Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
587. Mazsinka (válaszként erre: 585. - Fishyke)
2012. aug. 28. 15:52
:D
586. 34c48a3825 (válaszként erre: 584. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 15:51
S mivel a te férjed "halálra röhögné magát", ez azt jelenti, hogy minden egyes férfi és nő így gondolkodik s él?
585. Fishyke
2012. aug. 28. 15:50
A férjemet nem érdekli, miben vagyok otthon, ő ruha nélkül szeret a legjobban;))))
2012. aug. 28. 15:33
De most komolyan érdekli a férfiakat, hogy ki miben kevergeti otthon a kását? Ha megmutatnám a férjemnek ezt a fórumot, garantáltan halálra röhögné magát.
2012. aug. 28. 15:32
Én szintén így vagyok, hogy nem melegítőben vagyok otthon. (bár most terhesen örülök, ha vmibe még belefér a hasam). Sőt sminkelek. De ez magától jön. A férjemet megelőzően is ezt tettem.
582. bd55e3f068 (válaszként erre: 578. - Timycat)
2012. aug. 28. 15:25

Extra finom, kényes anyagból készült ruhában nem főznék, ha kilóg a kötény alól, de amúgy az átlag főzös ruhám az ugyanaz, mint az amiben kultúr helyen is megjelenek. Egy teljes napos befőzéshez beöltözök, de amúgy nem csinálok nagyon ügyet ilyesmiből, egy gyorsan összedobott vacsorától én van szoktam nyakig zsíros lenni.


Otthon amúgy vagy nem szét hordott melegítőt, pólót hordok, vagy laza farmert, laza blúzt.


Sport alatt, után rólam is folyik a víz, biztos nem akkor vagyok a lehető legszívdöglesztőbb, de olyankor nem ez számít. Egy ideje szoktunk együtt is eljárni, emiatt biztos nem fogunk egymástól megundorodni. Utána meg le kell zuhanyozni, és ruhát kell cserélni, aztán probléma megoldva.


Ha nincs ott a férjem, mialatt készül a frizurám, akkor az az első mikor hazaér, hogy hadd nézzelek.

581. 34c48a3825 (válaszként erre: 578. - Timycat)
2012. aug. 28. 15:09

Köszönöm, köszönöm, köszönöm :)


Eddig le sem mertem írni, hogy én hasonló vagyok. Nem kinyúlt, kitérdelt maciban, jóezmégotthonra pólóban vagyok otthon, mert a legfontosabb emberek otthon látnak, így nekik legalább annyira szeretnék tetszeni, mint a külvilágnak.


Hovatovább nem is melegítőt viselek odahaza, az kizárólag a sportra van számomra. Én otthon is elegáns vagyok, sőt, a férjem például hétvégén is minden nap borotválkozik. Őrület :)

Egymásért.

580. zakajeo (válaszként erre: 575. - Kukacc)
2012. aug. 28. 15:06
én még gönc nélkül is:DDD
2012. aug. 28. 15:05
Szerintem azért ne keverjük össze az igénytelenséget, és elhanyagoltságot az átmeneti,és otthoni öltözködéssel,és kinézettel!!!!
578. timycat (válaszként erre: 571. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 15:03

Megértettük elsőre is, köszönjük az okítást. De nem erről volt szó, aki mindig slampos otthon, mindig szénakazal a haja, ocsmány a körme és dauerolni lehet a lábszőrét az ne csodálkozzon ha "apa" máshol keresi a testi örömöket. Mondom mindig, vagy legalább általában.


Egyébként én egyeseknek puccparádénak számító szerelésben vagyok itthon is -bár nem szoktam sminkelni, mert nem kell- de hajam mindig illatos (belőni nem kell, derékig érő, milliószálú strandstyleban nyomulok), körmeim 2 naponta manikűrözve, hetente pedikűrözve, ahogy megjelenik a borosta azonnal epilálok, parfüm itthon is van rajtam anélkül nem érezném magam teljesnek, pecsétes ruha sosincs rajtam, azt azonnal beáztatom, szájszagom, lábszagom, testszagom pedig sosincs, ebben szerencsés vagyok, 10 km futás után is az izzadságban tocsogó ruháimnak öblítő illata van... szóval ha emiatt cicababa vagyok egyesek szemében -ami nem- hát legyen. És párom észreveszi ha fodrásznál, kozmetikusnál voltam, mindig is dicsért, hogy úgy általában "perfekt" vagyok

577. Mazsinka (válaszként erre: 573. - Zakajeo)
2012. aug. 28. 15:01
Jó, egyezzünk ki ebben, nem akarom én sem sarkítani a dolgot.
576. bd55e3f068 (válaszként erre: 563. - Zebracsikó)
2012. aug. 28. 14:59
Ha valaki esténként, vagyis rendszeresen zsíros hajú, foltos ruhás, az rég rossz, de azt hiszem, értem, mire gondolsz, arra hogyha valaki alkalmanként nincs a topon.
575. Kukacc (válaszként erre: 573. - Zakajeo)
2012. aug. 28. 14:57
Én a legrongyosabb göncben is brutálisan szexi vagyok :DDDDD
574. globus (válaszként erre: 571. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 14:53
:D:D:D
573. zakajeo (válaszként erre: 571. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 14:53
én egyetértek ezekkel(is),de nem tudom hol lett irva hogy otthon is állandóan talpig puccparádéban kell lenni....a többség azt írta hogy van egy alap igénye és ha elmegy valahová akkor tesz rá egy kis pluszt,nem láttam hogy valaki azt írta volna hogy talpig szexiben van otthon.
572. zakajeo (válaszként erre: 563. - Zebracsikó)
2012. aug. 28. 14:50
ez így pontos szerintem...
2012. aug. 28. 14:34
Érdekes hozzászólások jöttek az 558-asomra. Látom, mindenáron be akarjátok bizonyítnai, hogy a férjem/férjeitek/férjek megundorodnak attól, ha így látják feleségeiket. Közlöm, az én férjem még egyszer sem undorodott meg tőlem, ha így látott. És fölöslegesnek is érzem, ha itthon vagyok, takarítok, főzök, mosok, akkor tűsarkúban és sminkben tegyem ezt. Ha kilépek az utcára, megyek valahová, emberek közé, akkor adok igazán magamra. Szerintem ha a férjem hazaállítna, én meg adnám a szexit a spenótfőzelék mellől a tupír hajammal, maximum kiröhögne, és szólna, hogy ebből a felsőből nem jön ki a zsírfolt, nem pedig észveszelytően tépné le rólam a szexuális göncöket. Ha valamiért majd megcsal, elhagy, akkor az nem ez lesz, mert nem egy plasztik cicát vett el, hanem egy nőt, aki majd anya lesz, s aki azonkívül, hogy nő, még háztartást is vezet és egyéb dolgokat csinál. És ha a férjeiteket megkérdezném, tutira azt mondaná tízből nyolc, hogy otthonra fölösleges a puccparádé, és így is szeretnek és kívánnak titeket, és ebből öt észre sem venné, hogy voltatok fodrásznál, körmösnél, kozmetikusnál. Szerintem a legtöbb nő maga miatt akar szép lenni, csak a párjára fogja. Akit meg megcsalnak ez miatt, az vessen magára, mert egy bunkóhoz ment hozzá. De az esetek többségében nem ez miatt csalják meg a nőket, csak rá van fogva, mert valamire fogni kellett fickós Rudi rendetlenkedését.
2012. aug. 28. 14:15

És egyes emberek miért foglalkoznak annyit másokkal?!

Ha így néz ki az anyuka, akkor így néz ki, ha úgy, akkor meg úgy. Ha rendetlen az otthona, rendetlen, ha nem, akkor nem. Ha így él, akkor így, ha úgy, akkor úgy. Miért kell erről cikket írni?

Mindenki csinálja a dolgát saját belátása és értékrendje szerint.

569. Kukacc (válaszként erre: 559. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 14:12

Igen. Ugyanezt mondom én is.

hogy nem vagyok mindig a toppon, de ettől még mindennap elmondja, érezteti, hogy szeret... :)

Viszont, ha elmegyünk valahova, akkor igencsak büszke rám, mert nagyon szépen, csinosan fel tudok öltözni, plusz egy laza és visszafogott smink, haj belőve... És az a pár pluszkiló nem tesz anya2-vé, mert ha nekifekszek, egy óra alatt anya1 leszek, a súlyt leszámítva :)))

A kisfiamnak meg így is-úgy is anya5*-ös vagyok, akárhogy is nézek ki :)

568. 7a9d41343f (válaszként erre: 559. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 14:11
Ez érdekes, én is ezt tapasztlaom, hogy reggel ,amikor totál nem érzem topon magam, elkezdi mondani, hogy jó az illatom, meg hogy szeret stb., ölelget. Nem is értem sokszor. Az a jó, hogy így van.
567. 0a84e34983 (válaszként erre: 563. - Zebracsikó)
2012. aug. 28. 14:01
Igen, néha még aranyos is egy feleség aki kajcsival leszórt ruhában,hagymaszagúan kevergeti a levest,de állandóan így látni a feleséget,idővel ellenérzéseket válthat ki a férjből.
566. adfa0d8bdb (válaszként erre: 563. - Zebracsikó)
2012. aug. 28. 14:01
Persze, de hát mi is látjuk a férjünket melósruhában, ha autót szerel olajosan... és ők sincsenek mindig divatosan felöltözve, Hugo Boss illatfelhőben... mégsem keresünk szeretőt azonnal, csak azért mert egy másik férfi esetleg vonzóbb egy adott pillanatban!
565. 0a84e34983 (válaszként erre: 562. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:58
Hú,azért a tökéletességtől azért messze vagyok...Nekem mondjuk nem fontos a műköröm(soha nem volt),meg a szoli.Figyelek a súlyomra,rendesen öltözködök,sminkelek,szőrtelenítek,ápolom az arcom,testem.Nálam ez alap,és a férjem ezt szokta meg.Magamnak is meg akarok felelni,de a férjem furcsának tartaná,ha változtatnék ezeken a dolgokon,mert anya lettem.
564. Habospite (válaszként erre: 559. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:57
Persze, annak kell lennie a természetesnek, hogy a férjünknek/párunknak akkor is szépek vagyunk mikor nem vagyunk épp a toppon! Hiszen azok is mi vagyunk!:) DE! Én nem csak a páromnak szeretnék tetszeni! Attól mert megtaláltam életem párját, még nem vagyok dögrováson, és igénylem más emberek bókját is. Nem csak férfiakét. Életem legnagyobb bókját pl. egy lánytól kaptam, még néhány éve egy szórakozóhelyen a mosdóba odajött hozzám, és azt mondta, hogy mindig olyan alakot akart mint az enyém!:D
563. zebracsikó (válaszként erre: 562. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:56

Azért az sem mindegy, hogy mindig hagymaszagú-zsíros hajú-foltos ruhás vagy-e, vagy csak esetenként,pl. mikor főzöl...Ez ugyanis nem ápolatlanság.

Az én uram nagyon hasonló, mint a Tied, hagymásan is dícsér és udvarol megállás nélkül :) De azért az esetek nagy részében normálisan nézek ki és erre ügyelek is.

Aki állandóan ápolatlan, attól azért megundorodnak előbb-utóbb.

562. Mazsinka (válaszként erre: 561. - 0a84e34983)
2012. aug. 28. 13:52
Na, látod. Lehet, hogy a te tökéletességre való törekvésed valódi oka te magad vagy. Mert te úgy érzed jól magad, ha meg vagy elégedve a tükörképeddel, és a férjed kedves szavai, dicsérete csak bónusz.
561. 0a84e34983 (válaszként erre: 559. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:50
Mondasz valamit,mert az én férjem is szokta a legérdekesebb szitukban is mondani,hogy szeret...
560. bd55e3f068 (válaszként erre: 1. - Ayna)
2012. aug. 28. 13:48
Az írásmód csiszolatlan, de a mondanivalója tetszett a cikknek.
559. Mazsinka (válaszként erre: 553. - Kukacc)
2012. aug. 28. 13:47
A férjem ágyba hozza a kávét, amikor ébredek, büdös a szám, eseleg le vagyok izzadva a negyven fokos éjszaka után, gyűrött az arcom, kócos a hajam, nincs rajtam smink. Közli, milyen jó az illatom, mennyire szép vagyok, hogy szeret. Amikor hazaér a melóból, épp a babgulyást kavargatom, hagyma szagú a hajam, foltos lett a pólóm, megölel, és közli, mennyire szeret. Amikor menstruációs görcsöktől fetrengek falfehéren, esetleg beteg vagyok, akkor ugyanígy tesz, ha épp van rajtam plusz x kiló, akkor is, ha "kapcarongy" van rajtam, akkor is. Mindenhogy szeret, mindig ugyanúgy. Ha ki vagyok kenve-fenve, akkor sem dicsér meg többször, mint egy átlagos, kócos napon. Akkor sem kíván jobban, mint amikor a kötény alá nyúlkál, főzés közben. Hihetetlen, mégis igaz.
558. 0a84e34983 (válaszként erre: 552. - Zakajeo)
2012. aug. 28. 13:45
Én ezt nagyon jól tudom...Sőt olyat is láttam mikor a babán nem cserélt ruhát,miután az lebüfizte magát.Pedig annak ige büdi szaga van....
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook