
Awwwwww! :)
57199. jakee84 (válaszként erre: 57197. - Kyara84)
máj. 14. 22:31

Hát, ahogy nézem, nektek júniusban már nem lesz szükségetek lombikra ❤🥰

Halkan, de szívből gratulálok! ❤

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook