Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


25. ájrin (válaszként erre: 24. - T.Orsa)
2008. máj. 15. 19:20

:)))) aranyos vagy:) úgy látszik a mai nap a vallomások napja, ma hárman is ezt írták nekem priviben:D



Szerintem érdemes lenne megkeresned egy kórházi orvost, és inkább annak csúsztatni a zsebébe a töredékét, de persze a helyi sajátosságokat nem ismerhetem...nekem szerencsém volt a dokimmal.


Egyébként kicsit elbizonytalanodom időnként a naplóírásban, de két célom van vele: az egyik az, hogy terápiaként kiírjam magamból a feszültséget (ez az öncél) a másik meg, hogy ha más is ilyen cipőben jár, lássa, hogy nincs egyedül az érzéseivel (ez a nemes cél:D)

24. T.Orsa (válaszként erre: 23. - Ájrin)
2008. máj. 15. 19:07

Nálam az a helyzet,hogy az orvosom a Kaálival áll kapcsolatban,nem a kórházzal.Ő a központi laborba nem adhat nekem beutalót.A háziorvos se adhat erre a hormonvizsgálatra..A megoldás az lenne,ha elmennék a kórházi nőgyógyászatra,vagy olyan dokihoz,aki adhat oda beutalót.Ez állítólag az új egészségügyi reform..Ki érti ezt..


Egyébként bekell neked vallanom valamit:nem sok embernek olvasom itt a naplóját,de te köztük vagy.Mindig alig várom,hogy írj valamit,és érdeklődve olvasom:-) Szorítottam a laparoszkópiára,és most a lombikra.A cicád meg egyszerűen zabálnivaló!!:-)

Na,ez egy kicsit nyálasra sikerült,bocsi:-)

23. ájrin (válaszként erre: 22. - T.Orsa)
2008. máj. 15. 19:02
a hormonviszgálatot nem feltétlenül kell ott csináltatnod. én sem ott fogom, hanem a klinikán, megbeszéltem az eddigi dokimmal. a Kaálival is megbeszéltem, annyit kértek, hogy ha reggel leveszik, délre tudjam vinni az eredményt. ez itt teljesen megoldható.
22. T.Orsa
2008. máj. 15. 18:55

Sziasztok!


Én kaptam a dokimtól a győri Kaáliba hormonvizsgálatra beutalót,ami 15000Ft.

Egyébként ha még 3hónapig nem jön össze a baba,megyünk mi is az intézetbe.Az anyagiak eléggé elrenttentenek,nem tudom mi lesz.

21. andika.illes (válaszként erre: 20. - Ájrin)
2008. máj. 15. 18:43

a kórházba ki volt rakva egy kaális árlista, de eddig nem kellett fizetni.

szerintem a kórházon belül is van kaáli. most volt laparoszkópiám, junius elején kell visszamenni kontrollra, utánna megkezdik a stimulációt. ennyit mondtak. az insz biztos fizetni kell majd.

20. ájrin (válaszként erre: 19. - Andika.illes)
2008. máj. 15. 07:43
Andika! a Kaáliban lesz az inszemináció?
2008. máj. 14. 20:27
nekem sem kellett fizetni semmiért, most voltam átjárhatósági vizsgálaton ( laparoszkópián), a férjem spermavizsgálaton. nyíregyházán a kórházba. minden rendbe volt. csak savas a hüvelyem és ezért kell menni inszeminácóra.
18. ájrin (válaszként erre: 13. - Mimo)
2008. máj. 14. 15:22

Szia Mimo!

A tüszőrepesztő szuri nem több 7500,-Ft-nál, és a lombikért (magáért a beavatkozásért) nem kell fizetni, ha orvosilag indokolt. Ebben az esetben az 5 alkalmat a tb téríti!


5 alkalmon túl valóban ennyi a lombik, meg ha valakinek nincs biztosítása (pl Nincs munkahelye valakinek, vagy nem magyar állampolgár, és nem is dolgozik Mo-on...)

17. tudavid (válaszként erre: 16. - Micsu)
2008. máj. 14. 13:33
ezt mi is tudtuk! el is mentünk urulogoshoz. nála tökéletes volt minden.85% mozgó szuper!! rá 1 hónapjára kaáli kötelező sperma vizsgálat,0.001 mozgó!kinek volt igaza???? a kaálinak. onanntól kezdve minden vizsgálatott ott csináltak.igaz hogy fizettem de legalább valós erdmények lettek!
16. micsu
2008. máj. 14. 13:20
Ja és a spermavizsgálat is tb-re ment csak urológiára kellett beutalót kérni
15. micsu (válaszként erre: 13. - Mimo)
2008. máj. 14. 13:18
Más intézrtben is megcsinéltathatd a vizsgálatokat pl.petevezetékátfúvás ,hormonális vérvizsgálat én pl itthon a saját dokimmal csináltattam és tb-re ment
14. 60e8720bcf (válaszként erre: 9. - Andika.illes)
2008. máj. 14. 13:11

Sziasztok!

A kaáli Inzézetekben egységes az ár. Az első konzultáció 12000. Az inszemek 40000 ft-ba kerülnek. + a gyógyszerek, szurik, attól függ mivel tudnak stimulálni. Viszont aláírtanak veled egy papírt, hogy : Hálapénz nem adható!

Ennyi az ára és kész. Ez azért jó szerintem, mert máshol is odaadod a dokinak, csak kellemetlen, nem lehet tudni mennyi az annyi. Ez meg tiszta sor.

13. mimo
2008. máj. 14. 12:51

Csajok!Egy kis segitség.nekem ezeket mondták el nagyvonalakban.

Nos ezért az egy órás tanácsadásért, felvilágosításért 12.000 Ft-ot kellett leperkálni, ami még csak jelentéktelen összeg az ezt követőekhez képest.

Egy kis előrejelzés:

-az átjárhatósági vizsg. és a spermavizsgálat együtt 42.000 Ft

-inseminatio 30.000 Ft

-az ehhez szükséges peteérés eléréséhez szükséges hormoninjekció ára kb. 60.000Ft

-a tüszőrepesztő szuri kb. 25-30.000 Ft

-ha a vizsgálatok eredményei alapján kizárólagosan lombikot javasolnak, akkor kb. 300.000 Ft-ot kell fizetni.

12. micsu
2008. máj. 14. 12:17

Én az inszeminációnál is kaptam szurit mivel nem volt peteérésem igen ezek hormonálisak voltak a tapasztalatok ugyanazok mint tutavidnél abszolut kibírható.

Az anyagiak Győrben maga a beavatkozás 400000Ft+szuri ha jól emlékszem 2700 volt db-ja nekem 6db kellett.

2008. máj. 14. 11:13
aki beültetésre megy mindenki kap szurit!azért hogy minnél több és érett petesejttüsző legyen!a szurik az én tapasztalatom szerint nem okoznak különössebb problémát. a vége felé van feszítő nyomó érzés a hasban.de ha belegondolsz,hogy lehet 2 hét múlva a pozitiv tesztedet nézegeted elmúlik minden kellemetlenség. én már csak tudom!!
2008. máj. 14. 09:20
Az anyagiakról szeretnék kérdezni. Mennyibe kerül az inszemináció, mely beavatkozásért (szuri, gyógyszer) kell fizetni, és mennyit? Mindenhol más? A szegedi Kaáli érdeklene, az van közel.Van valakinek jó/rossz tapasztalata a szegedivel?
9. andika.illes (válaszként erre: 7. - Micsu)
2008. máj. 14. 08:00
nekem van, a mensi is rendszeres. ezek az injekciók milyen hatással voltak rád? hormontartalmuak?
2008. máj. 13. 18:29
sziasztok! én a győri kaáli intézetbe jártam és a 2 -dik beültetés sikerült.ikrek!!! 2007 májusában megszületett kislányom dóra és kisfiam dávid!
2008. máj. 13. 15:20

Szióka!

Igen jók vóltak az eredmények bár nekem strimulálni kellet a peteérést mert gyógyszer ill. inyekció nélkül nem volt.Gyogyszert clostylbegytet szedtem,inyekcióban pedig Merionát.Nemtudom mennyire ismerd a szurikat de még az előző orvosom inyekciókúrája 700000Ft volt a Kaáliban ennek töredéke.Ugyhogy én már rég megbántam h.nem előbb kerestem fel őket.Egyébként én Győrbe jártam.

6. andika.illes (válaszként erre: 3. - Micsu)
2008. máj. 13. 14:47

szia, és előtte jók voltak az eredményeitek?

gondolom azért az is sokat számít,hogy viselted a gyógyszereket, milyen hatással voltak rád?

5. mimo
2008. máj. 13. 12:36
Barátnőmék 3 lombikot csináltak a debreceni kaáliba, de egyik sem sikerült.Tökéletes eredmények voltak, de semmi.Azóta sem........
4. CzIldikó (válaszként erre: 1. - Jucus1013)
2008. máj. 13. 12:25

Szia Jucus!


Én csak jókat tudok mondani! Mi több mint 10 évnyi várakozás, kivizsgálás, műtét után kerültünk oda, és az, ami addog sehogy sem sikerült, a lombik programmal elsőre összejött! Ikerterhességnek indult, de az egyik baba elhalt még nagyon az elején, viszont utána gond nélküli volt a várandósságom, és 2001-ben egészséges, 4 kg-s kisfiam született.

Azóta is van lefagyasztva ott még 8 embriónk, de már nem volt rá szükség, mert 2006-ban teljesen spontán, váratlanul és esélytelenül "bekopogtatott" a kishugi.


Én jó szívvel bíztatlak, hogy vágjatok bele! Persze előfordulhat, hogy nem sikerül elsőre, hiszen a spontán fogantatásoknak is csak kb. a 25%-a marad meg, de ez nem jelent semmit. Ott jó kezekben lesztek! (Ha esetleg érdekel, én a dr. Kováts Tímeához jártam, és nagyon elégedett voltam vele!)


Sok sikert!

3. micsu (válaszként erre: 1. - Jucus1013)
2008. máj. 13. 07:36

SZia!

Nekem is a Kaáli intézezben segítettek.Mi 4 éve próbálkoztunk és hála a segítségüknek elsőre sikerült inszeminációval most jelenleg 17 hetes vagyok

2008. máj. 10. 20:22

Szia!


Saját tapasztalatom nincsen, de a legjobb barátnőmét el tudom mesélni.

A férje miatt nem sikerült sehogy a baba. 7 évet küzdöttek. Több helyen megfordultak, minden reredménytelen volt. Már nagyon elcsüggedtek, mikor eljutottak a Kaáli intézetben. Elsőre sikerült a kisfiuk, aki már 14 hónapos. Nagyon meg voltak elégedve orvosokkal, nővérekkel, tudás és emberség tekintetében is.

2008. máj. 10. 10:01
Milyen tapasztalaitok vannak és mennyi idő után sikerült a baba?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook