Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A jó anyukának zsíros a haja fórum

A jó anyukának zsíros a haja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A jó anyukának zsíros a haja

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
527. zakajeo (válaszként erre: 504. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 13:22

őt adták a Viasat3on is?

Míg nem jutnak el a büntiig és az alvásos szokatós dolgokig addig mindig tetszik,sok jó ötlet van benne,de az alvós rész nálam legtöbb ilyen műsornál kiveri a biztositékot és gyerekkinzás kategóriába megy....a többi rész sok esetben oké,alkalmazok én is onnan ellesett dolgokat....

526. adfa0d8bdb (válaszként erre: 522. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:22
Miért, a férfiak mindig ugyanannyira vonzók és kívánatosak mindig?!
525. 0a84e34983 (válaszként erre: 522. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:21
Jó,ha téged az tesz boldoggá legyél egész nap lebüfizett ruhában...
2012. aug. 28. 13:20
És igen, megcsalta, együtt vallották be a Frizbiben is többek között. Naiv Réci meg szépen elsiklott a dolog felett, de nyilván kár is lett volna szétrombolni a Norbi birodalmat. Most meg dúl a love. Dúljon, de számomra nem hiteles, és lassan úgy jön ki, hogy egy-két megcsalás szinte kötelező, hogy a párok ilyen szépen visszataláljanak egymáshoz. Ez a nő meg bele van esve ebbe a Norbi gyerekbe, mint vak ló a gödörbe. Na, Normit már lehet, hogy utálom, ha Rékát nem is.
523. Cippora (válaszként erre: 522. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:18
Tök mindegy,lehet valaki egy teljesen átlagos vagy akár csúnyácska nő,vagy egy bombázó,ha egy pasi "olyan" akkor félremegy,én azt látom magam körül,hogy ez nem a külső miatt van.Van olyan ismerősöm megcsalta a férje,teljesen ledöbbentem,hogy mégis kit talált,aki szebb a feleségénél (a nő egy nr1 szépségkirálynő típus) mégis félrement...
522. Mazsinka (válaszként erre: 518. - 0a84e34983)
2012. aug. 28. 13:15
Igen, az anyukák elhagyják magukat, a férjeik pedig elfordulnak szépen tőlük, mert nem elég kívánatosak, és szeretőt tartanak, meg lesznek csalva. Erre bumm, pont őt csalják meg! Akkor ne károgjon, mert ez bárkivel előfordulhat, még Rubint Rékával is, nemcsak Lebüfizett Marissal.
521. 6350755685 (válaszként erre: 515. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 13:15
Teljesen egyetértek! És pont ezt nem értem a cikkben is, hogy a "jó anya" fogalmának mi köze ahhoz, hogy valaki hogyan néz ki... Láttam én már toprongyos anyát, aki csodaszépen neveli a gyerekeit, és láttam olyat is, aki mindig adott a külsőségekre, de a gyerek csak azért kellett neki, hogy megfogja vele a férjét. Pedig rá tényleg azt mondanák, hogy ő aztán az igazi csinos anyuka. Persze erre a férje is rájött egy idő után, a gyereket is ő neveli...
520. Cippora (válaszként erre: 509. - Habospite)
2012. aug. 28. 13:14

De igen megcsalta...


És Norbi maga mondta a kapcsolatuk elején Rékának,hogy biztos,hogy nem fog tudni örökre hű maradni hozzá,mire Réka azt felelte,hogy vigyázzon magára,és ne tudja meg!

Ezt meg Norbi az egyik könyvében maga írta le.

2012. aug. 28. 13:11

Ugyanmár lányok!!


Ez nemcsak az anyáknál van meg, hanem minden nőnél, és minden férfinél.


Beszélhetünk a copfos, szemüveges okostojás kislányról, a laza pánkról, a deszkásról, az igénytelen rockerről, a sörhasú, de gazdag főnökről, a zsíros hajú tudósnőről a könyvtárszagú irodában, a füstös kezű, reszelős hangú jófej nyanyákról, és még fel lehetne sorolni ezer tulajdonságot, amihez ugyanúgy társul negatív képzet, mint pozitív..


Mert lehet, hogy szakmai tanácsot a zsíros hajú könyvelőhöz megyek kérni, és a lelkemet cigiszagú reszelőshangúnak öntöm ki... De samponreceptet valószínűleg nem tőlük kérek..


Igen, sokfélék vagyunk, sok értékkel, hibával..


Milyen rossz lenne, ha nem így lenne..


Amikor a férjem elvett, 15 kg-mal voltam több. Ma, három gyerek után jobban nézek ki a nagykönyvek szerint. De az ember nem ezért vett el, ilyet talált volna mást is. Azért vett el, mert van más közös témánk is, pl. este, az ágyban nem csak a közel-messzefekvés van, hanem az is, hogy tanácsot kér a következő építendő gép statikai felépítését illetően.. Aztán meg mást illetően is.. Én meg tanácsolok, tanácsolok...


Mikor ebben van több tanácsom, mikor abban..


A nő életéhez hozzátartozik a ciklus, a ciklikusság érzése, megélése.. Ennek bizonyos szinten át kell magunkat engedni, élni kell vele. Kellenek olyan napok, amikor kicsit lejjebb vagyunk. Ezeket is már sok pszichológusnál olvastam, és tényleg így van... Ez igaz a havi ciklusra, igaz az élet nagyobb ciklusaira is..


Nincs azzal baj, ha valaki többet ad magára, adjon is. De azt is el kell fogadni, hogy talán "szépségipar" szempontjából nem az 1-2 éves kisgyerekkel szaladgáló kor a legideálisabb.. Arra ott van a fiatalkor, ott van a munkába visszaállós kor, meg ott van a már laza 45-50 éves kor..


Ez nem azt jelenti, hogy tilos, csak azt, hogy ha minden korban mást erőltetünk nagyon, akkor arról meg pont lemaradhatunk, ami annak a kornak lenne szépsége..


Csak erre kell vigyázni, és nem a többiekkel foglalkozni.

518. 0a84e34983 (válaszként erre: 507. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 13:09
Pont hasonló dologból indult ki ez a fórum is.Sok olyan anyuka van aki az anyaság mögé bújva,nagyon elhagyja magát,talán Réka erre célzott.Ezen csak az sértődik meg aki olyan....
517. 6350755685 (válaszként erre: 503. - Habospite)
2012. aug. 28. 13:07
Köszi a tippet, remélem télen is lesz ilyen online óra, mert szülés után szándékozom elkezdeni. A korábbi órákat hol lehet visszanézni?
516. 0a84e34983 (válaszként erre: 509. - Habospite)
2012. aug. 28. 13:06
Sajnos bizony úgy tudom én is,hogy megcsalta egyszer.:(
515. adfa0d8bdb (válaszként erre: 510. - 6350755685)
2012. aug. 28. 13:05

Pontosan!


A rossz gyerek rossz szülői hozzáállás eredménye!


Tehát nekem a "jó anya" ott kezdődik, aki ezt észreveszi!

2012. aug. 28. 13:05

Jó a téma és sok gondolatébresztő van a cikkben, bár egy kicsit csapongó!Köszönjük!

Nekem legjobban ez tetszett(nem pontosan idézem, csak ahogy megmaradt a fejemben):"lényeg a nyugalom és szeretet a családban, van akinek ehhez napi 3 libacomb, másnak meg havi 3 szolárium kell mindehhez..." Szerintem ez nagyon találó és tényleg ez a mondat ragadja meg legjobban a lényeget,vagyis hogy színes a paletta, ezerféleképpen oldjuk meg mi anyukák, de mégis az a legfontosabb, hogy több-kevésbé elégedettek legyünk magunkkal és a körülményekkel és ebben a kisugárzásban nevelkedjék a gyerkőc. Ha van elégedett, boldog anyuka,és apuka, a kisgyerek is az lesz, nekik még ez a legfontosabb.

513. 0a84e34983 (válaszként erre: 503. - Habospite)
2012. aug. 28. 13:03
Így van.Mi is voltuk már ingyenes alakreform óráján,nagyon jó volt,és tényleg benne van Réka szíve,lelke,lehet rá akármit mondani.
512. Cippora
2012. aug. 28. 12:58
Ha már Rubint Réka a téma,én elismeem a munkásságát,de egyáltalán nem irigylem.Jó van sok pénze,ami kellene nekem is,de szegény olyan önbizalomhiányos ahhoz képest amit előad magáról.Ráadásul állandóan megfelelni,állandóan tetszeni akar mindenkinek (miközben erőltetetetten próbálja az ellenkezőjét állítani) azon már csak mosolygok,hogy próbálja tökéletesnek beállítani az életét,mert ilyen eszményi állapot (főleg nem folyamatosan) nincs.Még egyszer: tisztelem amit elért,kedvelem,és rá tornázok - de nem lennék a helyében semmi pénzért!
511. 731e5b9ffb (válaszként erre: 496. - Bea0124)
2012. aug. 28. 12:58
Nem az eredeti köröm erősödik a zselétől, hanem a komplett megcsinált köröm lesz erős és strapabíró, persze addig, amíg rajta van a zselé. Nekem pl. zselé nélkül nem tudott megnőni a körmöm,mert elért 1-2mm hosszt és le is tört az első adandó alkalommal. A zselé alatt viszont akorára nő meg amekkorára szeretném, és nyúlhatok akármilyen vegyszerbe, reszelhetek vele répát vagy akármit, nem töredezik le és nem puhul fel. Akinek alapból kemény, jó minőségű körme van, elhiszem hogy ódzkodik a dologtól, de akinek ez az egy megoldás van arra, hogy ne csutkára vágott férfias körme legyen, annak jó, hogy van ez a lehetőség.
510. 6350755685 (válaszként erre: 504. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 12:58
De, a párommal szoktuk nézni, tegnap pont nekünk való volt, mert egy 3 éves rosszaság volt benne egy kb. 1 éves forma kistesóval. Nekünk meg ugye pont most jön a kistesó a lassan 2 éves fiunk mellé. (Eléggé izgulunk is, hogy hogyan fogja a nagyobbik fogadni a picit.) Tanulságos és nagyon érdekes látni, hogy általában a szülők rontják el valahol a dolgokat. :D
509. Habospite (válaszként erre: 507. - Mazsinka)
2012. aug. 28. 12:58
Rubint Rékát soha nem csalta meg a férje! Egy időben volt válság náluk ez igaz, de nem egy másik nő miatt, egyéb problémáik voltak. Csak ha felmerül, hogy kapcsolati válság mindenki egy harmadik félre gyanakszik! Amúgy lehet pont azért nem túl kedves, mert sok embert viszont jól seggbe kell rúgni, hogy észrevegye magát!:) Lehet kedveskedni, meg édeskedni, de attól még a hájbeteg, hájbeteg marad, nem pedig erotikusan telt. Ennyi!:D
508. Habospite (válaszként erre: 506. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 12:55
Régen én is néztem, meg a supernanny-t, de ezek a családok akik benne voltak már nagyon ilyen másik véglet. Én ilyen neveletlen gyerekeket soha életemben nem láttam, mint ebben a műsorban:D Amúgy van sok használható ötlete:)
2012. aug. 28. 12:54
Ami Rubint Rékát illeti: a duci és igénytelen anyukákat célozza meg néhány gonosz megjegyzésében, amikor lebüfizett, undorító, röcögős anyukákról ír, akik teljesen eligénytelenedtek, s a férjeik számára visszataszítóvá váltak. Arra buzdítja őket, hogy változtassanak, miközben kicsúszik a száján pár nem túl szép jelző is-pedig annyira kedves egyébként. Már csak azt nem értem, hogy hogyhogy őt csalta meg a férje, hiszen egy 1000 lángon égő szupernő, s nem a lebüfizett anyukát? Örök rejtély marad.
506. adfa0d8bdb (válaszként erre: 504. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 12:48

Itt van belőle egy kis ízelítő:


[link]


Szuper műsor!

505. Habospite (válaszként erre: 501. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 12:45
Ja igen, a gumikötél ára 1500, most összekevertem!:)
2012. aug. 28. 12:45

Na tessék, a jó anyukák fórumról eljutottunk Rubint Rékáig.


De nekem nem ő a példaképem, hanem Jo Frost, a Szuperdada a Life Network-ről, nem szoktátok nézni?

Minden hétköznap este 20.00-tól, na ő tud gyereket nevelni!!!

503. Habospite (válaszként erre: 500. - 6350755685)
2012. aug. 28. 12:41
Azt hiszem 1500 a másfél órás Alakreform, de már majdnem minden óráját lehet online is követni, szóval aki nem tudja megtenni, hogy kifizesse, vagy nem tud elmenni (pl. én vidéki vagyok) az is tud edzeni rá. Vissza is lehet nézni neten a korábbi órákat is. Plusz járják az országot és sok helyen tartanak ingyen fellépéseket, életmód tanácsadásokat (amiket szintén lehet online követni).
502. 6350755685 (válaszként erre: 501. - Adfa0d8bdb)
2012. aug. 28. 12:25
Köszi! Nem szívlelem őket, de ide is költözhetne egy belőlük lefogyasztani... :D
501. adfa0d8bdb (válaszként erre: 500. - 6350755685)
2012. aug. 28. 12:22
990 FT
500. 6350755685 (válaszként erre: 499. - Habospite)
2012. aug. 28. 12:20
Mennyibe kerül nála egy óra?
499. Habospite (válaszként erre: 497. - 0a84e34983)
2012. aug. 28. 12:04
Igen, Réka nem egy szimpla eltartott feleség, rengeteget melózik, az Alakreformban szíve-lelke benne van. És azt is hozzá kel tenni, hogy az óráin MINDIG van INGYENES gyerek felügyelet, szóval gondol az anyukákra akik nem tudják máshogy megoldani ezt a dolgot, mert pl. nincs nagymama a közelben. Update szerint étkezek, de én se vagyok fanatikus, sok dologgal nem értek egyet, vagy butaságnak tartok tőlük, de hát ők is csak esendő emberek. Senki se tökéletes!:) Amúgy nem értem, hogy az eredeti témától, hogy jutott el a fórum Rubint Rékára!:D
2012. aug. 28. 11:51
tetszik a cikk és cimpike 490. hozzászólása is.
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook