Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3055. bibócska
2009. szept. 9. 10:45

nem lesz könnyű a munka sem mert már nem leszel ugyanaz viszont hidd el a legjobb orvosság a világon..

sokat fog segíteni..az első hét lesz kicsit húzós de aztán minden visszaáll..

3054. bibócska
2009. szept. 9. 10:44

édes reményem tudom igazad van és így teszek a három kis babócámra fogok összpontosítani....

én is úgy tudom 3-5 nap alatt ágyazódik/nak be a picik...

elhiszem hogy nem vagy jól és meg is értem hiszen azért akárhogy is próbálja az ember nem beleélni magát ebbe a dologba azért akárhogy is kismami voltál és ezt nem könnyű elfeljteni.

de hidd el majd jobb lesz csak hagyj időt magadnak és akkor vágjatok bele ismét ha úgy érzed felkészültél rá testileg lelkileg.

bár a félsz megmarad egy kicsit..nálam is kezdenek az emlékek előtörni és nem tudom hogy reagáljam majd le amint visszakapom a picikéimet..mert nagyon nem szeretnék idegeskedni sem mert az már rossz kezdés!!!

szóval ideg izgalom és te leszel a legnagyobb egyveleg mialatt várakozom...

3053. Remény21 (válaszként erre: 3048. - Bibócska)
2009. szept. 9. 10:36

igen Drágám, láttam, h párod is észrevette rajtam, mert nagyon összenéztünk vele is :(

de h ennek a köcsög mensinek is pont várnia kellett addig, ezt sem akarom elhinni...3 napig reménybe ringatott minket...nehéz lesz a suliba is visszamenni jövőhéten, mert tudom, h nyaggatni fognak...asszem innentől kezdve nem én leszek odabenn az "ügyeletes kedves nővér"

3052. Remény21 (válaszként erre: 3051. - Remény21)
2009. szept. 9. 10:33
a 3 hónapot 2 punkció között számítják, így már októberben kezdhetnénk, hosszú protokollt, ha nem jön közbe semmi bibi...de attól tartok, nagyon fogok félni a következőtől, az agyamat addig még rendbe kell rakni....jah, és h tudjátok, ez főleg most a debrecenieknek szól: dec. 15-től leállnak, festés, leltár, stb. - ezt BB. mondta, úgyh gondolom punkciót, meg ET-t is ennek függvényében vállalnak, ha szerencsések leszünk, akkor novemberben lezongorázódik majd a 2....
3051. Remény21
2009. szept. 9. 10:30
Én nagyon xarul vagyok csajok, amióta felébredtem, szakadatlan csak bőgök, annyira nem értem az egészet, sok kú*va gyógyszer mellett...eddig nem kérdezgettem tőletek nagyon, ismertek, de hallott valaki közületek vmit a beágyazódásról...dokim szerint ET után ez az első 3 napban már eldőlt....kiszámoltam a köv. ciklus 22. napját, ez okt. vége felé esik, ha megmarad a 28 napos ciklusom, BB. azt mondta, hogy ha kb. ki tudjuk kalkulálni, akkor telón foglaljak konzis időpontot, asszem ma még nincs erőm kagylózni...
3050. Remény21 (válaszként erre: 3049. - Bibócska)
2009. szept. 9. 10:26

így lesz, hidd el! megmaradnak, és ragaszkodnak az ÉLETHEZ! utána meg jó, meleg ágyikóba kerülnek! most ne a fagyikra koncentrálj, mert arra már nem lesz szükségetek, most ezért a háromért megy a sok +++++++++++++++++++++++++++


és hogy érzed magad? hasikád? utro?

3049. bibócska
2009. szept. 9. 10:19

szia hellikém..én is kívánok neked boldog szülinapot.

hát most már biztos hogy megint nem lesz fagyibabánk...most már csak abban reménykedem hogy ez a három jó kis életerős és küzdenek az életükért...

3048. bibócska
2009. szept. 9. 10:17

remény mondta lali hogy beszélgettetek is kicsit amíg vártatok.bár jó megfigyelő azt is mondta amikor kimentél a wc-re és mikor visszajöttél mintha kettévágtak volna...

ő is azt mondta nagyon aranyosak és szimpik vagytok...

3047. bibócska
2009. szept. 9. 10:15

sziasztok...

na vagyok most hívtam a kaálit...

picit el vagyok keskenyedve persze azért örülök is csak múltkor 5-ből 5 volt ami megtermékenyült.

most 5.-ből viszont három kezdett el osztódni.egy éretlen volt egy pedig nem indult be...

na de nem baj csak az a három legyen stramocska!!

holnap megint kagylóznom kell.

2009. szept. 9. 09:43

Sziasztok jánykák! :)

Reményke jobban érzed magad? Remélem igen.. :)

Bibócska tudósítsál légyszi mi újság a pirinyókkal! :) Fájsz még?

2009. szept. 9. 09:22

Drága Reménykém, nagyon sajnálom, olyan szomorú lettem, mert szembetalálkoztam újra a sikertelenség esélyével. Egy nagy gombóc van a torkomban.....:-((((((((((


DE, légy továbbra is erős és kitartó, meglásd csak sikerül, nem fog tudni legyőzni Titeket!!!!!!

3044. Remény21
2009. szept. 9. 09:14
Drága Bibócskám! Izgatottan várom, veled együtt kismazsoláitok szabályos fejlődését!
3043. Remény21 (válaszként erre: 3041. - Sunshine2009)
2009. szept. 9. 09:10
Köszi Suny, h gondoltál rám! nekem már volt 4 sikertelen iszem (meddőségi centrumban), és most egy sikertelen lombik a Kaáliban :( pont egy éve lesz most szeptemberben, h elindultunk ezen az úton, szakorvosi segítséggel, de már 4 éve próbálkozunk... :(:(:(
2009. szept. 9. 08:45
Bibécske, Bibócska, na most azt hiszem összekevertem. :-)))))
2009. szept. 9. 08:45

Sziasztok, jó reggelt!

Édes Reményem, annyira sajnálom, pedig bíztos voltam benne, hogy minden rendben. De amint a neved is mondja, erős vagy és bátor, a REMÉNY mindig megmarad!!!!!!!( Bocsi, ha hülye kérdés, de nem tudom, inszem volt vagy lombik?)


Bibécske, drága, nagyon örülök Nektek, szorítok ezerrel és már nagyon várjuk az eredményt!!!!

3040. Katax
2009. szept. 9. 08:02

Sziasztok, szép jó reggelt! :)


Hogy van mindenki?

Krisz én nem hiztam a hormonoktól, de hogy a cigit abbahagytam felugrott 5 kg :).

Remény puszi, remélem már jobban vagy egy kicsivel.

Bibócska megy a drukk :), és persze mindenkinek.

3039. Hellamona
2009. szept. 9. 00:29

No, hát én is megkerültem, remélem ti már mind alszotok (velem ellentétben, akinek meg kéne...).


Igen Reményke, nekem volt! Köszi :). Hogy te milyen kis odafigyelős vagy! ;) Akinek nem kerüli el a figyelmét egy ilyen apró elszólás, tuti jó anyuka lesz belőle! Ari vagy!


Krisz: a hormonok mindenkire másként hatnak. Van aki hízik, van aki nem. Anno nálam is a hormonok zavartak be, és felcsúszott egy pár kiló. Úgy összességében 10. Tesóm 20-at szedett fel. (Nagyon nehezen tud leadni belőle, és nagyon gyorsan vissza is jön neki). De odafigyeléssel, akartaerővel, kontrollal azért lehet ellene tenni. De ez ne tartson vissza a babavállalástól! (A terhesség alatt 22kg volt rajtam pluszban.) Csak okosan. Sok sikert!


Bibó: örülök az 5-nek. Főleg, ha egészségesek. Megy fagyiba?


Elköszönök, holnap is benézek. Jó éjt!

2009. szept. 8. 21:41
Jó éjt lányok! Szép álmokat! Pusszantás:-X
3037. db2225bc4d (válaszként erre: 3027. - Remény21)
2009. szept. 8. 21:40

Drága Reménykém! Köszönöm neked is ezt a kedves köszöntést!:-)

Tudom üres szavaknak tűnhet, de próbálj meg megnyugodni és pihenni! Tudom, hogy milyen nehéz most Neked (sajnos én is megtapasztaltam elég sokszor), de a hited NE VESZÍTSD EL semmiképpen!! Puszi

3036. Bibe80
2009. szept. 8. 21:08

Nincs mit Remény!

Ez alap!

Jó éjt neked is és nyugodt álmokat!

Sok puszi!

3035. Remény21
2009. szept. 8. 20:41
Jó éjt lányok! és köszi mégeccer!
3034. Remény21 (válaszként erre: 3019. - Krisz5)
2009. szept. 8. 20:41
Szia Krisz! csatlakoznék az előttem szólók + hozzászólásaihoz...1 év alatt 5 stimum volt. Ez alatt az idő alatt kb 6-7 kg jött fel :(, de ez nemcsak a stimutól lehet...mondjuk nekem nagyobb lett az étvágyam, és nőttek a melleim... ma már mondjuk kisebbeket szeretnék :S - őszinte voltam
2009. szept. 8. 20:38

pusza lányok:)

majd holnap talizunk:)


Jó éjszakát!

3032. Remény21 (válaszként erre: 3029. - Bibócska)
2009. szept. 8. 20:38
Lajostól megkérdeztem, hogy "Bibócska"? - nem mondta? :) jó poén volt!!!! az utro lesz az kislány, ami kábít, de ha csak ennyi az ára, akkor hajrá! Babás álmokat, már biztos osztódnak :):):)
3031. Remény21
2009. szept. 8. 20:36
Basszus, valakinek meg ma van a szülinapja, de ne hari, nem emléxem pontosan kinek????? talán neked Hella? ha nem, akkor a szülinaposnak üzenem: minden titkos kívánságod teljesüljön, happy birthday to yo :):):)
3030. 10d89b51ea (válaszként erre: 3019. - Krisz5)
2009. szept. 8. 20:36

Szia krisz!


Ez hülyeség, hogy 20 kg-t fogsz hizni a stimuktól!

anno az első stimumnál egy dekát sem szedtem fel pedig én hajlamos vagyok a hizásra.

3029. bibócska
2009. szept. 8. 20:35

szia tündér virág...

örülök hogy kicsit jobban vagy...

hajrá kislány melleted vagyunk mind.

na most lépek lajosomnak is kell a gép.

holnap talizunk puszka mindnekinek.

3028. Remény21 (válaszként erre: 3026. - Bibócska)
2009. szept. 8. 20:34
:) majd meglátod :) minden rendben lesz!!!!! tudod, 2. kör a tuti befutó! :)
3027. Remény21
2009. szept. 8. 20:33
AdriBaba! én is nagyon boldogságos névnapot kívánok néked! legyen szép estéd, hónapod, éved, hosszú boldog ÉLETED! :)
3026. bibócska
2009. szept. 8. 20:32

szia szimpikém...

igen minden jól alkult nagyon ritkán feszülök egy kicsit de semmi komoly.

már nagyon várom hogy holnap legyen remélem a kicsikéim beindultak...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook