Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
497. 0a84e34983 (válaszként erre: 483. - Mothertiger)
2012. aug. 28. 11:39

Nem hiszem azzal,hogy hozzá ment Norbihoz,a hátán mászott fel.Réka sokkal elhivatottabb mint Norbi,és mostanában keresettebb is.Az egész országban tart alakreform edzéseket,és szerintem megdolgozik a pénzéért.Az,hogy néha butaságokat mond azért van mert emberből van,és az ember néha hibázik akaratán kívül is,te is én is.Mondom mindezt úgy,hogy nem vagyok fanatikus követője.



Oké,Peace!!!:)

496. Bea0124
2012. aug. 28. 11:33

Hát igen nagyon gyenge lett nekem is a szép egészséges körmöm.

Ezért sem értettem azt a hsz.t hogy azért rakat hogy erősödjön.

495. nikita83 (válaszként erre: 494. - Bea0124)
2012. aug. 28. 11:10
Nekem is az esküvőn volt műkörmöm. Na a nászút azzal telt, hogy "cibáltam" lefele, mert nőtt is le, meg jajjj...frászt tudtam volna tőle kapni. Akkor nagyon szép volt, 2 hétig, de utána.... Az egészséges körmömet tönkretette, kb. 3 hónapba tellett, mire visszaállt.
494. Bea0124 (válaszként erre: 482. - Spinneli)
2012. aug. 28. 11:04
Én nekem most volt az esküvőmön és nekem is elég volt leszedni:-)
2012. aug. 28. 11:01
Szerintem gyerek mellett is lehet valaki igényes. A kettő nem zárja ki egymást. Nekem sajnos van olyan ismerősöm, akit nagyon szeretek, de nem szívesen mennék vele sehová, mert saját bevallása szerint nem fürdik minden nap, ápolatlan, piszkos, olyan rukákban jár, hogy azt már a kutyának sem adnám oda játszani. De inkább az a baj, hogy nincs is rá igénye, hogy foglalkozzon magával. Emellett nagyon jó ember, csak mégis ez valahogy rossz érzéseket kelt bennem. Pedig én már nem ítélkezem olyan könnyen jó ideje.
492. nikita83 (válaszként erre: 53. - Debju)
2012. aug. 28. 10:59

Ez így van. Mi az első pillanattól fogva odaadjuk a gyereket a látogatóknak, ismerősöknek, kollégáknak stb, ha találkozunk velük. Soha senkinél nem sír. Sőt!

Nagymamák is szoktak rá vigyázni, amíg mi közös programot csinálunk a férjemmel. Szerencsére nem szoktunk azon görcsölni, mi van a gyerekkel. Hiszen Ők is felneveltek minket és lám itt vagyunk.

Lassan megyünk nyaralni, és pár napra jönnek utánunk a nagyszülők is. Igen...addig kettesben lehetünk. Nem, nem lepasszoljuk a gyereket, csak férj és feleség, nő és férfi vagyunk, maradtunk. Kell a közös program. És a kisfiunk imád velük lenni. Ez nagyon nagy előny.

Azt sose értettem/értettük (tegnap este mutattam ezt a fórumot a férjemnek) hogy sokan a gyereket teszik a középpontba. Mi hárman vagyunk egy család azonos százalékban. Olyan sokszor olvasom, hogy: "A gyereknek ezt vettünk, meg azt vettünk, magunkra pedig semmit se költünk." Mert a gyerek...

Miért? Azóta, hogy valakinek gyereke lesz, onnantól fogva "megszűnünk"?

Olvastuk az a cikket, amit egy férfi írt. Tegnap linkelte be ide valaki. Hát....igaza van. Lehet kicsit durvábban írta le, de igazat írt.

491. 6350755685 (válaszként erre: 489. - Zakajeo)
2012. aug. 28. 10:57

Jaj, nagyon remélem! :D

Az a baj, hogy nagyon nehezen fogyok, egyik ismerősöm, aki szintén állapotos, majdnem minden nap hamburgerezik, lángosozik, és havonta ledob 4-5kg-ot (csak azért, mert felgyorsult az anyagcseréje a terhesség miatt), én pedig, aki diétázom és szénhidrátot alig eszek, csak a súlytartást érem el vele. Nagyon bosszantó, de azért ha szülés után kiegészítem a sporttal, akkor talán elindul lefelé...

Szerintem alkati kérdés is, hogy kinek milyen súly áll jól. Mert aki a 170cm-hez alapból 55kg volt, az lehet, hogy ha meghízik 75kg-ra pufóknak fog tűnni, vagy nem úgy rakódik rá a felesleg, ahogy az előnyös lenne számára.

Volt egy barátnőm, aki a tokája és a pocakja miatt tűnt sokkal dundibbnak, mint én, pedig 10kg-val kevesebb volt nálam (persze ezt még neki sem mondtam el :D).

2012. aug. 28. 10:41

Szerintem is jó a cikk, bár kicsit eltúloztad ezt a skatulyázást...


Én pl. anya2-ként érzem jól magam, és nem szeretnék anya1-é válni!


Nem törvényszerű, hogy az anya1-ek a legjobb anyák.


Én 5-6 kg felesleggel is teljesen boldog vagyok, és az sem zavar, ha a 4-5 éves ruháimban járok. És viszonylag jól keresek, megtehetném h jobban öltözködöm, de mégis más dolgokra költök többet.

Pl. ezekre költök többet: kaja alapanyagok, megválogatom h mit eszünk, lakás és otthon dekorok, kiegészítők, a gyerek. Emellett sokat utazgatunk, és én jól érzem magam nem cicababaként is... mondhatni anya2-ként!

Sztem egy egészséges önképpel rendelkező és kiegyensúlyozottan élő nő nem törődik az irigy ismerősök megjegyzéseivel, nem rivalizál a Mangoból öltözködő kolléganőkkel - egyszerűen jól érzi magát a bőrében és kész!

489. zakajeo (válaszként erre: 484. - 6350755685)
2012. aug. 28. 10:35

Sok hasonló magasságú nő tartja kövérnek magát,én 168-170cm vagyok és most ép kb annyi a súlyom,és totál jó nekem van rajtam felesleg de nem érzem kövérnek magam és akinek elmondom mennyi vagyok nem akarja elhinni...a 75kiló olyan soknak hangzik,pedig pl nálam sem túl sok,ezek szerint nálad is belefér simán....

Biztosan eléred szülés után,miért is ne érnéd el:)

2012. aug. 28. 10:34

Tetszik a cikk.

Én is hasonlóan gondolkozom.

A férjem szereti ha szép és ápolt vagyok. Sőt meg is követelte mindig, mikor esetleg pláne szülés után lazulni akartam, nem volt kedvem elmenni a fodrászhoz... Minden esetben igaza volt, felfrissültem, és jobban éreztem magam utána.

Én nem hinném, hogy ez bármikor az anyaságom, vagy a családom rovására ment volna. Viszont az hatalmas érzés volt amikor az egyik kiránduláson annó még akkor kicsi fiam szintén óvodáskorú barátja, odajött hozzám és azt mondta nekem "te nagyon szép vagy"! Átlagos vagyok egyébként, semmi extra. De van műkörmöm, nincs mű cicim, és szeretek csinosan öltözni.Hetente járok fodrászhoz, havonta egyszer kozmetikába.

Van mikor a saját kicsi fiam mondja nekem reggelente mikor készülődünk, hogy "szép vagy, jól nézel ki anya". Na olyankor olvadtam el ott menten..., többet ér bármilyen férfi bóknál. :)

487. zakajeo (válaszként erre: 478. - Spinneli)
2012. aug. 28. 10:31

én néha elmentem csak úgy,ritkán fért bele az időmbe a gyerekek mellett de ha lett volna valaki akire nyugodt szívvel rábízom addig őket akkor simán megyek....mikor a kisebbik fiam született társasházban laktunk és volt az egyik üzletben a ház alatt,volt hogy "rábeszéltek" délután a lakótársak ugorjak be nyugodtan addig tologatták előtte a picit kocsiban a nagyra pedig figyeltek,mindenkép ott pletyiztek volna a ház előtt,az Ég áldja meg szokásukat tök jó volt beugrani:DDD

Távlati terveim szerint ha lesz rá lehetőségem télen is be fogok ugrani néha....a léleknek is jó,és ha nincs kint kánikula olyan jó meleg:))pedig én alapból barna vagyok...

486. zakajeo (válaszként erre: 475. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 28. 10:27
egyébként a képei alapján szebb csaj mint a Réka és nincs nyomorék fílingje,alakilag is oké szerintem:))szóval én meg ép hogy nem értem miért van kiakadva rá,irigykednie semmikép nem kell:)
2012. aug. 28. 10:20

Minek ide a műköröm! Az ember manapság zselés lakkal, saját körmön lévő zselével is csuda szép legalább 2-3 hétig tartó körmöket kaphat magának.

Én mostanában rászoktam- mert olyan szép ápolt így a kezem. A körmeim nem támogatták az "úgyis egészségesen táplálkozom, minek ide vitamin, ásványi anyag pótlás" elképzelésemet már a 4. gyerek után sem, önálló életre keltek és mindig gyorasn letöredeztek.

484. 6350755685 (válaszként erre: 428. - Spinneli)
2012. aug. 28. 10:20

Köszönöm, már nagyon várjuk a kismanót! :D


170cm vagyok, de 75kg-osan már zörögnek a csontjaim... Remélem elérem ezt a súlyt szülés után (a párom még sosem látott olyan vékonyan, szeretném egyszer megmutatni neki).

Látom, Te nagyon szépen haladsz, gratulálok a szép eredményhez és sok kitartást kívánok Neked! ;)

483. mothertiger (válaszként erre: 477. - 0a84e34983)
2012. aug. 28. 10:18

Leszögezem, hogy NEM vagyok rájuk irigy. Sem rá, sem Béres Alexandrára (őt pl. nem utálom), se Bíró Icára, egyikre sem. Rékát alapból utálom, ennyi. Nem, nem a szilikonmelle miatt. Norbit is utálom. Régen még kedveltem és tiszteltem is őket. Amiket viszont mostanában tesznek és mondanak, azokért nincs miért tisztelnem egyiküket sem.


Félreértés ne essék: tudok mozogni, megvan minden végtagom, nem vagyok magatehetetlen. Tornázhatnék is, de olyan egyszerű dolgokat nem tudok megcsinálni, mint guggolás, futás, ugrás; bármi, amihez a bokám kell. Szeretem az embereket, akik kecsesen mozognak, összehangolják a mozdulataikat, és senki iránt nem érzek gyűlöletet, aki képes mindarra, amire én nem. Állapotomért csak saját magamat okolhatom, és nem vetítem ki senkire.

Nekem az "edző", akit respektálok, Paul Wade. Ő tényleg saját maga érte el, amit elért.


Nem veled voltam rosszindulatú. Már találkoztam pár Réka-követővel, akik egy-két "helytelenül" kiejtett szavamon nekem ugrottak.


A szilikonmell-téma abból jött fel belőlem, hogy Réka egyik, a facebookon látott bejegyzésére céloztam. Ebben azt próbálta az anyukák tudtára adni, hogy nem kell pénz ahhoz, hogy az ember jól nézzen ki, viszont olyan szófordulatokat és megfogalmazásokat használt, amitől bárkinek kinyílna a bicska a zsebében. Innen jött fel a szilikon. Mert gondolom azt valakitől haveri alapon kapta...?

Meg volt egy olyan beszólása, amit valahol lentebb is említettem: "lebüfizett melegítőben főzőcskéző" anyukák...valami ilyesmi volt a szösszenetében.

Akinek nincs segítsége otthon, - se egy nagyi, se egy férj vagy élettárs, se egy barátnő, - sajnos előfordul, hogy nem azon jár az esze, hogy ugrabugráljon. A sietségben kénytelen az az anyuka melegítőt venni, amit az a kisbaba bizony, gyakran lebüfiz... Nekünk, "mezei" anyukáknak senki nem tol a seggünk alá semmit, nincs milliomos fitnessguru férjünk, akinek felmászhatunk a hátán.

Ő bizony sajnos sokszor elfelejti, hogy honnan jött. Ennyi.


Ja, mellesleg én önerőből adtam le több, mint 30 kilót, súlyzós edzéssel, kemény edzéstervvel, étrenddel. Jelenlegi súlyom 1-3 kilóval kevesebb (sajnos ingadozik a hormonjaim miatt), mint amikor teherbe estem. Ez pedig csak a saját érdemem.


PEACE a továbbiakban.

482. spinneli (válaszként erre: 481. - Michelle.r)
2012. aug. 28. 10:10
Nekem egyszer volt csak zselés a tavalyi esküvőmön, nem is volt hosszú, ízléses francia, semmi extra, de vért izzadtam, mire lereszeltem (mikor már lenőtt)-akkor döntöttem el, hogy soha többet.
481. michelle.r (válaszként erre: 460. - Timycat)
2012. aug. 28. 10:03
Nekem összesen kétszer volt, egyszer tipes zselés, azt is sikerült két napon belül letördelnem. Másodszor épített üvegporcelán, az már a kocsiban letört úton hazafelé :DD Ott adtam fel, pedig imádnám, ha egy hónapig is szép franciák volnának a karmaim.
480. spinneli (válaszként erre: 454. - Globus)
2012. aug. 28. 09:59
Jó, ha választani kell, nálam sem elsődleges, de örülök, hogy azért egy esetenkénti kozmetikus, vagy szolárium nem az elérhetetlen kategória az életemben.
479. michelle.r (válaszként erre: 454. - Globus)
2012. aug. 28. 09:58
Én sem leszek szimpi, de könyvet is veszek, meg kirándulni is elmegyünk. Bár műkörmeim nincsenek, de járok manikűröshöz is. ;)
478. spinneli (válaszként erre: 468. - Zakajeo)
2012. aug. 28. 09:58
Gondolom, mert a szolisról a tipikus agyonbarnított test ugrik be mindenkinek, skatulyák, és szélsőségek...
477. 0a84e34983 (válaszként erre: 474. - Mothertiger)
2012. aug. 28. 09:56

Ezt én nem tudhattam,és sajnálom.De aki tornázhat rá,azzal nem kell rosszindulatúak lenni.



Aki alapból nem tud kedves lenni,az nem tudja magára erőltetni.Találkoztam és már olyan sztárocskával,aki hiába a rajongóiból él,nem kedves,mert azt nem lehet megjátszani.

2012. aug. 28. 09:51
Fogd már rám, hogy csak mert "nyomoré" vagyok irigykedem rá! Istenem, ennyi pszichológust!!!! Beszarok, komolyan.
475. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 474. - Mothertiger)
2012. aug. 28. 09:48
Mostmár teljesen megértem, hogy miért is vagy kiakadva rá.
474. mothertiger (válaszként erre: 472. - 0a84e34983)
2012. aug. 28. 09:48

Mozgássérült vagyok. Ne haragudjál már, ha nem ugrálok sem "Rékára", sem másra...

Én meg a személyeskedést utálom. Ugrálj csak bátran, egészségedre. És örülj annak, hogy te megteheted.


Én is kedves és közvetlen lennék azokkal, akiktől a zsetont várom... :P

473. spinneli (válaszként erre: 448. - 57aa4ea1e8)
2012. aug. 28. 09:45
jaja
472. 0a84e34983 (válaszként erre: 430. - Mothertiger)
2012. aug. 28. 09:26
Gondold így,nem igazán érdekel.Én sem vagyok nagy követőjük,ha feljön a hasamra kis felesleg tornázok Rékára,és igenis nekem beválik.Gondolom te még soha nem próbáltad....Találkoztam már velük személyesen is,és Rékában nagyon kellemesen csalódtam,kedves,közvetlen.Ja,és nem vagyok a cicád,nagyon utálom ha becézgetnek....
471. Ayna (válaszként erre: 466. - A0c1361e44)
2012. aug. 28. 09:21
Ez engem is érdekel.
470. Kukacc (válaszként erre: 53. - Debju)
2012. aug. 28. 09:20

Annyit szerettem volna ehhez hozzáfűzni, hogy van, aki nagyon pici babát is képes, vagy tud másra, nagyszülőre, rokonra hagyni. Mondjuk engem ez nem zavar, nem irritál, sőt, semmilyen negatív, vagy pozitív reakciót sem vált ki belőlem, csak leírtam.

Ez nem hiszem, hogy korfüggő.

Nekem nem megy, ilyen vagyok.

Nem bízom másra jó szájízzel, és nem azért, mert bizalmatlan vagyok.

469. Kukacc
2012. aug. 28. 09:16

Szerintem a műkörmös, sminktetováltnak is vannak árnyalatai, én nem gondolnám, hogy egy nagyon szolid francia manikűr, vagy egy szépen tetovált szemöldök/szemhéj bárkit visszatetszővé tenne, akár anya, akár nem.


Nekem is volt a terhességem előtt műkörmöm, de nagyon - nagyon pici, nem volt nagyobb a sajátomnál. Azért "kellett", hogy megerősítse picit a saját körmömet, mert e rengeteg vegyszertől, fertőtlenítőtől totál tönkrement.

Mióta megszületett a kisfiam, nincs műkörmöm, de csak azért, mert nem akarok 3órát ott ülni sehol. Gyerekkel túl sok lenne, másra hagyni meg nem fogom :) Az nem én lennék :D


Fodrászhoz járok másfél - 2 havonta, de csak ritkítani a hajam, általában egyszerre jelentkezünk be a férjemmel, így visszük a kicsit is. Amíg az én hajamat csinálják, addig ő vigyáz Rá, majd fordítva.

Így röviden ennyi :D


Ha meg körmöt akarok festeni, megoldom, míg alszik, vagy az apja játszik vele .

468. zakajeo (válaszként erre: 447. - Spinneli)
2012. aug. 28. 08:46

Azt a részt én sem értem hogy miért emlegetik sokan negatív felhanggal a tetkós szemöldökkel műkörömmel stbvel együtt....

Tényleg vannak végletek ami semmikép nem tűnik természetesnek és sokan szándékosan a mű hatásra hajtanak....

Ha azt irom hogy a sógornőm arca szanaszét van varrva valószinű felszisszennek sokan pedig én olyan szép természetes hatású arcot még nem láttam....nem kedvel engem szóval nem hazabeszélek :) de ami tény az tény....nem sminkeli magát mert azt mondja leizzadja nem szereti...a szemöldöke a szemhéja és az szája van sminktetoválva de nagyon szép és halvány színnel a szája kifejezetten nagyon tetszik.....nem találkoztunk pár évig előtte és én nem vettem észre mikor megláttam,jópár hét után derült ki,mindig szép és ápolt hatást kelt pedig igazán semmi extrát nem művel magával....

de ha leirom hogy szolis,azthiszem nem mű de szép hosszú "csinált" köröm,a leirt sminktetkók,legtöbb emberben negativ kép jelenik meg pedig mindig tökéletes a megjelenése és esztétikus.



szokásom valakire kattintani aztán tovább gondolkozni elnézést nem mind neked szólt csak az elejét

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook