Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A horoszkópnak vagy a pasinak higgyek?! fórum

A horoszkópnak vagy a pasinak higgyek?! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
110. barat55 (válaszként erre: 109. - 2656c806ea)
2010. ápr. 22. 20:33
magabol indul ki az ember.
109. 2656c806ea (válaszként erre: 104. - Barat55)
2010. ápr. 22. 10:17
méghogy pokol ....IDIÓTA!
108. 2656c806ea (válaszként erre: 104. - Barat55)
2010. ápr. 22. 10:15
jesszusom te miről beszélsz? alagút meg kárhozat? pffff....egyáltalán nekem akartad ez irni? jó lenne ha kifejtenéd mert én nem látok semmilyen alagutat meg ilyesmit,főleg,hogy teljesen rendben van az életem. :)
107. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 21. 21:53

Elolvastam az összes beirasodat es mint en is kos , ugy gondolom hogy Tegedet nem a horoszkop tema zavar ! Egyszeruen arrol van szo hogy , minden gyorsasagunk ellenere a KOS-ok nem rohannak ajtostol a hazba , ha szerelemröl van szo ! S , mi több sokszor vissza is lepunk , barmilyen sokat igerö is egy kapcsolat !

Szerintem idöre van szugseged..... aztan meglatod :)

106. badonyimariaeva (válaszként erre: 65. - Barat55)
2010. ápr. 21. 21:40
De ha a horoszkóp csap be mindennap, az nem fáj annyira mintha a pasi csapna be hetente egyszer kétszer.
105. Zizisicc (válaszként erre: 104. - Barat55)
2010. ápr. 21. 20:43
Tedd hozzá, hogy mindez a Te hited szerint! Ezt tiszteletben tartjuk, Te is tartsd tiszteletben a mi véleményünket és döntésünket. Köszi! :o))
104. barat55 (válaszként erre: 96. - 2656c806ea)
2010. ápr. 21. 20:34
csak azert vagyok itt hogy elmondjam neked hogy egy olyan alagutban indultal el aminek nem latod a veget,de hogy tudd ennek a vege az orok karhozat[pokol].
103. cb53e790b2 (válaszként erre: 102. - Hajno1)
2010. ápr. 21. 19:35

Bocs de akkor sem értek veled eggyet .Tul tenni valamin magunkat nagyon nehéz és olykor sokáig tart mindenkiben vannak sebek kérdés kinek hogy gyogyul nekem kell valaki aki segít a gyógyulásban ugye érted

a többit inkább nem írom ugyis ki lenne FÜTYÜLVE

102. hajno1 (válaszként erre: 100. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 21. 17:27

Hé, nem én vagyok az ősellenség, nem velem kell harcolni! Csak felvetettem néhány kérdést, amire nyilván vannak válaszok, csak úgy látom, félsz a választól. Szerinted itt a fórumon fogjuk megálmodni, hogy az a bizonyos pasi, akit még te sem ismersz, igazat mond-e neked? Miért nem jársz utána?


Másrészt pedig egyetlen picsának (bocs, tőled idéztem) sem kell elfeledni, ha számtalanszor csalódott valakiben, hanem le kell vonni a következtetést, és tanulni kell belőle, aztán mielőbb továbblépni. Az, hogy valakiben csalódtál, kettőtök között történt, nem kellene hatással lennie egy másik emberrel való kapcsolatodra. Ha képtelen vagy szabadulni a rossz érzéseidtől, akkor nem egy új kapcsolatra van szükséged, hanem arra, hogy lezárd végre a régit, és helyére tedd magadban a dolgot. Ameddig ezzel nem végzel, nincs sok esélyed egy harmonikus új kapcsolatra, és ez egyáltalán csak nem a partneredtől függ. Arról nem is beszélve, hogy a másikkal szemben sem tisztességes, ha a lelkedben ilyen kétségekkel fordulsz felé, kivéve persze, ha mindketten ugyanazt akarjátok, mármint egy meglévő rossz kapcsolat nyűgét az együtt töltött kellemes percekkel feledtetni.


Sajnálom, hogy ezt kellett mondanom, de hidd el, jobb a beteg részt kivágni, mint elfedni, mert csak megromlik tőle minden a környezetében.

2010. ápr. 21. 12:22
kudarc???????????????,,, mondja már meg nekem ki a picsa tudja azokat el feledni ha számtalanszor csalódott valakiben:(
100. cb53e790b2 (válaszként erre: 97. - Hajno1)
2010. ápr. 21. 12:01
szerintem mindenki magából indul ki !!!!!!!!ELSE DUDNÁD KÉPZELNI HOGY VANNAK ÖSZINTE EMBEREK IS UGYE ??????
99. 2656c806ea (válaszként erre: 97. - Hajno1)
2010. ápr. 21. 11:21
azért vannak kivételek is. nem mindenki álszent és hazug aki fent van a neten. én találkoztam olyan emberekkel akik igenis őszinték,és nincs bennük hátsószándék. egyszerüen csak a neten való ismerkedést egyszerübbnek és könnyebbnek tartják. én a párommal a neten jöttem össze már 4 éve vagyunk együtt,és már van egy közös babánk is. nekem ő az igazi,és olyan a valóságban mint ahogy virtuálisan megismertem,pedig 6 hónapig beszéltünk neten és nem találkoztunk,mégsem vetítettünk egymásnak. mindenki magából indúl ki. több pár ismerek akik szintén igy jöttek össze. szerintem nem gáz.
98. hajno1
2010. ápr. 21. 09:36
Ja, az eredeti kérdésről meg is feledkeztem. Valószínűleg azért, mert semmi jelentősége sincs jelen esetben:))
97. hajno1
2010. ápr. 21. 09:34

Jól értettem, hogy még nem is találkoztatok, csak a neten ismerkedtek?

Tudod te egyáltalán, mit akarsz?


Ez koreográfia ugyanaz az életben is, a neten is: a pasi támad, hódítani akar, ugye ki tudod találni magadtól is, hogy hová akar eljutni.


Alapállás, hogy a neten mindenki másnak mutatja magát. Azért ismerkedik a neten, mert a való életben valamiért akadályokba ütközik a dolog. Személytelenségbe burkolózva mindenki azt mond, amit akar. Ennek egyetlen módon lehet elejét venni, ha megnézed magadnak a valóságban. Ne várd meg, ameddig beszédülsz a szövegétől, és beleszeretetsz valakibe, aki nem is létezik! Nem értem, miért gondolkozol ennyit, találkozni kell vele, a nézz a szemébe, és ha tetszik, járj vele, ha nem, akkor passz. Kár ezen ennyit agyalni.


Ha tőle várod, hogy a magánéleti kudarcodat megoldja, akkor rossz úton jársz, azt neked magadnak kell megoldani. Nagyon valószínű, hogy amíg azon túl nem leszel, addig még a mesebeli fehérlófarkas herceg sem tud rajtad segíteni. Egy kis életet, önbizalmat adni viszont tud egy kapcsolat, amibe lehet kapaszkodni, aminek a tükrében az ember értékesnek, vágyottnak, nagyrabecsültnek látja magát, és elindulhat azon az úton, amely az élete rendezéséhez elvezethet.

96. 2656c806ea (válaszként erre: 94. - Barat55)
2010. ápr. 20. 21:34
ez a te bajod! csak azt nem értem,hogy akkor mit keresel itt? :)
2010. ápr. 20. 21:11
most már tuti bízok benne tegnap óta rengeteg minden történt de egy is bőven élég volt hozzá nyiltan fölvállatl kamuzna nem tette volna SZERINTEM
94. barat55 (válaszként erre: 83. - 2656c806ea)
2010. ápr. 20. 20:41
ezt nevezem hulyesegnek amikor olyasmivel tomik az ember fejet ami semmire sem jo.
2010. ápr. 20. 08:56
én is ott jöttem össze a párommal :DD
92. cb53e790b2 (válaszként erre: 91. - 2656c806ea)
2010. ápr. 20. 08:44

eleve egy olyan oldalon ismerkedtünk meg hogy mindenki mindenkihez bemehet sőt ez a lényeg HOTDOG hogy bemész és képekről zenéröl ismered meg milyen az illető valójában!!

ő is és én is azóta is többek oldalára benéztünk már de mivel ismerösök vagyunk én is látom ő merre jár mikor hol kinek mit ír, iwiw re is fölvett ott is ha akarom ha nem nyomon tudom követni de nem akarom csak látom :)!!telefonszámát is ide adta sőt ő is hívott már nem egyszer de szerintem ez már nagyon férre van értve mi nem járunk csak ismerkedünk és nem akarok energiát és egy újjabb érzelmi csalódást el szenvedni csupán csak ezért indítottam el ezt a kérdést inkább az elején vetek véget mint csebereből vederbe

2010. ápr. 19. 22:38
amugy ha a nyilasból indulok ki, vele szerintem az a helyzet,hogy valóban őszinte és amiket ir szerintem hidd el nyugodtan,amugyis sok energiát elvesz ha már az elején nem hiszed el amit mond,viszont a másik,hogy másoknak is irogat . pfff... na itt a bibi.
90. Zizisicc (válaszként erre: 89. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 19. 22:32
Jó éjszakát! :o))
2010. ápr. 19. 22:30
ne haragudj nagyon köszönöm mindenki a megértését és a tanácsát de én zombi vagyok holnap benézek tiszta pihent arcal hátha okosabb leszek már ! Meg rázom magam és felébredek hogy ilyen a mesébe sincs nem hogy pont velem történjen mind ez :O ZIZISICC az oldalad nagyon klassz vissza megyek még majd mert nem tudtam végig olvasni ha nem gond KÖSZI MINDENKINEM NEHARAGUDJATOK ÁÁÁÁÁÁLMOS VAGYOK
88. Zizisicc (válaszként erre: 87. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 19. 22:28
Nekem a nagy lángolás 1 hét után gyanús lenne .... ezért osztanám kettővel, és igyekeznék megőrizni a hideg véremet és a józan eszemet .... szóval én lazán venném vagy nagyon óvatos lennék .... :o))
2010. ápr. 19. 22:24
én itt óvatosan ö ott lángolva ugye hogy gyanus de mivan ha mégsem
86. Zizisicc (válaszként erre: 85. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 19. 22:20

Én egy hét levelezés után nem tartanám reálisnak, hogy egy pasi hű, de oda legyen értem, és ész nélkül bókoljon ...... de ez én vagyok. :o))

Bár, ugye nem tudom, hogy hol tartotok ..... óvatos ismerkedésnél, vagy nagy lángolásnál ..... vagy valahol a kettő között .... :o))

2010. ápr. 19. 22:14

nem akarok hülyének tünni de lehet hogy már csak fáradt vagyok ezt most én nem :)értem :???????????????????? nem szokásom ennyit lovagolni 1 témán de tényleg nagyon szeretnék neki hinni

Én értem, hogy ez tetszik, de egy hét után, azért én még igen csak osztanám kettővel, hárommal azokat a bókokat . . . . :o)))?????????

2010. ápr. 19. 22:10

ugyse ismerne magára, esetleg rád. :):)

de most komolyan. ha nem itt ismerted meg akkor nagyon minimális az esélye,hogy rádtalál.

83. 2656c806ea (válaszként erre: 65. - Barat55)
2010. ápr. 19. 22:07
a horoszkópnak már 5 ezer éves multja van,egyetemek foglalkoznak vele. nem tudtad?
82. Zizisicc (válaszként erre: 80. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 19. 22:04
Én értem, hogy ez tetszik, de egy hét után, azért én még igen csak osztanám kettővel, hárommal azokat a bókokat .... :o)))
81. Zizisicc (válaszként erre: 79. - Cb53e790b2)
2010. ápr. 19. 22:02
Remélhetőleg nem téved ide, és nem olvassa pont ezt a fórumot ..... :o))))
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook